جیمز بالدوین ایمان در امریکا

اگر من می تواند به عقب را از مرده هر نویسنده آمریکایی و از آنها بخواهید برای توصیف این کشور آنها را ببینید آن خواهد بود جیمز بالدوین بزرگ 20th-century مقاله نویس و رمان نویس.

من نمی دانم چه سیاه و تجربه است مانند در امریکا, اما من می توانم بگویم که هیچ نویسنده ساخته شده آن را به عنوان چربی احشایی یا واضح برای من به عنوان بالدوین. او تا به حال یک ترکیب نادر از خام استعداد ادبی و فکری صداقت ساخته شده است که او را منحصر به فرد مجهز به برقراری ارتباط یک بیگانه واقعیت برای کسی مثل من یک بچه در حال رشد در جنوب.

آن را به عنوان اتفاق می افتد بالدوین که می شد 96 یکشنبه این, شده در اخبار این چند سال گذشته. نویسنده Ta-Nehisi Coates است و استناد او به عنوان یک مدل; او این موضوع به طور گسترده ای مورد ستایش 2017 مستند و رمان خود را اگر بیل استریت می تواند بحث اقتباس شده بود به یک فیلم سینمایی در سال 2018 است.

بدیهی است که هیچ کس بالا بردن بالدوین از مرده اما ما در حال حاضر شاید بهترین چیز بعدی: یک کتاب در مورد بالدوین از پرینستون آفریقایی استاد مطالعات ادی Glaude جونیور به نام آن که دوباره: جیمز بالدوین امریکا و فوری آن درس برای خود ما و کتاب خاطرات بخشی است, بخش بیوگرافی و بخش سیاسی مقاله. این Glaude تلاش برای پردازش آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر از طریق بالدوین ،

من رسیده به Glaude به بحث در مورد بالدوین مفهوم امریکا و چگونه آن را می تواند صحبت می کنند به این لحظه. این یک مدت طولانی و صادقانه بحث و گفتگو در مورد تناقضات آمریکایی پروژه و چرا نژادی پیشرفت است که هر دو واقعی و گمراه کننده در همان زمان. همچنین من امیدوارم که یک روشن ارز در معضلات اخلاقی در قلب این چالش است. هیچ پاسخ آسان وجود دارد در هر یک از این اما در یک راه عجیب و غریب این unanswerability از سوالات یک یادآوری است که ما همه بدانند که چگونه به حرکت این لحظه با هم.

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

چه شد بالدوین بزرگترین بینش به این کشور ؟ آنچه او را ببینید واضح تر از هر کس دیگری ؟

ادی Glaude جونیور

من هرگز از خواسته سوال که قبل از. پاسخ آسان است که او را دیدم که امریکا به طور مداوم گفتن خود نهفته است. آن حاضر به نگاه خود را مستقیما در چهره. در برخی از راه های امریکا را رد کرده بود خود را به صورت ترس حاضر به نگاه خود را خود مفهوم.

بالدوین گفت که مردم سیاه و سفید هستند را رد کرد و پسران و دختران از امریکا است. او آن را در این راه یک بار و من paraphrasing اینجا وجود دارد یک سطح بربریت و روانی شکستگی هنگامی که شما به فروش فرزند خود را. شما می دانید که کودک خود را در حراج بلوک. برای بالدوین که به ما طول می کشد به یک سطح عمیق از روان نژندی, روان پریشی در قلب کشور است که نیاز به کاوش. بنابراین من فکر می کنم او بینش در شناخت این روانی زخم است که در قلب آمریکا پروژه.

Sean Illing

آنچه بودند دروغ او فکر کرد که آمریکا مدام به خود را ؟

ادی Glaude جونیور

در سال 1964 بالدوین نوشت: یک مقاله با عنوان “سفید مشکل است.” او این فرمول است که می گوید “افرادی که حل و فصل این کشور تا به حال نقص کشنده. آنها می تواند تشخیص دهد یک مرد زمانی که آنها را دیدم. آنها می دانستند که او هر چیزی به جز یک مرد اما از آنجایی که آنها مسیحی بودند و پس از آنها در حال حاضر تصمیم گرفت که آنها به اینجا آمدند به ایجاد یک کشور آزاد تنها راه برای توجیه نقش این اموال در حال بازی در یک زندگی بود به می گویند که او یک مرد است. اما اگر او نبود, پس از آن هیچ جرم و جنایت شده است. دروغ که اساس ما در حال حاضر مشکل است.”

بنابراین این ایده از صفات انسانی است که در قلب این سرمایهداری سازمانی به نام برده داری. پس از آن ساخته شده در اطراف آن است که این گفتمان استادانه درست شده است که حساب برای من هوش من احساسات و قابلیت های. و پس از آن ما داستان در مورد آنچه که ما انجام داده اند نه تنها به این افراد اما به افراد دیگر در سراسر جهان است که از ما بی گناهی. سپس ما را تحریف هر چیزی که تهدید به فاش کردن دروغ از ما بی گناهی.

پس این است که در قلب این خود مفهوم ایالات متحده به عنوان بازخرید ملت است.

Sean Illing

بسیار وجود دارد در رفتن وجود دارد و ما به آن, اما من می خواهم به بافت در آنچه شما فکر می کنم که ما کار را از طریق آنچه بالدوین فکر می کردم. بنابراین اجازه دهید من از شما درخواست این است: هنگامی که شما نگاه کنید در این لحظه که ما در آن هستیم و منظور من کل damn thing — گیر نژادی حساب بحران اقتصادی — چه خارج از غرفه به شما ؟ چه وحدت موضوع بستن همه این ناآرامی ها با هم ؟

ادی Glaude جونیور

این کشور شکسته است. آن را ساخته شده بر روی یک ایدئولوژی ورشکسته. یک دلیل وجود دارد که چرا ما پاسخ نمی دهد به این بیماری همه گیر در برخی از مرتب کردن بر اساس راه از آنجا که ما زندگی می کردند بیش از 40 تا 50 سال با یک ایدئولوژی است که گفته است که دولت بزرگ بد است که هر عاقل مداخله در اقتصاد است و تجاوز به حریم آزادی ما. به طوری که اولین چیزی.

تا کنون پس از 9/11 وجود دارد تنها یک بخش خاصی از کشور تحمل قربانی برای آنچه که ما تجربه کرده ایم برای جنگ برای همیشه لطفا برای. همه از ما نمی خواست به قربانی. حتی وقتی که می آید به پوشیدن ماسک, ما بیش از حد خودخواه. ما با استناد به آزادی به عنوان یک دفاع به جای اقدام مسئولانه از طرف یکی از همراهان. آن را یک فرهنگ و یک ایدئولوژی.

Sean Illing

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز مبارزات انتخاباتی در سال 2015 بزرگترین نگرانی این است که او را رها کردن خشم بود که چرکین زیر سطح برای چند دهه. از یک طرف شاید لازم است به این مشکلات عمیق به نور به منظور مقابله با آنان از سوی دیگر آن را احساس می کند مانند هنجارها و محدودیت برگزاری این آزمایش را با هم ترک خورده اند از هم جدا.

من کنجکاو در مورد چگونه شما فکر می کنم در مورد این تناقض است.

ادی Glaude جونیور

اول از همه, من فکر می کنم که کاملا حق با شماست. پست-حقوق مدنی اجماع شکسته شده است فقط مانند پس از جنگ جهانی دوم اتفاق نظر در مورد حکومت جهانی شکسته شده است. بخشی از آنچه پست-حقوق مدنی اجماع مستلزم این بود که شما می توانید با نژاد سگ-سوت. شما می توانید بسیج نژادی خشم سیاسی به پایان می رسد اما شما می توانید آن را در چنین راهی است که جرقه تمام عیار نژادی و جنگ. فرهنگی و جنگ های درگیر در بخش توسل به این خشم.

[این است] که undertow از سیاست آمریکا از ریگان اجرا در ’80 به George H. W. بوش ویلی هورتون تبلیغات و درست در پایین خط. نژاد شده است, بسیج سفید, خشم, برای مدتی طولانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار است در کنار سگ سوت و برداشت یک اژیر مه. بنابراین او تجدید نظر به آنها را به صراحت و او را آورده و کسانی که در ابتدا تبعید به حاشیه بدن ما سیاسی به مرکز سیاست است.

Sean Illing

بالدوین کاهش یافت و به یاس و ناامیدی به خصوص پس از MLK ترور, اما او هرگز به طور کامل از دست ایمان در کشور خود حق است ؟ او هنوز هم معتقد بودند یک لحظه از آزادی واقعی ممکن بود آنچه که او به اورشلیم جدید.

ادی Glaude جونیور

آره, اما من فکر نمی کنم او همیشه خوش بینانه است. او ممکن است شده ام امیدوارم اما خوشبین نیست. اما حتی است که امیدواریم آبی بود خیس. او هرگز ساده و بی تکلف در مورد ظرفیت های سفید قوم در این کشور است. جیمی باعث می شود یک تمایز مهم بین مردم و افرادی که اتفاق می افتد به سفید است.

Sean Illing

تفاوت در چیست ؟

ادی Glaude جونیور

یک فرد سفید است و کسی که سرمایه گذاری در ارزش شکاف و خوب است با چه مزیت و ضرر توزیع شده است در امتداد آن خطوط. بنابراین جهان است که ارزش افراد بیش از دیگران است که سرمایه گذاری در آن هویت خاص و روشی که در آن جهان است سازمان یافته و مرتب شده اند.

کسی که اتفاق می افتد به سفید است و کسی است که سرمایه گذاری در آن, اما می داند چگونه زبان سفیدی می آید به آنها را به عنوان طبیعی به عنوان عشق از مادر خود.

این چیزی است که نویسنده وندل بری در مورد مذاکرات در پنهان زخم. او در کنتاکی به دنیا آمد. او می داند که نژاد پرستی می آید به او را مانند زبان است. اما فقط این واقعیت است که او آن را می داند و او را درگیر در کار مداوم در تلاش برای خراب کردن آن و ساختارشکنی جهان است که سازماندهی شده است در نور از آن می گوید که او این شخص. بنابراین تفاوت در این است که آیا شما به کسی که سرمایه گذاری در یک هویت سفیدی یا کسی که درک پویایی است که هویت و تلاش برای ساخت یک مطلب فقط در وجود آن است.

Sean Illing

بالدوین در نهایت به این نتیجه رسیدند برای دلایل شما فقط اشاره که “سفید آمریکایی ها تا به حال به صرفه جویی در خود را دارند.” آنچه او از آن چیست ؟

ادی Glaude جونیور

بالدوین انقلابی وارونگی است به تلنگر سفید مرد بار. مرد سفید بار می شود را بار. که زمانی که او می گوید: “من نمی N-word. هرگز شده اند.” سوال این است که چرا شما نیاز به ابداع N-کلمه ؟ هنگامی که شما را در درک که چرا پس شاید ما می توانیم این لعنت چرخ همستر. او را می گویند نیست که راه اما شما که منظورم چیست. نکته این است که “من نه N-word. شما اختراع N-word. ما نیاز به کشف کردن که چرا شما اختراع N-word. تا ما که در آن من قصد دارم به که N-word را به شما. شما باید N-word.” که انقلابی حرکت می کند.

در اوایل مرحله دوم حرکت شد و گفت: “به خوبی از این مورد است که ما برای کمک به آنها درک خود را متفاوت است. ما به عشق آنها را به مشاهده خود را در غیر این صورت” از آنجا که در غیر این صورت ما تحمل فشار از این راه درک خود را. اما در زمان MLK است ترور که احساس از بین رفته است.

پس سوال این است که ما فقط باید یک مقدار محدود از مدنی انرژی طوری استفاده کنیم که انرژی در تلاش برای متقاعد کردن مردم که نگه داشتن رفتارهاي نظرات در مورد مسابقه به آنها را نگه دارید? یا ما انرژی ما صرف تلاش برای ایجاد یک جهان که در آن نظرات را بدون سه ماهه به نفس ؟ این دومی که من فکر می کنم او برای سرمایه گذاری در. ما هنوز هم می تواند ساخت اورشلیم جدید. ما هنوز هم می تواند انجام این کار از تلاش برای ساخت یک مطلب فقط در جهان است. اما نه برای رفتن به شامل من نیاز به سازش با این قوم و من نمی خواهم به انجام این کار دیگر. زیرا هر زمان که ما سازش, کسی, یعنی ما مجبور به تحمل فشار از سازش.

Sean Illing

این حرکت شما را در این کتاب و این حرکت بالدوین در نهایت باعث می شود این است که وجود دارد یک ایده از امریکا تعریف شده توسط سفیدی که به سادگی قابل نجات نیست و ما باید به روشنی در مورد که قبل از ما می توانید انجام هر چیز دیگری.

ادی Glaude جونیور

بله! من می گویند که این ایده از سفید امریکا irredeemable, اما این بدان معنا نیست که ما هستیم. وجود دارد هیچ چیز در مورد این ایده از یک امریکا است که سفیدی که ما می توانیم نجات.

در این کتاب من در تلاش برای قطع این ایده از هویت آمریکایی از این ایده از سفیدی است. چرا که آنها پس ذاتا مرتبط هنگامی که ما در حقیقت در مورد این کشور مردم فکر می کنم همه چیز در حال رفتن به سقوط — که ما دیگر متمایز در برخی از مرتب کردن بر اساس راه اگر ما همین را بگویم که داستان در راه است که در آن ما آن را گفته ام. من فکر می کنم جیمی در تلاش است تا تاکید دارند که در مقابله با ما رنگ پریده شکست ما می شود در غیر این صورت. وجود دارد این فوق العاده خط او گفت: در سال 1962: “ما در مشکل عمیق تر از ما فکر می کنیم: مشکل در ما است.”

James Baldwin Speaks In Montgomery March
نویسنده جیمز بالدوین لبخند در حالی که پرداختن به جمعیت از بلندگو پلت فرم پس از شرکت در راهپیمایی از سلما به مونتگمری در حمایت از حق رای, آلاباما, مارس 1965.
رابرت ابوت Sengstacke/گتی ایماژ

Sean Illing

وجود تنش های من, مبارزه با, و من می خواهم صادقانه بگویم در مورد آن را در اینجا. من آن را انجام دهید با خواندن چیزی است که شما در این کتاب نوشت:: “من امیدوار است یک روز سفید مردم در اینجا در نهایت ترک در پشت این باور است که آنها اهمیت بیشتری. اما چه چیزی شما را بکنید هنگامی که این روشنایی ضعیف تابیدن از امید محو و شما با اعتقاد به این که مردم هرگز تغییر خواهد کرد — که این کشور بدون توجه به آنچه ما انجام خواهد ماند اساسا همان است؟”

آیا شما واقعا فکر می کنم این کشور باقی مانده است ،

ادی Glaude جونیور

این همه بستگی دارد به آنچه که ما با آن است. این throughline از تاریخ آمریکا است که ارزش شکاف. پس به چه معنی است به این باور که مردم مهم تر از دیگران در زمینه برده داری? آن را بسیار متفاوت از آنچه در آن به معنی در زمینه Jim Crow است که بسیار متفاوت از آنچه در آن به معنی در زمینه صنعتی شهرستانها و یا در چارچوب اولین رئیس جمهور سیاه. در هر نمونه وجود دارد رفتن به یک عنصر از پیشرفت اما در صورتی که ارزیابی شواهد خود را در منش و شیوه های آن را هنوز هم یک throughline. تا زمانی که ما ریشه کن کردن آن و عادات آن را به تولید ما اساسا همان.

Sean Illing

که کمک می کند تا روشن شدن خود من فکر کردن در مورد این. راه ساده برای بحث در مورد این است که می گویند که قوس از این کشور است که به وضوح در حال حرکت, اما به طور یکنواخت و ناشیانه در جهت پیشرفت است. اما عمیق تر سوال شما نما است که ما اساسی ارزش ها در حال تغییر در هر یک راه اساسی و یا مظاهر آن ارزش ها فقط در جدید — و بدون شک بهتر — فرم? و اگر ما نمی توان ارزش ساختار چیزی است که به ارمغان می آورد این زشتی به حال دست نخورده باقی مانده.

ادی Glaude جونیور

که دقیقا درست است. این چیزی است که منظور من وقتی که من می گویند پیشرفت ما است که هنوز هم با رنگ و لعاب نهفته است. از آنجا که ما در حال گرفتن به هسته. ما در حال گرفتن به قلب مشکل است. بنابراین در این لحظات مانند ما در حال حاضر آنها می خواهند ما را به سرهم بندی کردن در اطراف لبه ها و نه رسیدن به قلب مشکل است. من در حفظ و گفت: بارها و بارها ما باید به شکل از چگونه می شود با هم متفاوت است. ما نمی توانیم اسرار دیگر به هر یک از دیگر. ما نمی توانیم از این زندگی.

مردم شکایت در مورد مصرف پایین آثار, اما ما کل محیط زیست ساخته شده است یک بنای تاریخی را به عمیق تر نژادی ایدئولوژی. بزرگراه سیستم در شیکاگو و نیویورک بناهای تاریخی به ویژه ایدئولوژی نژادی. بنابراین من فکر می کنم شما کاملا حق با شماست. این است که چرا جیمی همیشه درک این مشکل به یک اخلاقی. این است که چرا او را درک توجیهی برای قدرت سیاه و سفید. او به طور کامل درک که مشکل در قلب همه از این است که ریشه در ارزش گذاری و بصورتی که پیروی از آنها.

Sean Illing

بخشی از سرخوردگی با این گفتگو مال ما نیست اما این گفتگوها به طور کلی این است که آنها اغلب گرفتار در این انتخاب نادرست بین تصدیق آشکار پیشرفت و با توجه به این مشکل حل شد و یا به رسمیت شناختن آن پیروزی بدون تبدیل به دور از ریشه مشکل.

ادی Glaude جونیور

بسیاری از مردمی مشاهده نژادی عدالت و برابری نژادی به عنوان یک بشردوستانه سازمانی. این چیزی است که آنها می تواند به ما بدهد. این تقریبا نشان می دهد که در قلب خود مفهوم نژادی عدالت, موسسه خیریه, به عنوان مخالف به عدالت است. بنابراین بخشی از آنچه که ما باید انجام دهیم این است به درک که قاب به عنوان بخشی از مشکل است. نژادی و عدالت چیزی است که شما را به افراد دیگر. این instantiated در ترتیبات اجتماعی که ما تصور ایستاده در سمت راست ارتباط با یکدیگر است. این جهان تعریف شده توسط غیر ،

بنابراین مردم اغلب از من بپرسید “چه چیز دیگری می توانم انجام دهم ؟ چگونه می تواند به من کمک کند؟” خود را متعهد به ساخت و ساز بیشتر فقط جهان است. اجازه دهید که. هنگامی که ما در گذشته بشردوستانه مدل ما نیاز به شروع به گرفتن در قلب مهم است. من تا به حال به تماشای پسر من در مقابله با این. پدر من تا به حال برای مقابله با این. پدر او تا به حال به تماشای او را به مقابله با این. پدر او تا به حال به او میآموزد که چگونه برای مقابله با این. مردم می گویند این همه بهتر است, اما من می تواند بازگشت نسل و سیاه و سفید دیدن افراد شاهد این مراسم از غم و اندوه و رنج است. کسی تا به حال دفن فرزند خود به خاطر چه ؟ “اوه نگاه تا چه حد ما آمده ایم!”

بنابراین بخشی از چالش ما این است به سقوط به دام این آمریکایی اصرار بر قدردانی و تبریک می گویم.

Sean Illing

بالدوین بر این باور است که گفتن حقیقت در مورد خودمان — واقعا گفتن حقیقت می تواند آزادی ما را از ما گذشته و ایجاد فضایی برای یک داستان جدید در مورد چه کسانی و چه ما به عنوان یک کشور است. آنچه او فکر می کنم که داستان را نگاه مانند? او حتی دریافت که دور ؟ آیا شما که دور ؟

ادی Glaude جونیور

وجود دارد یک خط است که او می نویسد که او استعفا از هیئت تحریریه ازاد. [ازاد آمریکایی بود سوسیالیستی مجله زد که از سال 1918 تا 1924.] این یک خط است که تقریبا حرکت من به اشک هر بار که من آن را می گویند. او نوشت: “من می خواهید ما را به انجام کاری بی سابقه و آن این است که قادر به ایجاد خود بدون نیاز به دشمنان است.” درست است ؟ “برای ایجاد یک خود بدون نیاز به دشمنان است.” آنچه را که جهان شبیه با آن به عنوان سنگ بنای?

Sean Illing

من هرگز آن دیده می شود.

ادی Glaude جونیور

دقیقا. اما این بالدوین ایده نیروهای جدید در بیت المقدس. که در آن ما سعی می کنیم برای ایستادن در حق ارتباط با یک دیگر, که در آن ما می توانیم هر یک از دیگر. نه در نام برخی از احساساتی هست که می گوید ما همه یکسان است. که آنچه که او گفت. چرا که همه ما رو این funkiness در ایالات متحده است. آن را تیره انبار که ما که هستیم. اما که در واقع پل. درد و رنج ما پل. اما ما چگونه دیدن یکدیگر به طوری که ما می تواند هم برای واقعی ؟ که به من روی زمین برای جهان است که من دوست دارم به ساکن. چه آن را مانند نگاه در جزئیات آن? من مطمئن نیستم. ما را مجبور به ساخت آن برای اولین بار.

Sean Illing

به شما می گویند که ما باید به تصمیم گیری یک بار و برای همه, آیا ما واقعا می خواهد یک دموکراسی چند نژادی. آیا شما باور دارید در قلب خود را از دل که ما را پاسخ مثبت?

ادی Glaude جونیور

نه واقعا به صداقت. تاریخ ما به من می گوید که ما نمی خواهد به خوبی انجام دهد. در این لحظات است که ما تا به حال چیزی این قدر در مقابل ما از ما گرفته شده گام های رو به جلو در حالی که هنوز دو برابر را در ارزش شکاف. سنگ بنای امریکا carceral دولت این است که همان ارزش شکاف و فقط آن را سخت به تصور درست زیرساخت های عمومی مراقبت در این کشور است. پس از همه, ما فقط دو برابر کردن بر زشتی.

بنابراین ما گذشته نمی کند و با خوش بینی و آن را پر کنید بالدوین با خوش بینی یا نه. اما من هم معتقدم که این: هر جا که انسان هستند و ما باید یک فرصت است. چرا که ما نه فقط به سادگی حوادث — ما نیز معجزه.

Sean Illing

اما اگر این پروژه ما همه درگیر در واقعا Sisyphean اگر ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن نورد بولدر برابری تا تپه تنها به تماشای آن جست و خیز کردن به زمین نقطه چیست ؟

ادی Glaude جونیور

ما را به نتیجه گیری کرد که پایان مسئله نیست. آنچه در قلب این پایان کار نیست اما روند. خود مبارزه می شود منبع معنی.

Sean Illing

که بسیار اگزیستانسیالیسم.

ادی Glaude جونیور

دقیقا اما این درست است. آن را زیبا مبارزه درسته ؟ هنگامی که وجود دارد هیچ تضمینی برای نتیجه مبارزه خود را تبدیل به انگیزه. اما هر جا که انسان هستند و ما باید یک فرصت است. همه چیز در حال کردن, همه ما آن را می دانم اما به عنوان ساموئل بکت گفت: “شکست دوباره شکست, شکست بهتر است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>