مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به طور کامل دوباره IF

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که با توجه به تلاش دوباره برای پایان دادن به این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه و نخواهد بود پذیرش برنامه های کاربردی جدید از مهاجرانی که به امید به دست آوردن آن حمایت پرتاب آینده صدها هزار نفر از مهاجران جوان که به ما به عنوان کودکان به شک.

دیوان عالی کشور حکم در ژوئن 18 که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند پایان برنامه که اجازه داده است تقریبا 700,000 مهاجران غیر مجاز شناخته شده به عنوان “خیال” به زندگی و کار در ایالات متحده از ترس از اخراج بدون یک قوی تر منطق. در هفته های پس از این تصمیم دولت باقی مانده بود, خاموش, که آیا آن را در نتیجه شروع به پذیرش برنامه های کاربردی جدید برای برنامه باعث سردرگمی در میان کسانی که شده اند در انتظار برای سال برای یک شانس برای اعمال می شود.

چاد Wolf اقدام وزیر امنیت داخلی روشن سهشنبه که دولت در حال بررسی سیاست بیشتر است و ممکن است به خوبی به جلو حرکت می کند با پایان دادن به برنامه است. در عین حال آن را به اعمال محدودیت های جدید بر روی متقاضیان یک حرکت است که مهاجر طرفداران می گویند که نقض آشکار تصمیم دادگاه عالی.

که بررسی خواهد شد به بررسی قانونی بودن برنامه DACA که رئیس جمهور سابق باراک اوباما ایجاد شده از طریق فرمان اجرایی در سال 2012 و تاثیر آن بر روند مهاجرت یک مقام ارشد دولت رسمی به خبرنگاران گفت:.

“من به این نتیجه رسیده اند که DACA, سیاست, حداقل, ارائه سیاست جدی نگرانی است که ممکن است حکم خود فسخ,” گرگ نوشت: در سیاست نامه صادر شنبه. “در همان زمان من به این نتیجه رسیده اند که به طور کامل rescinding سیاست خواهد بود قابل توجه دولت تصمیم است که حکم اضافی بررسی دقیق است.”

در عین حال دولت را رد خواهد کرد همه جدید DACA برنامه های کاربردی و برنامه های کاربردی مربوط به اجازه کار و همچنین نصف دوره که برای تمدید معتبر خواهد بود از دو سال به یک سال. آن را نیز رد ترین و جدید و در حال بررسی درخواست آزادی مشروط پیشرفته است که اجازه می دهد تا IF گیرندگان به سفر خارج از ایالات متحده برای انسانی آموزش و پرورش و یا اشتغال به اهداف است.

حدود 66000 مردم تبدیل شده اند واجد شرایط برای این برنامه پس از 2017, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اول سعی در لغو این برنامه متوقف و پذیرش برنامه های کاربردی جدید. آنها ممکن است قبلا از دست رفته را از آنجا که آنها تا به حال به اتمام آموزشی مورد نیاز و یا به ارتش پیوست.

این تصمیم باعث می شود IF یک کلید مسئله مهاجرت در این سقوط را در انتخابات ریاست جمهوری. این احتمال وجود دارد که برگ برنده دولت می تواند end IF به طور کامل قبل از انتخابات و یا حتی در روز افتتاح در سال 2021. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دوره دوم, زمان خواهد بود در کنار او. و حتی اگر او را ترک, اتاق کار تنها راهی است که خیال, از جمله کسانی که به مدت طولانی منتظر یک فرصت برای درخواست IF می تواند تضمین حق خود را به باقی می ماند در ایالات متحده است اگر کنگره بدتر ،

DACA برنامه باقی می ماند محبوب در میان هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات: حتی 69 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان حمایت حمایت خیال به گفته های اخیر سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی. اما این حرکت نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است دوباره توسل به محدود سیاست های مهاجرتی به عنوان یک وسیله محوری خود را پایه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد قول داده است برای بازگرداندن IF و رزومه پذیرش برنامه های کاربردی جدید. او همچنین سعی کنید به کار با کنگره به تصویب دائمی برای حمایت از خیال.

“اشتباه نکنید گسترده محبوبیت این برنامه همراه با یک بلندی انتخابات مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن از بلافاصله پایان دادن به برنامه” Andrea Flores, معاون مدیر سیاست های مهاجرتی برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در بیانیه ای گفت:. “اما این سیاست یادداشت می کند مقاصد خود را روشن: حرکت بعدی خود را کامل پایان DACA برنامه برای از بین بردن زندگی خیال یک بار دیگر.”

بسیاری از افرادی که در حال اعطا IF حفظ وضعیت خود را به مدت دو سال و پس از آن آنها می توانند درخواست تجدید اضافی دو سال افزایش به طور نامحدود. آنها به طور معمول اعمال می شود در حالی که آنها هنوز هم در مدرسه و یا بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان به طوری که آنها می توانید بدست آوردن اجازه کار و کار و یا حضور در دانشگاه.

مهاجر طرفداران استدلال کرده اند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است آشکارا هجوم تصمیم دادگاه عالی و دیگر دستور دادگاه و صدور اعلامیه های رد به کسانی که سعی به تازگی درخواست IF وضعیت. (از آن شده است پذیرش تمدید شود.)

وکلای IF گیرندگان که به چالش کشیده بود مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم اولیه برای پایان دادن به این برنامه را در سال 2017 به تازگی گفته نیویورک قاضی فدرال که آنها نگران بودند که مقامات دولت بودند نادیده گرفتن دادگاه عالی “بدون ابهام در تصمیم گیری و تعهدات قانونی” در امتناع از روند برنامه های کاربردی جدید. و آمریکا Zoe Lofgren و Jerrold Nadler گذراند نامه ای به ناروا این ادعا که شکست خود را به از سرگیری پردازش جدید DACA برنامه های کاربردی تشکیل “غیر قانونی غصب قدرت در نقض تفکیک قوا.”

یک قاضی فدرال در مریلند دستور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در جولای 17 شروع به پردازش برنامه های کاربردی جدید پیدا کردن که دیوان عالی کشور حکم ترمیم این برنامه به وضعیت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از تلاش برای خاتمه دادن به آن در سپتامبر 2017.

ما منطقه قاضی Ryan گریم نمی تعیین مهلت برای دولت به پیروی اما او در حال حرکت است به جلو با یک جلسه پرداختن به این سوال که آیا او باید نگه دارید دولت در تحقیر. و در اخیر تلفنی جلسه او با انتقاد از دولت برای عدم روشن شدن سیاست های خود را با توجه به جدید DACA برنامه های کاربردی در یک موقع.

“ایجاد یک احساس و اعتقاد به این که آژانس بی توجهی اتصال تصمیم گیری های استیناف و دیوان عالی کشور,” او گفت:. “وجود دارد یک هزینه برای داشتن این چیزها را روشن و شاکیان را به عهده سهم شیر از هزینه های که تا کنون.”

اما یک مقام ارشد دولت رسمی گفت: Grimm ندارد نهایی می گویند با توجه به این که وجود دارد باقی می ماند در انتظار دادخواهی بیش از جدید DACA برنامه های کاربردی دیگر در دادگاه فدرال.

پس از رای دادگاه عالی تهمت ادعا کرد که او هنوز هم می خواستم برای پایان دادن به این برنامه و ارائه مدارک پشتیبان گیری است که تصمیم گیری. او متهم قضات در توییتر از punting DACA مسئله است که موضوع ستیز قانونی بحث برای بخشی بهتر از یک دهه است.

روشن نیست که دقیقا چگونه او در نظر دارد برای پایان دادن به این برنامه. او می تواند انجام این کار بدون کنگره کمک کند اما او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید گفت او همچنین در نظر دارد به کار با کنگره بر ایجاد یک “شایستگی مبتنی بر سیستم” برای مهاجرت. او نمی استادانه درست شده بیشتر در مورد آنچه که به معنای اما او که قبلا توضیح داده شده یک سیستم به عنوان یکی که اولویت بالا بگیر و کارگران ماهر بیش از کسانی که با خانواده و روابط ما.

دولت می تواند خاتمه IF با استفاده از همان روش این کار در سال 2017: وزارت امنیت داخلی می تواند موضوع دیگری یادداشت. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می تواند موضوع یک فرمان اجرایی فسخ DACA. اما هر دو روش به احتمال زیاد خواهد بود به چالش کشیده و به سرعت مسدود شده در دادگاه فدرال گفت: Stephen ییل-Loehr استاد در کرنل مدرسه قانون است. این که آیا و چگونه به سرعت دولت می تواند در دفاع از سیاست خود در دادگاه تجدید نظر باقی می ماند یک سوال باز است.

قضات نوشت: در نظر است که اگر آنها می خواستند تصمیم خود را برای زنده ماندن در دادگاه, دولت را مجبور به آدرس همین دلیل این تصمیم خود را تا حدی عقب برای حمایت از IF گیرنده — مانند در نظر گرفتن دور کار خود مجوز است اما هنوز هم محافظ آنها از تبعید. روشن نیست که آیا تهمت و دولت هر گونه علاقه در بیشتر دقت لغو خود را در حمایت, اما حتی پس از آن می تواند ویرانگر برای خیال به از دست دادن توانایی خود را به کار در ایالات متحده است.

دولت نیز باید برای رسیدگی به همین دلیل منافع IF گیرندگان که باید با تکیه بر این برنامه از سال 2012 نیست و بیشتر دولت را در منافع در پایان برنامه. IF گیرندگان حل و فصل شده اند در ایالات متحده برای سال — برخی از قبل از ورود آنها به اندازه کافی قدیمی به یاد داشته باشید — و به دست آورده اند درجه و ایجاد فرصت های شغلی و خانواده در اینجا. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سوی دیگر ابراز نگرانی کرده است که IF می تواند دادخواهی دلیل این ادعا این برنامه ایجاد شده بود به طور غیر قانونی از طریق اقدامات اجرایی.

همچنین دولت می تواند سعی کنید فسخ IF از طریق روند قانونی است که قرار ختم قوی تر شدن جایگاه حقوقی. اما کل فرایند می تواند آخرین ماه اگر نه سال نیاز است که مسئولان پیش نویس و صدور پیشنهادی قانون درخواست نظر از مکان و آدرس کسانی که در نظرات قبل از انتشار نهایی قانون است.

“نه جایگزین است که به احتمال زیاد به فسخ DACA برنامه قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر” ییل-Loehr گفت. “این باعث می شود که انتخابات حتی مهم تر از قبل است. اگر رئیس جمهور تهمت برنده انتخاب مجدد او باید چهار سال دیگر به تلاش برای خاتمه دادن به برنامه DACA.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>