مبارزه با کوه قطره “اسطوخودوس آسمان” به عنوان COVID-19 لغو آن سال 2020 قصد دارد

برای بزرگنمایی کلیک کنید Adrian Barnello, left, says that his band got hit just about as bad as a band can in 2020. - JASON WILSON

  • JASON WILSON
  • آدریان Barnello چپ می گوید که گروه خود را ضربه کردم فقط در مورد به عنوان بد به عنوان یک گروه می تواند در سال 2020 است.

در شروع سال, Adrian Barnello و bandmates خود را در مبارزه با کوه بزرگ بود قصد دارد با یک آلبوم جدید منتشر خواهد شد و یک تور در آثار. اما پس از آن همانطور که با تمام برنامه ها در سال 2020 زندگی-تخلیه امید-خرد کردن کابوس است که COVID-19 تخریب رویاهای خود.

“ما تا به حال به لغو یک تن را نشان می دهد; ما تا به حال نشان می دهد ما اسباب بازی گروه, گلابی, چربی خراب گروه بود که احتمالا برای رفتن به بزرگترین ما نشان می دهد به تاریخ” Barnello می گوید. “که کردم axed به طور کامل. ما نیز تا به حال به لغو برخی دیگر را نشان می دهد. ما تا به حال به دو یا سه ماه از تمرین — ما نمی عمل در تمام زمانی که مستند نظم در جای خود بود.”

در بالا از لغو نشان می دهد و از دست رفته شیوه های کروناویروس قرار داده kibosh روی باند بلند پروازانه ترین طرح برای سال 2020: انتشار دانشجوی سال دوم LP با یک تور متقابل کشور برای مطابقت با.

“ما تو را ما در تمام طول آلبوم این سال, اما ما تصمیم به فشار آن را برای سال آینده از آنجا که ما قادر نخواهد بود به فروش آلبوم یا هر بازی را نشان می دهد” Barnello توضیح می دهد. “ما در حال رفتن به بازی را نشان می دهد تا زمانی که آن را یک واقعی. من نمی تواند راحت بازی نشان می دهد در تمام بقیه از این سال است. COVID قطعا در زمان یک توپ مخرب برای برنامه های ما در این سال خواهد بود که با قرار دادن آن را به آرامی. ما قرار بود برای رفتن بر روی تور این ماه که بدیهی است که اتفاق می افتد نیست. آن را در کتاب ما میخوام اعلام آن در ماه آوریل است. به تعویق افتاد, آلبوم, لغو تور لغو شد نشان می دهد — ما آن را تقریبا به عنوان بد به عنوان شما می توانید برای یک گروه است.”

برای یک گروه است که در ساخت آن بوده است یک سری از موانع در آنچه وعده داده بود به یک سال است. هر چند مبارزه با کوه آغاز شده و در سال 2017 زمانی که اعضای گروه Adrian Barnello (خواننده و گیتار), Anjelica Aquilino (گیتار ریتم و ترانه سرا) و دوین Dessieux (درامز) تصمیم گرفت که آنها نیاز به چیزی جدید نبود اولین بار خود بازی با هم.

“من Devin و Anjelica همه ما استفاده می شود برای رفتن به یک راک & رول تابستان اردوگاه چیزی که ما در مدرسه بالا است. آن را بسیار dorky اما آن را بسیار سرگرم کننده آن را به نام اردوگاه جم” Barnello توضیح می دهد. “ما در یک گروه در این اردوی تابستانی این است که در سال 2007 گروه ما کاپیتان بود ماریو از یک دسته از STL گروههای مانند کرک و روبات; او ما رهبر گروه ، او در اردوگاه ما مشاور آن را باور یا نه. ما مثل, ‘پانک راک گروه.'”

ده سال بعد آنها پیوست تا دوباره به فرم مبارزه با کوه و تصمیم به تکامل گذشته که فقط “پانک راک” و ایجاد یک حرکت به سمت بیشتر rock & roll صدا. به پرونده آنها را دور به عنوان یکی دیگر از KSHE Klassic سبک راک اشتباه خواهد بود اگر یک دوز سنگین که بنیادی پانک نفوذ هنوز هم می درخشد را از طریق.

“ما یک سنگ جایگزین گروه ما در حال بدیهی است که پانک-y مانند pop punk-ish, باند, اما ما واقعا متناسب با تعداد زیادی از Ramones سبک پاپ گروههای پانک و ما اصلا متناسب با تعداد زیادی از آسان هسته باند” Barnello می گوید. “من واقعا نمی خواهم به خودمان پاپ-پانک گروه که بسیار. ما یک ’90s پاپ-پانک گروه مخلوط با یک Dischord سوابق Fugazi-گروه سبک.”

اما در حالی که Fugazi به ویژه تکیه به شدت در سیاست به قدرت شعر شما را نمی شنوند بسیاری از که از مبارزه با کوه. اگر چه Barnello بود انتخاب نماینده برای برنی ساندرز در سنت لوئیس’ 24 Ward در حال حاضر تلفن بانک برای کنگره نامزد کری بوش و کار با مبارزات انتخاباتی برای دولت سنا امیدوار داگ بک گروه تلاش می کند تا به نگه داشتن خود را از دیدگاه های سیاسی از موسیقی خود را.

“من همیشه در سیاست درگیر; من سعی می کنم تا آنجا که من نمی توانم به آواز خواندن در مورد آن بیش از حد” Barnello می گوید. “من نمی خواهم هر کسی نمی شود قادر به لذت بردن از این گروه به دلیل یک اختلاف نظر است. ما نمی هر گونه تحمل نژادپرستی و یا چیزهای شبیه به آن است, اما من سعی کنید اجازه دهید مسائل سیاسی خونریزی به شعر بیش از حد — اگر چه این اتفاق می افتد در مناسبت.”

یکی از این مناسبت خواهد بود گروه, مارس تک “عمو Amero” (موجود در Bandcamp و Spotify) که ورقه از طریق ترک ها و زمین بصورتی پایدار و محکم در قلمرو سیاسی. “یک corporatist یک رئالیست/حزب و مقابله نقره ای فکر می کنم که شما در حال گه/نمی ضرب و شتم راست با حد وسط/ما ربودند شکست از آرواره پیروزی” است که قطعا سیاسی به عنوان به عنوان هر چیزی که شما به احتمال زیاد به گوش از هر هنرمند این انتخابات در سال است.

اما این استثنا و نه قاعده. بسیاری از گروه ها حفر کردن عمیق تر به مسائل اعم از افسردگی و غم و اندوه به تبعیض جنسی. گروه lyric-نوشتن فرایند منحصر به فرد است که اکثر ترانه های نوشته شده توسط Aquilino برای Barnello به آواز خواندن و در واقع این گروه تشکیل شد در اطراف Aquilino نوشته.

“در سال 2017 Anjelica بود نوشتن یک دسته از آهنگ ها که درمانگر به او گفت که سعی کنید به نوشتن برخی از اشعار به سعی کنید برای مقابله با آنچه که او قرار بود از طریق او نوشت: یک دسته از آنها” Barnello می گوید. “من و دوین پیر ما گروه Mondales تا به حال فقط شکسته شد و ما به دنبال چیزی برای انجام. بنابراین ما مثل ‘هی بیایید این شعر که Anjelica نوشت: آنها بسیار خوب است — بنابراین اجازه دهید نگاهی به آنها و ایجاد یک گروه. در نهایت من همراهی اندی [Kohnen] به بودن در گروه ما; ما نیست که یک بازیکن باس تا پس از آن.”

وقتی پرسیده شد که اگر آن را عجیب و غریب به خواندن شخص دیگری شعر Barnello می گوید آن را در واقع کاملا برعکس است.

“من در واقع می خواهم آن را بیشتر. من نیمه شپشو در نوشتن شعر است,” او می گوید. “این نوع از من اجازه می دهد تا نه خجالت چرا که بسیاری از ما آهنگ واقعا شخصی است و اگر آن مسائل شخصی بود که من رفتن را از طریق آن ممکن است نوع سخت نشان می دهد که به مردم اما من واقعا نمی کنید که دلیل آن را به من نیست. اگر آن را Anjelica آواز آن او ممکن است بیشتر احتمال دارد به مرحله وحشت از آنجا که شما با قرار دادن خود در خارج وجود دارد به جهان است. این راه من نوع واسطه.”

حتی با تمام این سال 2020 است بارید بر آنها نازل مبارزه پشت کوه امیدوار است در مورد آینده و برنامه ریزی برای ضبط نیمه دوم از آن در تمام طول آلبوم آزمایشی با عنوان Lavender آسمان در ماه اکتبر. این گروه آخرین تک نیز با عنوان “اسطوخودوس آسمان” منتشر شد در تاریخ 17 ژوئیه و در حال حاضر در دسترس در Spotify, Bandcamp و سیب موزیک.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>