برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis Police survey a crime scene. Officers are now investigating the carjacking of an SUV previously reported stolen. - DOYLE MURPHY

  • دویل مورفی
  • لوئیس پلیس بررسی صحنه جرم. افسران در حال حاضر بررسی carjacking از یک SUV قبلا گزارش شده به سرقت رفته است.

لوئیس پلیس را شناسایی و یکی از سه نفر به ضرب گلوله به مرگ در روز چهارشنبه در شمال شهر. دو نفر دیگر از جمله یک هفده ساله بودند زخمی شدند.

ملک تیلور, 22, از مولین هکتار بود به ضرب گلوله کشته و در مدت کوتاهی قبل از ساعت 2 بعد از ظهر در گردو غرب پارک محله. دیگران کشته شدند و در اواخر نوجوانی, پلیس می گویند اما نام خود را تا به حال منتشر شده است که از این صبح است.

فراخوان برای تیراندازی در نزدیکی غرب فلریسنت خیابان و Blacklivesmatter بلوار, به گفته پلیس. افسران یافت قربانیان حدود چهار بلوک به سمت جنوب در 5500 جلوگیری از Floy خیابان.

تیلور و مسن گی مرده بودند و دو نفر دیگر — 37 ساله و هفده ساله بودند زخمی شدند. پلیس گفت: بازماندگان ضرب گلوله کشته شده بود در پاهای خود را.

با استناد به مقامات St. Louis Post-Dispatch گزارش شده است که وجود داشته است اختلاف بین دو گروه منجر به اسلحه نبرد. پلیس بازیافت یک اسلحه از صحنه است.

پلیس هنوز در حال بررسی و از آنها بخواهید هر کسی با اطلاعات مربوط به تماس قتل تقسیم در 314-444-5371 و یا اگر آنها می خواهند به ناشناس باقی می ماند و احتمالا جمع آوری پاداش CrimeStoppers در 866-371-8477 (راهنمایی).

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de