واکر کلیسای جامع شهر سابق توزیع کننده موافقت $500,000 آزار و اذیت جنسی کت و شلوار حل و فصل

سابق کلیسای جامع شهر پلیس توزیع کننده است که شکایت این شهر و آن سابق رئیس پلیس تراویس واکر پس از وی از سوی مامورین آزار و اذیت و تبعیض در محل کار پرداخت شده است $500,000 در یک توافق برای اخراج او طرح دعوی در دادگاه یک redacted کپی از حل و فصل را نشان می دهد.

Loran Candelas ظ کت و شلوار در 29 جولای سال 2019 حدود دو ماه پس از واکر شد قرار بر ترک آنچه مقامات شهرستان به عنوان یک پرسنل مهم است. Candelas که استعفا از وزارت مارس 14, اتهام در شکایت است که واکر ساخته شده است پیشرفت های جنسی در محل کار و تلاش برای وادار کردن او به داشتن رابطه جنسی با او را در حالی که در یک هتل در طول یک کار کنفرانس است.

اسناد دادگاه نشان می دهد که دارن کمپبل Candelas’ وکیل ثبت یک درخواست برای رد این مورد در ژوئن 1 روز پرونده های مدنی بودند یک بار دیگر در حال پردازش توسط Riverside County Superior Court پس از ماهها تاخیر با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

با توجه به یک کپی از حل و فصل امضا شده توسط Candelas واکر و کلیسای جامع شهر مدیر چارلی McClendon در اوایل ماه آوریل احزاب خصوصی آغاز شد میانجیگری در ماه مارس است.

علاوه بر کلیسای جامع شهر پرداخت به Candelas $500,000 حل و فصل همچنین تصریح می کند که با موافقت نظر خود واکر و شهر “آن را تکذیب می کند … و هر گونه تخلف مربوط به همان” وجود “است و نه در هر راه پذیرش نقض” قانون.

علاوه بر این, واکر و شهرستان هر توافق به انتشار Candelas از هر counter-اقدام قانونی در حال حرکت رو به جلو است.

واکر وکیل ساکو Ethir با انتشار بیانیه ای از طرف او هفته گذشته رقیب Candelas ” کت و شلوار بود و استراتژیک به پایان رسیده پیشدستی پرسنل ماده واکر برنامه ریزی شده بود به صحبت با او در مورد.

وقتی پرسیده شد که برای جزئیات بیشتر در مورد کسانی که اتهامات واکر به نظر کاهش یافته در حالی که Ethir گفت که او “نه در یک موقعیت برای انتشار گفت: اطلاعات در این زمان است.”

McClendon نیز کاهش یافته است به نظر واکر اتهامات حاکی از واکر و Candelas دیگر کارکنان از شهرستان.

McClendon گفت: این شهرستان پرداخت آن $25,000 معافیت به آن اشتغال مسئولیت شرکت بیمه, استخدام مدیریت ریسک اقتدار برای تمام هزینه های مربوط به طرح دعوی در دادگاه از جمله حل و فصل است.

با توجه به وب سایت خود را ERMA ساکرامنتو بر اساس “ایالت مشترک مقامات قدرت طراحی شده برای ارائه پوشش گسترده و مناسب پیشگیری از دست دادن خدمات به کاهش اشتغال شیوه های مسئولیت مواجهه کالیفرنیا نهادهای عمومی. …(آن) را پوشش می دهد بیش از 200 نهادهای عمومی در سراسر ایالت کالیفرنیا …(و) اولین و تنها ایالت خطر های استخر ایجاد شده به طور انحصاری به ارائه گسترده اشتغال شیوه پوشش مسئولیت.”

Candelas و وکیل او نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد اتهامات.

شهر و حقوقی آن تیم نکردن بخشهایی از این توافقنامه گفت: آنها “redacted تنها معاف اطلاعات به عنوان مجاز کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند.”

هنگامی که خورشید صحرا درخواست توافق کامل برای بار دوم شهرستان کارمند تریسی مارتینز تکذیب آزادی گفت: redacted اطلاعات پزشکی در طبیعت و معاف از انتشار.

رها تحقیقات

توافق حل و فصل یک مورد که roiled کلیسای جامع اداره پلیس شهر سال گذشته در نهایت منجر به در مارس بازگشت از جورج Crum یک بخش قبلی رئیس پلیس که بازنشسته شد در سال 2017 به عنوان بخش زمان رئیس.

Crum استخدام کرده بود واکر به عنوان معاون رئیس در سال 2016 استخدام, او از سن برناردینو اداره پلیس واکر که در آن کار کرده بود برای 20 سال است.

Candelas ادعا در طرح دعوی در دادگاه است که برای بیش از یک سال و واکر اقدام به نوازش کردن او در تعدادی از موارد در حالی که در محل کار است. هنگامی که او برنامه ریزی شده برای گفتن واکر که او به دنبال اشتغال در ادارات پلیس با توجه به شکایت او خود را مجبور او را در یک چاه هتل اتاق که در آن او برای ماندن در یک کنفرانس.

زمانی که آزار و اذیت جنسی اتهامات اولین شهر ساخته و سپس شهردار را علامت Carnavale و McClendon گفت: خورشید صحرا که واکر می تواند مورد بررسی به زودی پس از او قرار گرفت ، او ادامه داد: برای دریافت حقوق و دستمزد خود را در حدود $223,000 در هر سال تا زمانی که او به “جدا شده” با این گروه در ماه نوامبر. واکر همچنین از آغاز خصوصی شرکت مشاوره امنیتی در حالی که در مرخصی بدون McClendon آگاهی و یا اجازه.

خورشید صحرا درخواست سوابق دقیق از پرداخت ساخته شده به واکر در طول خود را ترک کنند اما مقامات شهرستان را تکذیب کرد درخواست کرد که انتشار این اطلاعات می تواند یک تهاجم کارمند حریم خصوصی.

این تحقیقات که حاصل از طرح دعوی در دادگاه انجام شد توسط محقق خصوصی جف جانسون و مدیریت توسط شرکت حقوقی Lozano اسمیت McClendon گفت و ERMA پرداخت Lozano اسمیت برای این خدمات است.

Lozano اسمیت وکیل در قانون, با توجه به وب سایت خود را یک “کامل-سرویس آموزش و پرورش و سازمان شرکت حقوقی در خدمت صدها نفر از کالیفرنیا K-12 و جامعه دانشگاه, منطقه دانشگاه ها و بسیاری از شهرها و شهرستانهای استان و به ویژه مناطق.” این دفاتر در هشت شهرستانها در سراسر کالیفرنیا از جمله ساکرامنتو لس آنجلس و سن دیگو.

ERMA هنوز پاسخ به صحرا خورشید درخواست برای تایید این حسابداری.

داگلاس Alliston یک وکیل است که نشان دهنده ERMA قبلا گفت که آژانس “هرگز دریافت گزارش تحقیق و نمی داند که تاریخ از تحقیقات و یا هزینه از این گزارش است.”

آفتاب صحرا خبرنگار کریستوفر دامین را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و عدالت کیفری سیستم. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @chris_a_damien.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>