در سایه بیس coronavirus همه گیر ظروف سرباز یا مسافر LPGA و PGA Tour قهرمانان نیاز به هوشیاری

اگر شما نمی دانید بهتر است شما را قسم می خورم که همه چیز کاملا طبیعی در جهان از گلف حرفه ای در این هفته.

یک جهانی مسابقات قهرمانی گلف در حال بازی در ممفیس با تمام چشم ها به PGA قهرمانی در سان فرانسیسکو هفته آینده. تور PGA را جایگزین رویداد این هفته است که بازی در رینو.

LPGA در اوهایو است. PGA Tour قهرمانان است که در میشیگان. از Korn تور کشتی است که در نبراسکا و Symetra تور یک هفته پس از بازی در میشیگان هفته گذشته است. تور اروپایی در حال پخش است در انگلستان.

بله به نظر می رسد مانند یک عادی مشغول آخر هفته تابستان به صورت حرفه ای گلف. به جز البته ما می دانیم چیزی است که واقعا همه که عادی این روز است. به عنوان موفق به عنوان PGA Tour شده است در بازگشت به بازی برای دو ماه در حال حاضر بازیکنان و مقامات می دانیم که ورزش فقط یک تعداد انگشت شماری از تست مثبت دور از خاموش کردن دوباره.

بیشتر: به یاد داشته باشید LPGA? زنان تور باعث می شود آن را پس از همه گیر بازگشت این هفته

بیشتر: Guion در صحرا و بازگشت به گلف کاربر به سرب برای اولین بار توپ را روی گوه برنامه

بیس بال اثبات است که به ورزش جهان در حال حاضر. کمتر از یک هفته پس از آن ورزش آغاز شده است که شمارش دوباره, 17 اعضای Miami Marlins سازمان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. این منصفانه است که می گویند کسانی که مثبت آزمایش باقی مانده از این فصل لیگ بیس بال در معرض خطر با 11 بازی در حال حاضر به تعویق افتاد و یک تیم شاید به خطر بیافتد رقابتی.

چرا مارلین را تبدیل به یک نقطه داغ بدون پاسخ مانده. آن را تنها یک بازیکن که گسترش این ویروس در میان هم تیمی های خود را? آیا یک گروه از بازیکنان را نقض پروتکل ها و آوردن ویروس بازگشت به اتاق قفل است ؟ یا ویروس در اتاق قفل زمانی که بی خبر Marlins نشان داد ؟

سرعت عمل اما با یک برنامه

PGA Tour تا به حال کوچک سنبله مثبت تست برای بازیکنان و ویلچرهای در هفته سوم که ورزش بازگشت اما به نظر می رسید به یک قوی تر گرفتن در پروتکل های پس از آن. در حال حاضر همه چیز به نظر می رسد در حال اجرا هموار. اما در سایه آنچه که اتفاق می افتد در بازی بیس بال, گلف و هر ورزش دیگری که باز کرده یا در حال آماده شدن برای باز کردن باید بیشتر هوشیار تر از همیشه.

اگر وجود داشته است مثبت آزمون در میان صفوف PGA Tour, پس از آن آسان است به فکر می کنم وجود خواهد داشت مثبت آزمون در میان LPGA بازیکنان که بازگشت این هفته برای اولین بار پس از پنج ماه و نیم. که به احتمال زیاد درست برای PGA Tour قهرمانان نیز هست. و حتی اگر آن را یک بازیکن که تست مثبت آن می تواند یک پیشخدمت و یا یک عضو از یک تیم پشتیبانی یا حتی یک تور رسمی.

اگر قبول کنیم که وجود خواهد داشت تست مثبت و صفر است که احتمالا تعداد قابل دسترسی برای هم بودن و سپس تمرکز شیفت به سازمان رسیدگی به تست مثبت. در مورد مارلین, 17 آزمون مثبت ممکن است بیش از حد برای غلبه بر و است که می تواند واقعا تهدید بقیه فصل بیس بال.

در تور PGA تست مثبت باعث وحشت اما آیا علت این تور و بازیکنان را به یک نگاه سخت در چه هر کس به طور جدی در نظر گرفتن ویروس و پروتکل. که در حال حاضر خواهد شد آزمون LPGA و PGA Tour قهرمانان.

فقط تعداد انگشت شماری از تست مثبت حتی چهار یا پنج نباید باعث خاموش شدن است. بله بازیکنان گرفته خواهد شد خارج از مسابقات و دوباره تست شده و شاید قرنطینه در صورت نیاز. تورهای نیاز به پاسخ سریع اما در یک روش اندازه گیری.

پروتکل و تست همه به نظر می رسد در محل موفق بازده LPGA و PGA Tour قهرمانان این هفته است. اما بیس بال است اثبات می شود بیش از یک داستان عبرت انگیز این هفته است. این نشان می دهد که تا آنجا که ممکن است طرفداران می خواهید ورزش به عقب وجود دارد مسائل بزرگتر به فکر کردن در مورد. و این نشان می دهد که به عنوان تنگ است که پروتکل ممکن است وجود دارد راه هایی برای پروتکل به سقوط کوتاه است.

Marlins’ سنبله به نظر می رسد خارج از عرف ورزشی برای هم بودن. تصور کنید اگر 70 بازیکن در تور PGA زمینه آزمایش مثبت در یک روز یا نیمی از شروع شبکه از 33 روروک مخصوص بچه ها در آینده Indianapolis 500 تست مثبت است. که نزدیک به محدوده آنچه که اتفاق افتاده با Marlins در حال حاضر.

برای دو تورهای گلف بازگشت به اکشن این هفته, زنان تور و تور ارشد این زمان خوبی است برای نگاهی به بیس بال و پس از آن دو را در ساخت مطمئن شوید که همه چیز را در خود مدار است و به عنوان تنگ و امن به عنوان امکان پذیر است.

لری Bohannan است خورشید صحرا گلف نویسنده است. او را می توان در رسید (760) 778-4633 یا larry.bohannan@desertsun.com. او را دنبال کنید در Facebook و یا در توییتر در Sun.@Larry_Bohannan. پشتیبانی محلی نگاری: اشتراک خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>