گرمای شدید تعطیل Indio Fairgrounds coronavirus تست سایت در اوایل

این شهرستان ریورساید coronavirus تست سایت در Indio Fairgrounds تعطیل در ساعت 10 صبح روز شنبه از طریق پایان هفته با توجه به گرمای بیش از حد در صحرا.

تست سایت به طور معمول باز است از ساعت 6 صبح تا 11:30 صبح روز سه شنبه از طریق شنبه. این سایت تعطیل در ساعت 10 صبح روز پنج شنبه به عنوان گرما همچنان به عنوان یک نگرانی در هوای آزاد, درایو از طریق سایت. تست سایت در 46-350 سعودی دوباره باز خواهد شد به طور منظم با ساعت در اوت. 4.

بیشتر: بوکس ترینر رابرت گارسیا beefs coronavirus تست در ورزشگاه پس از آزمایش مثبت

بیشتر: کروناویروس در Coachella Valley: نحوه گرفتن تست شده; که در آن برای پیدا کردن شهر و شهرستان اطلاعات

کسانی که با آزمایش قرار ملاقات در حال حاضر برنامه ریزی شده خواهد بود دریافت تماس از یک county health کارگر به برنامه ریزی مجدد قرار ملاقات خود را.

افراد همچنین می توانید برنامه ریزی مجدد تست قرار ملاقات خود را با رفتن به بخش انتصاب سایت در https://www.rivcoph.org/coronavirus/testing و یا با تلفن (800) 945-6171.

تست دیگر سایت ها در سراسر شهرستان از جمله دزرت هات اسپرینگز کلیسای جامع شهر و Coachella مکان در دسترس قرار ملاقات شروع دوشنبه.

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>