معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در مورد یک هفته دور از اعلام نام این زن که بود معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

“من قصد دارم به یک انتخاب در هفته اول در ماه اوت” بایدن به خبرنگاران گفت: پس از یک شنبه بیان. “من قول می دهم من به شما اجازه می دانم زمانی که من انجام دهد.”

با طولانی پس زمینه فرایند مصاحبه در نزدیکی تکمیل تمام است که در سمت چپ برای بایدن کمپین برای بسیار مهم در یک مصاحبه بین بایدن و پتانسیل خود را بر میدارد اگر چه بایدن روز سه شنبه گفت او نمی دانست که آیا کسانی که مصاحبه می افتد در فرد است. بایدن تیم شده است به آرامی باریک فهرستی طولانی از نامزدها. شده است وجود دارد افزایش فشار برای بایدن برای انتخاب یک رنگ و یک تعداد بالای نامزدهای سیاه مانند بهداشت ، کامالا هریس و سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس.

چیدن یک زن همسر در حال اجرا است که در حال حاضر هوشمند انتخاب سیاسی برای ماه بایدن باز کرده است تا گسترده منجر شود با رای دهندگان. نیویورک تایمز تحلیل کشت از مه و ژوئن سنجی در بر داشت بایدن 25 امتیاز جلوتر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با زنان است. بیشتر نظرسنجی های اخیر از Washington Post, CBS و پیو در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز انتهایی بایدن در میان زنان رای دهندگان البته با حاشیه باریک. پست نظرسنجی در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن کمی پشت بایدن در میان زنان سفید — یک گروه او موفق به کسب 9 امتیاز در سال 2016.

و یکی دیگر از نظرسنجی اخیر انجام شده توسط استراتژیست دموکرات کارن فینی و جانباز ناظر انتخابات کرنل Belcher نشان می دهد بایدن چیدن یک زن سیاه و سفید می تواند به تقویت جایگاه خود را به خصوص با رای دهندگان — یک گروه فاقد شور و شوق برای 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور.

وجود دارد تعدادی از عوامل رفتن به بایدن مهم تصمیم گیری است که بسیار فراتر از سیاست است. به عنوان رئیس جمهور سابق باراک اوباما شماره 2 بایدن می خواهد یک معاون رئیس جمهور است که از لحاظ ایدئولوژیک و هم تراز با او است و کسی که او به خوبی می تواند کار با. یک مزیت بالقوه برای ایالات متحده سناتور بایدن در لیست است که به عنوان یک سابق دیرین سناتور و اوباما مکرر معاون کاپیتول هیل به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن ممکن است به دنبال کسی که با ساخته شده است در روابط خود را بر روی تپه. او همچنین دارای تخصص و علاقه شدید در سیاست خارجی معنی او ممکن است به دنبال یک نامزد با آن اعتبار.

به عنوان قدیمی ترین نتانیاهو نخست رئیس جمهور تا کنون اگر انتخاب بایدن نیز روشن شده است او می خواهد کسی بطور قابل توجهی کوچکتر و آماده برای به عهده گرفتن وظایف ریاست جمهوری باید مشکلات بهداشتی و یا دیگر شرایط پیش بینی نشده بوجود می آیند.

“مهم ترین چیز — و من در واقع صحبت به باراک در مورد این — مهم ترین چیزی است که وجود دارد به کسی که بعد از آنها برداشت شده است آماده می شود رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اگر چیزی اتفاق افتاده است می شود.”

وجود یک حاکم ایده که یک معاون نامزد ریاست جمهوری می تواند “تحویل” دولت خانه خود را برای حزب. وجود دارد نامزدها در بایدن لیست که تگرگ از ایالات غرب میانه و همچنین داوطلبانی که از کلید خورشید کمربند ایالات جورجیا و فلوریدا. دیگران وجود دارد که از امن دموکرات ایالات مانند کالیفرنیا و حداقل یک — برنج — که کمی دست اول تجربه سیاسی.

داده ها در حمایت از این ایده از یک خانه-دولت استفاده در یک انتخابات بسیار باریک با توجه به دو علوم سیاسی اساتید — کریس Devine از دانشگاه دیتون و کایل Kopko از Elizabethtown کالج شده اند که مطالعه آن برای سال.

“ما بسیار شک و تردید از خانه-دولت استفاده بیش از حد” Kopko گفت: Vox در مصاحبه اخیر است. “شما باید به یک مقدار زیادی از مفروضات است که کسی را برای رفتن به احساس می کنم به شدت در مورد خانه خود دولت است که رفتن به نادیده گرفتن هر حزبی predispositions.”

Kopko و Devine تحليل انتخابات و رای دهندگان داده ها رفتن بیش از 100 سال در بر داشت و معاون نامزد ریاست جمهوری معمولا تنها تفاوت به نتیجه یک انتخابات عمومی که آنها هم بسیار محبوب و یا بسیار پلاریزه.

وال استریت ژورنال در سال 2016 نیز تجزیه و تحلیل سال از انتخابات داده و نشان داد که حتی زمانی که معاون ریاست جمهوری انتخاب شد بازدید مطلوب توسط رای دهندگان در خود حزب اکثریت رای دهندگان گفت: این معاونت انتخاب کنید در نهایت تا به حال هیچ تاثیر قابل اندازه گیری بر رای خود را برای رئیس جمهور.

جو بایدن ارائه یک سخنرانی در مقابل خبرنگاران ویلمینگتون در ژوئیه 28.
علامت Makela/گتی ایماژ

اهمیت یک معاون نامزد ریاست جمهوری را به انجام بیشتر با آنچه انتخاب می گوید: در مورد نامزد ریاست جمهوری و قضاوت خود را. معاون ریاست جمهوری انتخاب می فرستد یک سیگنال اولیه در مورد آنچه که یک دولت آینده ممکن است مانند نگاه.

“این فراهم می کند برخی از اطلاعات به رای دهندگان در مورد اینکه چگونه این فرد را عمل به عنوان یک رئیس جمهور چه او ایستاده چه در حال رفتن به اولویت در دفتر” Devine گفت.

این واقعیت است که بایدن تنها با توجه به نامزدهای خود را برای در حال اجرا همسر می گوید بیشتر در مورد که در آن حزب دموکرات است که از آن در مورد بایدن شخصی اعتقادات Devine و Kopko گفت.

“تا به این نقطه آن را به عنوان دیده می شود چیدن یک زن می تواند یک حرکت جسورانه غیر متعارف حرکت یک سیگنال قوی” گفت: Devine. “در این مرحله من فکر می کنم این اسکریپت این است که بدبختانه تا حدودی و این امر می تواند اندکی به همه نر بلیط.”

سوال واقعی در حال حاضر این است که آیا بایدن را انتخاب کنید از رنگ مانند هریس, برنج, مظنونان حمله به دانشگاه کارن باس و وال Demings یا استیسی آبرامز; مترقی مانند بهداشت ، الیزابت وارن; و یا یک شکل از میانه مانند بهداشت ، تامی بالدوین و یا رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

بایدن لیست هنوز هم خیلی طولانی; او قبلا گفت که او امیدوار است برای محدود کردن آن به یک “کوتاه” از حدود 12 یا تا رقیب. یک جوان سیاسی star, Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) نمی توان بر روی آن. در 30 سال او هنوز پنج سال خجالتی حداقل سن برای معاون نامزد ریاست جمهوری — نه به ذکر است بیشتر ایدئولوژیک تراز وسط قرار دارد با سن. برنی ساندرز.

در اینجا یک لیست از رقیب بالقوه یا ذکر شده توسط بایدن خود و یا مطرح شده توسط خود را برجسته متحدان و مشاوران.

سناتور. کامالا هریس (D-CA)

کامالا هریس در صدر بسیاری از معاون ریاست جمهوری لیست, دلیل خوب است. بایدن را زمانی رقیب برای سال 2020 نامزدی ریاست جمهوری نشان دهنده کالیفرنیا در سنای ایالات متحده; او انتخاب شد به آن موقعیت پس از خدمت به عنوان وکیل دولت به طور کلی است. به عنوان یک زن سیاه پوست او ممکن است درخواست تجدید نظر به حزب دموکرات وفادار ترین حوزه و او به تازگی به کمک کرافت عدالت در پلیس عمل گسترده پلیس اصلاحات لایحه از مجلس نمایندگان و سنا دموکرات ها. اما هریس عدالت کیفری رکورد به عنوان دادستان سابق نیست همیشه ترجمه شده به ساده ترین ارتباط با جوامع — به خصوص با گروه در سمت چپ.

سناتور. کامالا هریس در مجلس سنا اتاق در ژانویه 27.
بیل کلارک/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

با وجود برخی تنش لحظات بین هریس و بایدن در اوایل مبارزات انتخاباتی (او به ثمر رساند یک رای گیری دست انداز پس از انتقاد از رکورد خود در مسائل نژادی در اولین مناظره ریاست جمهوری) این دو به نظر می رسد که آشتی — شاید. سیاسی اخیرا گزارش داد که سابق بهداشت ، کریس داد که کمک به سرب بایدن را به معاونت جستجو کمیته گفت: بایدن دهنده است که هریس “تا به حال هیچ ندامت” بیش از او بحث و زد و خورد با بایدن.

هنوز مشخصات هریس می تواند افزایش توسط این واقعیت است که او یک سناتور با روابط در کاپیتول هیل و این که او یک مبارز با تجربه که در حال حاضر شده است در معرض رسانه ها موشکافی در مقدماتی حزب دموکرات. او همچنین به تحسین از آبی کالیفرنیا گزارش صندلی که آسان خواهد بود برای دموکرات ها را پر کنید. بایدن به باران هریس با ستایش و تایید او در لیست اولیه ،

“او جامد است. او می تواند رئیس جمهور روزی خودش. او می شود معاون رئیس جمهور گفت:” در ماه دسامبر. “او می تواند در یک دادگاه عالی عدالت. او می تواند از دادستان کل. منظورم این است که او را زیاد میکند.”

هریس همچنین نشان داده است او نمی ترسم برای رفتن پا به پا با اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و یا دیوان عدالت برت Kavanaugh. داشتن یک معاون ریاست جمهوری نامزد که یک جنگنده را برآورده می تواند پایه و ترک بایدن رایگان به زمین خود را به عنوان عام وحدت نامزد مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن.

تشکر. کارن باس (CA)

در هفته های اخیر, باس, مشخصات افزایش یافته است قابل ملاحظه ای در حضور معاون اول ریاست جمهوری جستجو. باس صندلی از کنگره سیاه حزبی و پنج دوره عضو کنگره از لس آنجلس. قبل از خدمت در کنگره او در مجلس ایالتی کالیفرنیا در سال بود و تیم ملی برای دو سال.

بر خلاف بسیاری از نام های دیگر در بایدن لیست باس شناخته شده نیست به دنبال نور افکن. اما او زحمتکش پشت صحنه رویکرد در کاپیتول هیل ساخته شده مورد علاقه خود را در خانه دموکراتیک حزبی و حتی بدست تصویب او از برخی از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان از جمله همکار کالیفرنیا و رهبر اقلیت کوین مک کارتی.

از صندلی های کنگره, سیاه حزبی در کنگره کارن باس در کاپیتول هیل در ژوئیه 1.
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

“او بسیار احترام از همه آثار او با مردم بسیار خوب, اما او نمی ایجاد تنش و یا پاسخ به آن گفت:” دیرین کالیفرنیا دموکراتیک استراتژیست لایحه Carrick, است که شناخته شده باس برای سال. “او را با تمرکز بر گرفتن همه چیز انجام می شود و او لزوما بر این باورند که یک تابع از گرفتن مقدار زیادی از توجه رسانه ها و یا جلب توجه به خود. او خیلی بیشتر به آوردن مردم با یکدیگر و یا همکاری با یکدیگر برای انجام کارها.”

باس بود بایدن برای انتخاب سیاست های اخیر نیروهای وظیفه که شامل اعضای برداشت توسط مترقی بهداشت ، برنی ساندرز. او را به عنوان کسی که می تواند نگه داشتن حزب متحد و ترقی خواهان که می دانید باس را مشاهده و انتخاب او به عنوان یک پیروزی برای سمت چپ.

مانند هریس, باس, بازی های برگزار شده است نقشی اساسی در تهیه و معرفی دموکرات پلیس لایحه اصلاح قانون عدالت در پلیس عمل می کنند. با یک پس زمینه در مراقبت های بهداشتی قبل از تبدیل شدن به یک دولت و شرکت ملی سیاستمدار و او را نیز تبدیل به صدا در coronavirus و آن را نامتناسب اثرات در جوامع از رنگ. و مانند بایدن او در تجربه از دست دادن یک کودک; دختر و پسر در قانون هر دو کشته در سال 2006 تصادف.

یکی از مشکلات بالقوه با باس به عنوان معاون ریاست جمهوری انتخاب شد و سخنان او در مورد سابق فیدل کاسترو رهبر کوبا پس از مرگ او در سال 2016 زمانی که باس با اشاره به او را به عنوان “comandante en jefe.” برخی از ترس اصطلاح احترام می تواند خشم کوبایی آمریکایی در فلوریدا یک نوسان کلید دولت در سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

باس نخواهد بود و زرق و برق دار مناظره در برابر معاون رئیس جمهور مایک پنس اما اگر بایدن می خواهد به تکیه به پیام خود از “شفا” شکسته ملت باس می تواند ابزاری در ارائه در این پیام.

سابق مشاور امنیت ملی و سفیر سازمان ملل متحد سوزان رایس

برنج را نام تولید شده است گمانه زنی ها برای ماه که تنها تشدید شده است.

در نگاه اول برنج ممکن است به نظر می رسد غیر معمول را انتخاب کنید. حرفه ای و کارمند و متخصص در سیاست خارجی برنج لزوما قوی ترین انتخاب در مبارزات انتخاباتی و یا مانور سیاسی. اما در گوشه ای از این واقعیت است که او در حال حاضر چیزی با بایدن که او گفت که او می خواهد خود را در ردیف 2: یک رابطه نزدیک کار. بایدن و برنج مشغول به کار با هم در یک شماره از مهم مسائل خارجی در اوباما در کاخ سفید که در آن او همچنین یکی از چهره های کلیدی در مشاوره اوباما در سیاست خارجی خود پس از ریاست کمیته روابط خارجی سنا برای سال.

سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس در سال 2018 است.
برنده McNamee/گتی ایماژ

بایدن عملیاتی را تایید کرده اند برنج در حال بررسی توسط کمپین. اما بایدن همچنین باید در نظر چشم انداز است که جمهوری خواهان می تواند یک بار دیگر کاوشگر تا موضوع مورد علاقه خود را به رهبری ایالات متحده مداخله در لیبی و منجر به کشته شدن چهار آمریکایی در بنغازی. دموکرات ها ممکن است امیدوارم که این موضوع دیگر خواهد بود برجسته در ذهن رای دهندگان نوسان اما جمهوری خواهان ممکن است هنوز چکش آن را ندارد وجود دارد.

هنوز هم کار کرده با برنج گسترده در مسائل سیاست خارجی او مراقبت عمیقا در مورد می تواند در مورد به عنوان معنی دار برای بایدن به عنوان هر عامل دیگر او باید وزن خود را در تصمیم گیری. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هرج و مرج در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را مجبور به انجام بسیاری از بازسازی روابط با دیگر رهبران خارجی در اروپا و جاهای دیگر.

داشتن یک معاون رئیس جمهور است که غرق در این مسائل می تواند آزاد کردن بایدن به تمرکز بر روی بی شمار داخلی و مسائل او را مجبور به مقابله با به عنوان رئیس جمهور.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer (MI)

گرچن Whitmer سیاسی ستاره در حال افزایش است و بایدن است متوجه.

Whitmer است 48 ساله فرماندار دموکرات از میشیگان و خدمت به دولت به عنوان رهبر اقلیت سنا سال قبل از آن است. او یک عملی میانه-of-the-road فرماندار با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و زیرساخت های که تا سال 2018 شعار انتخاباتی بود “رفع لعنت به جاده ها است.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در سال 2018 است.
لایحه Pugliano/گتی ایماژ

میشیگان یکی از کشورهای به نمایندگی از دموکرات های اخیر مشکلات (و امکان رستگاری) در غرب و بایدن را در مسیر کاخ سفید طریق آن اجرا می شود. Whitmer می تواند یک دارایی در این تلاش است. او به درخواست تجدید نظر به میشیگان جمهوری خواه و مستقل رای دهندگان در انتخابات 2018 که در آن ضرب و شتم او دولت جمهوری خواه پس از آن-دادستان کل لایحه Schuette با 9 امتیاز. Whitmer برنده شهرستانهای که رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 نشان دادن درخواست تجدید نظر او در سراسر حزب خط.

“ما یک دولت است که می رود به جلو و عقب; ما نه یک دولت است که به راحتی متناسب به یک حزب و یا دیگر,” او گفت: Vox در سال 2018 ،

به عنوان دیترویت شده است ضربه سخت در طول coronavirus بحران Whitmer تبدیل به یک ثابت از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او تلاش برای امن تر فدرال کمک های اولیه و مراقبت های بهداشتی تجهیزات برای دولت است. Whitmer است به دور از تنها فرماندار (جمهوری خواه و دموکرات به طور یکسان) به تماس برای کمک بیشتر و در عین حال تهمت محفوظ برخی از بدترین توهین برای او. او به نام او “گرچن ‘نیم’ Whitmer” در یک صدای جیر جیر و گفت که او یک “مشکل بزرگ” با “جوان … زن فرماندار” در میشیگان.

بایدن دعوت Whitmer بر روی پادکست خود را در اوایل ماه مارس که در آن او نام خود را “یکی از با استعداد ترین افراد در کشور” و “دوست.” علاوه بر صحبت کردن در مورد چالش های پیش روی کشور دو به نظر می رسد به یک میل برای هر یک از دیگر; Whitmer بازگو چگونه بایدن مشترک شکل Newtons با او و دخترش در یک مبارزه متوقف شود.

Whitmer به نظر می رسد که بسیاری از آنچه بایدن است که به دنبال یک همسر در حال اجرا اگر چه او صرف کمتر در سال عالی کار نسبت به برخی دیگر مدعی است. بزرگتر سوال ممکن است اگر او می خواهم قبول (او در حال حاضر گفت: “آن را به من”) و یا اگر دموکرات ها خواهد بود مایل به خطر اندازد کلیدی فرماندار صندلی.

سناتور. الیزابت وارن (D-MA)

اگر بایدن می خواهد به انجام برخی از جدی کمک به ترقی خواهان الیزابت وارن انتخاب قطعی و بدیهی است.

وارن کمپین خستگی ناپذیر سیاست دستگاه از سال 2020 تان شدیدا کردن برنامه برای همه چیز از همه گیر آمادگی برای دانشگاه آزاد بدهی. بایدن اخیرا حمایت وارن برنامه است که اجازه می دهد تا بدهی دانشجویان به لغو در طول ورشکستگی — قابل توجه حرکت داده معروف سیاست اختلاف بین این دو در سال 2005 به ورشکستگی لایحه. او همچنین mused به Axios در ماه دسامبر است که در حالی که او را اضافه کنید وارن به VP لیست “سوال این است که او به من اضافه شده به لیست خود.”

سناتور. الیزابت وارن آدرس پسوند اخراج و حمایت در آینده coronavirus لایحه در ژوئیه 22.
درو Angerer/گتی ایماژ

وارن ممکن است انتخاب برای متحد ایدئولوژیک بال و برداشت او قطعا می گویند چیزی در مورد که در آن یک بایدن دولت خواهد بود مایل به رفتن سیاست عاقلانه. اما electorally آن را ممکن است احساس بیشتر به رفتن با یک زن و رنگ و یا متوسط از میانه به جای ناعذرخواهانه لیبرال دموکرات به نمایندگی ایالت ماساچوست.

و پس از آن وجود دارد این سوال که آیا وارن در واقع می خواهید معاون ریاست جمهوری ، به عنوان بورسی را Emily Stewart نوشت: وارن زمان راه اندازی مصرف کننده حمایت مالی دفتر نشان او رهبری اجرایی و شلاق برای “کشیدن اهرم های اداری.”

با استفاده از این در ذهن, Warren, در واقع ممکن است بیشتر در صفحه اصلی — و بیشتر از تاثیر — به عنوان یک کابینه انتخاب کنید مانند وزیر خزانه داری و یا آموزش و پرورش که در آن او می تواند در واقع تصویب یک تکه از او گسترده نظارتی دستور کار است.

سناتور. تامی بالدوین (D-WI)

دو دوره سناتور ویسکانسین چک های زیادی از جعبه. او تاریخ را در سال 2012 به عنوان اولین همجنسگرا سناتور. و حتی به عنوان خواهان صرف میلیون ها نفر به تلاش برای سرنگونی او در سال 2018 او cruised به انتخاب مجدد ضرب و شتم او را رقیب جمهوری خواه با 11 امتیاز.

ویسکانسین جمهوریخواهان امیدوار بودند برای اثبات این دولت بود قرمز یک بار و برای همه در سال 2018 به عنوان بورسی را Dylan اسکات نوشت. به جای بالدوین آویزان و سابق رژیم صهیونیستی. اسکات واکر (R) از دست داد به دموکرات تونی Evers, نشان دادن نشانه هایی از زندگی برای حزب دموکرات وجود دارد. بالدوین زد و برنده در موضوع مراقبت های بهداشتی. او مبارزه در سنا برای محافظت از کسانی که با شرایط موجود شخصی است; او از وضعیت موجود از دوران کودکی است.

سناتور. تامی بالدوین دو اصطلاح مترقی از ویسکانسین و تاریخ ساخته شده در سال 2012 به عنوان اولین همجنسگرا سناتور.
الکس ونگ/گتی ایماژ

علاوه بر اثبات قدرت ماندن در میانه نوسان دولت بالدوین جدی مترقی واجد fides حتی اگر آنها نمی توجه به عنوان به عنوان وارن یا ساندرز اعتبار. مانند میشیگان و ویسکانسین بسیار مهم است برای بایدن را به نفع خود و بالدوین می تواند او را افزایش می دهد.

اما او به دور از سنا می تواند مخاطره آمیز برای دموکرات ها; ویسکانسین رای دهندگان را به هیچ وجه به طور خودکار انتخاب یکی دیگر از دموکرات را به جای او.

سناتور. Tammy Duckworth (D-IL)

شده است وجود دارد مقدار زیادی از فشار و کشش بین یک زن از رنگ و یک زن از میانه — تامی Duckworth است هر دو.

تایلندی و آمریکایی ساخته شده است که تاریخ به عنوان اولین سناتور آمریکایی است که به هنگام تولد در حالی که نگه داشتن اتاق (و پس از آن صحبت کرد و به چالش گرفتن مرخصی زایمان در حالی که برگزاری است که دفتر) Duckworth کمک به تغییر یکی از قدیمی ترین موسسات. او یک رای در سال 2018 در حالی که نگه داشتن نوزاد تازه متولد شده.

سناتور. Tammy Duckworth (D-IL) یک جنگ عراق جانباز و اولین سناتور آمریکایی است که به هنگام تولد در حالی که نگه داشتن ،
درو Angerer/گتی ایماژ

Duckworth چشمگیر رزومه; او یک نظامی کهنه که پرواز هلیکوپتر Black Hawk در عراق بود و دو پا قطع عضو پس از هلیکوپتر به پایین رفت.

این سناتور از ایالت ایلینوی نیز unapologetically متوسط است. در پی اسکندریه Ocasio-کورتز تعجب اولیه پیروزی در 2018, Duckworth سوال که با نام تجاری از progressivism می تواند تکرار در متوسط بیشتر نقاط کشور.

“من فکر می کنم آینده این حزب در برانکس.” Duckworth گفت: “من فکر می کنم که شما نمی توانید برنده شوید کاخ سفید بدون میانه و من فکر نمی کنم شما می توانید بیش از حد به سمت چپ و هنوز هم برنده میانه.”

سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز

آبرامز یک رای گیری فعال حقوق که به دقت از دست رفته یک پیشنهاد برای گرجستان باشند در سال 2018 شده است تولید VP حدس و گمان برای برخی از زمان.

او در 1.4 امتیاز بودن امریکا و اولین زن فرماندار در سال 2018 اما در حال حاضر که سال 2020 است که در اینجا و وجود رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در ایالت جورجیا او نشان دادن چند نشانه هایی از تمایل به اجرا در هر دو یکی است. حتی با فقدان نسبی تجربه عالی کار او را بسیار محبوب با زنان است. یک مارس نظرسنجی انجام شده توسط او مردم یک سازمان و توسط زنان از رنگ یافت آبرامز بود روشن اولین انتخاب در میان پاسخ دهندگان خود را — حتی بیش از هریس.

استیسی آبرامز دقت خود را از دست داده پیشنهاد برای تبدیل شدن به اولین زن فرماندار در سال 2018 است.
Melina مارا/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

به عنوان آبرامز در ادامه کار خود را بر روی موضوع توسعه و گسترش حق رای برای رای دهندگان از رنگ او بسیار عمومی شده است و ساخت یک مورد برای خودش می شود معاون رئیس جمهور در تلویزیون مصاحبه ها و پادکست ظاهر. حتی پس از آبرامز به تازگی گفت که او هنوز رتبهدهی نشده است تماس گرفته بایدن مبارزات انتخاباتی.

“من افتخار خواهد بود در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک همسر در حال اجرا,” آبرامز به تازگی گفته غلاف صرفه جویی در امریکا. “است که یک فرایند است که شما نمی توانید کمپین و من نه انتخاباتی.”

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام (نانومتر)

در همین راستا بایدن همچنین ممکن است بخواهید به نگاهی جدید مکزیک رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام اولین دموکراتیک لاتین فرماندار در ایالات متحده است. قبل از او انتخاب شد فرماندار در سال 2018 Lujan گریشام بود یک عضو کنگره, خدمت به عنوان رئیس کنگره اسپانیایی انجمن.

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام سابق از صندلی های کنگره اسپانیایی انجمن.
لاتویا Sarno, اردن/گتی ایماژ

حتی اگر جدید مکزیک در نظر گرفته شده دیگر نوسان, دولت, فرماندار عمارت تحت جمهوریخواه کنترل به مدت هشت سال. Lujan گریشام بدبختانه آن از قرمز به آبی. او همچنین رهبری با نفوذ کنگره اسپانیایی انجمن در طول تهمت مدیریت خانواده جدایی سیاست شد و یک صدای بلند در برابر دولت را درمان شدند.

“ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به توقف رئیس جمهور و امنیت از ادامه به تصویب درد با استفاده از اصطلاحات برای تحمل صفر برای هر کسی قانون شکنی” Lujan گریشام گفت: آسوشیتد پرس در ژوئن 2018.

او ثابت کرد که او را electable در دولت اما ممکن است آن را دشوار برای معرفی خود به سایر نقاط کشور است.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف

یکی از بایدن اولین حامیان کف گیر کرده است با معاون رئیس جمهور سابق از ابتدا. او تایید و او را پس از بحث دموکراتیک به جای پرتاب حمایت از او در پشت هریس و یا بهداشت ، Cory Booker (D-نیوجرسی) این دو نامزد در حال اجرا در زمان.

او استدلال بود و اعتقاد به این که بایدن بود که بهترین موقعیت را برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی ، حتی به عنوان بایدن بود متزلزل در آیووا و نیوهمشایر و نوادا کف یکی از اصلی عملیاتی مبارزه برای او در کارولینای جنوبی کشور که در آن او به صحنه باز گشت. پایین شهر آتلانتا بوده است که یکی از این فاصله از اعتراضات علیه خشونت پلیس به ویژه پلیس به ضرب گلوله کشته و Rayshard بروکس در یک وندی پارکینگ. کف عهد کرده است پلیس اصلاحات در آتلانتا اداره پلیس از جمله محدود کردن مقدار از نیروی افسران می توانید استفاده کنید.

یکی از بایدن بالا متحدان جیم Clyburn شده است هل دادن بایدن برای انتخاب یک رنگ به عنوان همسر در حال اجرا برای ماه می باشد. و Clyburn روشن ساخته است زود است که او فکر می کند پایین می تواند کاری برای این کار است.

“وجود دارد یک بانوی جوان در سمت راست وجود دارد در گرجستان که من فکر می کنم فوق العاده ای VP, نامزد, و, که شهردار آتلانتا Keisha لنس کف” Clyburn گفت: فایننشال تایمز در مصاحبه اخیر است.

تشکر. Val Demings (D-FL)

تنها خانه عضو در این لیست Demings توسعه یافته مشخصات بالا در کنگره در یک زمان نسبتا کوتاه است. او یکی از استیضاح مدیران انتخاب شده توسط مجلس نانسی پلوسی به ارائه پرونده رئیس جمهور تهمت به آمریکا.

تشکر. Val Demings به عنوان یکی از استیضاح مدیران در این مورد در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.
تام ویلیامز/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images

قبل از او یک عضو کنگره Demings تا به حال در زمینه اجرای قانون است. او اولین زن فرمانده پلیس در اورلاندو ، حتی اگر او را به عنوان به خوبی شناخته شده به عنوان برخی از نام های دیگر در این لیست این واقعیت است که او را تحسین کرد از منطقه اورلاندو است و به لحاظ سیاسی مهم — I-4 راهرو از تمپا به اورلاندو رقابتی است بخشی از یک نوسان کلید دولت دموکرات می خواهم به پیروزی در سال 2020 است.

بایدن تایید Demings بود خود را کوتاه در مارس مصاحبه تماس او را “بسیار صالح فرد بسیار توانایی.”

Demings نقش در استیضاح محاکمه آشنایی او برخی از به رسمیت شناختن نام اما استیضاح می تواند رسیده جمهوریخواه حملات; دموکرات ها ممکن است جلوگیری از ورود به آن منطقه و به جای تمرکز بر روی مسائل مانند مراقبت های بهداشتی. Demings گفت: او می خواهم تا به اسلات اگر بایدن از او خواست.

“من دوست دارم به عنوان یک عضو کنگره” Demings به تازگی گفته فلوریدا ایستگاه تلویزیون WFTV-9. “اما اگر خواسته من در نظر آن را یک افتخار است.”

سابق آریزونا دولتی جانت ناپولیتانو

ناپولیتانو نام شده شناور در اطراف بیت — البته بسیار کمتر از برخی دیگر بیشتر با مشخصات بالا مدعی است. ناپولیتانو به عنوان فرماندار آریزونا از سال 2003 تا 2009 قبل از انتقال به, باراک اوباما, کابینه, کار به عنوان مدیر وزارت امنیت میهن از سال 2009 تا 2013. ناپولیتانو نبوده است, برای سال, اما او با ارزش امنیت ملی تجربه و چراغ قرمز دولت به عنوان یک دموکرات در اواسط 2000s.

در حالی که شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد اهمیت میانه نوسان متحده در سال 2020 انتخابات آریزونا است فقط به عنوان مهم است. آن استفاده می شود قابل اعتماد جمهوری, اما از آن است که تنوع و دموکرات ها تا به حال برخی از موفقیت های قابل توجه در یک کلید 2018 سنا نژاد. آنها می تواند انتخاب کنید تا یک دوم مجلس سنا صندلی و همچنین در این سال و انتخابات پیش بینی می گویند آریزونا به احتمال زیاد کلید بایدن را در کالج انتخاباتی ریاضی در نوامبر است. ناپولیتانو است ناشناخته برای بسیاری از مردم در خارج از دولت اما اگر بایدن جدی است در مورد برنده شدن وجود دارد او می تواند یک دارایی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de