برای بزرگنمایی کلیک کنید ALBUM ART


برای این هفته نهایی سابق KDHX DJ Chris Ward, بررسی یک آهنگ از قرنطینه بر اساس لیست پخش در برخورد با انزوا و تنهایی امید و میکروب ها است. این آهنگ و بیشتر را می توان در لیست پخش Spotify در, “Pande-میکس: پایان جهان playlist.”:
https://spoti.fi/2WZGTJZ
“فردا هرگز ممکن است” — دیوید و همان اشتباهات خود با عنوان (2020)

“روزی به زودی من عاشق شما بود دوباره در آغوش من”

ما قصد داریم به ما تابستان جم. در این سال نیست.

حتی به عنوان تک کشتی تجزیه سریع تر از ظریف Facebook, استدلال, روش سوارکاری, که به اشتراک گذاشته joywave گواهی تابستان سوسیس قبل از توفنده به overplayed سنگ چیزی بود که من نگاه به جلو به. سال پس از سال تابستان جم طول می کشد ذهن من به جای جان Prine به نام “دره اعتنا نمیکند.”

اما در سال 2020 وجود خواهد داشت هیچ Daft Punk را “خوش شانس دریافت کنید.” هیچ “هی تو!” هیچ کس خود را از حیوانات — حیوانات — به “شهر قدیمی در جاده ها است.”

تنها دو بار به من و بعد فورا رفت واز نزدیک است که به گرم تابستان جم احساس در وسط بدترین سال در یک رشته از بدترین سال است. اولین بار به تماشای یک فیلم مستند در مورد “چه کسی اجازه دهید سگ را” یک چیزی که در واقع وجود دارد به جریان بسیار خوب است و شما را خوشحال خواهد ساخت. بار دوم بود که با شنیدن دوستم دیوید مایر آلبوم جدید.

در حال حاضر من دریغ می گویند “دوست من دیو” از آنجا که می خواهد به بررسی “گروه دوستان”? پاسخ این است که “هیچ کس.” هیچ کس می خواهد به شنیدن هر موسیقی حتی طرفداران موسیقی. حتی نوازندگان دیگر. حتی منتقدان موسیقی و دی جی. هیچ کس می خواهد به شنیدن هر موسیقی. من نمی قوانین را نه من آنها را درک کنید.

به اعتبار خود فکر نمی کنم دیوید واقعا مراقبت اگر شما آن را بشنود یا نه. مانند بهترین موسیقی او فقط مرتب کردن بر اساس آن ساخته شده برای خودش. اما من فقط به طور اتفاقی در خانه اش و نقطه یک جعبه جدید سی دی (oxymoron بله) روی میز آشپزخانه. “صبر کنید…آیا شما را به یک آلبوم ؟ شما … بازی موسیقی است؟” به من گفت. “اوه بله…شما می خواهید? من باید خلاص شدن از شر آنها را” او پاسخ داد: بدون مقدمه. و بنابراین به طور تصادفی دیوید و همان اشتباهات (همچنین در Spotify) تبدیل شده است من در تابستان جام جم.

از شش کوتاه آهنگ (چهار نفر از آنها clocking دقیقا 3:19 که او سوگند نیست یک توطئه) “فردا هرگز ممکن است” بهترین متناسب به خاص این بیماری همه گیر مخلوط. در راه آن قطاری جمعی ما “ha ha ما میری” پرنیان. این Slim Pickens, روش سوارکاری با بمب اما با سازدهنی. آن را به یک شادی بخش, سوت-در حالی که-شما-قرنطینه, New Orleans, تشییع جنازه-by-way-of-the Beatles sound. این فنری مانند Muppets جاوا پاپ هر ثانیه در طول کف زدن دست بخش است. آن را دقیق که روزی خواهیم بود در آغوش یکدیگر دوباره دانستن آن خواهد بود بعد از دیر اگر تا کنون در همه. این یک charmingly منسوخ شده عبارت است که هیچ کس می گوید دیگر: “حق با تو بود من اشتباه بود.”

همچنین این برنامه شامل پل Niehaus IV و کارگر ماهر محلی نوازنده (و سابق RFT مشارکت کننده) باب مک ماهون بر روی درام (که در افشای کامل است هنگامی که نوشته شده است در مورد من band به دلیل این است که بعد از همه, St. Louis) کل EP تند تابستانی, تلخ و شیرین و…فقط خوب است. همه ما می تواند استفاده از یک کمی “فقط خوب است.”

یکی مانده به آخر, آهنگ فوق العاده قایق بادبانی راک آهسته جم مدعی منتشر شد قبل از COVID سمان, جدید ترین افکار: “من نه برای مردن آماده فقط رتبهدهی نشده است, اما من نمی خواهد این زندگی.” اما “فردا ممکن است هرگز” کامل نزدیک تر و “پذیرش” بخشی از آهنگ قبلی را غم و اندوه چرخه می اندازد تا دست خود را و می گوید: “عشق نوشیدن ، در حالی که ما جوان هستند.”

به عبارت دیگر فقط خود را تابستان مربا در این سال و اهمیتی نمی دهند که آنها را می شنود. مانند عمل Mama کاس خود را نوع از موسیقی است. رقص, مثل هیچ کس, تماشای عزیزم. و نوشتن موسیقی ستون در طول یک بیماری همه گیر مانند هیچ کس را خواندن.

و با که گفت, این ستون بوده است لذت: پوشیدن ماسک شما ادم سفیه و احمق خودخواه, امن, لذت بردن از لیست پخش هرگز رای برای ریاست جمهوری دوباره و اجازه دهید این سوار موشک به قلب داغ خورشید است.

این آهنگ و بسیاری دیگر را می توان در یافت Chris Ward را پند-مخلوط لیست پخش Spotify در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de