مونتری کانتی farmworkers سه برابر بیشتر احتمال دارد به گرفتن COVID-19 از کارگران در هر صنعت یک نظر سنجی از کالیفرنیا موسسه مطالعات روستايی (CIRS) یافت می شود.

فقدان اسناد و مدارک کافی حفاظت توسط کارفرمایان و فن آوری بی سوادی ترکیب را farmworkers به مراتب بیشتر در معرض خطر این بیماری ناشی از این ویروس نسبت به دیگر ساکنان شهرستان در نقشه برداران و طرفداران به طور یکسان می گویند.

اما مونتری کانتی ag مدافع تحت فشار قرار دادند در این ادعا گفت که farmworkers ایالت شاهد مشابه عفونت نرخ.

خط مقدم کارگران در خطر

نتایج اولیه از COVID-19 کارگر مطالعه “فراهم می کند شواهد قوی است که زمان همه گیر تقویت های موجود و بی عدالتی که به مدت طولانی تحمل کالیفرنیا کارگر” خواندن مطالعه است.

طرفداران به نام ساختاری تغییر سیاسی تخصصی منابع برای farmworkers از جمله COVID-19 آزمون و قوی تر نظارت Cal/OSHA (کالیفرنیا اداره ايمنی و بهداشت شغلی) و دیگر کار نظارت بر سازمان.

CIRS بررسی 900 کار farmworkers (49% زنان و 51 درصد مردان) در سراسر 21 California counties. نتایج اولیه نشان داد که از تاریخ 30 ژوئن کارگران کشاورزی را بسیار بالاتر خطر ابتلا COVID-19, این بیماری ساخته شده توسط رمان coronavirus.

مونتری کانتی بود و از همه بدتر با farmworkers در سه برابر بیشتر در معرض خطر از کالیفرنیا مشغول به کار در صنایع دیگر. بیش از 120 نظرسنجی انجام شده در مونتری کانتی.

Ag طرفداران مخالفت کرد.

“بیانیه ای که درست است برای هر نقطه در کالیفرنیا نه فقط در اینجا” گفت: Monterey County Farm Bureau, مدیر اجرایی, هنجار Groot. “ما در 25% مثبت کلی موارد است که تخمین میزان کل کارگران در ag نسبت به دیگر بخش های اقتصادی.

“من دیده ام که تعداد کسانی که از طریق گزارش های مختلف به طوری که سه بار در نمی تعجب من اما نکته این است که آن را ag کارگران از طریق کل دولت نه فقط مونتری کانتی” Groot گفت.

با توجه به مونتری کانتی وزارت بهداشت افسر دکتر اد مورنو اکثریت farmworkers موارد مثبت هستند مسکونی و اجتماعی مواجهه نه محل قرار گرفتن در معرض.

از شنبه مونتری کشور وزارت بهداشت سایت نشان داد فقط زیر 25% از موارد COVID-19 تشخیص داده شد در farmworkers.

امنیت شغلی

برآورد می گویند حدود 800000 farmworkers شاغل هستند در کالیفرنیا است. ترین کار در فصلی شغل و کسب درآمد به طور متوسط سالانه کمتر از $18,000 در تحقیقات منتشر شده در مجله کشاورزی کالیفرنیا.

بیشتر: اواخر سال تحویل از دست رفته ایمیل: صدها نفر از سالیناس ساکنان می خواهید پاسخ از USPS

بیشتر: هیچ پایانی برای مونتری کانتی را نگه دارید و بر روی بازگشایی میان COVID-19 سلامت افسر می گوید:

بیشتر: کلانتر گزارش 107 موارد مثبت به عنوان COVID-19 اسپرد را از طریق زندان شهرستان مونتری

بیشتر: مسکن گرفتاری های خانواده های کم درآمد در سالیناس شدت با بیماری همه گیر کوروناویروس

به کشاورزی اشتغال اعداد نشان می دهد این صنعت شغل کاهش یافته است 39 درصد از 3 سال متوسط (2017-19) در مونتری کانتی در مه و ژوئن نزدیک به دو ایالت به طور متوسط در حدود 20٪.

تقریبا 100.000 شغل از دست داده اند در میان farmworkers در طول بیماری همه گیر.

علاوه بر این نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان به نظرسنجی (46%) گزارش کوتاه شیفت و درآمد از دست دادن در طول این بیماری همه گیر.

بسیاری از کسانی که صحبت با CIRS برداران ابراز نگرانی بیش از شرایط کار و عدم غربالگری برای حفظ COVID مثبت مردم در خانه. اجتماعی فاصله غیر عملی بود یا غیرقابل دفاع اگر آنها برای تکمیل کار خود را به دیگران گفت.

“در بسیاری از راه های گردش کار واقعا اجازه می دهد تا آنها را به عمل اجتماعی فاصله” گفت: Nayamín مارتینز مدیر اجرایی مرکزی کالیفرنیا, عدالت زیست محیطی. “بله ما شنیده از برخی شیوه های تولید کنندگان اجرا برای حفاظت از کارگران ، که نبود این مورد برای بسیاری از افراد است.”

کمتر از یک سوم از کالیفرنیا محصول کارگران بیمه سلامت, با توجه به U. s. Department of Labor ملی کشاورزی کارگر نظرسنجی.

و بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گزارش مشکلات دسترسی به بهداشت و درمان است که می تواند به جلوگیری از آنها را از دنبال کردن کمک اگر آنها گرفتار COVID-19 مانند عدم بیمه یا بیمار را ترک کنند. Farmworkers گزارش داد که تنها 54 درصد از worksites ارائه چهره-پوشش های ترک آنها را آسیب پذیر به ویروس.

محلی عمل

طرفداران اتهام فساد نیز هست.

برخی از گفت: برخی از مزرعه کار پیمانکاران و یا تولید کنندگان به فروش می رسد ماسک به farmworkers دولت به آنها در تلاش برای بهتر محافظت از کارگران در این زمینه است.

“به اندازه کافی وجود ندارد نظارت و وجود یک عدم شفافیت” گفت: Imperial County مدافع استر Bejarano با Comité Cívico دلم واله. “وجود دارد یک بحران در…کالیفرنیا.”

Groot به نام ادعا “فاحش” و گفت که “چوب مانند انگشت شست درد” در میان کشاورزان و مزرعه کار پیمانکاران از مونتری کانتی.

Bejarano گفت که او صحبت می کرد با یک کارگر که گفت: 20+ مردم در پيشگيري فوت کرده اند از جمله mayordomo اسپانیایی کلمه برای خدمه مدیر.

“همه بیماری های همه گیر محلی هستند” گفت: CIRS بنیانگذار همین Villarejo خواستار اقدام محلی برای رسیدگی به کارگر نیاز دارد.

پائولا Illescas یک نماینده کارگر مراقبت از ائتلاف و همچنین ویستا جامعه درمانگاه گفت: فن آوری بی سوادی و فقدان اسناد و مدارک و یا بیمه درمانی بودند موانع بزرگ به farmworkers نگه داشتن آنها را از دفاتر پزشکان حتی زمانی که آنها بیمار هستند. او با ذکر این واقعیت است که عوامل گشت مرزی داده می شود و سلطنت به پرسه زدن در 100 مایل از مرز ایالات متحده نگه داشتن farmworkers که عبور از مرز به طور غیر قانونی از برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی خدمات.

به عنوان بسیاری از آنجا که 90 درصد از کالیفرنیا farmworkers متولد شد در مکزیک; در حدود 60% غیر مجاز به کار در ایالات متحده یافته از سال 2017 وزارت کار ملی کشاورزی کارگر نظرسنجی نشان داد.

Groot گفت که او تا به حال بارها و بارها حمایت در مونتری کانتی برای آوردن تست به زمینه اما تا به حال شنیده ام زیادی در مورد آن در هفته های اخیر. وی با اشاره به همکاری بین رشد-اهرم انجمن و سالیناس دره یادبود بیمارستان به ارائه آزمایش های بیشتر برای farmworkers.

کمبود منابع و آهسته نتایج gumming تا کار می کند, هر چند, او گفت:.

“تست به طور کلی در حال تبدیل شدن به یک نقطه درد از آنجا که ما در حال گفت ما نیاز به تست همه و ما در حال گرفتن نتایج جستجو برای 8-10 روز که باعث می شود تماس با ردیابی غیر ممکن است” Groot گفت. “تلفن همراه تست خواهد بود و من فکر می کنم برخی از آن انجام شده است اما محدودیت هم در آن است که کمبود منابع و نتایج.”

به عنوان virus به خطر می اندازد زندگی farmworkers برخی می گویند آنها شده اند انتقام در برابر پس از افزایش نگرانی های سلامت با کارفرمایان خود را.

مارتینز گفت: یک نظر سنجی و مخاطب او با صحبت شده بود به سمت چپ خاموش تماس با ورق برای یک هفته پس از درخواست برای پوشش صورت برای خود و همکاران.

“اگر آنها مریض شرکت می تواند به راحتی جایگزین کردن آنها با شخص دیگری و آنها احساس سلامت خود است را در نظر گرفته است تا آنجا که باید گفت:” فرناندو Serrano با Alianza Ecologista.

سازمان و بررسی آن شرکای نام برای تعدادی از تغییرات.

در میان دیگران آنها شامل: شامل farmworkers در طراحی کار برنامه های بهداشت و ایمنی; افزایش نظارت توسط Cal/Osha برای بهبود اجرای و الزامی گزارش و انتشار به موقع اطلاعات توسط مقامات بهداشت عمومی و کارفرمایان در COVID-19 موارد توسط شغل و صنعت.

Oralia Maceda با سنترو Binacional para el Desarollo Indígena Oaxaqueño بیشتر تحت فشار قرار دادند به صورت ساختاری و سیاسی تغییر و اضافه کرد که بومی یا لاتین جوامع اغلب نمی باید از این منابع برای انجام کار خود را.

“No tenemos ال شخصی y los recursos para hacer استه trabajo” گفت: Maceda. “Tenemos que cambiar la política estructura que existe…y pensar en otras formas de cambiar استه política.”

کیت Cimini یک روزنامه نگار برای کالیفرنیا پوشش ag مسکن و بهداشت و درمان. آیا شما تجربه مسکن تبعیض ؟ به اشتراک گذاری داستان خود را در (831) 776-5137 یا ایمیل kcimini@thecalifornian.com. عضویت در حمایت از روزنامه نگاری محلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de