این روحانی طرح رادیکال برای محافظت از کسب و کار از Covid-19 دعاوی توضیح داد

روز دوشنبه در گزارش خود پرده برداری کرد باز ارائه در مذاکرات بر سر قانون جدید برای کاهش تاثیر اقتصادی این Covid-19 بیماری همه گیر. سنا روحانی در $1 تریلیون بسته پیشنهادی وارد تنها چند روز قبل از افزایش مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه به این معنی که بسیاری از بیکاری درآمد آمریکایی ها را رها شتاب اگر لایحه جدید نیست به قانون امضا شده این هفته است.

خانه دموکرات ها تصویب پیشنهاد خود را از 10 روز پیش — یک 3 تریلیون دلار بسته است که گسترش یافته است مزایای فراهم می کند و اشکال مختلف کمک به افراد و کسب و کار و دولت های ایالتی.

یکی از محور های این جمهوری خواه مجلس سنا بسته است یک لایحه که به کسب و کار جارو ایمنی از دعاوی وی از سوی مامورین که به کمک آنها گسترش coronavirus به کارگران خود را و یا مشتریان.

آن را مانند یک اولویت بالا که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) CNBC گفت که روز سه شنبه جمهوری خواهان در حال “نه مذاکره بر مسئولیت حفاظت” — یک موقعیت است که اگر درست باشد می تواند منفجر کردن هر یک امکان اضافی همه گیر امداد تبدیل شدن به قانون است.

دموکرات مجلس نانسی پلوسی هشدار داد که مک کانل امتناع به مذاکره بیش از پیشنهاد مسئولیت سپر نشانه آن است که مک کانل “آیا می خواهید برای رسیدن به یک توافق” در بیشتر همه گیر امداد.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر (D-NY) تکرار پلوسی گفت که “ما خواسته [وزیر خزانه داری استیون] Mnuchin و [در کاخ سفید رئیس ستاد علامت] مراتع به عقب برگردید و ببینید اگر آقای مک کانل واقعا بدان معنی است که. زیرا که او احتمالا علاقه مند در هر یک لایحه در همه.”

آن را آسان ببینید که چرا دموکرات ها از این راه احساس. زمانی که این لایحه منتقدان توصیف جمهوریخواه پیشنهاد آنها اغلب با استفاده از یک کلمه قوی است: “غیر ممکن است.” به عنوان سناتور. Dick Durbin (D-IL) گفت: در یک طبقه سنا سخنرانی افشاگری در این لایحه روز سه شنبه قانون “باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای غلبه” در دادگاه علیه یک شرکت متهم به گرفتن اقدامات ناکافی به سرعت گسترش این بیماری همه گیر.

این لایحه تحت عنوان امن به کار قانون, مکان یک آرایه وسیعی از موانع قبل از کارگران و مصرف کنندگان که ادعا می کنند که آنها آلوده شدند به دلیل کسب و کار را سهل انگاری و یا حتی در برابر شاکیان که ادعا می کنند آنها آلوده شدند به دلیل واقعا بی پروا رفتار یک کسب و کار است. بسیاری از این موانع قابل توجهی موانع مسئولیت و از خود. اما ترکیبی از این بسیاری از موانع می تواند به کسب و کار تمام است اما در مجموع ایمنی از دعاوی ادعا که آنها اجازه این ویروس به گسترش بدون کنترل.

به عنوان Remington گرگ یک وکیل با شهروند به من گفت: “آن است که در نزدیکی غیر ممکن است برای یک دست کت و شلوار” را حتی به دادگاه تحت جمهوریخواه پیشنهاد. و هنگامی که یک دست کت و شلوار آغاز, اثبات, شاکی پرونده است “تقریبا غیر ممکن است.”

در میان چیزهای دیگر این لایحه نیاز به شاکیان برای شناسایی “همه مکان ها و اشخاص” آنها بازدید کرده و “همه افرادی که بازدید [خود] سكونت” دو هفته قبل از شروع علائم. آن سپر کسب و کار از مسئولیت مگر اینکه آنها عمل کرده و در “بی پروا بی توجهی” از خود به تعهدات قانونی — در حالی که به طور همزمان کاهش دامنه آن تعهدات در بسیاری از حوزه های قضایی است. این تحمیل افزایش بار اثبات بر شاکیان. آن سپر بسیاری از کسب و کار تا زمانی که آنها یک “نوشته شده و یا منتشر شده سیاست در کاهش انتقال” که هم راستا با “دولت قابل اجرا استاندارد.” و آن را به شدت محدود راه حل های در دسترس برای بسیاری از شاکیان که به نوعی غلبه بر تمام این موانع است.

و یک چیز بیشتر. این اجازه می دهد تا کسب و کار به شکایت و جمع آوری خسارت و هزینه های وکیل از — هر کسی که تا آنجا که می نویسد: نامه ای به یک کسب و کار خواستار غرامت برای برخی Covid-19-مربوط به نقض قانونی اگر این اتهامات در آن نامه بعد از آن تلقی “meritless.” و آن را اجازه می دهد تا ایالات متحده دادستان کل به شکایت های حقوقی اتحادیه های کارگری و نهادهای دیگر هستند که “درگیر در یک الگو یا عمل” به دنبال جبران مشابه موارد نقض.

این لایحه به عبارت دیگر نه تنها آن را تقریبا غیر ممکن است برای Covid شاکیان به پیروزی در دادگاه. همچنین مانع وکلا از گرفتن حتی در مشتریان با کروناویروس که می خواهید به نگه داشتن یک کسب و کار پاسخگو برای عفونت زیرا کسانی که وکلا به طور بالقوه می تواند در صورت فلج کننده هزینه های نمایندگی جمله مشتریان.

جمهوری خواه پیشنهاد تحمیل یک آرایه گسترده ای از موانع بر شاکیان مدعی بودند که آنها آلوده شد با Covid-19 با توجه به غفلت (یا بدتر) اقدامات کارفرمای خود و یا کسب و کار است که آنها patronized. فکر می کنم از گوشت های بسته بندی گیاهی است که منع کارگران از پوشیدن ماسک و نیروهای آنها را به کار در محله های نزدیک حتی اگر کارفرمایان آگاه هستند که کارگران در حال تبدیل شدن به بیمار.

همانطور که در بالا اشاره شد این موانع نیاز به شاکیان به یک حساب دقیق از جایی که آنها بوده ام و که آنها بوده ام در تماس با قبل از تبدیل شدن به آلوده به آنها محدود کردن مقدار از پول خسارت در دسترس اکثر شاکیان; و آنها به طور فعال دلسرد وکلا از گرفتن مشتریان با Covid-19-مربوط به نگرانی.

شاید مهمتر از این لایحه به شدت تغییر حقوقی و مدارک استانداردهای حاکم مناسب در برابر یک کسب و کار متهم كردن coronavirus.

هر چند شبه جرم قانون توسط دولت متفاوت است. شاکیان ادعا می کنند که آنها مجروح شدند و توسط یک کسب و کار به طور معمول غالب اگر آنها می تواند نشان دهد که کسب و کار غفلت بود در اجازه می دهد یک آسیب اتفاق می افتد. به عنوان گرگ توضیح می دهد که بدان معنی است که کسب و کار شکست خورده “را به مراقبت های مناسب تحت شرایط است.”

در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از انعطاف پذیری ساخته شده را به این “مراقبت مناسب” استاندارد. دادگاه برای مثال ممکن است بهانه ای خطا توسط اورژانس پزشک که بسیار هولناک با Covid-19 مواردی است که آنها به سختی می تواند تمرکز بر روی هر بیمار منحصر به فرد حتی اگر آنها ممکن است نگه دارید دکتر دیگری در قبال همان خطا اگر که بودند اقدام در شرایط عادی.

به طور مشابه یک کسب و کار است که آیا نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن ماسک در آغاز همه گیر که کمی شناخته شده در مورد این بیماری و نحوه گسترش آن به احتمال زیاد نمی تواند در قبال این اشتباه است. اما یک کسب و کار است که آیا نیاز به ماسک پس از فواید ماسک-پوشیدن شد به طور گسترده ای شناخته شده است که به احتمال زیاد تلقی غفلت است.

سهل انگاری مناسب به طور معمول وزن تحت یک “مزیت شواهد” استاندارد به این معنی که شاکی باید نشان دهد که تمامیت شواهد حمایت از موقعیت خود را قانع کننده تر از این شواهد حمایت از متهم در موقعیت.

امن به کار عمل باعث می شود چندین تغییرات قابل توجهی به این چارچوب های معمولی.

اول آن نیاز به شاکی برای اثبات مراتب بیشتر از سهل انگاری به پیروز. بلکه شاکی باید نشان دهد که یک کسب و کار مرتکب “آگاهانه عمل داوطلبانه یا حذف بی پروا در بی توجهی” از آن تعهدات قانونی به این که شاکی. این به اندازه کافی به عبارت دیگر برای یک شاکی به نشان می دهد که یک کسب و کار موفق به “مراقبت مناسب” برای جلوگیری از گسترش Covid-19. بلکه شاکیان را به طور کلی نشان می دهد که کسب و کار ساخته شده یک انتخاب آگاهانه برای چشم پوشی از این خطر است که اقدامات خود را گسترش بیماری است.

دوم شاکی به انجام بیش از نشان می دهد که یک مزیت از شواهد پشتیبانی از ادعای خود را. بلکه آنها باید اثبات ادعای خود توسط “روشن و قانع کننده شواهد” افزایش بار از اثبات است که دادگاه ها به طور معمول ذخیره به صورت غیر منتظره ای حساس موارد است. به عنوان مثال اگر دولت می خواهد به محدود یک فرد با بیماری روانی در برابر خود خواهد شد چرا که آنها بر این باورند که فرد به عنوان یک تهدید برای خود یا دیگران را دولت به طور معمول باید ثابت کند که چنین سلول توجیه روشن و شواهد قانع کننده.

سوم این لایحه به طور خاص نیاز به شاکی برای اثبات دوباره روشن و شواهد قانع کننده — که کسب و کار بی پروا رفتار در معرض آنها را به کروناویروس و این “واقعی قرار گرفتن در معرض coronavirus باعث صدمه شخصی شاکی.”

پیامدهای این نیاز عمیق می باشد. تصور کنید که یک کارگر در یک بسته بندی گوشت گیاهی که شما در کار با توجه به شرایط نا امن کار. حالا تصور کنید که در همان روز که کارگر آلوده می شود آنها را یک هفته سفر خرید مواد غذایی. تحت جمهوریخواه پیشنهاد این کارگر افزایش بار برای اثبات که آنها آلوده شد در محل کار و نه در فروشگاه مواد غذایی. این یک کار دشوار است تحت یک مزیت مدارک استاندارد است. این به خوبی می تواند غیر ممکن است تحت خواستار روشن و شواهد قانع کننده استاندارد است.

لازم به ذکر است که اینها تنها برخی از بار اضافی تحمیل شده بر coronavirus شاکیان توسط امن برای کار عمل می کنند. هم بسیاری از بار اعمال شده توسط این قانون آن را فوق العاده دشوار است برای چنین شاکیان برای پیدا کردن حتی یک وکیل مایل به گرفتن خود را در مورد. آنها آن را غیر منتظره ای سخت برای وکیل که حتی به شکایت. و حتی اگر در مورد درآمد حاصل از محاکمه شاکی را تقریبا غیر قابل عبور بار اثبات.

در بالای همه که اگر شاکی می کند غالب لایحه مکان دقیق محدودیت در مقدار پول خسارت آنها قادر به جمع آوری مگر اینکه آنها می تواند نشان دهد که کسب و کار درگیر در “عمدی در آوریم.”

امن به کار عمل باز می شود با نزدیک به ده صفحه از یافته های تخمگذاری در سنای آمریکا مورد immunizing کسب و کار از Covid-19-مربوط به مسئولیت. “برای توقف گسترش بیماری” لایحه یادداشت “دولت و دولت های محلی در زمان اقدامات شدید. آنها تعطیل کوچک و بزرگ کسب و کار مدارس و دانشگاه های, مذهبی بشردوستانه و دیگر موسسات غیر انتفاعی و سازمان های دولتی محلی.”

اما در حال حاضر ایالات متحده در برابر یک “طوفان اقتصادی” و اضافی هزینه های دولت “به تنهایی نمی تواند حفاظت از ایالات متحده بیشتر از ویرانی.” به جای “تنها بازگشایی اقتصاد به طوری که کارگران می تواند بازگشت به کار و دانشجویان می توانند به مدرسه می انجام رساندن این هدف است.”

این لایحه به عبارت دیگر نسبتا صراحت مکان هدف از “بازگشایی اقتصاد” قبل از اینکه هدف از ادامه به توقف گسترش Covid-19. این لایحه همچنین ادعا می کند که “یکی از رئیس موانع برای ادامه جریان تجارت بین ایالتی به این بحران بهداشت عمومی است و آشکار است که خطر دادخواهی.” از جمله پرونده های حقوقی “تهدید به نگه داشتن” بسیاری از کسب و کار و نهادهای دیگر “از بازگشایی برای ترس از گران دادخواهی که ممکن است به اثبات می شود meritless.”

شواهد کمی وجود دارد که Covid-19-مربوط به دادخواهی یک مانع عمده ای برای رشد اقتصادی و یا حتی که آن را به خصوص رایج است. Hunton اندروز Kurth چند ملی شرکت حقوقی است که در درجه اول نشان دهنده مشتریان شرکت های بزرگ, آهنگ coronavirus مربوط به دادخواهی در ایالات متحده است. همانطور که از نوشتن این پایگاه داده خود را شناسایی 3,832 حقوقی شکایت از ژانویه 30 تاریخ اولین حقوقی شکایت در پایگاه داده ثبت شد مربوط به این بیماری است. (افشای: پدر من یک شریک در Hunton & ویلیامز یکی از دو شرکت که ادغام به صورت Hunton اندروز Kurth.)

حدود 4.000 موارد ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری — اما حدود 16 میلیون دعاوی مدنی واصل شد در دولت محاکمه دادگاه در سال 2018 با توجه به این کنفرانس از دولت دادگاه مدیران و مرکز ملی دادگاه های ایالتی. بنابراین 3,832 coronavirus مربوط به موارد شناسایی شده توسط Hunton پایگاه داده ها بخش کوچکی از آمریکا سیستم عدالت مدنی دفتر ثبت دعاوی حقوقی.

بسیاری از موارد پرچم Hunton پایگاه داده علاوه بر این در حال مرتب کردن بر اساس صدمه شخصی یا مربوط به اشتغال مناسب و هدفمند توسط امن برای کار عمل می کنند. برخی به عنوان مثال شامل تعهدات قراردادی است که نمی تواند انجام شود با توجه به همه گیر. دیگران مناسب آورده شده توسط دانش آموزان به دنبال بازپرداخت از کالج و یا دانشگاه. بسیاری از آنها مناسب برای به چالش کشیدن دولت بهداشت عمومی سفارشات نیاز به کسب و کار ،

کمتر از 100 از موارد ذکر شده در Hunton پایگاه داده شامل صدمه شخصی یا غیر عمدی مناسب آورده به نمایندگی از مردم ادعا می کنند که آنها در معرض coronavirus در محل کار و یا دیگر کسب و کار تنظیم.

بسیاری از مخالفان جمهوری خواه پیشنهاد شکی نیست که رهبران مجلس سنا در واقع معتقدند که این لایحه قانون تبدیل خواهد شد. “این بسیار روشن است که این یک تلاش جدی در سیاستگذاری,” گرگ, وکیل از شهروند به من گفت. مک کانل را تهدید به مذاکره نمی کند با وجود این امن برای کار عمل می خواند و بیشتر شبیه یک عمدا تحریک آمیز ورود به مذاکرات با کنگره دموکرات ها از یک پیشنهاد است که هر گونه احتمال جدی از عبور از جمع اوری با کسانی که دموکرات ها.

“من شرط می بندم شما دلار به دونات که [جمهوریخواهان] خواهد آمد و می گویند:” ما در حال حاضر به مصالحه,'” گرگ گفت: من هر چند او نگران بود که با در نظر گرفتن چنین افراطی در موقعیت اولیه خود را پیشنهاد جمهوری خواهان مجلس سنا می تواند شیب مذاکرات و نهایی سازش در جهت خود را.

آن را بعید است که جمهوری خواهان به توافق برسند به یک مصالحه می کند که شامل برخی از نوع مسئولیت برای حمایت از کسب و کار در اعتلای همه گیر تسکین قانون. مک کانل بارها ادعا کرد که نوعی از مسئولیت سپر است یک “خط قرمز” و این که “ما نمی توانیم با تصویب لایحه دیگری مگر اینکه ما باید مسئولیت حمایت می کند.”

بنابراین آنچه که یک مصالحه منطقی نگاه مانند? دانشگاه شیکاگو قانون پروفسور دانیل Hemel و دانشگاه استاد حقوق Daniel Rodriguez پخش کردن یک امکان در یک op-ed زد که روز سه شنبه در واشنگتن پست. به جای فقط یک پتو مسئولیت shield برای کسب و کار آنها پیشنهاد کنگره باید پاداش کسب و کار است که ترویج بهداشت عمومی با یک رشته محدود از طرح دعوی در دادگاه ایمنی.

فرض کنید که یک آرایشگر تست مثبت برای Covid-19. بهترین راه برای جلوگیری از عفونت بیشتر خواهد بود برای این فرد کارفرما بلافاصله شناسایی که در آرایشگاه مشتریان بودند در چند روز گذشته و به آنها تماس بگیرید و به آنها هشدار می دهند که آنها ممکن است در معرض ویروس.

اما یک مشکل وجود دارد, Hemel و رودریگز را توضیح دهد. “صاحب سالن نگران است که با انجام این کار او می تواند باز کردن درب به دعاوی از مشتریان که بیمار شدن است.”

برای جلوگیری از این مشکل Hemel و رودریگز پیشنهاد یک هدف ثابت: “یک بندر امن از شبه جرم و مسئولیت برای کسب و کار است که اطلاع رسانی به مشتریان در مورد مواجهه بالقوه در عرض 24 ساعت از کسب و کار دریافت توجه کنید که یکی از کارکنان خود و یا یکی دیگر از مشتری در محل آن تا به حال covid-19.”

چنین پیشنهادی نمی خواهد بدون هزینه. به عنوان دو تن از استادان تصدیق آن می تواند به جلوگیری از برخی از مشتریان از بودن جبران می شود واقعا غفلت و کسب و کار. و یک بندر امن برای کسب و کار است که بلافاصله هشدار می دهند مشتریان “ممکن است تضعیف انگیزه برای کسب و کار به اقدامات احتیاطی در وهله اول است.” اما این هزینه ها را حداقل باید جبران مزایای — Hemel و رودریگز را پیشنهاد می دهد کسب و کار یک انگیزه قوی برای هشدار دادن به مشتریان از عفونت ممکن است.

زمانی که از من خواسته Hemel در مورد این پیشنهاد او با اشاره به یک زن و شوهر نمونه مشابه قوانین حقوقی است که از غفلت و شرکت ها یا افراد است که سعی خود را تصحیح خطا. قوانین فدرال شواهد برای مثال ارائه “که پس از آن اقدامات اصلاحی نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به اثبات سهل انگاری مقصر رفتار نقص در محصول و یا عدم هشدار می دهند.”

برای مثال, اگر تویوتا به یاد می آورد اتومبیل با یک معیوب کیسه هوا این واقعیت است که یاد رخ داده را نمی تواند ثابت کند که کیسه هوا معیوب بود — زیرا در غیر این صورت تویوتا خواهد بود و تمایلی به انجام یک فراخوان در وهله اول.

به طور مشابه, Hemel اشاره کرد بسیاری از ایالت “من متاسفم” قوانین است که ارائه می کند که “اگر دکتر به شما عذرخواهی برای یک خطای پزشکی, شما نمی توانید با استفاده از عذرخواهی و شواهدی که در خود قصور کت و شلوار.”

به عنوان Hemel اذعان می کند هیچ یک از این نمونه ها یک “کامل قیاس” برای خود و رودریگز را پیشنهاد. هر چند وکلا نمی تواند به استناد یک محصول به یاد بیاورید به عنوان شواهدی وجود دارد که یک محصول معیوب آنها هنوز هم ممکن است قادر به ثابت کند که محصول معیوب وسیله دیگر. Hemel و رودریگز در مقابل پیشنهاد دادن بسیار گسترده تر نسبت به کسب و کار است که به سرعت هشدار دادن مشتریان خود را در مورد عفونت ممکن است.

اما پیشنهاد آنها نیز نسبتا محدود و هدفمند و بر خلاف حسن تعبیر به نام امن برای کار عمل Hemel و رودریگز قبول است که حفاظت از بهداشت عمومی است که یک هدف ارزشمند است که نباید تضعیف بیش گسترده ای مصونیت از پیگرد قانونی ،

خواهان صبر کردم تا آخرین لحظه حتی ارائه یک پیشنهاد برای دور بعدی همه گیر تسکین قانون. در صورتی که قوانین عبور نمی کند فقط در چند روز میلیون ها نفر از آمریکایی ها درآمد خواهد سقوط کردن یک صخره و ملت می تواند شیرجه رفتن عمیق تر به اقتصادی خراب کردن.

و در عین حال مک کانل اصرار دارد که هیچ لایحه تصویب خواهد شد مگر اینکه آن را شامل یک مسئولیت سپر. اگر او با چوب به آن موقعیت است که نه تنها خبر بدی برای کشور — آن را به احتمال زیاد به یک فاجعه برای حزب جمهوری خواه در انتخابات سال است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>