رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک تعهد در ژوئن 2018 برای جلوگیری از جدا کردن خانواده ها در بازداشتگاه های اداره مهاجرت به ظاهر آوردن پایان دادن به یک سیاست است که طراحی شده است برای جلوگیری از مهاجران از تلاش برای عبور از مرز جنوبی و مشتعل تظاهرات در سراسر کشور.

“ما قصد داریم به نگه داشتن خانواده ها با هم, اما ما هنوز هم باید برای حفظ سختی و یا کشور ما خواهد تاخت و تاز کردن توسط, مردم, توسط, جرم, همه چیزهایی که ما نمی ایستادگی و ما نمی خواهید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امضای یک فرمان اجرایی حاکی از آن است که “سیاست این دولت به حفظ وحدت خانواده” در بازداشتگاه های اداره مهاجرت به جز در مواردی که پدر و مادر یک خطر برای فرزندان خود.

اما دو سال بعد آن را روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هرگز به طور کامل در کنار خانواده جداسازی.

مهاجر طرفداران یافت که صدها نفر از کودکان از هم جدا شدند و از پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده در این ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش. حداقل در برخی موارد مقامات مهاجرت با استفاده از جزئی نقض قوانین مهاجرتی مانند reentering ما بدون مجوز و بی اساس اتهامات باند وابستگی به ادعا می کنند که پدر و مادر را مطرح کرد خطر را به فرزندان خود و برای توجیه آنها را جدا.

این نوع از جداسازی باید تا حد زیادی به توقف آمده است به خصوص به عنوان برگ برنده دولت تعطیل سیستم پناهندگی در مرز جنوبی در ماه های اخیر.

در حال حاضر در میان همه گیر دولت این است که محیط خود را به انجام آنچه مهاجر طرفداران تماس با یک نوع جدید از جدایی خانواده. این بار آن را فشار پدر و مادر در حال حاضر بازداشت شده در داخل ایالات متحده به طور داوطلبانه جداگانه از فرزندان خود را با ارائه آنها را با آنچه دولت را به نام “انتخاب دودویی.” یا اجازه می دهد فرزندان خود را به توان با بستگان و یا یک پرورش, خانواده, در ما, در حالی که پدر و مادر باقی می ماند بازداشت یا ماندن با هم به عنوان یک خانواده در نامعلوم بازداشت و خطر پیمانکاری Covid-19.

این خطر برای این خانواده ها نیست نظری: Covid-19 گسترش در حال حاضر از طریق یخ و امکانات در سیستم زندان ها به طور گسترده تر آلوده کردن هزاران نفر از کسانی که در سلول است.

سیاست تاثیر می گذارد حدود 300 پدر و مادر و کودکان که بازداشت باقی می ماند در سراسر سه خانواده بازداشتگاه در تگزاس و پنسیلوانیا, جایی که آنها در آن قرار دارد با هم.

اما در ارائه این انتخاب دولت است که نادیده گرفتن گزینه سوم: انتشار این خانواده با هم است که این اختیار را در هر زمان. تحت دولت های قبلی بسیاری از خانواده ها به سادگی منتشر شده به داخل ما را در آزادی مشروط اگر پدر و مادر تا به حال هیچ سابقه کیفری.

“ما می دانیم که وجود دارد یک جایگزین” Krish Vignarajah, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لوتری مهاجرت و پناهندگی, خدمات گفت. “ما امیدواریم که در این لحظه باید به زور ما را به خودمان بپرسید که چرا ما قفل پناه-به دنبال خانواده ها در وهله اول. مگر اینکه خانواده ها منتشر شد هم ما به دنبال جدایی خانواده با نام دیگری.”

Coronavirus در حال حاضر پاره پاره از طریق مهاجرت بازداشتگاه: در سراسر بیش از 130 خصوصی و دولتی امکانات در سراسر کشور وجود داشته است بیش از 3,800 تایید Covid-19 موارد و سه مرگ و میر در میان بازداشت شدگان از روز شنبه.

ما مهاجرت و گمرک منتشر کرده است برخی پزشکی افراد آسیب پذیر از بازداشتگاه های اداره مهاجرت در طول بیماری همه گیر. آن را نیز تلاش برای کاهش گسترش coronavirus در امکانات آن; مثلا آن را به تازگی نهاد داوطلبانه Covid-19 تست برای تازه واردان در یکی از خانواده مراکز بازداشت در Karnes تگزاس آغاز شده و منزوی افرادی که تست مثبت به طوری که آنها نمی آلوده دیگر بازداشت شدگان است.

اما یخ را با رعایت Covid-19 پیشگیرانه پروتکل های پر از لکه باقی مانده است. در سراسر سه خانواده بازداشتگاه در حدود 90 کارکنان و زندانیان در نتیجه قرارداد این ویروس تا کنون.

ماه گذشته یک قاضی فدرال در کالیفرنیا یافت می شود که شرایط در داخل این بازداشتگاه باقی می ماند خطرناک حاکم است که نگه داشتن کودکان در بازداشت به احتمال زیاد نقض قدیمی دهه توافقنامه ای که می گذارد از استانداردهای اولیه برای مراقبت از خود. که توافق — شناخته شده به عنوان “فلورس حل و فصل” — حکم که دولت انتشار کودکان مهاجر “بدون تاخیر غیر ضروری” و نگه داشتن آنها را در “امن و بهداشتی” در میان است.

کودکان خود را به طور کلی به نظر می رسد آسیب پذیر به ویروس را مگر اینکه آنها را به یک موجود وضعیت سلامت قرار می دهد که آنها در خطر است. اما اثرات انزوای اجتماعی در بازداشت به ویژه می تواند برای آنها مضر تشدید آسیبهای روانی و مسائل مربوط به سلامت روان در دوران بحرانی رشد و نمو دوره است. آنها همچنین ممکن است قادر به حمل ویروس بدون برگزاری نمایشگاه علائم بالقوه گسترش آن به کسانی که با آنها در تماس آمده است.

قاضی در نتیجه به دستور دولت به انتشار بیش از 100 کودک.

“خانواده مراکز اقامتی در آتش هستند و هیچ زمان بیشتری را برای نیمی از اقدامات” ما در منطقه قاضی دالی هی نوشت: در تصمیم گیری است.

یخ قرار بود مطابق با سفارش در ژوئیه 27. اما این سازمان مورد نیاز است برای به دست آوردن رضایت پدر و مادر به منظور آزادی فرزندان خود را به بستگان یا خانواده فاستر در ایالات متحده و هیچ توافق کرده اند تا کنون.

چه چیزی بیشتر, آژانس همچنان ثابت قدم در امتناع از انتشار این خانواده با هم و یا به دنبال نسبتا کم هزینه جایگزین برای نگهداری مهاجران در بازداشتگاه از جمله در حال حاضر از بین رفته اوباما-عصر خانواده مورد برنامه مدیریت. تحت این برنامه که مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید در ماه ژوئن سال 2017, خانواده منتشر شد و اختصاص داده شده به مددکاران اجتماعی که به وسیلهی آنها را در پیدا کردن وکیل و محل اقامت و تضمین است که آنها نشان داد تا خود را برای جلسات دادگاه.

قاضی هی اذعان شنبه که زودتر سفارش به انتشار کودکان است که اساسا “غیرقابل اجرا” تا زمانی که وضع موجود تغییر میکند. او نمی تواند وادار یخ به انتشار پدر و مادر همراه با فرزندان به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه او را سرپرستي است. و دیگری قاضی فدرال در واشنگتن دی سی که دارای صلاحیت بیش از پدر و مادر’ موارد اخیرا حاضر به انتشار آنها با وجود پیدا کردن که یخ “در ادامه به سقوط کوتاه از انطباق کامل” با آن Covid-19 دستورالعمل.

وکلا برای مهاجران هنوز در تلاش برای مذاکره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از یک روش دائمی است که توسط آن یخ می تواند در حال حاضر پدر و مادر با این گزینه اجازه می دهد فرزندان خود را به منتشر می شود و یا دیگری صرف فرزندان خود را حق به مصلحت در زیر منتشر شد فلرس حل و فصل است. آنها درخواست دولت به حداقل ارائه یک توضیح از مهاجران حقوق.

اما برخی از مهاجر طرفداران می گویند که این مذاکرات نباید اتفاق می افتد در وهله اول و که وکلا به جای آن باید به دنبال آزادی تمام خانواده. RAICES, یک سازمان است که ارائه می دهد کمک های قانونی به مهاجران و پناهندگان است که در نتیجه تلاش برای دخالت در این مورد قبل از قضاوت Gee.

“هر دو دائم جدایی و نامعلوم بازداشت عوارض جانبی به منافع خود” این سازمان در بیانیه ای گفت. “عمل بسیار از ارائه خانواده در زندان هم با این سوال بی رحمانه است.”

در این میان خانواده ها باید به وزن تجارت آف: به طور بالقوه در معرض فرزندان خود را به کروناویروس در این بازداشتگاه در مقابل ضربه جدایی است که همچنین می تواند خود را به خوبی در خطر است.

یخ بوده است به دنبال این انتخاب دودویی سیاست از اوایل روز همه گیر هر چند که هنوز برای متقاعد کردن هر خانواده در بازداشت به طور داوطلبانه جداگانه. گزارش سازمان عفو بین الملل در بر داشت که مقامات در هر سه خانواده بازداشتگاه بود دستور پدر و مادر مهاجر در اوایل اواسط ماه مه به فرم ثبت نام است که اجازه می دهد فرزندان خود را به بود از بازداشتگاه آزاد شدند.

فرم های نوشته شده در زبان انگلیسی است که بسیاری از اسپانیایی زبان و بومی مهاجران می تواند درک نمی کنند. ان بی سی اخبار را Julia Ainsley که به دست آمده و یک کپی از فرم های گزارش شده که فرم اظهار داشت که این انطباق با فلرس توافق حل و فصل.

پدر و مادر گفته بودند که فرزندان خود را می توان به سرپرستی وزارت بهداشت و خدمات انسانی دفتر اسکان مجدد پناهندگان که می تواند جای آنها را با دیگر اعضای خانواده در ایالات متحده و یا خانواده فاستر با توجه به پناهندگان بین المللی است. برخی از کودکان زیر سن 3 از جمله 12 ماهه نوزادان که هنوز می تواند صحبت کردن و یا راه رفتن.

پدر و مادر می دانست که اگر آنها همچنان در بازداشت بدون فرزندان خود آنها را تقریبا قطعی اخراج. اما آنها همچنین می ترسید برای فرزندان خود به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در بازداشتگاه های اداره مهاجرت.

“آنها نمی نیروی ما, اما آنها به ما بگویید که ما می تواند به ارسال و دختر ما دور به دلیل همه گیر” یکی از والدین گفت: در گزارش عفو بین الملل.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا پدر و مادر جدا شده از کودکان به عنوان نتیجه از “تحمل صفر” سیاست به معنای جلوگیری از مهاجران از تلاش برای عبور از مرز بدون مجوز. ابتدا در اواسط سال 2017, دولت فدرال فرار یک برنامه آزمایشی در ال پاسو تگزاس در زیر آن شروع به پر کردن اتهامات جنایی علیه هر کسی که عبور از مرز بدون مجوز از جمله پدر و مادر با فرزندان کوچک — حتی اگر بسیاری از آنها در نظر گرفته شده به دنبال پناهندگی در ایالات متحده است.

پدر و مادر فرستاده شدند به بازداشتگاه های اداره مهاجرت به انتظار رسیدگی به اخراج از کشور. فرزندان خود را در ضمن فرستاده شد برای جدا کردن امکانات توسط ORR و در برخی از موارد منتشر شده به سایر اعضای خانواده در ایالات متحده و یا خانواده ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی سیاست در مارس سال 2018 است. حداقل 5000 خانواده ها از هم جدا شدند و قبل از قضاوت هی دستور دولت فدرال در ماه ژوئن سال 2018 به reunify خانواده های آسیب دیده و پایان دادن به سیاست.

دولت فدرال با این حال غفلت به لینک فرزندان به پدر و مادر خود را در پایگاه داده آن, ساخت الحاق فرآیند دشوار است, به ویژه در صدها مورد از کودکانی که زیر سن 5.

طرفداران می گویند که برگ برنده دولت در تلاش است تا با استفاده از خانواده جداسازی به عنوان یک راه برای آن را آسان تر به تبعید پدر و مادر است. لس آنجلس تایمز را مولی اوتول دقیق در یک مورد که در آن مقامات تهدید به اخراج یک زن و شوهر از کودکان به ال سالوادور به تنهایی مگر اینکه خود را به مادر می دهد تا او ادعا می کند به حفاظت در ایالات متحده می رود و با آنها وعده هرگز به بازگشت به ایالات متحده.

دولت آمریکا به مدت طولانی شناخته شده روانی آسیب های مرتبط با جدا کردن خانواده ها است. این مضرات را تنها اضافه کردن به اضطراب ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر به عنوان مهاجران و فرزندان خود را مبارزه برای آزادی از بازداشتگاه.

فرمانده Jonathan سفید که قبلا نظارت دولت برنامه ارائه مراقبت به مهاجر بدون همراه کودکان به کنگره گفت که ابتدا در ماه فوریه سال 2017, او تا به حال بارها و بارها هشدار داد مقامات که مبدع این سیاست است که این امر به احتمال زیاد باعث “پتانسیل قابل توجهی برای ضربه روانی آسیب به کودک است.”

یک ماه سپتامبر سال 2019 دولت ناظر گزارش تایید و اثرات آن پیدا کردن که کودکان مهاجر که وارد دولت بازداشت در سال 2018 اغلب تجربه “شدید تروما” و کسانی که “به طور غیر منتظره ای جدا از پدر و مادر” حتی بیشتر از آن.

هر کودک واکنش نشان می دهد به جدایی خانواده متفاوت است. اما روانشناسان مشاهده کرده اند سه نوع اصلی از اثر: اختلال اجتماعی خود پیوست های افزایش آسیب پذیری عاطفی و در برخی موارد اختلال استرس پس از سانحه, لورن Fasig کالدول مدیر انجمن روانشناسی آمریکا به کودکان, جوانان و خانواده ها گفت.

علائم آن می تواند تنها در کوتاه مدت و یا باقی بماند در دراز مدت — و یا حتی آشکار تا زمانی که کودک وارد آنها سال های نوجوانی و یا بزرگسالی است. هر یک از آنها می تواند به طور قابل توجهی مانع یک کودک بعد از موفقیت در دانشگاهیان و در محل کار.

والدینی که از هم جدا شدند از فرزندان خود تجربه کرده اند خود را تروما — که ممکن است آشکار در علائم شبیه به کسانی که محققان مشاهده در کودکان — و ممکن است به روانی و عاطفی ظرفیت قادر به ارائه آنچه که کودکان خود را نیاز دارید.

“این بحران است که قطعا یک بحران دولت خود ساخت” Shalyn Fluharty مدیر Glazer Pro Bono, پروژه, کمک های حقوقی برای زنان و کودکان به دنبال پناهندگی گفت: در یک تماس را فشار دهید در مه. “بدون پدر و مادر باید با ارائه یک انتخاب از جدا شدن از فرزند خود.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de