سنای آمریکا به طور چشمگیری کوچکتر بیمه بیکاری پیشنهاد توضیح داد

جمهوری خواهان مجلس سنا را منتشر کرده اند پیشنهاد خود را برای یک کروناویروس جدید بسته محرک — و آنها با استفاده از این لایحه را به تمرکز بر روی یک کلید GOP اولویت: ساخت کاهش به افزایش بیمه بیکاری.

تغییرات به بیمه بیکاری (UI) شامل یک هسته تخته از عمل بهبود می یابد که جمهوری خواهان پرده برداری کرد روز دوشنبه تنها چند روز قبل از جولای 31 انقضای موجود فدرال مزایای بیکاری. به عنوان بخشی از پیشنهاد جمهوری خواهان کاهش میزان UI پیشرفته است که مردم دریافت هفتگی.

در حال حاضر به عنوان تعیین شده در مراقبت عمل هر فرد بیکار دریافت اضافی 600 $در هر هفته علاوه بر استاندارد UI بهره مند شوند. آمریکا طرح پاره کردن این افزایش به $200 در هر هفته از طریق سپتامبر. ابتدا در اکتبر متحده خواهد بود کارگردان به مسئله بیکاری پرداخت برابر با 70 درصد از یک فرد قبلی دستمزد به $500 در هر هفته در پرداخت های اضافی در بالا استاندارد UI مقدار.

پیشرفته UI معرفی شده توسط مراقبت در عمل قابل توجه بود: قبل از تصویب آن متوسط UI گیرنده دریافت $370 در هر هفته یک مقدار جایگزینی حدود 40 درصد قبلی خود حقوق و دستمزد. پیشرفته UI شد به معنای پر کردن در برخی از که گم شده و 60 درصد اطمینان حاصل کرد که در میان ویرانگر بحران بهداشت عمومی که بیش از 30 میلیون نفر از کارگران که گذاشته شده است یا furloughed خواهد بود قادر به شناور باقی می ماند.

جمهوری خواهان با این حال مدت طولانی مخالف به اندازه مراقبت عمل UI گسترش استدلال آن منصرف مردم از بازگشت به کار از آنجا که برخی از کارگران با دریافت پول بیشتر با UI پیشرفته از آنها در شغل قبلی خود را. تفکر خود را در پشت طرح جدید این است که یک کاهش در UI پیشرفته خواهد از بین بردن این عامل بازدارنده به دلیل مزایای ارائه شده خواهد بود کمتر از آنچه که بسیاری از کارگران قبلا به دست آورده است.

این ساختار خواهد تسکین “در راه است که آهسته بازگشایی مجدد” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل استدلال در یک طبقه سخنرانی در روز دوشنبه.

که منطق هر چند نادیده خشن واقعیت: از آنجا که دولت هنوز هم نشده است قادر به گرفتن بحران بهداشت عمومی تحت کنترل آن نیست و در عین حال امن برای بسیاری از صنایع به از سرگیری عملیات و کارگران را به عقب. و در شرایطی میلیون ها نفر از کارگران نمی خواهید به بازگشت به.

“من نمی فهمم چه چیزی متفاوت در مورد اقتصاد در حال حاضر از آنچه اتفاق می افتد در ماه مارس گفت:” میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه. “حذف به 200 دلار است بی ارزش بی رحمانه است.”

کاهش UI افزایش در برابر این پس زمینه خواهد شد به احتمال زیاد عظیم عواقب فردی کارگران تلاش خود را برای پوشش هزینه های زندگی و همچنین گسترده تر اقتصاد است. با توجه به برآورد از علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک, کاهش UI مزایای می تواند در حدود 1 میلیون شغل تا پایان سال 2020 با توجه به کاهش در تولید ناخالص داخلی و هزینه های مصرف کننده. آن را نیز می تواند کمک به آنچه گروه های حمایت از, هشدار یک بلندی بی خانمانی و گرسنگی و بحران است.

“فرمت [UI] مزایای خواهد شد … به من کمک پرداخت اجاره بها ارائه برای خانواده و قرار دادن غذا روی میز” این کارگر نیک Parisi قبلا گفته Vox. “مهمتر از همه, آن را تضمین است که من ممکن است همچنان برای زنده ماندن در طول این مشکل بار.”

به دموکرات ها کاهش هفتگی فدرال UI سود به 200 دلار در هر هفته است از سوال. در حال حاضر دموکرات ها در حال نگه داشتن آنها را در ادامه 600 دلار در هر هفته بیکاری در میان کشت از دیگر اقدامات است.

در روز سه شنبه رهبر اقلیت سنا چاک شومر در زمان به طبقه سنا به تبدیل به جمهوری خواهان برای به تأخیر انداختن انتشار: لایحه خود را در حالی که عدم تامین امنیت یک اجماع در خود انجمن — به عنوان به خوبی به عنوان این لایحه مطالب.

“دو رؤسای جمهوری خواه گفته اند که احتمالا نیمی از جمهوریخواهان سنا خواهد رای خود را در برابر طرح” شومر گفت. “بدتر از همه جمهوری خواه طرح سقوط وحشتناک کوتاه: آن است که سازمان ملل متحد unserious کاملا رضایتبخش.” شومر تمسخر جمهوریخواه لایحه به عنوان یکی پر از پول برای آمریکا کسب و کار بزرگ با کوچک برای خانواده ها و یا بسته دولت.

درست است که شماری از جمهوریخواهان از جمله سنسور. تد کروز (TX) و مایک براون (در) گفته اند که آنها نمی خواهد حمایت ایران با قانون به عنوان نوشته شده است و رهبران جمهوری خواه را آشکارا اعتراف بسیاری از می تواند به دنبال.

“در پایان روز [مک کانل] دهکدهای را به قبول این واقعیت است که احتمالا نیمی از اعضای ما در سنا نمی خواهد رای برای آن مهم نیست که چه چیزی در آن” سناتور. Roy Blunt (R-MO) گفت سیاسی را جان Bresnahan و اندرو اینکه desiderio.

این شکست خود را در همایش به معنی خط مک کانل را کمی اهرم به عنوان حزب خود را به مذاکره با هر دو شومر و مجلس نانسی پلوسی در متن نهایی لایحه. Pelosi منتشر دموکراتها پیشنهاد برای دور بعدی همه گیر محرک عمل قهرمانان در اواسط ماه مه.

در حال حاضر می آید کار سخت برای پیدا کردن اجماع بین دو بسیار متفاوت پیشنهادات. مذاکرات بین دموکرات کنگره و مقامات کاخ سفید دوشنبه شب آغاز شده اما پلوسی نشان داد دو طرف باید یک راه طولانی برای رفتن قبل از آنها می تواند رسیدن به اجماع.

“ما امیدواریم که که ما قادر خواهد بود برای رسیدن به یک توافق” پلوسی به خبرنگاران گفت: پس از خروج از دوشنبه نشست. “ما به وضوح ندارد ارزش های مشترک. داشتن گفت که ما فقط می خواهید برای دیدن اگر ما می توانید پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک برای رفتن به جلو. اما ما نه در آن محل نشده است.”

قهرمانان عمل تا حد زیادی به معنای گسترش فدرال کمک به دولت های ایالتی و محلی که رنج می برند از دست دادن درآمد مربوط به Covid-19 بیماری همه گیر. این لایحه همچنین گسترش 600 دلار در هر هفته گسترش منافع از طریق ژانویه 31 2021 قرار داده و در یک به اصطلاح “نرم قطع” برای اطمینان از برخی از افراد می تواند مزایای از طریق مارس سال 2021 بدون قانون بیشتر منتقل می شود. دموکرات ها نیز با هدف تخصیص $925 میلیون دلار برای کمک به کشورهای پوشش خود را بخشی از مزایای بیکاری و برای سرعت بخشیدن به پردازش فردی ادعا می کند.

“متحده هشدار داده اند ما خواه طرح عملا بیاستفاده به بوت” شومر گفت. “ما به نام بیکاری در دولت دفاتر دیروز به درخواست آنها چه اتفاقی خواهد افتاد اگر خواهان تصویب این طرح جدید. یک دفتر دولتی به سادگی گفت: “هرج و مرج, هرج و مرج است.'”

خرید اینترنتی از کاهش UI می تواند بزرگ برای هر دو افراد و اقتصاد گسترده تر.

حدود 32 میلیون نفر با تکیه بر مزایای بیکاری در تازه ترین گزارش وزارت کار. بودند هفتگی UI مقدار به پایین بسیاری از افراد را شیب دار چالش ها وقتی که می آید به پوشش های اساسی زندگی از جمله هزینه های اجاره مسکن و مواد غذایی پرداخت.

با توجه به خانواده پالس بررسی هفتگی بررسی انجام شده توسط اداره آمار ایالات متحده, “11 درصد از جمعیت در حال حاضر مواد غذایی-نا امن, شما در حال رفتن به آن را افزایش دهد. 26 درصد مسکن-نا امن, شما در حال رفتن برای دیدن که افزایش” دانشگاه کانزاس اقتصادی استاد دانا Ginther گفت: Vox.

وجود دارد همچنین می تواند کاهش قابل توجهی در هزینه های مصرف کننده به عنوان یک نتیجه از چنین تغییرات UI منجر به حتی بیشتر از دست دادن شغل در صنایع دیگر. با توجه به برآورد از موسسه سیاست های اقتصادی موجود هفتگی 600 دلار به نفع کمک به پشتیبانی از تقریبا 5 میلیون شغل است. به عنوان زندی اشاره کرد: یک میلیون شغل بیشتر می تواند از دست داده و تا پایان سال اگر UI قطع می شود و هزینه های مصرف کننده نرخهای پایین.

ایران از’ تمرکز بر گرفتن مردم به کار نیز disregards اقتصادی فعلی واقعیت: به عنوان بسیاری از 11.9 میلیون کارگر هیچ شانسی برای بازگشت به شغل قبل در مدت نزدیک به یک EPI تجزیه و تحلیل یادداشت ها.

“اگر آنها را قطع منافع وجود خواهد داشت میلیون ها و میلیون ها نفر از [UI گیرندگان] که قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک شغل پس از آن … چون شغل در دسترس نیست و یا به دلیل آن را امن برای آنها و آنها را به مراقبت از مسئولیتهای می گوید:” هایدی Shierholz سیاست مدیر در EPI.

حتی اگر کنگره است قادر به رسیدن به یک مصالحه و تصویب یک لایحه دو حزبی ممکن است تاخیر بیشتر باعث صدمه به افراد و خانواده ها بسته به نوع بیمه بیکاری به پرداخت صورتحساب.

بسیاری از بیمه بیکاری ایالت اجرا بر روی سیستم های منسوخ شده و نرم افزار پیچیده. در اوایل بهار آن را در زمان برخی از ایالات ماه به برنامه 600 دلار فدرال بهره مند شوند به سیستم های خود را. تغییر مقدار سود و یا تغییر برای مطابقت با منافع 70 درصد از کارگران موجود و دستمزد به یک حد خاص (به عنوان جمهوری خواهان مجلس سنا در حال ارائه) می تواند ایجاد تاخیر در گرفتن پول به دست کسانی که به آن نیاز دارید.

حذف سود به 70 درصد از یک فرد موجود حقوق و دستمزد می تواند به خصوص طولانی همیشه گفت: به هر دریافت کننده می تواند دریافت یک مقدار متفاوت است. سنا اوباما لایحه تلاش برای رسیدگی به این موضوع با دادن متحده دو ماه به برنامه به روز رسانی به مزایای سیستم های کامپیوتری خود را, اما همچنین اعطای متحده این فرصت را برای به دست آوردن یک چشم پوشی از آنها اضافی دو ماه اگر آنها نیاز به زمان بیشتری است.

“آنها در حال رفتن به صرف چهار ماه برنامه نویسی در سود است که منقضی می شود در یک ماه؟” همیشه گفت. “من فکر می کنم این یک پیشنهاد جدی. حتی اگر در این مرحله آنها reauthorize $600, آن را به کشورهای دو تا چهار هفته به آن را دریافت و در حال اجرا دوباره.”

این می تواند حتی بیشتر فشار بر افرادی که وابسته به افزایش بیمه بیکاری و همیشه ترس آن می تواند نیروی برخی از مردم به ریسک بالا کار می کنند در حالی که coronavirus موارد هنوز صعودی در سراسر کشور به خصوص در کسانی که مستعد به منفی Covid-19 نتایج. برای مثال در ماه ژوئیه ، حزبی دفتر بودجه کنگره تخمین زده می شود حدود 47 درصد از UI دریافت کنندگان بودند مردم از رنگ. اگر سود است با تاخیر و کاهش قابل توجهی از آن می تواند به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و قهوه ای جوامع — گروه هستند که بیشتر از دیگر جوامع هر دو برای تبدیل شدن به آلوده به کروناویروس و به مرگ از آن است.

“این [سود] در حال رفتن به پایین درآمد مردم; مردم با کمترین درآمد بيشترين نهفته Covid,” همیشه گفت. “کسانی که در حال رفتن به مردم بیشتر تحت تاثیر از دست دادن $600.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>