9 مایل باغ کامیون مواد غذایی پارک بسته شدن در تلاش برای مبارزه با COVID-19

برای بزرگنمایی کلیک کنید 9 Mile Garden is preemptively closing out of concern for the region's COVID-19 surge. - COURTESY OF 9 MILE GARDEN

  • حسن نیت ارائه میدهد از 9 مایل باغ
  • 9 مایل باغ پیشگیرانه بسته شدن از نگرانی برای منطقه COVID-19 خروش.

9 مایل باغ افتن کامیون مواد غذایی پارک و فضای تفریحی به مقصد که باز در تاریخ 3 ژوئیه به طور موقت تعطیل این جمعه. محل جدید نقل بهداشت و ایمنی مقررات مندرج توسط St. Louis County, و همچنین تمایل خود را برای حمایت از تلاش های جامعه برای مبارزه با COVID-19 به عنوان دلیلی برای بسته شدن.

در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام تعلیق عملیات 9 مایل باغ شریک مدیریت و چریکی Street Food co-founder, برایان هاردستی توضیح می دهد که استدلال پشت این تصمیم است.

“تمرکز ما بر روی ارائه یک محیط امن و اجتماعی مسئول جمع آوری فضایی برای سنت Louisans و به منظور رعایت آن سطح از مسئولیت به جامعه ما, ما تصمیم به فعال و بس عملیات تا زمانی که انجام می شود می گوید:” هاردستی.

موثر جمعه, 9 مایل باغ خواهد شد تمام عملیات و لغو رویدادهای ماه اوت از جمله آن موسیقی زنده جمعه ها, هوای آزاد, فیلم روزهای شنبه و غربالگری از رویدادهای ورزشی است. محل باقی نخواهد ماند آرام, اما,; هاردستی و تیم او در حال تبدیل فضا به یک نقطه جمع آوری برای کمک های مالی به سازمان های خیریه محلی و یک مرکز برای درایو کردن مواد غذایی حوادث.

9 مایل باغ باز کمتر از یک ماه پیش به هیاهو. محل — اول-از-آن-نوع کامیون مواد غذایی به مقصد سنت لوئیس — به ارمغان می آورد با هم برخی از بزرگترین بازیکنان در این شهر همراه مواد غذایی و آشامیدنی صحنه و ارائه می دهد یک خانواده دوستدار محیط زیست با گزینه های سرگرمی مانند کنسرت در فضای باز فیلم ها و بازی های حیاط.

در آن باز پرس 9 مایل باغ موقعیت خود را به عنوان امن ناهار خوری و سرگرمی فضا با توجه به آن در هوای محیط زیست و بهداشت و ایمنی. اما آخرین دستور St. Louis County که دربسته در محیط تجمعات در 50 نفر عامل باعث می شود تقریبا غیر ممکن است برای یک محل که وجود آن را به یک جامعه محل تجمع. هاردستی بر او است در هیئت مدیره با این تصمیم و به نظر می رسد به جلو به از سرگیری عملیات هنگامی که او احساس می کند که او می تواند انجام این کار مسئولانه است.

“ما اولین و مهمترین نگرانی برای سلامت و ایمنی کارکنان و مراجعان و همچنین فروشندگان ما و جامعه ما در خدمت” می گوید هاردستی. “ما سپاسگزار برای حمایت از افتن و کل سنت لوئیس جامعه است. از آن شده است سرگرم کننده به تماشای هر کس لذت بردن از خود را در 9 مایل باغ. در حالی که آن را غم انگیز است به ما مشتاقانه منتظر بازگشایی به زودی و با ارائه یک مکان امن که در آن مردم می توانند جمع آوری غذا خوردن نوشیدن و لذت بردن از خود و همسایگان خود است.”

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>