چه Miami Marlins’ Covid-19 شیوع معنی برای MLB فصل توضیح داده شده توسط اپیدمیولوژی

صرف روز پس از آن دیرتر از آغاز سال 2020 فصل لیگ بیس بال است که در حال حاضر در یک پشته از مشکل به دلیل Covid-19.

در روز دوشنبه, اخبار شکست که 11 از 33 Miami Marlins بازیکنان که سفر با این تیم به فیلادلفیا برای باز کردن سری که صورت گرفت از روز جمعه تا یکشنبه آزمایش مثبت برای این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان دو مربیان است. این خبر باعث MLB برای به تعویق انداختن دو بازی است که برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه: Marlins’ خانه, درب بازکن, در برابر, Baltimore Orioles و فیلادلفیا, مسابقه برابر نیویورک یانکیز. (یانکی ها خواهد بود با استفاده از همان محل باشگاه وانجمن که Marlins را بیش از آخر هفته در حالی که coronavirus ظاهرا گسترش در میان تیم است.) میامی بازی برنامه ریزی شده در روز سه شنبه به تعویق افتاده است به عنوان به خوبی.

سپس در روز سه شنبه, اخبار شکست که چهار Marlins بازیکنان آزمایش مثبت آوردن تعدادی از اعضای تیم با تایید موارد در روزهای اخیر تا 17.

اخبار Marlins’ شیوع است و قرار دادن یک نور افکن در این تیم تصمیم به بازی یک بازی روز یکشنبه در برابر فیلیز است که آغاز شده و تنها چند ساعت پس از Marlins’ پیش بینی شده شروع پارچ خوزه یورنا بود و خش به دلیل مثبت Covid-19 تست. The Philadelphia Inquirer گزارش داد که بازیکن ساخته شده است فراخوانی برای بازی در یک پیام متنی زنجیره ای بدون ورودی از لیگ اصلی بیس بال.

اما شیوع کست حتی شدیدتر نور در MLB حکم بزرگ: بر خلاف NHL و NBA, MLB است نه محدود بازیکنان به یک “حباب”. در حالی که بازی در حال بازی در خالی استادیوم ها و تیم ها باید رعایت پروتکل های دقیق در بازی روز گذشته بازیکنان در حال سفر بین شهرها و ترک ballparks برای خانه خود و یا هتل ها در هر روز. روز دوشنبه خبری نیست و به خوبی جواب برای کسانی که امیدوار است که ورزش در خارج از حباب مانند محیط زیست پایدار در ایالات متحده که در آن coronavirus درگرفته است خارج از کنترل است.

با توجه به راش مثبت نتایج آزمون در روز یکشنبه و دوشنبه این احتمال وجود دارد که برخی از Marlins بازیکنان که در زمان درست در یکشنبه تا به حال ویروس. فیلیز’ برنامه ریزی شده بازی روز سه شنبه به تعویق افتاد که این تیم در انتظار نتایج آزمون.

با وجود تمام است که نیویورک پست رسانه ورزشی نویس و سابق بیس بال امشب نویسندگان اندرو Marchand گفت که در این مرحله او انتظار MLB سعی کنید برای نونهالان — اما که می تواند تغییر کند اگر می گویند معلوم می شود که میامی در نظر گرفتن زمینه در حالی که این تیم بود که در میان شیوع منجر به یکی دیگر از تیم داشتن شیوع.

“من فکر می کنم MLB سعی خواهد کرد از طریق بازی. من آنها را نمی بینید, لغو نجومی در این مرحله اگر یک مکث می تواند در نظر گرفته شود” Marchand نوشت: در یک پیام مستقیم. “به نظر من لغو این فصل به احتمال زیاد اتفاق می افتد اگر وجود دارد چند بیشتر شیوع در تیم یا بیشتر شدت اگر کسی برای تبدیل شدن به شدت بیمار است.”

برای دریافت احساس از آنچه Marlins شیوع کروناویروس به معنی از بهداشت عمومی و بیس بال دیدگاه من صحبت کرد و روز دوشنبه با Zachary Binney متخصص اپیدمیولوژی در آکسفورد کالج دانشگاه اموری. Binney گفت که او “واقعا به دور دمیده و عمیقا نا امید شده توسط MLB پاسخ به همه این ها تا کنون” اما افزود که او فکر نمی کند که بیس بال نیاز به لغو این فصل نشده است.

متن گفتگوی ما به آرامی ویرایش شده برای وضوح و اختصار شرح زیر است.

هارون Rupar

من کنجکاو چگونه غیر منتظره همه از این است. بدیهی است که شما می آیند در این مطلب از بهداشت عمومی تخصص نظر از بیس بال نظر اما چگونه شگفت زده هستند و شما فقط چند روز به این فصل است که وجود دارد در حال حاضر شده است شیوع این مقیاس ؟ در حال حاضر آن را تایید کرد که یک سوم از بازیکنان که در حال سفر بودند با Marlins آزمایش مثبت به طوری که خیلی سرعت بالا همراه با یک زن و شوهر از مربیان است.

Zachary Binney

خوب, اول از همه, اجازه دهید من می گویند من شده اند پس از آن من یک فن بیس بال. من کار در تقاطع اپیدمیولوژی و ورزش بیشتر در صدمات ناشی از عفونت معمولا اما این که منطقه من. بنابراین من نسبتا آشنا با هر دو طرف است. پدرم در واقع یک امار شناس برای تد ترنر را از سال 1981 به ’86 تا او تحت پوشش تمام بریوز, بازی, برای, تلویزیون, تا ما رو بیس بال در خون ما کمی. پس از آن خنده دار است که من در ورزش آمار جهانی بیش از حد.

من تا حدودی شگفت زده در مقیاس و سرعت شیوع. من شگفت زده شد که Covid-19 پاره پاره از طریق clubhouse و سفر مهمانی کمی. تعداد موارد است خاموش نمودار بالاتر از من انتظار می رود.

هارون Rupar

آیا شما هر گونه احساس در این نقطه در زمان در شرایط از آنچه ممکن است حساب کاربری برای که ؟ بهترین اطلاعات من تا به حال دیده است که به نظر می رسد هر کس بیمار صفر در این شیوع گرفته اند ممکن است آن را از میامی به فیلادلفیا. بدیهی است که شما هنوز با این تیم پس از آن یک بیت نظری, اما چه چیزی شما فکر می کنم ممکن است توضیح wildfire-مانند طبیعت از همه این بازیکنان مثبت بودن بیش از یک آخر هفته ؟

Zachary Binney

فقط مثل شما گفت, این نظری بنابراین من نمی خواهم به حدس و گمان بیش از حد. اما آنچه من می گویم این است که من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای لیگ اصلی بیس بال و مارلین را به انجام سریع اما کامل بررسی اپيدميولوژيک به شکل فقط آنچه اتفاق افتاده است و چگونه این بیماری گسترش به سرعت و به طور گسترده ای به عنوان آن بود. آن بازیکنان و کارکنان درگیر شدن در رفتارهای پرخطر و دور از محل باشگاه وانجمن مانند بیرون رفتن با هم به یک نوار و یا یک کلوپ شبانه ؟ آن را بیشتر گسترش در محل باشگاه وانجمن یا ستاره شرق? و اگر چه منجر به که ؟ آن را برخی از ضعف در لیگ اصلی بیس بال است پروتکل و یا آن را عدم پایبندی توسط مارلین را به بیس پروتکل ؟

بسته به پاسخ شما خیلی متفاوت مفاهیم چگونه شما ادامه دهید. دیگر امکان این است که, نگاه, MLB این پروتکل تقریبا به عنوان قوی به عنوان شما می توانید آنها را در خارج از حباب Marlins بودند پیوستن به آن و آنها به سادگی به اندازه کافی قوی برای مقاومت در برابر عامل در یک بازار با به عنوان بسیاری از موارد به عنوان میامی است. این یکی از بدترین مناطق کشور در حال حاضر از نظر ویروس. بنابراین شاید MLB برنامه با این نسخهها کار خوب در نیویورک و بوستون و فیلادلفیا, اما نه میامی.

احساس من این است که احتمالا آن را شروع در میامی فقط با توجه به دوره کمون ویروس. وجود دارد یک شانس آنها آن را برداشت و به زودی پس از آنها به آتلانتا [برای پیش فصل سری] بنابراین من نمی توانم بگویم قطعی است که آن را در آغاز میامی اما مطمئن است که آنچه در آن مانند تلفن های موبایل.

هارون Rupar

شما چه فکر می کنم اگر هر چیزی, این می گوید در مورد دو بعد زمان چرخش برای Covid-19 آزمون رفتن را از طریق MLB labs? که به نظر نمی رسد کاملا ایده آل در یک مورد مثل این برخی از اعضای تیم که دریافت نتایج در روز دوشنبه بازی های برگزار شده در روز یکشنبه و احتمالا در معرض فیلادلفیا به این ویروس در طول بازی.

آیا شما که به عنوان یک مشکل این تاخیر در چرخش است که می تواند منجر به یک وضعیت که در آن بازیکنان در حال تمرین و یا بازی در بین گرفتن نتایج ؟ آیا این امکان پذیر است برای MLB به استفاده از تست سریع که بیشتر به نتایج فوری و احتمالا اجتناب از موقعیت های شبیه به این ؟ که یکی از چیزهایی که به ذهن پردازش این داستان — این روز اضافی واقعا می تواند باعث شود برخی از مشکلات. آنچه شما به عنوان خوانده شده?

Zachary Binney

این تاخیر طولانی که شما باید بین آزمون و در نتیجه زمان بیشتری است که کسی که مثبت می تواند به طور بالقوه انتقال ویروس به دیگران در این تیم هم بازیکنان و کادر. بنابراین چرخش سریع تر شما می توانید بهتر.

قطعا وجود دارد من فکر می کنم برخی از اتاق و برخی از بحث در میان همکاران من به دنبال به سریعتر آزمایش فن آوری های مانند این $1 به $2 کاغذ نوار تست است که شما می توانید بیشتر یا کمتر از آنی نتایج جستجو — نوع مانند یک تست حاملگی اما برای Covid-19. من فکر می کنم که قطعا چیزی برای MLB به نگاه به آینده است. این ممکن است کمک کرده اند آنها را اتصال کوتاه Marlins’ شیوع بیماری به یک درجه است.

اما شما باید برای نگاه در اقدامات از لیگ اصلی بیس بال و Marlins سازمان در اینجا و آنها به نظر نمی آید خوب است. این واقعیت است که شما تا به حال چهار مثبت آزمایش و شما هنوز هم یک بازی است ؟ که شما هنوز هم قرار داده و فیلیز در معرض خطر و بیشتر به نقطه و قرار دادن افراد در سازمان شما در معرض خطر با گرفتن آنها را با هم در یک محل باشگاه وانجمن و یک ستاره شرق دوباره به بازی یک بازی زمانی که شما می دانستم که وجود دارد یک شانس واقعی شما تا به حال شیوع? هیچ آزمایش است که برای جلوگیری از حماقت است.

بنابراین من واقعا به دور دمیده و عمیقا نا امید شده توسط MLB پاسخ به همه این ها تا کنون. آن بوده است خیلی ضعیف تر از من امیدوار شده بود. من نوشت: یک پست وبلاگ به عقب در تاریخ 30 ژوئن هشدار در مورد تقریبا دقیق این سناریو که در آن شما تا به حال سه یا چهار مورد و شما نیاز به سرعت عمل و سپس از آنجا که اگر شما در شناسایی سه یا چهار مورد در جانشینی سریع وجود دارد یک شانس واقعی که نمی اقامت در سه تا چهار. و چیزی که ما پیدا کردن این صبح ؟

Isan دیاز Miami Marlins اسلاید صفحه اصلی در بازی مقابل فیلادلفیا فیلیز در روز یکشنبه.
میچل Leff/گتی ایماژ

بنابراین من نمی دانم چقدر سریعتر آزمون کمک خواهد کرد. من فکر می کنم این کمک خواهد کرد برخی از, قطعا هر چیزی شما می توانید انجام دهید برای بهبود زمان چرخش.

هارون Rupar

برای قرار دادن ظریف نقطه که شما فکر می کنید این روش باید که اگر تست مثبت هر بازی که شب باید به تعویق افتاد ؟ وجود دارد و یا شماره های مختلف است که شما فکر می کنم باید ماشه که ؟ من فکر برگشت به بیش از آخر این هفته — به عنوان اتباع فن خوان صوت مثبت تست و آنها بازی یک بازی است که شب. خوشبختانه به نظر می رسد مانند دیگر بازیکنان تست مثبت است.

من فقط بدونم که چه افکار خود را در MLB پروتکل و آنچه شما فکر می کنم بهترین عمل باید باشد.

Zachary Binney

با مقدار ویروس ما در این کشور موارد می رویم به اتفاق می افتد از زمان به زمان. بنابراین من فکر نمی کنم شما باید تاخیر در هر زمان تنها یک مورد میآید تا در یک تیم است. اگر شما تست اغلب به اندازه کافی پس از آن نظریه این است که این تست باید در گرفتن این موارد به سرعت به اندازه کافی است که آن را باید نگه دارید یک مورد [به عنوان] یک مورد و نه اجازه دهید آن را به نوبه خود به سه یا چهار یا پنج یا 14.

بدیهی است که آنچه که ما در میامی و این واقعا در مورد ما نیاز به انجام برخی از سریع اما کامل تشخیص چه چیزی را اشتباه رفت و منجر به این گسترش سریع — آن را ضعیف بهنگام منفی کاذب یا چه ؟ من سازگار برای هفته گفت که اگر شما سه و یا چهار مورد در چند روز طول در یک تیم بسته آن را تا زمانی که شما می توانید کشف کردن آنچه در جریان است و بسیار خاص است که شما باید سرمازده هر شیوع و قطع زنجیره انتقال،. این چیزی است که در اینجا اتفاق افتاده است.

اگر شما دلیلی برای این باور است که یک مورد در حال رفتن به ماندن در یک مورد — وجود دارد هیچ رفتار مخاطره آمیز است که مردم درگیر شده اند که شما می دانید به خصوص در ورزش مانند بیس بال که در آن او نیست لزوما باید تماس نزدیک با بسیاری از بازیکنان دیگر و یا کارکنان — شما قطعا می توانید یک مورد را برای ادامه از طریق یکی مثبت است. اما هنگامی که شما به سه یا چهار که شواهد روشنی از شیوع و شما باید محتاط تر از MLB اینجا بود و Marlins اینجا بودند. به طوری که خط من می رسم: سه تا چهار مورد در جانشینی سریع آن را تعطیل کند. این تیم نه لیگ.

هارون Rupar

MLB اعلام کرد که آنها در حال به تعویق انداختن Marlins’ بازی و فیلیز’ بازی — بدیهی است که Marlins فقط وجود دارد. آیا شما فکر می کنم که پاسخ درست و چگونه امکان پذیر است آیا شما فکر می کنم آن است که Marlins بازی به عنوان به زودی به عنوان جمعه?

Zachary Binney

که خواهد بود inhumanely بی پروا. به Marlins دوباره فردا [روز شنبه] خواهد بود inhumanely بی پروا. من خواهد بود بیزارند. من خواهد بود استفراغ با خشم.

وجود دارد که خارج از کنترل شیوع بیماری در این تیم است. شما نمی توانید فرض کنیم کسی که در سفر است مثلا. شما به فرض کل سفر پارتی آلوده است. بنابراین من حدس می زنم اگر شما می خواهید برای رفتن با یک فقط بدون خونریزی بعدی-مرد-تا ذهنیت شما می توانید خود را با شتاب تمام ماهواره ای سایت و سعی کنید به فیلد یک تیم از آن است.

اما می تواند ما فقط باید یک لحظه از انسانیت مشترک اینجا ؟ یک برنامه به طور بالقوه جدی ویروس پاره خود را از طریق clubhouse که بخشی از گسترده تر جهانی و همه گیر. می تواند به ما ضربه مکث در اینجا برای یک دقیقه ؟ می تواند ما را در مقابله با آن است ؟ می تواند ما را در مقابله با روانی خرید اینترنتی و استرس از که ؟ منظورم این است که برخی از مربیان آلوده می شوند. بسته به نوع که آنها هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها در حال رفتن به خوب. هیچ تضمینی وجود ندارد که تمام بازیکنان خوب خواهد بود هر چند من شنیده ام گزارش از هر گونه قابل توجهی علائم در عین حال که خوب است.

شما نیاز به فشار دکمه مکث طولانی و MLB نیاز به گام قرار داده و در آن پسر بزرگ شلوار و بزرگسال در اتاق و می دانیم که. من می خواهم بگویم برای دو هفته. یک روز خنده دار است. اگر آنها سعی می کنند به کسی که از سفر و آنها را به بازی سه شنبه یا چهارشنبه یا پنج شنبه و من حتی نمی باید کلمات برای چه بی پروا که خواهد بود.

آنها می دانند که یک فرصت خوب وجود دارد و برخی از آنها بیمار هستند و آنها قرار داده و آنها را در این زمینه به هر حال ؟ آنها فقط می تواند اعلام کرد که آنها اهمیتی نمی دهند. آنها نمی مراقبت در مورد سلامت خود ورزشکاران یا مربیان خود و یا Marlins’ مخالفان — آرام — آنها اهمیتی نمی دهند. و آرام راه می توان بیان کرد که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد مردم بالتیمور در صورتی که در بازی اتفاق افتاده است چرا که آنها خواهد بود و آوردن در یک گروه شناخته شده مواج شیوع به اقامت در یک هتل محلی.

بنابراین همه باید به یک دقیقه را یک گام به عقب و نگاه خود را در آینه به خاطر خدا. ما مردم هستند — می تواند ما را در عمل مانند آن را برای یک دقیقه ؟

که بدیهی است که افزایش می دهد بسیاری از مشکلات لجستیکی از MLB نبوده است. آن را در حال حاضر یک کوتاه فصل و به تعویق انداختن نزدیک به یک هفته از بازی ها است که یک تکه بزرگ. بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم این حاکی از نظر چشم انداز MLB قادر به ادامه این فصل ؟

Zachary Binney

این سوال شما باید از خودتان بپرسید اگر شما از لیگ اصلی بیس بال است که چگونه به احتمال زیاد ما فکر می کنم آن است که Marlins انتقال عفونت به مخالفان خود فیلیز بیش از سه سری بازی? ممکن است ناخواسته, اما آنها اجرای یک آزمایش در اینجا: چگونه از آن آسان است برای این ویروس برای انتقال از یک تیم دیگر در طی سه بازی سری?

اگر آنها مطمئن هستند که جواب این است: “بسیار بعید” سپس فیلیز باید بازی امشب به دلیل شما می توانید تمیز کردن محل باشگاه وانجمن — من فکر نمی کنم وجود یک خطر بزرگ از یانکی ها چیدن آن را به عنوان طولانی به عنوان مهمان clubhouse شده است تهویه مناسب و پاک را به خاتم. اما اگر شما فکر می کنم این احتمال وجود دارد پس از آن انتظار یک روز کافی نیست. این اپتیک از آن تئاتر است. شما نیاز به صبر و پنج روز برای دیدن اگر هر گونه موارد در حال رفتن به پاپ تا.

پس یکی را انتخاب کنید. بازی امشب که آنها در حال حاضر تصمیم به انجام بازی و یا بازی در پنج روز. در غیر این صورت این حرکت شما ساخته شده بود تنها برای روابط عمومی. آن را نه بر اساس درک درستی از سلامت یا اپیدمیولوژی یا زیست شناسی ویروس. آن را به سادگی نیست.

هارون Rupar

بنابراین اگر شما تا به حال به نقص آن چه شما فکر می کنم شانس هستند که در این فصل به ارمغان آورد به یک زودرس نتیجه گیری از آنجا که این ویروس از کنترل خارج شده است که آن را می شود کاملا بی پروا به نونهالان?

Zachary Binney

من فکر می کنم اگر شما نگاه کنید به وضعیت دیگری مانند Marlins — یکی دیگر از شیوع این به خصوص در مرکز و یا بخش غربی که تا به حال هیچ تماسی با Marlins در بخش شرقی — من فکر می کنم شما باید به فکر می کنم بسیار جدی در مورد تعلیق لیگ.

چه شانس که ؟ من نمی دانم و نمی خواهم به حدس و گمان. من نفرت تلاش برای قرار دادن اعداد به این دلیل که من واقعا نمی دانم. اما من خیلی کمتر خوش بینانه از من پنجشنبه گذشته بود. منظورم این است که من شروع به گرفتن شگفت آور, خوش بینانه, پس از ما نیست که این اتفاق می افتد در طول پیش فصل آموزش. راستش من فکر می کردم همه این بود که رفتن به منفجر کردن قبل از آنها یک بازی. اما سپس آن را نداشت و من دانشمند — من روز رسانی نظرات هنگامی که داده های بیشتر در می آید.

اما من همچنین می دانستم که گذشته است و هیچ تضمینی برای آینده است. و این چیزی است که ما دیده ایم در اینجا در چند روز.

هارون Rupar

MLB در مقایسه با روش های گرفته شده توسط لیگ مانند NHL و NBA که در آن بازیکنان به اقامت در یک حباب مانند محیط زیست که در آن بازیکنان در حال ماندن در یک فضای محدود و بدون اختلاط با عموم مردم در راه است که بازیکنان بیس بال می تواند زمانی که آنها به خانه و یا بیرون رفتن. آیا درست است به این تفسیر به عنوان یک اعتصاب در برابر MLB روش ؟ آیا شما فکر می کنم آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که NHL و NBA موفق خواهد بود در رسیدن به انتهای فصل خود را بدون دردسر بیس بال که در آن به نظر می رسد با داشتن این مشکلات درست میشه ؟

Zachary Binney

اگر شما به دنبال اطلاعات در اینجا چیزی است که من می بینم. من می بینم ملی فوتبال زنان لیگ برگزار شد موفق مسابقات در یک حباب. من می بینم که لیگ برتر فوتبال تا به حال برخی از برجستگی در شروع آنها تا به حال یک زن و شوهر از شیوع زمانی که آنها عامل و آموزش در بازار خانه در دالاس و Nashville, اما آن را کاملا ترجمه برای باد کردن حباب.

NBA حباب تا کنون نگاه کاملا موفق به عنوان NHL طرح است که نه تنها یک حباب اما یک حباب در کانادا که من فکر می کنم یکی دیگر از بسیار عاقلانه چیزی که به انجام — دریافت heck از ایالات متحده است. آنچه شما نیز دیده می شود این است که MLB طرح آزمایش به طور منظم اما با همه در خانه زندگی می کنند و در جوامع خود موفق بوده است. مسئله این است که آن را موفقیت آمیز بوده است و در آلمان و اسپانیا و ایتالیا و کره جنوبی و آمریکا به نظر نمی آید مانند هر یک از کسانی که در نظر ما پاسخ به این ویروس.

بنابراین من همیشه نگرانی که آلمان را طرح خواهد در اینجا کار می کنند و به نظر می رسد مانند آن را قطعا نه به عنوان موثر به عنوان آن در آلمان بود. بنابراین من فکر می کنم شما باید به تفسیر که به عنوان اعتراض به قادر بودن به بازی های ورزشی خارج از حباب در ایالات متحده و در نتیجه ما ضعیف و فقیر پاسخ به این ویروس و این واقعیت است که آن را پس از کنترل خارج شده.

ما در حال دروی آنچه ما پاشیدند آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. اگر ما قادر به آوردن ورزشی در آمریکا, آن را می شود سخت تر و گران تر و خطرناک تر است. دوره پایان.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>