St. Louis شهردار می گوید: شهرستان خواهد شد کسب و کار است که چشم پوشی از COVID-19 احتیاطی

Mayor Lyda Krewson made the announcement Monday, after a viral video appeared to show a popular St. Louis bar flouting health guidelines. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • شهردار Lyda Krewson از اعلام روز شنبه پس از یک ویدئو ویروسی به نظر می رسد برای نشان دادن محبوب سنت لوئیس بار نقض دستورالعمل های بهداشتی.

شهر سنت لوئیس را کسب و کار است که دست انداختن بهداشت عمومی دستورالعمل به معنای آهسته گسترش coronavirus دفتر شهردار اعلام کرد در روز دوشنبه.

در یک مصاحبه مطبوعاتی بعد از ظهر دوشنبه شهردار Lyda Krewson دفتر یادداشت است که برخی از کسب و کار در سنت لوئیس “در ادامه به آشکارا نادیده گرفتن قوانین است که نیاز مردم به لحاظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک” حتی پس از دریافت کرده اند متوقف و دست بردارد نامه از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است.

“بعد از این بعد از ظهر و یا اولین چیزی که فردا صبح ما در بخش بهداشت و درمان خواهد بود صدور نامه به چند تن از کسانی که کسب و کار گفت که آنها نزدیک به دو هفته” Krewson گفت: در روز دوشنبه COVID-19 جلسه. “این یک گام بسیار جدی است که ما هرگز می خواستم به آن را. اما ما شاهد افزایش در موارد قابل توجهی ما شاهد بالا بستری اعداد — 40 به طور متوسط هفت-روز — و ما تلاش کرده اند تا مردم را به رعایت. و بنابراین در این مرحله ما بر این باوریم که کسب و کار آن است که تبعیت نمی خواهد نیاز به نزدیک به دو هفته است.”

این بیانیه می سازد خاص ذکر است که کسب و کار بسته خواهد شد و شهردار Krewson نیست نام آنها را در طول جلسه. یعقوب بلند سخنگوی دفتر شهردار می گوید RFT در یک ایمیل که آنها “امیدواریم که قادر به شناسایی کسب و کار هنگامی که ما احساس می کنیم آنها را دریافت مناسب توجه کنید.”

این بیانیه می گویند که “گزارش های خبری و رسانه های اجتماعی پست های” را آشکار ساخته است که کسب و کار حاضر به در انطباق. که قابل توجه وجود دارد به عنوان یک تصویری است که ساخت دور پس از آن به اشتراک گذاشته شده بود بیش از آخر هفته از یک بسته بندی شده رقص در Wheelhouse کوتاه در ماسک و یا هر چیزی از راه دور شبیه اجتماعی فاصله.

در این ویدئو یک ضبط صفحه نمایش از یک Instagram داستان در اصل به اشتراک گذاشته شده توسط حساب کاربری @wheelhouse_nightlife. آیا با توجه به ماهیت زودگذر Instagram داستان یا آگاهانه تصمیم به آن را در پی واکنش شدید داستان دیگر در دسترس نیست از آن حساب.

اما کاربر توییتر @And_Ark مشترک ضبط صفحه نمایش از داستان در بعد از ظهر یکشنبه و تصویری از بازدید شده است نزدیک به 50,000 بار.

“هی @WheelhouseSTL ما در وسط یک بیماری همه گیر” که کاربر نوشت: در یک پست همراه با ویدئو. “تکواندو این است؟”

یکی از کسانی که شاهد این ویدئو به نظر می رسد که شهردار خودش.

“ما را دیده اند این فیلم در رسانه های اجتماعی از بیش از آخر هفته از کافه ها و کاباره ها به وضوح ايميل ما, ماسک, قیمومیت و اجتماعی فاصله مورد نیاز” او در توییتر نوشت در اوایل صبح روز دوشنبه. “این است که هر دو بی پروا و غیر منصفانه به کسب و کارهای دیگر مشغول به کار سخت به آن را درست انجام دهد.
@CityofSTLDOH خواهد بود امروز اقدام کنید.”

هر چند به نظر می رسد که بیشتر به عنوان یک وسیله نقلیه تبلیغاتی برای بار آن را بلافاصله روشن است که عمل @wheelhouse_nightlife حساب. این Wheelhouse رسمی Instagram حساب کاربری @wheelhousestl. یک تماس به نوار برای روشن شدن پاسخ داده شد و از مطبوعات زمان ما شنیده نمی شود پس از ترک یک پیام. ما خواهد شد به روز رسانی این پست در صورتی که تغییرات است.

در روز دوشنبه جلسه Krewson توصیف تصمیم به بستن کسب و کار است که حاضر به رعایت بهداشت عمومی در حکم یک “فولاد رویکرد است.”

“بنابراین بسیاری از شرکت ها کار کرده اند بسیار سخت به دنبال دستورالعمل. ما در حال تلاش برای جلوگیری از خاموش کردن کل طبقه بندی کسب و کار,” او گفت:. “ما فکر نمی کنیم که عادلانه ترین چیزی که به انجام است. ما فقط با استفاده از آنچه که من را بیشتر از یک رویکرد جراحی برای این به جای آنچه من می خواهم به تماس با یک پتو رویکرد است.”

خاص طبقه بندی کسب و کار که Krewson اشاره است به احتمال زیاد بیش از کافه ها و کاباره ها. چند متحده و شهرستانها نقل مکان کرد برای بستن میله در مرزهای خود را در هفته های اخیر به عنوان آن را به طور فزاینده ای روشن است که نوشیدن موسسات هستند نگران کننده موثر در ایجاد COVID-19 به گسترش است. این واقعیت است که آنها شامل مردم حلق آویز کردن در داخل خانه برای مدت طولانی از زمان تنفس در یکی دیگر میکروب ها همراه با الکل تمایل به در غیر این صورت مراقب باشید از مردم خود را رها گارد موجب شده است تا آنها را برای تبدیل شدن به هدف شهرستان و مقامات دولتی به طور یکسان.

بارها حتی در یک سری جدید از حکم امروز توسط St. Louis County اجرایی سام صفحه که دستور داده است که آنها بسته می شود هر شب 10 p. m. رفتن به جلو.

این حرکت توسط هر دو صفحه و Krewson آمده به عنوان میسوری شاهد افزایش تعداد COVID-19 مورد در هفته های اخیر با قرار دادن پنج رکورد تعداد موارد فقط در هفته گذشته به تنهایی.

برخی از این موارد را ساخته اند آن را به Wheelhouse مدار در حال حاضر. در ژوئن 26, نوار مالکیت که همچنین صاحب میانه و StartBar به طور ناگهانی اعلام کرد که هر سه میلادی خواهد بود بسته به طور موقت با توجه به COVID-19 نگرانی. در آن زمان صاحب Stephen Savage گفت: St. Louis مجله که دو نفر از کارکنان و یکی از مشتری تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“ما در تلاش برای نگه داشتن ما 225 کارکنان مشغول تلاش برای انجام بخشی خود را برای کمک به این شهر خزانه اما متوجه شدم که همه چیز در نظر گرفته, شاید اکنون زمان آن است که ما باید بسته شود,” Savage گفت: St. Louis مجله.

هر سه میله بازگشایی در جولای 10.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>