شیر را انتخاب و Nudo خانه شریک برای شاه گوشت گاو رامش

برای بزرگنمایی کلیک کنید The Lion's Choice-Nudo House King Beef Ramen is the most St. Louis thing you will eat all week. - COURTESY OF LION'S CHOICE

  • حسن نیت ارائه میدهد از شیر را انتخاب
  • شیر انتخاب-Nudo خانه شاه گوشت گاو رامش ترین سنت لوئیس چیزی که شما را به خوردن تمام هفته.

دو سنت لوئیس آشپزی سنگین وزن ها باید تیمی این هفته برای ما به ارمغان بیاورد بخار کاسه STL: شیر انتخاب-Nudo خانه شاه گوشت گاو رامش.

شاه گوشت گاو رامش همکاری بین شیر را انتخاب معشوق زادگاه رست بیف زنجیره ای و Nudo خانه در حال حاضر-یک-موسسه رامش رستوران. به عنوان کریس Ladley آشپز در Nudo را دلمار حلقه, محل, توضیح می دهد, ایده برای ظرف شروع به عنوان یک شوخی نیست, اما آن را به سرعت زمان در زندگی خود را.

“من شروع به کار بر روی این عنوان وحشی, کون, ایده” Ladley می گوید. “من اغلب با دوستان خود صحبت کردن در فلامینگو کاسه و پین کردن کاسه و ما همه با وسواس شیر را انتخاب و چیزی از jus طلا دارند. ما آن را گرم گوشت گاو چای. ما همه به شوخی در مورد آن و پس از آن من واقعا شروع به فکر کردن در مورد این ایده. من به صحبت Qui [Tran] و او به من گفت که برای اجرای آن.”

هر چند Nudo خانه عرضه پادشاه گوشت گاو رامش امروز ایده واقع شده است در این نسخهها کار برای برخی از زمان. پس از پذیرایی حزب کریسمس برای فلامینگو کاسه در سال گذشته Ladley بود با الهام از سبک شیکاگو داغ, ایتالیایی, ساندویچ گوشت, خدمت در این رویداد است. به طور خاص او نگاه نا مشروع که همراه ساندویچ و فکر می کردم که ترکیب آن با Nudo گوشت گاو سوپ را برای غنی خوشمزه پایه برای سوپ.

او تصمیم گرفت به ترکیب این ایده که با عشق او شیر را انتخاب و بازی در اطراف با دستور العمل در حالی که در نهایت حل و فصل در یک دستور ساده از رشته فرنگی رامش, سبز, پیاز, نیمی از رامش, تخم مرغ, گوشت گوساله کباب نادر و آبپاش از شیر را انتخاب گوشت گاو کباب ادویه. همانطور که برای آبگوشت Ladley با افتخار از این واقعیت است که او استفاده کرده است تنها به صورت محلی منابع استخوان از انسانی مطرح گاو حسن Bolyard گوشت و مقررات و مک محلی می خورد.

“ما یک مزه با Qui و شیر را انتخاب و در ماه فوریه و آن را عزیز لعنتی سحر و جادو” Ladley می خندد. “این فقط یکی از کسانی که ایده های دیوانه که در واقع کار می کرد.”

شاه گوشت گاو رامش هزینه $12 و در دسترس است از طریق پنج شنبه در Nudo خانه دلمار محل.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>