زمانی که Tony hawk’s Pro Skater های اسکیت بازی های ویدئویی منتشر شد دو دهه پیش آن را باز کرد تا فرهنگ اسکیت بورد به طور کامل مخاطبان جدید. بچه ها در سراسر جهان است که تا به حال هرگز برداشت یک اسکیت بورد در زندگی واقعی بودند صرف ساعت تلاش کلاهبرداری مانند McTwist, Madonna, غیر ممکن است, و Stalefish و آنها آن را انجام می دهند در برخی از ورزش اسکیت بورد ترین مکان های یاد.

توسعه دهندگان این بازی از سری بازی دوباره تاریخی نقاط در ورزش اسکیت بورد مانند Wallows یک خندق زهکشی در هاوایی بودند که آباد توسط اسکیت بازان در 1970s و 1980s و حفرههای فاصله یک نقطه در یک دبیرستان در جنوب کالیفرنیا که معروف شد در 1990s. در هر سطح بازی یک قصیده به ورزش اسکیت بورد تاریخ غنی بود در چشم ساده پنهان.

در ویدیو بالا, Tony Hawk و Iain Borden نویسنده اسکیت بورد و شهربگویید داستان از تاریخ اسکیت بورد از طریق آن محبوب ترین نقاط.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de