برای چندین سال در حال حاضر بوده است و کشور چین به طور سیستماتیک سرکوب آن اویغوری اقلیت مسلمان در استان سین کیانگ — میلیون ها نفر از Uighurs اند بازداشت شده در “آموزش مجدد” اردوگاه جایی که آنها در معرض شدید نقض حقوق بشر از جمله شکنجه جنسی, سوء استفاده, مجبور عقیم سازی خانواده جداسازی و شستشوی مغزی.

کسانی که Uighurs در سین کیانگ که مدیریت برای جلوگیری از اردوگاه هنوز هم زندگی می کنند تحت سرکوبگر دولت نظارت و محدودیت های شدیدی با هدف پاک کردن خود را مذهبی و سنت های فرهنگی.

به عنوان بیشتر و بیشتر گزارش ظهور پکن جنایات نسبت به Uighurs آمریکا مقامات و قانونگذاران از هر دو طرف شروع به با صدای بلند محکوم چین و تماس برای به کارگیری سیاست پاسخ.

“چه اتحاد و اتفاق می افتد به Uighurs در سین کیانگ است که یک فاجعه انسانی,” Rep. امی Bera (D-CA) رئیس کمیته فرعی روابط خارجی مجلس برای آسیا گفت: من در روز دوشنبه. “ما نمی تواند ایستاده برای آن است.”

“حزب کمونیست چین را در مبارزات انتخاباتی به طور سیستماتیک نقض اساسی حقوق بشر از اویغوری اقلیت مسلمان است, بی وجدان,” تشکر. ان واگنر (R-MO) معاون رتبه بندی عضو آن کمیته فرعی نیز به من گفت. “ما باید همچنان به نه فقط محکوم چین شدید سرکوب اقلیت های قومی و مذهبی اما فعالانه نگه دارید [حزب] به حساب آورد.”

که نادر اجماع در واشنگتن ایجاد کرده است برخی از عمل مهمتر از اویغوری, حقوق بشر, سیاست عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه گذشته. قانون تحمیل تحریم های خارجی افراد و نهادهای درگیر در موارد نقض حقوق بشر در سین کیانگ و نیاز به رئیس جمهور به صورت دوره ای “ارسال کنگره یک لیست شناسایی افراد خارجی و نهادهای مسئول از جمله حقوق بشر است.”

ما تا به استناد آن و سایر قوانین به تحریم چند شرکت های چینی و افراد برجسته ترین چن Quanguo که حاکم سین کیانگ است و یک عضو دفتر سیاسی در چین است.

اما بسیاری از فعالان و کارشناسان می گویند این کافی نیست و این که ما می توانیم و باید بیشتر به فشار چین است.

البته تعدادی از مناطق — بین المللی تجارت برای یکی — که در آن ایالات متحده و چین همکاری بسیار مهم است بنابراین هر سیاستی را به وزن برابر دیگر منافع آمریکا. در عین حال کارشناسان صحبت کردم که گفت: راه های مختلفی وجود دارد که ما می تواند فشار چین بدون به طور کامل پایان بخشیدن به جهان حیاتی ترین و روابط دو جانبه. “این همه چیز یا هیچ چیز” جیمز Millward یک استاد دانشگاه جورج تاون که مطالعات چین سرکوب Uighurs به من گفت.

من به صحبت کرد نه کارشناسان سابق آمریکا مقامات و سیاستگذاران به آنها بپرسید که چه چیزی بیشتر از ما می تواند feasibly انجام دهید در حال حاضر به فشار چین بر اویغوری موضوع است. پنج پاک کردن گزینه های سیاست پدید آمده است.

بیایید نگاهی به هر یک از پنج طرح به نوبه خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که مبارزه با چین سنگ بنای سیاست خارجی آن است. در حالی که بسیاری از مبارزه مراکز در coronavirus و تجارت ایالات متحده در ماه های اخیر اضافه شده است پکن بدرفتاری Uighurs به لیست خود را از نارضایتی در برابر چین است.

اما برخی از کارشناسان این ترس می تواند در نهایت صدمه زدن به اویغوری شود. “من نگران هستم که یک بار دیگر Uighurs نیست که جدی گرفته شود و از خود به جای استفاده می شود به عنوان یک نوع از گرو در یک بزرگتر ژئوپولیتیک استراتژی” درو C. Gladney استاد مردم شناسی در کالج پومونا در کالیفرنیا, کالیفرنیا, که مطالعات خاورمیانه و همکار من جن کربی.

“هر چیزی که ما را در آن خود را تنها خواهد شد به عنوان خوانده شده که در عین حال یکی دیگر از تاکتیک در تمایل خود را به ‘شامل’ چین” جنیفر Teets یک چین متخصص در Middlebury College که ویرایش مجله چینی علوم سیاسیبه من گفت.

یک راه حل آن است که برای ما به شکل یک ائتلاف همفکر کشورها برای قرار دادن دیپلماتیک و فشار اقتصادی در چین بیش از اویغوری موضوع است. کارشناسان می گویند بسیاری از اروپایی و آسیایی کشورهای مانند فرانسه و آلمان و ژاپن و قطعا پیوستن به در و داشتن ما در خط مقدم ائتلاف خواهد آنها را به فضای سیاسی و حمایت از آنها نیست و در عین حال باید برای مقابله با چین است.

“آمریکا نمی تواند این را حل کند خودمان هر یک از ما می تواند حل هولوکاست توسط خودمان” گفت: بازنشسته دریایی سرهنگ ژنرال تراشه گرکسون پنتاگون برتر آسیا رسمی از سال 2009 تا 2011.

ما همچنین می توانید سعی کنید به محور عمده با اکثریت مسلمان سازمان ملل یعنی عربستان سعودی به شکل بخشی از ائتلاف هم با وجود کلی سکوت در مورد این مسئله به تاریخ. که می تواند یک نبرد دشوار — عربستان شاهزاده محمد بن سلمان در سال گذشته در دفاع چین “حق” به جای Uighurs در اردوگاه های کار اجباری به احتمال زیاد در تلاش برای اجازه می دهد چند دلار معاملات تجاری را ادامه دهید — اما یک ارزش مبارزه با این وجود.

چنین ائتلافی خواهد قرض دادن مشروعیت بیشتری به این علت در حالی که ساخت هر گونه تحریم های اقتصادی بیشتر گاز گرفتن و رو به کاهش بازار برای محصولات چینی ساخته شده توسط مجبور اویغوری کار. نتیجه چنین خواهد بود به مراتب موثر تر از داشتن آمریکا در چین ،

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داده علاقه کمی در ایجاد چنین ائتلاف و یا کار در کنار متحدان در کل. اما اگر این تغییر البته این امکان وجود دارد که ما به رهبری گروه می تواند نیروی برخی از — هر چند نه فروشی — تغییر در چین است. “من شک دارم که آن را به اندازه کافی خواهد بود برای جلوگیری از نظارت دیجیتال و یا اردوگاه های بازآموزی در سین کیانگ اما ممکن است برای متوقف کردن این تلاش ها از گسترش” Teets به من گفت.

ساختمان این ائتلاف اگر چه فقط می تواند شروع.

اگر یکی از سیاست پیشنهاد به آمار چین که در آن لطمه می زند و آن را به بعد از آن کیف پول و سرکوبگر فن آوری این وجوه است. کارشناسان صحبت کردم به شناسایی چهار راه اصلی برای انجام درست آن.

توقف حمایت مجبور اویغوری کار

تشکر. Ro خناس (D-CA) یک خانه خدمات مسلح عضو کمیته و یک رهبر مترقی سیاست خارجی جنبش در کنگره معتقد است آمریکا می تواند درخواست گمرک و حفاظت مرزی به ممنوعیت واردات از مناطق شناخته شده اویغوری بیگاری. چندین گزارش مستند از محصولات ساخته شده توسط Uighurs در برابر خود خواهد شد در زنجیره تامین از شرکت های بزرگ از جمله Adidas, Calvin Klein, و H&M.

در واقع نیویورک تایمز گزارش می دهد که در حدود یک در پنج قطعه از لباس پنبه شامل پنبه یا مواد دیگر مانند نخ از سین کیانگ که به تولید حدود 84 درصد از چین پنبه خروجی.

اگر ما متوقف شد واردات محصولات ساخته شده توسط تمایلی Uighurs آن را پایین تر چینی درآمد و شاید پایان است که عمل به خصوص اگر کشورهای دیگر به دنبال کت و شلوار.

این نوع پیشنهاد به دست آورده کشش از جمله با Bera آسیا رئیس کمیته فرعی. ما باید تقاضا “شفافیت برای زنجیره تامین به طوری که شرکت ها سهوا منابع مواد تولید شده توسط اویغوری بیگاری” او به من گفت. “صنعت نیاز به بازی بخشی خود را در خارج از طرفداران و دولت باید نقش مهمی بیش از حد.”

به نظر می رسد مانند آنها شروع به ایجاد صدای آنها شنیده می شود. در هفته گذشته بیش از 180 سازمان — از جمله بیش از 70 اویغوری حقوق گروه — نام فروشندگان و تولید کنندگان برای جلوگیری از حمل و یا استفاده از محصولات ساخته شده از مجبور اویغوری کار.

“در حال حاضر زمان برای عمل از مارک های دولت ها و نهادهای بین المللی — خالی نیست اظهارات” یاس اوکانر مدیر عامل ضد برده داری بین المللی در بیانیه ای گفت: پنجشنبه گذشته. “تنها راه برندها می تواند اطمینان حاصل شود که آنها نه بهره مندی از, بهره برداری است که با خروج از منطقه و پایان دادن به روابط با تامین کنندگان propping تا این دولت چین سیستم.”

بس هر گونه کمک به چین توده نظارت و سرکوب قابلیت

دوم عمده حرکت خواهد بود برای اطمینان از هیچ ما سازمان های دولتی و یا شرکت های آمریکایی به طور مستقیم یا غیر مستقیم کمک های چین را سرکوب مبارزات انتخاباتی. “این کمک خواهد کرد را نقطه ای که این بی سابقه است سیستم نظارت و ظلم و ستم را از آنچه که ما دیده ایم در تاریخ اخیر گفت:” دارن Byler منطقه متخصص در دانشگاه کلرادو بولدر.

دولت چین با استفاده از تلفن همراه نرم افزار تشخیص چهره نرم افزار و برنامه های دیگر برای پیگیری Uighurs در سین کیانگ. همانطور که نیویورک تایمز آن را در سال گذشته “این است که مجازی قفس است که مکمل تلقین اردوگاه.” برخی از این فن آوری نمی تواند بدون حمایت از برجسته شرکت های آمریکایی مانند هیولت پاکارد و شرکت اینتل.

این که چرا واگنر دوم-بالاترین-رتبه جمهوری خواه در خانه آسیا فرعی به من گفت او “افتخار” به امضای اصلاحیه برای این سال را باید پاس دفاع از لایحه بودجه را که منع ما از شرکت های صادرات تجهیزات به چین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارتکاب نقض حقوق بشر. “کنگره باید عمل به انکار دولت چین دسترسی به فن آوری لبه برش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری و آزار و اذیت Uighurs,” واگنر به من گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته اقدامات دیگر مانند فهرست سیاه نزدیک به 50 شرکت های چینی را صرفا بر اساس ارتباط خود را به بدرفتاری Uighurs. کسانی که از شرکت های دیگر مجاز به خرید هر گونه قطعات از شرکت های ایالات متحده بدون صریح تایید از دولت آمریکا.

که یک گام خوب Byler گفت. “ما نباید حمایت از شرکت فنی هستند که خودکار اشکال racialization و اشکال از اسلام هراسی هدف قرار دادن Uighurs” و دیگر گروه های اقلیت. شرکت هایی که در ساخت برنامه های تشخیص صدا یا تصویر به رسمیت شناختن فن آوری است که به راحتی می توانید ترجمه متون اسلامی باید با توجه خاص تمرکز می کنند.

هر دو کمک خواهد کرد مقامات چینی بیشتر نگه داشتن زبانه ها در Uighurs و دیگران در سین کیانگ بنابراین ساخت آن را سخت تر برای این رژیم برای به دست آوردن آن کار سیستم ممکن است تاخیر آزار و اذیت و آزار این کشور خط پایین بیش از حد.

حفظ تحریم ها رفتن

سوم عمده حرکت خواهد بود برای ادامه تحریم مقامات چینی و سازمان هایی که درگیر با ضد اویغوری مبارزات انتخاباتی. به عنوان مورد بحث که در حال حاضر در جریان است اما برخی از کارشناسان می گویند بیشتر می تواند انجام شود ،

یک حزب کمونیست رسمی ممکن است بسیاری از دارایی های مالی یا منافع در ایالات متحده, اما فرزندان خود را ممکن است یا حداقل ممکن است بخواهید برای بازدید و یا تحصیل در آمریکا گفت که جورج تاون را Millward. که حداقل تحمیل هزینه فراتر از فقط نمادین تحریم, او گفت:.

و هنوز هم وجود دارد چیزی است که می توان گفت به صورت نمادین طبیعت از تحریم گفت: David برشی که در خدمت به عنوان پنتاگون برتر آسیا رسمی از سال 2014 تا 2016. پوشش روزافزون مجموعه ای از مجازات ممکن است “رسیدن به برخی از اعتدال در رویکرد” حتی اگر آنها نمی مخربی تاثیر مالی او اشاره کرد.

استفاده از 2022 بازی های المپیک پکن به عنوان “یک کلید فشار نقطه”

چهارم و نهایی عمده اقتصادی بازی خواهد بود به اهرم آینده پکن بازی های المپیک زمستانی در سال 2022. این نوع از رویداد را فراهم می کند افزایش عظیم به ملت و تصویر — درست مثل سال 2008 بازی در چین سرمایه انجام داد. شرکت حمایت مالی از رویدادها ارائه و حتی بیشتر بین المللی مشروعیت. یک شرکت ممکن است پرداخت به آن لوگو به بازی فقط به عنوان تایید برای رقابت اما دیگران آن را نیز به عنوان حمایت از کشور میزبان.

با که در ذهن ما از دولت و جامعه مدنی می تواند با استفاده از دو سال آینده به اجازه شرکت ها می دانند که حمایت 2022 بازی های المپیک خواهد بود كه به پشتوانه چین درمان Uighurs. که ممکن است منجر به برخی از شرکت های چند ملیتی به عقب. “اگر من یک شرکت در حال حاضر, من می خواهم خیلی leery. ما نمی خواهیم در بازی های المپیک 1936 دوباره گفت:” Millward, ارجاع رقابت برگزار شد و در آلمان نازی و به ویژه حامیان مالی مانند کوکا کولا.

عدم وجود حامیان مالی — که همچنین به معنای کمبود بودجه — و اعتراض عمومی ممکن است پس از آن نیروی کمیته ملی المپیک برای انتخاب یک کشور به عنوان میزبان بازی ها است. که یک شوت از کارشناسان اذعان دارند اما کسانی که می خواهند چین را متوقف کارآموزی Uighurs و دیگر اقلیت ها باید با استفاده از مشخصات بالا رویداد برای قرار دادن پکن در اطلاع.

“بازی های المپیک هستند که یک کلید فشار نقطه” گفت: دانشگاه کلرادو Byler.

چین anti-اویغوری کمپین موفق شده است در بخشی به دلیل آن طول می کشد محل در بخشی از راه دور از جهان دور از انظار عمومی. نصب جهانی فشار بر پکن آغاز شده و تنها پس از کسب اطلاعات در مورد وحشت رفتن به خارج درز در سال 2017.

ایالات متحده می تواند نگه داشتن کانون توجه در این موضوع کارشناسان می گویند به طور مستمر انتشار اطلاعات و اسناد و گزارش های دیگر نشان می دهد که چقدر از نظر اخلاقی هولناک وضعیت در سین کیانگ واقع شده است. جمع آوری چنین اطلاعاتی می تواند به عنوان جاسوسان آمریکایی و دیگر ناظران نیست, خوش آمدید در این منطقه (و یا خیلی از کشور چین, واقعا) اما راه هایی وجود دارد که ما می توانید در اطراف آن است.

ایالات متحده می تواند با استفاده از دارایی های نظامی مانند ماهواره و بدون سرنشین هوش نظارت و هواپیمای شناسایی عامل فراتر از خاک چینی برای گرفتن عکس از اردوگاه های کار اجباری و جمع آوری بیت دیگر از اطلاعات پیشنهاد گرکسون بازنشسته دریایی به طور کلی و سابق بالا پنتاگون رسمی. سپس ما می تواند جمع آوری داده ها در یک طبقه بندی نشده سند با مهر و موم فدرال و سازمان اطلاعات و یا حتی کاخ سفید مهر در صفحه اول.

انتشار این اسناد شاید در هماهنگی با سازمان های اطلاعاتی خارجی می تواند به شدت شرمسار دولت چین. “شاید چین دانش است که ما در حال مستند سازی جنایات خود را خواهد بود خود عامل بازدارنده برای ادامه آن جنایات” گرکسون اضافه شده است.

وجود دارد در واقع یک مکانیزم برای این نوع از اسناد و مدارک منتشر خواهد شد. به اویغوری, حقوق بشر, سیاست عمل 2020 حکم گزارش به کنگره است که در میان چیزهای دیگر باید جزئیات این وضعیت در سین کیانگ. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پس از آن رهبران آمریکایی می تواند با استفاده از این الزام قانونی به عنوان بهانه ای از انواع به حفظ و نشر آنچه در آن می یابد در مورد ادامه آزار و اذیت.

غیر دولتی و گروه های مانند سازمان های حقوق بشر و رسانه ها می تواند در انتشار آنچه که آنها یاد بگیرند و همچنین تحلیلگران می گویند. چنین آشکار نه تنها در امر اطلاع رسانی عمومی و همچنین چین اجازه می دانم که آن را در حال تماشا توسط احزاب متعدد.

اما بسیاری به من گفت: چیزی که کاملا تاثیر همان به عنوان یک مقام رسمی دولت آمریکا سند است. این یو پی اس حول و حوش بیش از یک محصول با هر بازیگر می تواند.

“نامگذاری و شرمندگی از سیاست های دولت نیست نمادین چون آنها را فشار واقعی بر روی هدف” جورج تاون را Millward گفت.

ثابت از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست خارجی شده است برای به حداقل رساندن امریکا را دخالت در سازمان ملل متحد. اما اگر ما می خواهد به گرفتن جدی در مورد توقف چین از آسیب رساندن بیشتر Uighurs آن نیاز به معکوس ،

“در نهایت این مسئولیت سازمان ملل متحد” برای رسیدگی به اویغوری موضوع با تحمیل تحریم های چند جانبه و اقدامات دیگر “با ما مصرف سرب” Lynette Ong چین متخصص در دانشگاه تورنتو به من گفت.

که آسان تر از انجام گفت: چین یکی از پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد که به معنی آن است وتو قدرت بیش از هر پیشنهاد را به بدن است. و به عنوان از آوریل چینی نماینده می شود به نشستن در یک توافق هسته ای از شورای حقوق بشر سازمان ملل که نظارت بر پرسنل.

بدون عمق دخالت آمریکا را برای مقابله با چین هدف را به سازمان ملل متحد بیشتر پکن پسند و سپس کارشناسان نگرانی وجود دارد ممکن است هیچ راه موثر برای فشار بر این کشور در سازمان جهانی.

آنچه را که اتفاق افتاده در ماه جولای سال 2019: 22 کشور از جمله ژاپن و انگلستان (و نه ما) در نامه ای به سازمان ملل متحد را بالا حقوق بشر رسمی خواستار چین برای پایان دادن به آن “جرم خودسرانه بازداشت و مربوط به نقض” از اویغوری و دیگر اقلیت ها. فقط یک هفته بعد از 36 کشور به رهبری عربستان سعودی و روسیه — منتشر شد یک پاسخ از چینی رژیم اقدامات در سین کیانگ.

“هیچ کس نمی تواند بیشتر نگران وضعیت مسلمانان در هر نقطه در جهان از عربستان سعودی” پادشاهی ملل عبدالله آل Mouallimi گفت: در آن زمان. “آنچه كه ما در آن نامه این است که ما حمایت از توسعه سیاست های چین است که باید برداشته مردم از فقر است.”

برخی از تحلیلگران بر این باورند که اگر آمریکا خواهان اقدام در سازمان ملل متحد شاید بیشتر کشورها را آشکارا حمایت خود نرم افزار-اویغوری موضع. حداقل آنها می گویند یک فعال فشار ممکن است آن را سخت تر برای ریاض و دیگران به طوری که با قاطعیت پشت چین سوء استفاده از مبارزات انتخاباتی.

دیگران من صحبت شد بیشتر شک و تردید در مورد اولویت سازمان ملل متحد عمل است. آن را آهسته در حال حرکت سازمان و Uighurs نیاز فوری است.

هنوز هم بسیاری از من به صحبت کرد گفت: واشنگتن نباید چشم پوشیدن هر فروم که در آن به مطرح کردن سرکوب Uighurs با پکن است. ایالات متحده باید “مسئله بیشتر در جلسات با [چین] است که آن را غیر قابل قبول” گفت: Khanna دموکراتیک داشتند ، “این باید یک اولویت بالا و سرب نقطه در ما دو جانبه گفت و گو است.”

به جای تمرکز بر روی چین مجازات کارشناسان می گویند که ما می تواند به همان اندازه تمرکز بر کمک به Uighurs نیاز دارند.

یک جای خوب برای شروع خواهد بود به اجازه می دهد اویغوری پناهندگان برای شروع یک زندگی جدید در ایالات متحده است. ما به راحتی می تواند یک پناهگاه امن برای رشد خارج از کشور دانشگاه کلرادو Byler اشاره کرد به خصوص از آنجا که بسیاری از کسانی که فرار کرده اند به کشورهایی مانند ترکیه و قزاقستان مستند نشده باقی می ماند و بنابراین ممکن است به زودی تبعید و بازگشت به چین است.

که این امر نیاز به یک تغییر عظیم در مغلوب ساختن پیشی جستن, پناهندگان سیاست. در سپتامبر گذشته دولت اعلام کرد ما را قبول تا 18,000 پناهندگان در سال آینده, بدترین در تاریخ و پایین از یک کلاه 110,000 فقط دو سال قبل. هیچ رسمی شمارش چگونه بسیاری از اویغوری پناهندگان وجود دارد در سراسر جهان, اما برخی از کارشناسان صحبت کردم و او به جای شماره در حدود 60000 با 10000 در حال حاضر در آمریکای شمالی و بیشتر از بقیه زندگی در ترکیه.

یکی دیگر از راه های ما می تواند کمک به ارائه پول بیشتر به اویغوری گروه پشتیبانی. برخی از تمرکز بر مسائل مربوط به حقوق بشر فراهم کردن غذا و سرپناه و رشد سرکوب بدان معنی است که آنها نیاز به کمک های مالی بیشتر در ماه ها و سال آمده است. که می تواند روی حیله و تزویر Byler اشاره کرد که پکن در حال حاضر مظنون گروه هایی که دریافت کمک مالی از دولت آمریکا برای کمک به Uighurs در چین — مانند موقوفه ملی برای دموکراسی — به طور مخفیانه توطئه رژیم را سرنگون.

هیچ متخصص صحبت کردم به مفصل راه برای دور زدن این مشکل نجات برای ارائه پنهانی کمک های مالی. اما یک پیشنهاد از Byler بود که ما یک سازمان دولتی نیست بیش از حد سیاسی در سیاست خارجی فضا — مانند وزارت آموزش و پرورش برای نمونه باید بودجه منجر شود. تامین مالی از طریق یک سازمان ممکن است کمک به ایجاد نهادهای فرهنگی برای Uighurs خارج از قلمرو سیاسی او گفت: “هر چند من مطمئن هستم که آنچه که می خواهم.”

که منجر به نهایی پیشنهاد: افزایش US-اویغوری روابط به پیدا کردن آنچه که جامعه نیاز به زمانی که آنها به آن نیاز دارید. تعامل بیشتر بین مهاجرین Uighurs و مقامات ایالات متحده می تواند به آمریکا, پاسخ جامع تر. دولت آمریکا ممکن است قادر به کمک در هر نمونه اما حداقل یک رابطه قوی تر خواهد شکل بین دو نهاد.

همه این اهرم را کشیده می شود در یک بار کارشناسان می گویند نه تنها به نشان می دهد چین در جهان جدی است بلکه آن را سخت تر برای پکن به دامن بین المللی عمل است. اين تلاش ها در نهایت ممکن است شکست بخورد اما زیر را از طریق هر یک از پنج مرحله در راه هماهنگ ممکن است تنها امید واقعی از متوقف کردن آنچه برخی از کارشناسان را به عنوان “نسل کشی” اعمال توسط چین است.

“احتمال تغییر قابل توجهی پایین هستند هر آنچه که ما انجام می دهیم” گفت: برشی از سابق پنتاگون برتر آسیا رسمی “اما ما هنوز هم باید سعی کنید.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de