چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک به ایجاد یک Covid-19 نظریه پرداز توطئه ویروسی در یک ماده از ساعت

Open Sourced logo

سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال تلاش برای مهار دور جدیدی از کروناویروس تئوری های توطئه تشکر در بخشی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دوشنبه شب رئیس جمهور را بازتوییت کرد حساب های متعدد است که در وبسایت خود ادعا دروغ است که هیدروکسی کلروکین در درمان Covid-19 از جمله یک صدای جیر جیر از پسرش, Donald Trump Jr., بسیاری از کسانی توییتهایی بعدها برداشته و توییتر به حالت تعلیق چند تا از کاربران در پشت آنها از جمله تهمت را برای 12 ساعت. اما تصویری خود را ادامه داده است به گسترش در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی, بالا بردن تازه سوال در مورد چگونه شرکت هایی مانند Facebook و توییتر مسئولیت رسیدگی به اطلاعات غلط.

این ویدئو در سوال که تهمت جونیور نام “باید به تماشای” ویژگی های هوستون دکتر استلا امانوئل که ادعا کرد که ترکیبی از هیدروکسی کلروکین سولفات روی و آنتی بیوتیک Zithromax بود “درمان” برای coronavirus و این که “شما نمی نیاز به پوشیدن ماسک.” غذا و داروی آمریکا (FDA) گفت: هیدروکسی کلروکین است “بعید است که برای تولید یک اثر ضد ویروسی” و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می کند با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس. تصویری از امانوئل رفت و به سرعت ویروسی نقشه کشی میلیون ها نفر از نمایش ها در Facebook, Twitter و YouTube در چند ساعت.

این رویداد به خودی خود نیز تا به حال برخی از حمایت سیاسی. امانوئل صحبت شد در یک گردهمایی به نام “کت سفید نشست” برگزار شد روز دوشنبه توسط یک گروه به نام امریکا در خط مقدم پزشکان. در کنفرانس مطبوعاتی که برگزار شد در مراحل دیوان عالی کشور برگزار شد جناح راست گروه Tea Party Patriots و همچنین برجسته تشکر. رالف نورمن (R-SC). یک سخنگوی نورمن گفت Recode که او نمی دانست که جلوتر از زمان امانوئل شد رفتن به می گویند.

“در حالی که کنگره موافق نیست با بیانیه ای در استفاده از ماسک و قطعا هیچ تخصص در داروها او به شدت معتقد است که او حق دارد به آنچه او برای گفتن بدون سانسور با تکنولوژی” Rep. نورمن سخنگوی گفت.

با توجه به Daily Beast, امانوئل دارای سابقه عجیب و غریب پزشکی ادعا می کند از جمله این که فیبروم و کیست های ناشی از داشتن رابطه جنسی با شیاطین در رویاها و DNA بیگانه است که مورد استفاده در درمان های پزشکی. پرونده از پزشکی تگزاس هیئت مدیره نشان می دهد که امانوئل که آموزش دیده به عنوان یک متخصص اطفال است که با مجوز پزشک با عمل در هوستون است که همان آدرس که خود کلیسا شلیک وزارتخانه است. امانوئل را موعظه چند که میزبانی در کانال YouTube خود شامل پیام های حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بسیاری از کسانی که فیلم را تنها چند هزار views.

چرا این فیلم خاص در مورد هیدروکسی کلروکین ویروسی رفت تا به سرعت است که به احتمال زیاد ترکیبی از مشخصات بالا از جناح راست شخصیت ها و نشریات است که به اشتراک گذاشته شده آن و موضوع مورد بحث مهم است. اگر چه توییتر جلب توجه توسط تعلیق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حساب برای ارسال ویدئو از امانوئل سخنرانی منبع virality به نظر می رسد محافظه کار انتشار Breitbart که به اشتراک گذاشته شده تصویری از امانوئل سخنرانی به آن 4.7 میلیون Facebook followers. Facebook بعد از حذف پست, اما نه قبل از آن میلیون ها نفر از نمایش ها بر روی پلت فرم. این شرکت گفته Recode “ما حذف این ویدئو برای به اشتراک گذاری اطلاعات نادرست در مورد درمان و درمان Covid-19.”

یوتیوب نیز می گوید: از آن گرفته شده مراحل را برای حذف این ویدئو. “ما حذف این ویدئو برای نقض ما COVID-19 اطلاعات غلط سیاست” یک سخنگوی گوگل که صاحب یوتیوب گفت Recode.

این Breitbart جزئیات مسئله برای Facebook. شبکه های اجتماعی به خود جلب کرد انتقاد پس از آن به نام Breitbart به عنوان یک شریک در Facebook اخبار ابتکار که درگیر جمع آوری منابع خبری مورد اعتماد در یک زبانه اختصاص داده شده. یک بار توضیح داده شده توسط یکی از بنیانگذاران استیو Bannon به عنوان “یک پلت فرم برای alt-راست” Breitbart نیز شناخته شده است به گسترش اطلاعات غلط. یک Facebook سخنگوی تایید Recode که Breitbart است که هنوز هم واجد شرایط به نظر می رسد در تب اخبار — به معنی آن می تواند به نظر می رسد در مردم خبر فردی زبانه — اما محتوای آن هرگز به نظر می رسد در داستان بالا از ویژگی های است که آنچه را سرپرستی Facebook کارکنان.

در ضمن هیدروکسی کلروکین همچنان به عنوان منبع بسیاری از تئوری های توطئه بنابراین یکی ممکن است انتظار می رود رسانه های اجتماعی شرکت های آماده برای توقف گسترش مشکوک مطالب مرتبط با موضوع. اما آن را به طور کامل روشن نیست که در آن هر یک از این سیستم عامل رسانه های اجتماعی رسم خط بین عملی اطلاعات غلط و مجاز ادعا می کند در مورد هیدروکسی کلروکین.

Facebook کرده است به طور کلی سعی در گرفتن بیشتر دست کردن موضع وقتی که می آید به رئیس جمهور نوشته های. این شرکت را حذف کمپین تبلیغات است که ترویج یک “سرشماری” بود که رسمی سرشماری و برجسته تصاویر مرتبط با نازی ها اما از آن کاهش یافته است به عمل در یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست که گفت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در اشاره به کشور ضد خشونت پلیس تظاهرات. به تاریخ, Facebook است نه حذف هر یک از مغلوب ساختن پیشی جستن پست های مرتبط با هیدروکسی کلروکین.

توییتر شده است تهاجمی تر در ارتباط با رئیس جمهور. این شرکت برای اولین بار واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن در استفاده از برچسب هشدار دهنده به دو توییتهایی که شامل اطلاعات غلط در مورد رای گیری از طریق پست. مغلوب ساختن پیشی جستن جیر که شامل همان “تیراندازی … غارت” زبان بود که خود را در Facebook پست نیز دریافت یک برچسب هشدار دهنده. در این هفته حادثه مربوط امانوئل تصویری چند توییتهایی که بازتوییت شده توسط رئیس جمهور تهمت حذف شده اند, اگر چه دیگران ادعا می کنند که هیدروکسی کلروکین می تواند درمان coronavirus باقی می ماند تا از انتشار (توییتر پاسخ نداد به اظهار نظر در این مورد).

برخی ممکن است استدلال می کنند که هر گونه پست این ادعا که هیدروکسی کلروکین یک درمان برای Covid-19 باید پرچم برای اطلاعات غلط اگر فقط به این دلیل که اکثر مطالعات علمی به ما می گوید که مواد مخدر فرقی نمی کند. بسیار شبیه به پوشیدن ماسک استفاده از هیدروکسی کلروکین سیاسی تبدیل شده است.

به طور معمول استفاده می شود برای جلوگیری از مالاریا و درمان برخی از اختلالات خود ایمنی, هیدروکسی کلروکین شناخته شده است به عنوان یک درمان بالقوه برای coronavirus پس از یک ماه فوریه گزارش از یک فرانسوی ادعا کرد که ترکیبی از مواد مخدر و Zithromax درمان 100 درصد از اندازه کوچک نمونه از coronavirus بیماران. با وجود بعد بیشتر در عمق مطالعات نشان داده اند که ترکیب دارو دارای ظاهری هیچ تاثیری بر ویروس محافظه کار صاحب نظران و سپس رئیس جمهور ایران این ایده که این دارو ممکن است نوعی از درمان است. که ثابت نشده درست پس از تحقیقات بیشتر است. موسسه ملی بهداشت آمریکا و کوبا آن آزمایش بالینی این دارو در ژوئن 20 و FDA لغو آن اورژانس با استفاده از مجوز هیدروکسی کلروکین در ژوئیه 1. در عین حال ادعا می کند که هیدروکسی کلروکین یک درمان موثر برای Covid-19 باقی بماند با تهمت و ادعا او در زمان یک هفته دو دوره از مواد مخدر است.

دوباره توییتر به یک رویکرد قاطعانه وقتی که می آید به اطلاعات غلط در مورد Covid-19 درمان است. پس از virality از امانوئل تصویری شرکت ساخته شده “هیدروکسی کلروکین است نه یک درمان موثر برای COVID-19 با توجه به FDA” یکی از آن موضوعات روند. اتفاقا این اتفاق تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن castigated توییتر برای هرگز شامل “خوب” روند در مورد او خواستار حذف “غیر قانونی است.” توییتر نمی الحاق یک واقعیت-بررسی کنید که توییت اما هیچ آمریکایی قانون است که می گوید سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید به ویژگی های خوب روند موضوعات مورد رئیس جمهور.

به عنوان است که اغلب مورد با رسانه های اجتماعی شرکت ها تعدیل کاربران که نقض سیاست های خود را برخی از آنها متهم Facebook و توییتر سانسور. امانوئل شکایت در شنبه شب که او Facebook صفحه نمایش و فیلم حذف شده بود و تهدید است که تمام پلت فرم خواهد “بود را در نام عیسی” اگر آنها ترمیم نمی شد. او سپس سکوت در حدود 13 ساعت است. بعد از ظهر سه شنبه او برگشت و توییتی ویدئو های خود را دوباره. آن را به دست آورد 104,000 انداز و 11,200 رسانهها در 90 دقیقه است و هنوز برداشته شود.

باز کردن منابع ساخته شده است programme. همه باز منابع محتوای سرمقاله مستقل و تولید شده توسط روزنامه نگاران ما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>