واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه خواهد داد به رد برنامه های کاربردی جدید برای مهاجرت برنامه ای است که اجازه می دهد تا جوان مهاجران مستند نشده به زندگی و کار در کشور خواهد شد اما اجازه دهید زمان “خیال” تمدید آن حمایت.

این تصمیم اعلام کرد در یک Department of Homeland Security یادداشت می آید یک ماه پس از تقسیم دیوان عالی کشور مسدود کاخ سفید از پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه پیدا کردن دولت بود و “خودسرانه و هوس باز” در چگونه آن را به دنبال باد کردن اوباما-دوران برنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی به دنبال عقب DACA برنامه که اجازه می دهد تا برخی از 650,000 مهاجران را به کشور به عنوان کودکان برای زندگی و کار در ایالات متحده بدون ترس از اخراج. باراک اوباما رئیس جمهور ایجاد IF در سال 2012 از طریق اقدامات اجرایی و بدون کنگره ورودی.

از ژوئن 18 دیوان عالی کشور تصمیم تهمت متعهد شده است تا دوباره برنامه – و نیز وعده تغییرات گسترده به مهاجرت او نشان داد او سعی می کند از طریق اقدامات اجرایی. مغلوب ساختن پیشی جستن چهره انتخاب مجدد در ماه نوامبر و یک بار دیگر تبدیل به مهاجرت به عنوان یک موضوع اصلی مبارزات انتخاباتی.

زمان IF دریافت کنندگان ادامه خواهد قادر به درخواست برای یک سال تمدید حمایت به جای معمول دو سال يك بار. هیچ اولیه درخواست برای DACA پذیرفته می شود با توجه به DHS در حالی که دولت بررسی اینکه آیا DACA برنامه باید “حفظ لغو و یا اصلاح شده است.”

منتقدان به نام دولت را بررسی و تلاش برای محدود کردن برنامه با وجود تصمیم دادگاه عالی در ماه گذشته که دولت اشتباه در قابل توجه آن را در وهله اول. مقامات کاخ سفید اذعان کرد و گفت که انتظار می رود این حرکت در نهایت چهره اضافی چالش های قانونی.

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا یک دموکرات گفت که او آماده است برای بازگشت به دادگاه بلافاصله.

“دادگاه سخن گفته اند: IF است که در اثر کامل از جمله برای برنامه های جدید,” او گفت:. “ما آماده هستند اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش می کند برای جلوگیری یا از بین بردن DACA. ما می دانیم آنچه در آن طول می کشد برای دفاع از IF – ما آن را انجام داده قبل و ما دوباره آن را انجام دهد و اگر لازم است.”

بیشتر: حکم دادگاه عالی فلسطين DACA برنامه برای مهاجران جوان

برخی از تحلیلگران در زمان بیشتر خوش خیم مشاهده و اشاره کرد که دولت قصد دارد به احترام زمان IF گیرندگان.

“در این صورت از آن این خبر خوبی برای صدها نفر از هزاران نفر از افراد و خانواده های آنها گفت:” علی نورانی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی مهاجرت فروم.

“اما می خواهم با همه چیز با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, جزئیات, موضوع,” او اضافه شده است. “علاوه بر این بر اساس حکم دیوان عالی کشور وجود دارد بدون هیچ دلیل دولت نباید پذیرش برنامه های کاربردی جدید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران تاکید کرد که دادگاه عالی پیدا نکردم تصمیم به پایان دادن به برنامه DACA غیر قانونی بود, تنها راه دولت به دنبال آن پایان یابد.

لی Litman, دستیار استاد حقوق در دانشگاه میشیگان گفت: به نظر می رسد که دولت بود و امتناع مطابق با حکم دادگاه.

“این سیاست نیز تلاش می کند تا برای اجرای حکم در یک راه است که اجازه می دهد تا مدیر برای سریع تر اخراج IF گیرندگان اگر تهمت است دوباره انتخاب و rescinds IF دوباره و این بار با موفقیت” او ارسال شده به توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net