دور دیگری از 1200 دلار محرک چک می تواند در آینده coronavirus بسته

جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال گرفتار در مذاکرات بعدی چه coronavirus بسته امداد باید مانند نگاه کنند و فقط آن چقدر باید باشد. یک چیز آنها می توانند به توافق برسند: هر کس گرفتن دور دیگری از محرک چک.

هر دو روحانی در عمل بهبود می یابد, پرده برداری کرد, این هفته و قهرمانان با تصویب قانون دموکراتیک خانه در مارس 15, دنبال, مراقبت عمل منجر شود: اکثر بزرگسالان ساخت کمتر از یک تنظیم درآمد ناخالص (AGI) از 75000 دلار در سال خواهد بود واجد شرایط برای دریافت یکی دیگر از 1200 $در چک. پرداخت خواهد فاز برای درآمد بالاتر از آن است که با فردی filers درآمد $99,000 یا بیشتر دریافت هیچ پرداخت. این زمان در اطراف, ایران با طرح گسترش $500 وابسته به پرداخت برای بزرگسالان وابستگان و نه فقط وابسته به فرزندان کوچک یک مزیت برای خانواده هایی که از معلول بزرگسالان است.

به طور مشابه به جمهوری خواه طرح قهرمانان قانون شامل همان $1,200 پرداخت و بزرگتر پرداخت 1200$برای هر وابسته از جمله بالغ وابسته — هر چند دموکرات درپوش آن را در سه وابستگان. در حالی که برخی از جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند در برابر دور دوم با لينک مستقيم پرداخت این واقعیت است که آن را نشان داد تا در توافق اولیه لایحه به نظر می رسد مانند یک نشانه خوبی برای نهایی گذشت.

“این بی سابقه ای گسترش کمک های فدرال کمک خواهد کرد که میلیونها نفر از کارگران و خانواده های بیماران مبتلا به کسب و کار و دولت ها این زنده ماندن تاریخی بهداشت عمومی و بحران اقتصادی” گفت: کمیته مالی سنا صندلی چاک Grassley در بیانیه ای.

در حالی که آن را در زمان چند هفته پس از عبور از مراقبت در عمل برای اولین دور از محرک کنترل و هدایت سپرده ها به بیرون رفتن (این لایحه به قانون امضا شده بود در مارس 27, همراه اول مستقیم سپرده آمدن در اواسط مارس) دور دوم باید نشان می دهد تا در حساب های بانکی با سرعت بسیار بیشتری.

“به محض این که کنگره می گذرد دور دیگری از تخفیف اگر شما پرداخت مستقیم آن را در حساب بانکی خود را در عرض یک هفته” کلودیا Sahm, مدیر اقتصاد کلان سیاست در واشنگتن مرکز رشد عادلانه گفت: Vox.

پول جریان را با سرعت بسیار بیشتری در این زمان به این دلیل که خزانه داری آمریکا در حال حاضر ساخته شده است یک فایل داخلی جزئیات که باید پول دریافت خواهید کرد. “آنها کشیده تمام اطلاعات دولت فدرال بود” Sahm گفت: “و خزانه داری فیلتر آن از طریق رفت و IRS اما آنها ساخته شده است این فایل. … هنگامی که فایل وجود داشته آن را به یک دفتر در وزارت خزانه داری که اساسا یکی که با فشار یک دکمه و پول خود را می رود.”

در نهایت یک دوم محرک چک کمتر خواهد بود برای بسیاری از خانواده های آمریکایی از گسترش گسترش بیمه بیکاری پرداخت که هر دو طرف در حال حاضر در حال مبارزه با بیش از. در حالی که جمهوری خواهان به پیشنهاد 200 دلار اضافی هفتگی بیمه بیکاری پرداخت دموکرات ها می خواهند به گسترش فعلی 600 دلار اضافی هفتگی پرداخت می کند که می تواند بیشتر در دراز مدت پایدار کمک به این کشور همچنان در حال دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر.

اما به سرعت از محرک چک خود را وارونه: با توجه به Sahm, اولین محرک یک موفقیت بود در بخشی به دلیل آن رفت بسیار بیشتر از سرعت افزایش مزایای بیکاری که تا به حال به روت از طریق متحده است.

“این سیاست خوب. من می خواهم برای دیدن دوباره آن را,” او گفت:. “من فکر می کنم از آن خواهد شد افسانه زیرا آنها می توانند حتی سریع تر از قبل. واقعیت غم انگیز این است که حتی در ماه ژانویه بسیاری از خانواده ها زیادی ندارد از یک بافر و به طوری که آنها نیاز به پول است. کنگره می تواند ارسال شود. آن را واقعا موثر است.”

در حالی که هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه نسخه از این لایحه گسترش وابسته به پرداخت به خانواده ها با افراد وابسته به حزب دموکرات نسخه کلاه بزرگتر $1,200 پرداخت در سه وابستگان. متناوبا جمهوری خواه طرح فقط به 500 دلار برای هر وابسته است.

گنجاندن بالغ وابسته به پرداخت آمد و به عنوان خبر خوش برای ناتوانی طرفداران که احساس توبیخ در دور اول محرک.

“این بسیار نا امید کننده برای من و برای بسیاری از افراد معلول که در قبل از قانون وابستگان خارج شدند از این پرداخت در سن 17,” Bethany, لیلی, مدیر درآمد سیاست در قوس از ایالات متحده گفت: Vox. “بسیاری از مردمی معلول هنوز وابسته به خانواده و مراقبان. آنها ادعا کرد که اغلب به عنوان وابستگان و به سادگی آنها را حذف به طور کامل از محرک پرداخت نمی شد به خصوص منطقی به من. در حال حاضر در زمان بیماری همه گیر بسیاری از افراد دارای معلولیت به طور چشمگیری افزایش هزینه ها و فقط به طور چشمگیری تغییر روال.”

با توجه به لیلی قانونگذاران به او گفت که ترک کردن بالغ وابسته در دور اول محرک بود “نظارت.” قهرمانان عمل می کنند و حتی می رود تا آنجا که به ایجاد بالغ وابسته به پرداخت عطف به ماسبق بنابراین خانواده می تواند بازگشت به ادعای وابسته به پرداخت از دور اول به عنوان به خوبی.

مراقبت عمل شد یک قطعه عظیم از قانون مجموع حدود 2 تریلیون دلار. در برخی از راه های آن بزرگتر از معامله جدید است. اما آن را نیز قانون طراحی شده برای پل عمیق اقتصادی شیب تا زمانی که اقتصاد کشور با خیال راحت می تواند بازگشایی شده است. این یک فرمول است که کار را برای برخی از کشورهای دیگر است اما ما هنوز در تلاش برای مهار این ویروس. به عنوان بورسی را Emily Stewart توضیح داد: ما در teetering در آستانه فاجعه اقتصادی, “قرار دادن میلیون ها نفر از آمریکایی ها زندگی و معیشت در خطر است و همه اما اطمینان طولانی مدت تنگنای اقتصادی در سراسر کشور است.”

نرخ بیکاری در حال حاضر نشسته در 11.1 درصد با توجه به اداره آمار نیروی کار داده تا 7.6 درصد از مارس آخرین ماه کامل قبل از همه گیر آغاز شده در ایالات متحده است. یک CNBC گزارش از دوشنبه گزارش داد که به عنوان بسیاری از 40 میلیون آمریکایی می تواند در صورت اخراج به لطف coronavirus همه گیر و در نتیجه بحران اقتصادی است.

استفانی Kelton, استاد اقتصاد و سیاست عمومی در دانشگاه استونی بروک نگران است که کنگره نیست و در نظر گرفتن خطر عمیق تر اقتصادی درد را جدی بگیرید.

“آن را از راه دور به اندازه کافی” Kelton گفت: Vox, با اشاره به دور دوم محرک پرداخت و توضیح داد که متوسط ملی اجاره در ایالات متحده در سال 2017 دلار است 1,023. “اگر شما از یک شغل و شما از درآمد و کسی می فرستد به شما $1,200 چک که چک در حال رفتن به خود را صاحبخانه. … آن را گیج کننده به من که جمهوریخواهان به نظر نمی رسد به درک بسیار خوبی که چگونه اقتصاد کار می کند به این معنا که آنها باید این گریزی به مردم با دادن پول به نحوی متوجه نیست که چه بسیاری از ما هنگامی که ما دریافت پول است که به نوبه خود در اطراف و آن را به شخص دیگری است.”

برای Kelton هر محرک پرداخت باید شامل یک بسته از دیگر اقدامات محرک اقتصادی از جمله ادامه افزایش نرخ بیکاری به منظور دفع سقوط اقتصادی. “این در مورد پشتیبانی مالی. اگر ما برداشت حمایت از موعد پس از آن نتیجه این است که رفتن به این باشد که اقتصاد رو به وخامت” او گفت:. “نرخ بیکاری همچنان در حال افزایش مشاغل موقت زیان تبدیل به دائم کار ضرر و زیان [منجر به] یک موج از فروش اموال به رهن و بی خانمانی پرداخت های از دست رفته به معنی به طور بالقوه بحران مالی به دلیل این خونریزی به مردم خدمات خود را بدهی. بنابراین شما نیاز به یک شال مجموعه ای از سیاست های هوشمند به پشتیبانی درآمد.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>