واکنش نشان داد چرا کنگره نمی خواهد تنظیم اینترنت

چهار شنبه کنگره ضد تراست جلسه تاریخی مناسبت کنگره ارائه یک فرصت برای کوره چهار نفر از قوی ترین مردان جهان که کنترل چهار شرکت — Facebook, اپل, آمازون و گوگل — هر آنقدر عظیم است که آنها رقیب دولت-ملت در قدرت خود را. ناظران شده اند به طور فزاینده ای نگران بی سابقه و outsized تأثیر این شرکت ها بر اقتصاد میلیون ها نفر از شهروندان آمریکایی که به استفاده از محصولات خود و هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک است که سعی کنید اغلب ناموفق به رقابت با آنها.

اما اعضای جمهوری خواه شنوایی به جای آن در درجه اول با تمرکز بر روی یک چیز خاص: بی اساس ادعا می کند که شرکت های فن آوری در حال مغرضانه در برابر محافظه کاران است.

“من فقط می خواهد قطع به تعقیب. بزرگ فن آوری است که به محافظه کاران است. که یک سوء ظن است که نه قوز که یک واقعیت است” گفت: Rep. جیم اردن (R-OH) که از شروع دادرسی منجر شده است جمهوری خواهان در کمیته در سوال در مورد ضد محافظه کار دارد. در یک نقطه او بارها و بارها فریاد زد دموکراتیک همکار تشکر. مریم Scanlon, قطع او اختصاص داده شده سوال زمان چون او در زمان ارتکاب جرم به مفهوم است که تمرکز خود را بر ضد محافظه کار تعصب بود ترویج “حاشیه تئوری های توطئه است.”

آن را تعجب آور نیست که بسیاری از اعضای جمهوریخواه کمیته انتخاب به تمرکز بر قرار tech تعصب. اما از آن است که قابل توجه را از آنچه واقعا مهم است: آیا شرکت های فن آوری استفاده کرده اند قدرت خود را برای درهم شکستن رقابت خود را و بهره برداری کاربران آنلاین رفتار و داده ها در یک شیوه ای است که لطمه می زند و آمریکایی ها از همه گرایشهای سیاسی.

اتهامات که سیستم عامل رسانه های اجتماعی ضد محافظه کار تعصب برای سال بوده است یک پاره ای از رئیس جمهور تهمت و حزب جمهوری خواه. و منتهی به چهارشنبه خواهان حمله تمرکز دموکرات-اجرا قضایی مجلس فرعی شنوایی — تماس در آن به تمرکز بیشتر بر ضد محافظه کار تعصب و توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی به نظر می رسد. توییتر یک شرکت کوچک در مقایسه با گفتن Facebook, اما به تازگی اقدامات انجام شده برای متوسط جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پست برای نقض سیاست های اطراف اطلاعات غلط و سخنرانی نفرت enraging خواهان.

دموکرات ها در ضمن سعی در هدایت این گفتگو به مسائل بیشتر به طور مستقیم مربوط به ضد تراست بود اگر و چگونه این شرکت ها ارعاب رقابت خود را مانند زمانی که Facebook آن به دست آورد و سپس رقیب Instagram در سال 2012; و یا این که آیا این شرکت های بهره برداری خود را حفظ حریم خصوصی کاربران, مانند, چگونه, گوگل, آهنگ, افراد مرور آنلاین در سراسر وب با کوکی ها; یا اگر اپل خاموش کردن رقبای خود را با در نظر گرفتن بی دلیل کاهش نرخ سود در آینده مستقل از توسعه دهندگان نرم افزار در فروشگاه App.

آنچه واقعا مهم در اینجا این است که آیا این شرکت ها’ شیوه های کسب و کار هستند و در نهایت آسیب رساندن به مصرف کنندگان در بسیاری از آنها هیچ چاره ای جز استفاده از فناوری بزرگ در یک راه یا دیگری اگر آنها می خواهند به انجام کارهای اساسی آنلاین مانند جستجو در وب, سفارش کالا و یا اقامت در تماس با دوستان خود.

در اوایل دوره جمهوری خواهان و دموکرات ها در کمیته ممکن است گرد هم آمده اند سعی کنید به تمرکز بر روی آنچه که دیده می شود به عنوان یک منطقه از نسبی هر دو حزب توافق: حفاظت از بازار آزاد است. که اتفاق نمی افتد, در امروز شنوایی. به جای آن یک صفحه نمایش از حزبی تقسیم.

در حالی که این درست است که بسیاری از رتبه و پرونده شرکت کارکنان در Facebook گوگل و اپل — کسانی که تمایل به کالج تحصیل افراد ساکن در مناطق عمده شهری — شناسایی به لحاظ سیاسی لیبرال مانند بسیاری از دیگران را در خود جمعیتی وجود دارد بدون قطعی اثبات این که Facebook, YouTube, Google یا هر گونه دیگر عمده فن آوری پلت فرم تبعیض علیه محافظه کار محتوا.

در شهادت خود را جمهوری خواهان در چهار شنبه شنوایی اشاره کرد تحقیقات از جناح راست اخبار رسانه ها و گروه ها مانند پروژه Veritas و Breitbart اخبار اما در اکثر این منابع به نظر می رسد نشان می دهد که بسیاری از فناوری بزرگ, کارکنان, برگزاری لیبرال اعتقادات سیاسی — پدیده ای که نه غیر قانونی و نه ذاتا توطئه گر.

از لحاظ تاریخی این نوع از محتوا و صفحات که به طور مداوم انجام به خوبی در Facebook اغلب راست متمایل اخبار و دانشمند صفحات مانند Breitbart اخبار و بن شاپیرو. و به عنوان همکار من پیتر کافکا نوشت: این بهار, این همان فن آوری شرکت ها اغلب به صورت نقد از دموکرات ها بر سر اینکه چگونه سیستم عامل خود تشویق کاربران به ارسال پلاریزه و سیاسی افراطی محتوا به دلیل الگوریتم های خود را اولویت بندی نامزدی — و پلاریزه محتوای خوب در گرفتن کاربران به تعامل با آن است.

پس از اردن استفاده اولیه خود را اختصاص داده شده دور از زمان برای بازجویی مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در مورد اتهام ضد محافظه کار تعصب (بر اساس ایمیل به بیرون درز از یک سابق گوگل بازاریابی اجرایی آن گفت: این شرکت با استفاده از محصولات خود را برای رسیدن به Latinos با رای گیری اطلاعات در انتخابات ریاست جمهوری 2016) او دو بار قطع دموکراتیک همکار تشکر. مریم اسکانلون (D-PA) به داد او در سراسر طبقه — آغاز یک فریاد مطابقت با دموکرات کمیته فرعی رئیس David Cicilline که سعی در حفظ نظم.

اردن در واکنش به این ترتیب پس از Scanlon گفت: او می خواهم به تمرکز او بازجویی به عقب بر ضد تراست مسائل به جای آنچه که او به نام “حاشیه تئوری های توطئه است.” پس از Cicilline مکرر تماس برای سفارش و پس از فرد دیگری در کنگره طبقه unidentifiable از livestream فریاد زد: در اردن به “قرار دادن ماسک خود را در!” — اردن اجازه دهید و اجازه دهید Scanlon ادامه بازجویی مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس با زمان اختصاص داده شده.

کل افتضاح بود دیگر یادآوری است که امروز شنوایی است که عمدتا سیاسی عینک یک لحظه در ابتدا برای soundbites و بسیاری از جمهوری خواهان در این جلسه تصمیم به استفاده از وقت خود را با این کمپانی قدرتمند رهبران خود را ترویج برنامه های سیاسی. کنگره جلسات مثل این یکی انتظار نمی رود که به طور مستقیم منجر به اقدام ضد تراست اما آنها می تواند کمک به تنظیم صحنه برای زمانی که سیاستمداران استراتژیک با استفاده از وقت خود را برای استخراج پاسخ از رهبران با اشاره و یکپارچه خطوط از سوال.

رتبه بندی جمهوریخواه جیمز Sensenbrenner به ارائه یک پنجره باریک اندازه گیری خوش بینی برای آینده همکاری نسبت به پایان جلسه. او گفت که ضد تراست پروب برگزاری یک معنی و مکان تاریخی در دولت آمریکا اما در مورد فن آوری تنظیم کننده نیاز به دوباره پیر تصمیمات و گام به گام تا اجرای قوانین موجود به جای نوشتن یک کل جدید مجموعه ای از قوانین.

اما تا حد زیادی Sensenbrenner را جمهوری خواه و همکاران بودند بی علاقه در بحث ضد تراست مسائل جدید و یا تحت قوانین موجود به طور یکسان. به عنوان یک دموکرات کنگره کارمند گفت Recode جمهوری خواهان به نظر می رسید بیشتر علاقه مند به ایجاد مواد منفجره درگیری با decrying اتهام “لیبرال تعصب” است که ساخته شده برای پخش در, محافظه کار, تلویزیون کابلی (در واقع اردن کلیپ در حال حاضر شده است یک موضوع بحث در رادیو فردا). امروز جلسه نشانه آن است که در زمان بیش از حد قطبی سیاسی آن را بعید است کنگره منجر خواهد شد هر گونه واقعی و معنی دار دو حزبی قانونی در تلاش برای مهار بزرگ تکنولوژی در هر زمان به زودی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>