بیش از 16.5 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده است Covid-19 و اعداد در ادامه به افزایش به طور پیوسته. این بیماری همه گیر به شدت مختل تقریبا در هر جنبه ای از اقتصاد جهانی از جمله زنجیره تامین جهانی. در سراسر جهان, کارخانه ها را تعطیل و یا کاهش تولید; کشورها محدود صادرات و واردات و حمل و نقل کند شده یا متوقف شده است.

در حالی که این آشفتگی است و تحت تاثیر بسیاری از صنایع در امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است و آمار به خصوص سخت است. بیش از دو دهه گذشته ما مراقبت های بهداشتی است به تکیه به شدت در تولید کنندگان بین المللی به خصوص در چین برای هزاران ضروری محصولات از فولاد لباسهای به سرنگ. در واقع همانطور که از 2019 آمریکا بزرگترین وارد کننده کالاهای پزشکی — از جمله حفاظتی شخصی محصولات در جهان است.

در طول چند ماه گذشته به عنوان همه گیر خروشان بسیاری از ما در بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی باید در پاسخ تبدیل شدن به تامین کنندگان داخلی. آنها بیشتر قابل اعتماد با توجه به مشکلات حمل و نقل و تجارت است که باید تبدیل به بدتر از همه گیری آغاز شد.

این روند به احتمال زیاد همچنان به عنوان بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی سعی کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها را به یک منبع ثابت از محصولات ضروری.

اما این جدید داخلی استراتژی خاص نقطه ضعف: به طور کلی آن است که بسیار گران است. و این بیمارستان ها قرار می دهد و به طور بالقوه بیماران خود را بیشتر در معرض خطر مالی.

بالاتر از قیمت های داخلی به احتمال زیاد به علت ترکیبی از افزایش هزینه های تولید در ایالات متحده و همچنین تقاضا پررونق است که رشد عرضه است. برای مثال در ماه دسامبر جانز هاپکینز پزشکی جایی که من نظارت بر زنجیره تامین شد پرداخت 40 سنت برای یک شب از ما تامین کننده در چین است. ما در حال حاضر پرداخت 9 دلار در هر شب از یک داخلی عرضه شده است. که بیش از 20 برابر قیمت سابق — همه در یک زمان هنگامی که ما نیاز داریم بیشتر لباسهای تر از همیشه. این تغییر پتانسیل را دارد که به طور قابل توجهی افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و تنها اضافه کردن به فشار موجود در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی, سلامت, بیمه گران و مصرف کنندگان است.

در حال حاضر عرضه افزایش هزینه ها ممکن است به نظر می رسد مهم ترین موضوع مراقبت از سلامت مواجه هستیم. و آن را نه. فوری وظیفه صرفه جویی در زندگی می کند بدیهی است که طول می کشد مقدم بر تمام نگرانی های دیگر.

اما برای صرفه جویی در زندگی ما نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی ما نیاز به لوله ما نیاز به لباس. و ما همچنین باید قادر به اطمینان حاصل شود که در دراز مدت پایداری مالی ما نهاد. بدون اعتماد و مقرون به صرفه عرضه طیف وسیعی از محصولات ما می توانید به درستی برای مراقبت از بیماران ما هر دو کسانی که با Covid-19 و کسانی که با مشکلات بهداشت و سلامت دیگر.

فعلی مشکلات عرضه در ماه ژانویه آغاز شد. با اولیه coronavirus بیماری همه گیر در ووهان و تحقق است که این امر به احتمال زیاد در سطح جهان گسترش بیمارستان ها در سراسر جهان شروع به سهام تا در منابع که کاهش در دسترس بودن آنها. فراتر از کلی آشفتگی در آورده با این بیماری همه گیر چین در زمان مراحل اضافی برای محافظت از خود را که بیشتر مسدود زنجیره تامین.

در ماه فوریه به اطمینان حاصل شود که این کشور تا به حال کافی عرضه داخلی دولت چین در زمان بیش از تولید و توزیع محصولات پزشکی. چین تنها کشور برای انجام این کار, اما به دلیل آن است که یک تامین کننده پیشرو جهانی بسیاری از محصولات مراقبت از سلامت — تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند N95 ماسک های پزشکی, دستگاه های, آنتی بیوتیک ها و مواد دارویی به نام چند — تصمیم بزرگ بود عواقب. در سال 2019 به تنهایی در چین عرضه شده و یک چهارم کل جهان صورت ماسک.

به گزارش سرویس پژوهشی کنگره که در اوایل سال جاری منتشر شده یک گزارش در ایالات متحده-واردات تجهیزات پزشکی از چین صادر شده در سال 2019 حدود 21 میلیارد دلار دارو و تجهیزات پزشکی و مراقبت های بهداشتی محصولات به آمریکا ، وجود دارد هیچ آمار و ارقام و در عین حال برای سال 2020 اما مراقبت های بهداشتی واردات از چین تقریبا قطعا افت قابل توجهی.

برای برخی از محصولات ما تکیه بر چین بود به خصوص بالا است. در سال گذشته ما وارد 1.9 میلیارد دلار در PPE از چین حدود 30 درصد از کل ما PPE واردات است.

چین پاسخ قابل فهم است; آن را با خرید و فروش قابل توجهی شیوع بیماری. اما در آمریکا این حرکت لگد کردن کمبود PPE به عنوان به خوبی به عنوان برخی از داروها و مهم دیگر محصولات مراقبت از سلامت — کمبود که از آن ما نیست و در عین حال بهبود است.

چین به نظر می رسد که شیوع آن نسبتا تحت کنترل و آن را در حال حاضر تا حدودی کاسته محدودیت در صادرات تجهیزات پزشکی. این خبر خوبی است اما مراحل تا کنون برآورده نشده کلی افزایش تقاضا است.

این بیماری همه گیر خواهد شد و همچنان به ویران با تدارکات و ایجاد تنگناها که باید آهسته حرکت از منابع. همه گیر محدودیت های خاص فیزیکی فاصله آهسته پایین تقریبا در هر بخشی از این روند به خصوص تولید. و برخی از تامین کنندگان ما به ما بگویید که آنها در حال شروع به دیدن کمبود مواد اولیه آنها نیاز به تولید مانند مواد به طور معمول استفاده می شود به انزوا لباس. بنابراین این احتمال وجود دارد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود ادامه خواهد داد به تکیه بیشتر در مورد تامین کنندگان داخلی.

برخی از مزایای این به نوبه خود به ما منابع. مسیر از کارخانه به بالین با ثبات تر است و ارائه دهندگان خدمات در حال کمک به حمایت از ما کارگران و اقتصاد ما است.

اما در همان زمان و هزینه های بالاتر در حال اعمال فشار بر مراقبت های بهداشتی; حتی قبل از همه گیر ترین ارائه دهندگان بودند در تلاش برای کاهش بودجه است. کسانی که فشار تنها رشد خواهد کرد: این بیماری همه گیر است و هزینه های افزایش یافته در بسیاری از بیمارستان ها (ببینید: این افزایش در هزینه های پزشکی لباس) در حالی که همچنین کاهش درآمد به دلیل تعداد زیادی از قرار ملاقات ها و روش انتخابی (که معمولا تولید مقدار قابل توجهی از مراقبت های بهداشتی سیستم درآمد) که لغو شده و به تعویق افتاده است.

بنابراین آنچه که ما می توانید انجام دهید ؟ من لازم نیست همه پاسخ و به صداقت, من فکر نمی کنم هر کسی می کند. اولین گام این است که به منظور بالا بردن آگاهی از مشکل است.

بر روی زمین یک راه حل بالقوه برای بازگشت به منابع قابل استفاده مجدد. بیش از دو دهه گذشته بسیاری از بیمارستان ها جایگزین بسیاری از محصولات قابل استفاده مجدد با انژکتور و کانکشنها. دانشگاه جانز هاپکینز و من گمان می کنم بسیاری از سیستم های دیگر تجدید خواهد کرد که انتخاب شده است. و ما می توانیم بیشتر به حفظ منابع با استفاده از آنها با دقت و تنها زمانی که لازم است.

ما همچنین نیاز به تنوع بخشیدن به ما زنجیره تامین و ارتباط با تولید کنندگان در هند و آمریکای مرکزی و جاهای دیگر. ما همچنین می توانید تمرکز بر روی خود ساخت; در طول چند ماه گذشته به عنوان مثال داوطلب در دانشگاه جانز هاپکینز را مونتاژ دهها هزار نفر از چهره سپر. البته این نوع از رایگان زايمان راه حل نیست اما محلی عرضه حمل می تواند کمک به سهولت بار تا حدودی.

فدرال و ایالتی می تواند کمک به اطمینان که محصول داخلی تولید کنندگان نیست ناعادلانه افزایش قیمت عنوان شده است ظاهرا رخ داده در بعضی از نقاط. آنها همچنین می تواند ارائه مالی و پشتیبانی لجستیکی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به طوری که آنها بهتر می تواند مدیریت عالی تامین هزینه های.

به این وضعیت همچنان به تکامل سیستم مراقبت های بهداشتی و شرکای آن نیاز به توسعه راه حل های خلاق برای کمک به اطمینان حاصل شود که بیمارستان ها ادامه می توانید به استطاعت برای نگه داشتن هر کس امن است.

لیزا Ishii یک سر و گردن, جراح, است, معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات برای دانشگاه جانز هاپکینز نظام سلامت است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de