کلیسای جامع شهر حرکت می کند به فاز از اجاره برای تعطیلات بیش از دو سال

کلیسای جامع شهر است که در نظر گرفتن مرحله به مرحله کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات پس از ماه ها بحث های داغ بین ساکنان با استناد به نگرانی در مورد محله اختلالات و کسانی که می گویند عملیات مجاز نیست مشکل است.

شورای شهر روز چهارشنبه به کارگردانی کارکنان شهرستان به حرکت به جلو با یک پیشنهاد برای فاز کوتاه مدت اجاره در محله های مسکونی بیش از دو سال با استثنا برای خواص در صاحبخانه انجمن ها و خانه های اجاره.

این شهر همچنین با توجه به کشت فرمان تغییرات است که قوانین سختگیرانه تر در اجاره تعطیلات در طول فاز دوره و کسانی که باقی می ماند. تغییرات پیشنهادی عبارتند از:

  • افزایش جریمه برای تبلیغات و یا اجاره کوتاه مدت اجاره بدون یک شهر مجوز به $5,000 برای اولین نقض $10,000 برای بار دوم نقض و تا.
  • بستن, هوای آزاد, امکانات رفاهی از قبیل استخر و چشمه های معدنی بین 10 p. m. و ساعت 8 صبح
  • دربندی تعدادی از مهمانان در اتاق خواب با حداکثر 10.
  • مهمان حضورها باید انجام شود در فرد و یا از طریق فن آوری های ویدئویی.

این شورا به جهت آن با وجود شنیدن از بسیاری از صاحبان املاک و ساکنان در مورد چگونه اجاره تعطیلات افزایش یافته و گردشگری به این شهرستان است.

پنج ساعت جلسه روز چهارشنبه بود اوج فرآیند آغاز شد که بیش از یک سال پیش با ایجاد یک گروه کاری برای بررسی این که آیا برای فاز از اجاره و تغییر مقررات مرتبط.

در حالی که شهردار جان اگویلار دو لا فرانترا گفت که او امیدوار است که روند عادلانه بود اجاره برای تعطیلات نیست سازگار با کلیسای جامع شهر محلات.

“وجود دارد هیچ مقدار از اجرای کد و مدیریت ما می توانید پیاده سازی است که به وضوح مشکل,” او گفت:.

شورای تصمیم به حرکت به جلو با فاز و دیگر فرمان تغییرات پس از بررسی طولانی گزارش از نیروی کار است که تا به حال حدود 90 توصیه.

فرمان تغییرات خواهد شد ارائه شده به شورای شهر در جلسه بعدی خود در اوت. 26 با یک رای گیری در ماه سپتامبر. اگر تایید آن را به اثر در ماه اکتبر.

حدود 50 نفر به نام و ایمیل برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در یک و نیم ساعته نظر عمومی جلسه.

برخی از تماس گیرنده با نگرانی از سر و صدا سطل زباله و فوق العاده اتومبیل های تولید شده توسط “محله مسکونی هتل ها.”

کلیسای جامع شهر ساکن کارن ایوانز گفت: او را به راه رفتن سگ خود را در خیابان هنگام پیاده رو مسدود شده توسط مهمان اتومبیل و یا سطل زباله در انتظار انتخاب کنید تا.

“خ صاحبان می گویند این یک مشکل جزئی اما آنها زندگی نمی کنند در اینجا تمام وقت,” او گفت:. “لطفا شما تمام وقت بازگشت ساکنان محله خود.”

حامیان مشتری جلب کردن مزایای اجاره تعطیلات

حامیان به نام در به اصرار شهرستان به نگه داشتن اجاره تعطیلات با اشاره به مزایای مالیاتی به شهرستان و ستایش برخی از صاحبان املاک برای sprucing تا رنگ باخته خواص.

امی و مایک Castillo دوم-صاحبان خانه در کلیسای جامع شهر که گفت از طریق ایمیل که تدریجی اجاره می تواند بی درنگ صاحبان اموال به خانه های خود را.

“شما نه می توانست در عین حال یکی دیگر از خانه خالی در بلوک ما و یا به جای صاحب خانه است که به مراقبت و می خواهید را به خانه های خود مکان مردم لذت بردن از؟”

من عاشق کلیسای جامع شهر (ILCC) یک گروه است که طرفداران برای کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات, جمع آوری حداقل از 1 ، 200 امضا از ساکنان صاحبان کسب و کار کوچک صاحبان املاک و مسافران در حمایت از نگه داشتن کوتاه مدت اجاره.

لیندسی جونز, گروه خزانه دار گفت: این شهرستان قرار داده نشده است به اندازه کافی بودجه مناسب نسبت به اجرای قانون و یا به اندازه کافی دقیق قوانین و مقررات در وهله اول که باز عمل اجاره به غیر سازگار و غیر مجاز اپراتورها.

“ما می خواهم برای دیدن یک تلاش واقعی ساخته شده نسبت به اجرای قبل از ریختن همه چیز را,” او گفت:.

گروه پشتیبانی بالا بردن اجازه هزینه برای اجاره کوتاه مدت به $1,515 را نسبت به موقعیت های اختصاص داده شده برای اجرای افسران مقدار کمی استفاده از هر گونه مالیات دلار است.

جونز گفت: ILCC را بررسی داده ها نشان می دهد که اکثر نگرانی ها و شکایت آمده از چند خواص در این شهرستان است. پنج خواص تولید 32 درصد از تمام شکایات برای نیمه اول سال, او گفت:. و از 213 تقدیر نامه صادر شده در سه سال گذشته 193 نفر از کسانی تقدیر نامه صادر شده به غیر قانونی اجاره کوتاه مدت با توجه به شهرستان دیتا reviewed by ILCC.

Karyn مک کوئین یک منطقه خلیج زن خانواده که در یک خانه تعطیلات در کلیسای جامع شهر که اقامت آنها را به عنوان به خوبی به عنوان اجاره خدمت در نیروی کار است که با این گزارش. او گفت که او احساس یافته از نیروی کار نیست به طور کامل شنیده می شود که همه وظیفه اعضای نیروی پشتیبانی فاز.

“شورا فقط نادیده گرفته است که” او گفت:.

جونز اجرا می شود که یک آژانس کرایه گفت: برخی از توصیه هایی است که از شهرستان پذیرفته شده از نیروی کار در حال رفتن به می شود واقع بینانه.

برای مثال این شهرستان تا به حال یک توصیه که خوب اپراتورهای $2,500 برای قرار دادن یک عکس از جلو از اموال خود را در خود را آنلاین,لیست, حتی اگر آن نوع از تصاویر مشترک نیست عمده اجاره سیستم عامل برای حفظ حریم خصوصی دلایل ایمنی.

“شورای شهر نادیده گرفته بسیاری از اطلاعات این نیروی کار ارائه شده,” او گفت:. “وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از اطلاعات غلط ارائه شده بود که یک گروه بسیار کوچک از مردم است.”

شورای اسلامی می گوید: کیفیت زندگی در خطر

اما در تصمیم گیری برای حرکت به جلو با یک فاز از councilmembers در نهایت گفت که آنها نگران هستند با راه اجاره تعطیلات تحت تاثیر دستياران کیفیت زندگی است.

Councilmember ارنستو گوتیرز ذکر سال از شکایت از ساکنان در مورد رفتار مستاجرها مانند احزاب با صدای بلند و پتانسیل برای خشونت است. وی با اشاره به یک سلاح سرد رخ داده است که در یک مجاز اجاره ملک در ژانویه.

“ما اجازه مینی هتل ها در محله مسکونی” او گفت:.

اگویلار دو لا فرانترا اذعان چگونه اجاره ملک باید کمک به اقتصاد محلی و که تغییر اتفاق می افتد در زمان نامشخص از coronavirus بیماری همه گیر.

“این به طور بالقوه بدترین زمان ما می تواند انجام این کار تا آنجا که تاثیر آن را برای رفتن به روی صاحبان به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که خدمات آن واحد” او گفت:.

Councilmember علامت Carnevale گفت که صاحبان املاک اجاره را یک فرصت خوب برای فروش خانه های خود را اگر آنها نمی خواهید برای تبدیل آن به اجاره بلند مدت با استناد به تاریخی کم نرخ بهره برای وام های مسکن.

استثنا برای HOAs

مقامات شهرستان گفت: در کوتاه مدت اجاره املاک باید همچنان اجازه داده می شود در HOAs زیرا آنها بهتر تنظیم شده به عنوان انجمن معمولا اعمال یک لایه اضافی از قوانین در بالای شهر فرمان.

اگویلار دو لا فرانترا گفت که اکثر شکایت آمده از خواص اجاره در غیر HOA محله. شهردار Pro Tem ریموند گرگوری اضافه شده است که “آنها در حال کار در عادی ما خانواده های محله.”

آمار و ارقام دقیق از چگونه بسیاری از مجاز اجاره یا homeshares می تواند به معافیت دسته بودند بلافاصله در دسترس چهارشنبه.

Councilmember ریتا بره گفت: در حالی که اجاره برای تعطیلات به نفع شهر از بسیاری جهات او “خواهد بود بی مبالات اگر من برای حمایت از بهداشت و ایمنی و کیفیت زندگی را برای ساکنان است.” او با اشاره به شيوع افراد جوان و خانواده ها در کلیسای جامع شهر در مقایسه با دیگر دره شهر است.

خانه های تعطیلات دارای سابقه طولانی در صحرا با منطقه خدمت به عنوان یک مقصد برای نخبگان هالیوود در اواسط قرن. اما در قرن 21 شاهد گسترش روند با سیستم عامل های دیجیتال مانند Airbnb و VRBO اجازه می دهد آسان لیست و رزرو.

که جدایی ناپذیر به Coachella Valley گردشگری امروز: در این سال مالی به پایان رسید که این ژوئن کلیسای جامع شهر در زمان در حدود 687,000 در گذرا اشغال مالیات از اجاره کوتاه مدت که به مقدار حدود یک چهارم از تمام جمع درآمد که در آن سال.

اما اجاره تعطیلات نیز تبدیل به یک نقطه از مشاجره برای برخی از زمان ساکنان که نگران با صدای بلند و یا افسرده سهام مسکن. کلیسای جامع شهر نیست اولین صحرا شهرداری برای سرکوب اجاره— نخل کویر در سال 2017 گرفت و مرحله به مرحله آنها را.

شهرستان مدیر چارلی McClendon گفت: روند ضرب تا “یک مقدار عظیم از مشارکت عمومی” از هر دو ساکنان که می خواستم برای دیدن اجاره کوتاه مدت رفته و کسانی که می خواستند آنها را به ماندن.

“که بخشی از دلیل این است که در شرایط دشوار برای (اعضای شورای شهر) در ساخت سیاست انتخاب جامعه است بسیار به طور مساوی تقسیم در این ماده” McClendon گفت.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>