پالم اسپرینگز یکپارچه جزئیات بازگشایی برنامه به عنوان مدرسه رزومه میان coronavirus همه گیر

پالم اسپرینگز Unified School District دقیق بازگشایی برنامه های روز سه شنبه هزاران نفر از دانش آموزان آماده شدن برای شروع سال تحصیلی هفته آینده آنلاین.

جلسه آمد و سه هفته پس از آن که هیئت مدیره به اتفاق آرا تصمیم به شروع سال تحصیلی با آموزش از راه دور در میان coronavirus بیماری همه گیر. در روز سه شنبه منطقه کارکنان گسترش در برنامه های قبلی با جزئیات بیشتر در مورد چگونه آموزش آنلاین اعمال خواهد شد و موضوعات دیگر مانند وعده های غذایی مدرسه پردیس امنیت و پروتکل های.

مایک Swize منطقه دستیار سرپرست خدمات آموزشی تصریح کرد که مدرسه را شروع آنلاین با برخی از زندگی آموزش قبل از انتقال به یک مدل ترکیبی — که در آن دانش آموزان تقسیم زمان بین فرد و آموزش آنلاین — هنگامی که شرایط بهداشتی اجازه می دهد.

اولین که دانش آموزان را درگیر در یادگیری ترکیبی است حداقل دو ماه دور.

نگه داشتن در خط با دولتی راهنمایی منطقه می توانید شروع به انتقال به یادگیری ترکیبی یک بار Riverside County خاموش است دولت coronavirus نظارت بر لیست برای 14 روز با توجه به منطقه. ترین استان ها در جنوب و مرکزی کالیفرنیا بر دولت نظارت لیست.

Coachella Valley متحد و شنهای صحرا متحد نیز تصمیم به شروع سال با آموزش از راه دور و به معرض همان مدرسه بازگشایی دستورالعمل با توجه به دولتی راهنمایی.

پالم اسپرینگز متحد تخمین زده می شود آن را به چهار تا شش هفته پس از Riverside County خاموش است نظارت لیست قبل از یادگیری ترکیبی است که در اثر کامل.

“ما ممکن است در یک فاصله آموزش محیط زیست از طریق نوامبر احتمالا به دسامبر” Swize گفت. “و من نمی گویم که برای تضعیف هر کسی, اما من می گویم که هر کس می دهد آموزش از راه دور خود را پر انرژی و آنها این رویکرد با بهترین که ما داریم.”

“من باور دارم که ما می توانیم یکی از بهترین سال های مدرسه برای دانش آموزان ما همیشه” Swize اضافه شده است. “این خواهد بود که از یک سال است که بر خلاف هر گونه دیگر است.”

Swize همچنین مشخص برنامه برای ابتدایی, دانش آموزان متوسط و بالا. به جای دانش آموزان دبیرستان دوار از طریق تمام کلاس های خود را در همان روز آنها را به جای سه یا چهار کلاس پنج روز در هفته به یک چهارم.

دانش آموزان خواهد شد قادر به دریافت کامل ترم ارزش محتوا در سه ماهه Swize گفت. سه ماهه دوم شامل دانش آموز دوره های دیگر.

Swize گفت: پشتیبانی فنی در دسترس خواهد بود به دانش آموزان و والدین آنها. نیز وجود خواهد داشت “تکنولوژی انبار” در برخی از منطقه مدارس که در آن دستگاه را می توان در آورده برای تعمیر و یا جایگزینی.

منطقه دیگر کارکنان به اطلاع هیئت مدیره قصد دارد در خصوص تغذیه و امنیت و شستشو.

برایان موری دستیار سرپرست از خدمات کسب و کار گفت: بیش از 2.1 میلیون وعده های غذایی شده اند در خدمت به دانش آموزان و خانواده های آنها پس از مدرسه تعطیل در اواسط ماه مارس.

منطقه ادامه خواهد داد برای خدمت به ارزش یک هفته از وعده های غذایی به ثبت نام دانش آموزان در مکان های مختلف در علاوه بر این به تمام مدارس ابتدایی هر چهارشنبه با توجه به منطقه.

کودکان لازم نیست به در حال حاضر برای مواد غذایی, وانت, اگر پدر و مادر باید خود را به دانش آموزان وعده غذایی و یا کارت های هوشمندانه نشان. منطقه کارکنان باید اسناد و مدارک را به نگاه کردن به دانش آموزان توسط مدرسه اگر پدر و مادر ندارد و غذا کارت در زمان وانت با توجه به کارکنان.

منطقه امنیتی حضور را نیز حفظ شود برای محافظت از کارکنان و اموال منطقه کارکنان گفت. بازدید کنندگان به سایت باید یک وقت ملاقات. هیچ drop-ins اجازه خواهد داشت.

کارکنان نیز دستور داد بیش از 1000 اسپری ضد عفونی کننده دست و حداقل 150 portable دست شویی ایستگاه.

هیئت مدیره تشکر کارکنان برای کار با هم و در آینده با بازگشایی برنامه. عضو هیئت مدیره مدونا Gerrell صحبت در مورد اهمیت همکاری با یکدیگر به عنوان منطقه انتقال به آموزش آنلاین برای آینده قابل پیش بینی.

“ما قوی تر خواهد بود و یک روز ما را عقب نگاه می کنیم و می گویند” اوه خدای من. این چیزی است که ما را فتح’,” او گفت:.

بازگشایی جزئیات

  • ساعت آموزش خواهد بود از 8:40 صبح تا 3:30 بعد از ظهر برای دانش آموزان ابتدایی, 7:40 صبح تا 2:30 p. m. برای میانه نمرات و 8:00 صبح تا 2:55 p. m. برای دبیرستان.
  • منطقه آموزشی فناوری اطلاعات, خدمات, تیم خود را ادامه خواهد داد هفتگی فن آوری انبارهای برای کمک به دانش آموزان و کارکنان با تعمیر و یا تعویض منطقه صادر شده دستگاه های انبار در حال برنامه ریزی برای روزهای دوشنبه در کلیسای جامع شهر بالا چهارشنبه در دزرت هات اسپرینگز بالا و جمعه ها در پالم اسپرینگز بالا همه از 8:30 صبح تا 10 صبح
  • فن آوری کمک نیز در دسترس از طریق ایمیل. برای مدرسه ابتدایی, ایمیل, [email protected]; for middle school, ایمیل, [email protected] و برای دبیرستان ایمیل [email protected]
  • وعده های غذایی توزیع خواهد شد در روزهای چهارشنبه در تمامی مدارس ابتدایی سایت و همچنین جیمز کارگر مدرسه و کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز دبیرستان از 7 صبح تا 8:30 صبح پدر و مادر نیاز به ارائه کودک خود غذا کارت که به تازگی از طریق پست به پدر و مادر و یا خود دانش آموز باهوش نشان.
  • این منطقه نیز ادامه دارد برای ثبت نام ورودی انتقالی مهد کودک و کودکستان دانش آموزان و همچنین دانش آموزان در تمام نمرات که خانواده به تازگی در واقع به Coachella Valley. والدین می توانند فرزندان خود را آنلاین با مراجعه به ثبت نام آنلاین نرم افزار در بیت.ly/3fKizVa.

بازگشایی: پالم اسپرینگز Unified School District بررسی بازگشایی گزینه های

آنلاین: پالم اسپرینگز متحد برای شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین در میان ویروس همه گیر

ستون: پالم اسپرینگز Unified School District راه اندازی 2020-21 سال تحصیلی در اوت. 5

گزیده ای از ستون های اخیر توسط Joan L. Boiko ویژه به صحرا خورشید استفاده شده در این گزارش است.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید [email protected], 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>