این بیماری همه گیر است که نگرانی در مورد چگونه گی استفاده از فن آوری است. اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی نمی دانیم.

به عنوان ما همچنان به مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی فاصله توصیه ها در محل باقی می ماند میلیون ها نفر از ما کودکان و نوجوانان و انتظار نمی رود که به حضور در مدرسه در شخص در پاییز — معنی آنها اغلب گیر کرده در داخل خانه های خود و با استفاده از اینترنت به عنوان یک وسیله اصلی ارتباط انسانی ، وضعیت مطرح دیرینه دشوار به پاسخ سوال: تکنولوژی قصد خراب کردن من نوجوان مغز ؟

برای سال, برخی از سرزنش رشد نرخ نوجوانان مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان در آمریکا در این افزایش شدید در چه مقدار از آنها در حال تعامل با دستگاه های دیجیتال در مقایسه با نسل های قبلی وجود ندارد بسیار سخت شواهد تا کسانی که ادعا می کند.

این درست است که ما در حال دیدن سطح بی سابقه ای از نوجوانان با استفاده از دستگاه های دیجیتال — برخی از 95 درصد از نوجوانان ایالات متحده دسترسی به گوشی های هوشمند و 45 درصد می گویند که آنها در حال حاضر “به طور مداوم” با توجه به 2018 نظرسنجی پیو. و در همان دوره از زمان که اینترنت و گوشی های هوشمند استفاده افزایش یافته برای یک نسل از جوانان این نرخ خودکشی در ایالات متحده نیز به طور پیوسته افزایش یافته است (در تمام سنین به طور کلی) با یک تناسب افزایش نرخ توئین دختران در سن 10 تا 14 در خاص است.

اما ظهور نوجوانان,’ استفاده از رسانه های اجتماعی در همان زمان که نرخ افسردگی شده اند که نشان می دهد همبستگی نه علیت. معنی هیچ مدرکی وجود ندارد که ثابت کند که نوجوانان,’ استفاده از رسانه های اجتماعی به این دلیل است که چرا ما شاهد این افزایش در افسردگی به جای هر تعداد از دیگر عوامل مخدوش کننده مانند خانواده خود زندگی و شرایط اقتصادی و یا هر چیز دیگری. بدانید که در صورتی که مورد یا نه ما نیاز به مقدار زیادی بیشتر تحقیق جامع که جدا این عوامل دیگر.

با توجه به مهم ریسک در حال پاسخ دادن به این سوال مهم است — و با فشار دادن.

یک گزارش جدید از غیر انتفاعی مشترک حس رسانه ملی حمایت گروه متمرکز دیجیتال دسترسی و ایمنی برای کودکان و خانواده ها نشان دهنده ضرورت و دولت از گفتگو. گزارش نوشته شده توسط UC Irvine, روانشناسی کودک, استاد, Candice sang lucci و حس مشترک مدیر تحقیقات مایکل Robb اقدام به بررسی تحقیقات موجود در مورد اثرات استفاده از تکنولوژی در قرعه کشی, نتیجه گیری در مورد به طور کلی خطرات و منافع و نشان می دهد توصیه هایی برای والدین و مربیان ، اما یکی از بزرگترین گیری از حس مشترک گزارش شده است که پژوهش موجود نیست به ما بگویید و ما باید بیشتر تصفیه شده شواهد علمی به دانستن هر چیزی قطعی در مورد اثرات رسانه های اجتماعی در نوجوانان, بهداشت روان.

در عین حال ارزش آن را درک آنچه که نگرانی ها در مورد تاثیر رسانه های اجتماعی در نوجوان سلامت روان هستند — و چه به نظر می آید تا بدانند چگونه برای کمک به نوجوانان را از یک رابطه متعادل با تکنولوژی به خصوص در حالی که زندگی از طریق یک بیماری همه گیر.

جنیفر Siebel Newsom, اولین شریک به کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom که به کمک یک مقاله به این گزارش نوشت که او را درک دستگاه های دیجیتال مانند تبلت ها و لپ تاپ ها ابزار لازم برای گرفتن آموزش و پرورش در طول Covid-19 مدرسه آتن. اما او می گوید او همچنین نگران اثرات این دستگاه در کودکان و نوجوانان, بهداشت روان.

“[A]s یک مادر, من نمی تواند چشم پوشی از واقعیت در خانه من. آموزش از راه دور برای من چهار بچه ها این بهار باز floodgates به رسانه ها و عوارض جانبی آن. چه آغاز شده و با استفاده از زوم و جیمیل برای تکالیف شد جستجوهای اینترنتی آوردن سن-نامناسب — اطلاعات و اطلاعات غلط” نوشت Siebel Newsom. “ناگهان همه از یک بزرگتر من بودند دزدانه به اتاق خود و یا پنهان کردن دستگاه در زیر تخت خود را در شب.”

هر دو Sibel Newsom و دیگران که کمک به این گزارش مانند سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری و کارآفرین اندرو یانگ می خواهید برای دیدن فن آوری و رسانه ها قبول مسئولیت بیشتر برای تاثیر آنها بر کودکان حتی اگر ما هنوز باید تحقیقات نشان می دهد دقیقا همان چیزی است که تاثیر است. یانگ در خاص به نام برای دولت به شدت صندوق تحقیقات بیشتر و گام به گام در صورت نیاز به تشویق شرکت های فن آوری برای آموزش کودکان به جای سرگرم کردن آنها به جمع آوری آگهی دلار است. (کودکان تبلیغات دیجیتال در بازار است که انتظار می رود به ارزش 1.7 میلیارد دلاری تا سال 2021 با توجه به یک گزارش از PwC.)

“در حال حاضر منافع پدر و مادر به طور مستقیم در تقابل با منافع شرکت های فن آوری” نوشت یانگ. “آنها در حال کسب درآمد ما توجه و بهره مندی از زمان ما است. به عنوان آنها می گویند طبیعت اعتیاد آور از گوشی های هوشمند یکی از ویژگی های اشکال نیست. ما پدر و مادر هستند outgunned و در مجموع از دست دادن.”

هر دو Newsom و یانگ نظر طراحی بسیار بزرگتر نگرانی در سراسر آمریکا در مورد آنچه که بچه های خود را انجام می دهند با مدت زمان آنلاین خود را و چگونه این تاثیر خود را توسعه.

بنابراین در حالی که وجود دارد هیچ کمبود نگرانی در مورد چه مقدار زمان نوجوانان صرف در تلفن های خود را چه در این پژوهش در واقع می گویند ؟

متاسفانه به اندازه کافی برای ما به رسم هر کمی مبتنی بر شواهد نتیجه گیری — و به همین دلیل ما باید شروع به انجام است که تحقیقات به صورت جدی در حال حاضر. این گزارش متا تجزیه و تحلیل بیشتر به تاریخ پژوهش در رسانه های اجتماعی و افسردگی نشان داد ترکیبی از “کوچک مثبت و منفی و اکثرا بی طرف” لینک بين نوجوانان,’ استفاده از تکنولوژی رسانه های اجتماعی و سلامت روان خود را.

نویسندگان این گزارش از نگاه دو در مقیاس بزرگ بررسی تحقیقات موجود در این موضوع منتشر شده در اوایل سال جاری و یافته های ارتباط نوجوانان, بهداشت روان و استفاده از فن آوری دیجیتال “متناقض” و حتی زمانی که یک انجمن در حال حاضر آن را به خود اختصاص کمتر از 1 درصد از تنوع.

این شکست برای پیدا کردن قوی تر ارتباط بین افسردگی نوجوان و استفاده از فناوری “تعجب آور نیست” sang lucci و همکاران می نویسد: “با توجه به این که اختلالات روانی از ظهور یک مجموعه اجتماعی و ژنتیکی و تجربی عوامل که متفاوت نفوذ در سراسر توسعه و شرایط است.” هنوز هم “کوچک می تواند اثرات معنی دار” در این گزارش آمده “اما با شواهد موجود ما هیچ راهی برای جدا کردن باعث از اثر در رسانه های اجتماعی و تحقیقات با نوجوانان است.”

اگر محققان می خواستم به واقع جدا شود از اثر ما نیاز پژوهش است که می پرسد بیشتر سوالات خاص حمایت سخت تر اطلاعات به عنوان همکار بورسی برایان رزنیک قبلا توضیح داده شده است. گزارش خود از بررسی بر روی’ خوب بودن می تواند مغرضانه — بنابراین به جای گزینه دیگری خواهد بود برای دانشمندان به استفاده از اسکن های مغزی نشان عصبی توسعه در طول زمان به پیگیری ملموس اثرات رسانه های اجتماعی در کودکان و تندرستی است.

در حالی که وجود دارد حداقل یک مطالعه بزرگ مانند این جریان که با بودجه دولتی توسط موسسه ملی سلامت آن خواهد شد چند سال قبل از ما دیدن نتایج آن است. تا آن زمان محققان در حال درخواست برای اطلاعات بیشتر گرانول داده ها از شرکت هایی مانند اپل و گوگل برای کمک به آنها در درک دقیقا چگونه این بچه ها با استفاده از دستگاه های خود را — به عنوان مثال: آنها binging در Fortnite یا تماشای آموزشی YouTube فیلم ها ؟ تا کنون شرکت های فن آوری مانند اپل تا حد زیادی داده نشده محققان گزینه ای برای دیدن افراد زمان روی صفحه نمایش داده است که نشان می دهد چه مقدار از آنها استفاده از برنامه های مختلف بر روی تلفن خود را, به عنوان مثال — حتی با رضایت خود را.

با این همه در ذهن این گزارش تماس برای دولت و گروه های دیگر به صندوق تحقیقات بیشتر بر روی این موضوع مهم است.

در حالی که هیئت منصفه هنوز در مورد دقیقا چگونه رسانه های اجتماعی اثرات مختلف این گزارش را ارائه می کند برخی از روانشناس کودک-حمایت توصیه های برای استفاده از تکنولوژی در میان است.

مهم: نیست چقدر اموزش استفاده از برنامه های که مهم — اما چگونه آنها با استفاده از این برنامه ها است. در اصل این کیفیت بیش از کمیت است. نمونه هایی از کیفیت شامل استفاده از یک نوجوان با استفاده از چند نفره بازی های ویدئویی به معاشرت با همسالان خود و ساخت قوی تر دوستی این گزارش استدلال می کند. مثال دیگری از مثبت استفاده از تکنولوژی این است که زمانی که سال اول دانشگاه, دانش آموزان با استفاده از گوشی های هوشمند خود را برای حفظ تماس نزدیک با پدر و مادر خود را. یک مطالعه ذکر شده در این گزارش نشان داد این دانش آموزان بهتر بود تندرست از خارج استرس از همسالان خود که ماند در تماس با خانواده های خود کمتر است.

این گزارش تاکید کرد که در حالی که بسیاری از خانواده ها برقرار کرده اند قوانین در مورد چقدر بچه های خود را با استفاده از تکنولوژی دعوا پدر و مادر با فرزندان خود را بیش از این در واقع همه چیز بدتر بود. در واقع “جنگ بیش از صفحه نمایش است که به احتمال زیاد بیشتر و مضر برای نوجوانان بهداشت روانی از زمان روی صفحه نمایش خود را” حس مشترک در گزارش آمده.

در حالی که بسیاری از ما هنوز هم نمی دانم در مورد تکنولوژی و تاثیر آن در سلامت روان, این یک مسئله مهم است که تنها تر و جدی در طول بیماری همه گیر. به همین دلیل ما نیاز به تحقیقات بهتر قبل از پریدن به هر گونه نتیجه گیری.

شما می توانید خواندن گزارش کامل در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>