این مقاله در منتشر شد همکاری با مارشال, پروژه, غیر انتفاعی, سازمان خبری پوشش ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری. ثبت نام برای مارشال پروژه عضویت در خبرنامه و یا آنها را دنبال کنید در Facebook و یا توییتر.

پدر و مادر

به عنوان لایحه ایمز سیگار دودی در predawn تاریک او شنیده ام سگ پارس و نگاه خارج به دیدن دو کلانتر نمایندگان نزدیک است. آن را ماه نوامبر 2018 و 36 ساله پسر بیلی قفل شده بود تا در St. Francois زندان شهرستان است. “چه می خواهم او را شکست؟” لایحه خواسته مردان دعوت آنها را از سرما. نمایندگان به او گفت که بیلی مرده بود. آنها نمی دانند هر بیشتر از آن.

با خورشید هنوز در پشت میسوری Ozarks بیل و همسرش جویس به نام بیلی stepdad جو براون که از خواب بیدار شدم بیلی بچه لوری با “سخت ترین چیزی که من تا به حال به هر کسی در زندگی من است.” چند روز قبل بیلی چهار پدر و مادر تا به حال واقع شده است رها به شنیدن از دستگیری او. آنها می خواهم ماه را صرف نگرانی در مورد مت آمفتامین استفاده از آن آغاز شده بود پس از یک دوست از زندان آزاد شد و سقوط کرد و در خانه اش (در نظر گرفتن مزیت های پدر و مادر خود را احساس آسیب مغزی از اوایل بیست سالگی خود است که اختلال خود را شناخت.) بیلی رشد نامنظم توهم پابرهنه در حال اجرا را از طریق درختان در کوه های بعدی را به خانه پدرش صحبت کردن در مورد هواپیماهای بدون سرنشین و بدن مرده. او ترس نامادری خود جویس بد است که او در زمان از یک سفارش محدود که منجر به بازداشت و پدر و مادر او امیدوار بود نوتوانی.

جو براون به نام, St. Francois زندان شهرستان, مدیر, دنیس اسمیت گفت که او پس از مرگ بررسی خواهد بود به کار گرفته شده داخلی است. (اسمیت کاهش یافته و مصاحبه برای این داستان.) براون مشکوک بود; او قبلا به عنوان یک افسر پلیس در تگزاس که در آن زندان مرگ و میر اغلب بررسی خارج از سازمان. روز بعد او شروع به برقراری تماس به دولت و ادارات دولتی به فشار برای تحقیقات مستقل و سنت فرانسوا County Sheriff دانیل بولاک به طور رسمی درخواست تحقیقات توسط Missouri State Highway Patrol.

در ضمن بیلی پدر لایحه دریافت تماس. “این خانواده مردی که در زندان است ؟” زن پرسید.

از او می خواهم در یک سلول در نزدیکی بیلی, او گفت:, و اعتقاد او شده است می خواهم بسته به خویشتن داری صندلی; او شنیده ام او را فریاد زدند ساعت, التماس برای اجازه دهید باشد.

ایمز را کالبد شکافی ذکر شده مت به عنوان علت مرگ و امنیت فیلم از رزرو خود را, او به نظر می رسد برای پنهان کردن چیزی در جیب. زندانبانان گفته محقق آنها بسته ایمز به صندلی او پس از تهدید به حمله خود را از همبندان اما آنها تا به حال آموزش داده شده است به استفاده از دستگاه با خیال راحت. (کارشناسان می گویند این صندلی که منجر به بیش از 50 مرگ و میر در سراسر کشور پس از 1990s رندر می تواند آن را سخت به بگویید که زمانی که به کسی است که با داشتن یک بحران پزشکی مانند مصرف بیش از حد و برخی از زندانیان را ممنوع و استفاده از آنها به طور کامل.) یک زندانی گفت که او گفت یک زندانبان “این مرد در حال مرگ است در کنار من است.”

او گفت: زندانبان پاسخ داد:, “I don’t give a shit about که معتاد به مواد مخدر.”

رزرو منطقه پر شده بود با صدای کوبیدن به عنوان Ames همکار بازداشت شدگان تلاش برای به دست آوردن زندانبانان به او اجازه دهید از صندلی. آنها همچنین شنیده صندلی سر و صدا در برابر طبقه — که پیشنهاد به خانواده او داشتن تشنج به معنی زندانبانان شکست خورده بود به او داروهای ضد تشنج. “او نمی خواهد متوقف جیغ و ناجور” یک زندانبان نوشت: در یک ایمیل به بقیه کارکنان. سه نفر دیگر برگزار شد در نزدیکی ایمز (ames) به یاد می آورد یک زندانبان با اشاره به او را به عنوان یک “قطعه گه.”

Waking up Laurie, Billy Ames’s mother, left, to tell her that her son died in the St. Francois County Jail was “the most difficult thing I’ve ever had to tell anybody in my life,” said Joe Braun, Billy’s stepdad. - MICHAEL THOMAS FOR THE MARSHALL PROJECT

  • مایکل توماس برای مارشال پروژه
  • بیدار شدن از خواب لوری بیلی Ames, مادر,,, چپ, به او بگویید که او فوت کرد در سنت فرانسوا زندان شهرستان شد “سخت ترین چیزی که من تا به حال به هر کسی در زندگی من” گفت: جو براون بیلی stepdad.

امریکا 3000 plus زندان های شهرستان که معمولا اجرا شده توسط انتخاب کلانترها نگه داشتن مردم در انتظار روز خود را در دادگاه و یا خدمت جملات کوتاه. دریافت می کنند به مراتب کمتر موشکافی از دولت و فدرال زندانها حتی به عنوان آنها را تبدیل به کاتالیزور برای گسترش COVID-19. بیست و چهار متحده به دولت بدن است که به تنظیم زندان با توجه به دانشگاه تگزاس و محقق میشل Deitch اما میسوری است که در میان آنها نیست. وزارت فدرال دادگستری همچنین می توانید بررسی موارد نقض حقوق بشر اما این نادر است. گاهی اوقات شهروندان ظهور برای پر کردن شکاف و Ames مرگ برانگیخته محلی حساب بیش از 188-تخت زندان که کلانتر بولاک اجرا شده است برای بیش از یک نسل شد فرو رفته در خشونت و غفلت است.

بیش از شش ماه گذشته 50 زندانیان سابق و چهار نفر از کارکنان سابق گفت: داستان خود را به مارشال پروژه. کسانی که در حال حاضر در میسوری زندانها گفت: زادگاه خود را از زندان شناخته شده است به عنوان یک “زمین پرورش برای رابطه جنسی خشن-کون سفید پسر” و دوم بدترین زندان در دولت (در سنت لوئیس “Workhouse” که رهبران شهر رای دادند و این ماه را ببندید.) “من یک بار یک بچه با یک مشکل مواد مخدر گفت: یک زندانی سابق که کاهش یافته است به نام. “در حال حاضر من یک خشونت عضو باند [و] کلاهبردار حرفه ای در نظر گرفتن bedspace در یک سیستم زندان به سر می برند. … اگر نبود زمان من در [St. Francois زندان شهرستان] من نمی خواهد محترم عضو جامعه و زندان من امروز هستم.”

در پی او بچه از مرگ جو براون ملاقات با ساکنان شده بود که مبارزه با فساد در میان مقامات محلی اغلب های تلاش های خود را در یک Facebook گروه مورد county سیاست است. برجسته ترین بود سالمند-قانون وکیل به نام Vonne Karraker. بیلی مادر لوری بود یک فن از Karraker را Facebook پست که نوسان از طنز به خشم از بهانه گیر سوال در مورد شهرستان بودجه برای اقدم در مورد یک قاضی محلی که لمس Karraker مو چرا که او سیاه و سفید است. پدر و مادر احساس Karraker تنها وکیل در شهر است که می تواند معده یک نبرد با کلانتر بولاک.

به زودی پس از, خانواده ملاقات یک مرد که متعهد به اجرا در برابر کلانتر در سال 2020 انتخابات و در اوت. 4 در یک جمهوری خواه اولیه بولاک را بزرگترین انتخاباتی چالش در تقریبا سه دهه است. براون به من گفت که قبل از بیلی مرگ او و لوری احساس کردند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام شده بود به صرفه جویی در امریکا, و آنها را به احساس می کنم مثل مردم خود و جامعه بودند به طور مشابه به نام برای کمک به اطمینان حاصل شود که دیگر پدر و مادر از دست می دهد و یک کودک در محلی در زندان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de