اتاق به رشد: شاهدانه شرکت ها همچنان به چشم صحرا در طول همه گیر

پرواز هلندی راه اندازی آن حشیش در عملیات مارس از 13,600 فوت مربع گلخانه در Coachillin’ کسب و کار پارک در دزرت هات اسپرینگز در ابتدا از coronavirus بیماری همه گیر.

زمان بدان معنی است که بسیاری از شرکت تیم رهبری آمده نمی تواند بیش از هلند به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به سفر خارج از کشور محدودیت.

اما بنیانگذار باب de Groot که به کالیفرنیا نقل مکان کرد حدود سه سال پیش اجازه نداد شرایط توقف کسب و کار از جعل جلوتر و تکمیل اولین بار موفق برداشت.

“من از یک صنعت که در آن بسیاری از چیزهایی که می تواند یک کمی استرس زا, بنابراین من فقط آن را به عنوان بخشی از کار” de Groot گفت. “هر روز با چالش های آن, ما مقابله با آنها را به عنوان آنها می آیند.”

شاهدانه ضروری کسب و کار به معنی عملیات می تواند همچنان در پناهگاه در محل سفارشات زمانی که بسیاری دیگر از عملیات کسب و کار تعطیل.

اما همه گیر است damped کلی فعالیت: Industrywide سرمایه گذاری فعالیت های کوتاه قد در مقایسه با سال گذشته است. Viridian سرمایه مشاوران گزارش در مجموع $2.5 میلیارد مطرح شد در 165 شاهدانه معاملات از طریق تاریخ 26 ژوئن سال جاری در مقایسه با $7.4 میلیارد دلار در سال 338 معاملات از طریق همان زمان در سال گذشته است.

هنوز هم بسیاری از حقوقی اپراتورها — عادت به قطعیت می آید که با بودن در یک تازه تنظیم صنعت و خطر است که می آید با مرور unchartered آب — در حال ساخت حرکت در صحرا.

سلطنتی و دارو اعلام کرد در ماه مه آن را ایجاد یک فضای پژوهش در سابق Kmart ساختمان در دزرت هات اسپرینگز. پادشاهان باغ در پالم اسپرینگز وارد شده به اجاره نامه های جدید در ماه جولای به عنوان بخشی از یک $17.5 میلیون فروش-leaseback مقابله با یک داد و ستد عمومی شرکت املاک و مستغلات.

de Groot گفت: شاهدانه است مانند شراب میباشد. همیشه وجود خواهد داشت تقاضا را پر کنید.

“آن همه را به انجام خود را با برنامه ریزی و اجرای خود را” de Groot گفت. “ما همیشه برنامه ریزی برای بدترین و ما امیدواریم که برای به دست آوردن بهترین است.”

گسترش از لا به کویر

پائولا ترنر با کویر و اقیانوس آرام خواص که دسته یک میزبان از شاهدانه لیست املاک و مستغلات در صحرا از جمله در Coachillin پارک کسب و کار گفت: او حدود پنج تماس در روز از شاهدانه شرکت های علاقه مند به گسترش در اینجا.

“آن را بدست به مرحله بعدی و آنها بسیار آگاه” ترنر گفت. “آنها ایجاد شده است در لس آنجلس و در حال حاضر آنها در حال گرفتن تاسیس در حال رشد کردن در اینجا.”

در یک روز هفته گذشته دو شرکت امضا برای اجاره در عین حال-به-می شود-امکانات ساخته شده Morongo پارک صنعتی ترنر گفت. واقع در کمی Morongo جاده این پارک دارای چند بسیاری دیگر در حال توسعه برای متعهد شرکت. ساختمان ها وجود دارد برای فروش در اطراف $200 فوت مربع است که کمتر از برخی دیگر صنعتی لیست در سایر شهرداری ها.

اما علاقه مند به شرکت ها تمایل دارند که از قبل موجود کسب و کار به دنبال گسترش و حداقل هفت ارقام نشان می دهد به عنوان بخشی از خود را اثبات امور مالی.

“اگر شما فقط 250.000 دلار یا $500,000 من می گویند: ” شما نیاز به رفتن به عقب و پیدا کردن یک سرمایه گذار'” ترنر گفت. “شما نمی خواهید به آن را.”

همه گیر آمار به عنوان حشیش صنعت دچار دردهای در حال رشد. پس از عجله از عرضه اولیه شرکتها با بالا ارزیابی بسیاری از شاهدانه شرکت هایی که تجارت در کانادا ارز شاهد سهام خود را به قیمت نازل در اواخر سال 2019 که زخم تا ساخت برخی از شرکت ها و سرمایه گذاران محتاط تر پس از یک سیل از عرضه اولیه.

Akerna یک انطباق ارائه دهنده فن آوری در شاهدانه صنعت گفت: در اواسط سال گزارش عمومی شاهدانه شرکت های از دست رفته به طور متوسط از 75% تا 90%.

شاهدانه صنعت شده است فرار با برترین برندها از چند سال پیش ناپدید و امکانات جدید در آینده است. و در حالی که بازار قانونی “شده است هرگز انجام بهتر” وجود دارد بالقوه برای قیمت به رها کردن در آینده گفت: Kyle کازان دیرین املاک و مستغلات سرمایه گذار و مدیر عامل شرکت شاهدانه شرکت خانه شیشه ای ،

“وجود خواهد داشت کالایی در این صنعت مانند وجود دارد که در هر صنعت” Kazen گفت.

او گفت که کشت های داخلی است که تبدیل شدن به محبوب در بیابان ممکن است کرایه خوبی در دراز مدت به عنوان مصرف کنندگان به دنبال محصولات سازگار با محیط زیست و به عنوان شرکت چشم سربار است که می آید با یک ساختمان است.

“من نمی خواهد خود را هر گونه رشد داخلی امروز من نمی اضافه کردن به نمونه کارها من,” او گفت:. “من می خواهم انجام بیشتر گلخانه? بله. خواهد من بیشتر هوای? بله. چرا که که در آن اکثریت بازار در حال رفتن به آمده است از نظر من.”

ساختمان با نام تجاری جدید داخلی امکانات می تواند با خطر است که آنها نمی خواهد در زمان به پایان رسید.

در کلیسای جامع شهر Sunniva وسیع 489,000 فوت مربع کشت تسهیلات همراه رامون جاده در نزدیکی خرما درایو در ابتدا قرار بود تا حدودی تکمیل شده در ماه دسامبر سال 2018 است. اما پیشرفت متوقف شده است در حالی که این شرکت زد به اختلافات حقوقی. در آوریل Sunniva اعلام شد تخمگذار کردن کارکنان با مدیر ارشد اجرایی آنتونی Holler گفت: این شرکت بود “در حالت زنده ماندن.”

از آن پس این شرکت موفق شد در پیشنهاد خود را به فروش ملک در بریتیش کلمبیا برای $6.8 میلیون مقابله با آن را دریافت خواهد کرد حدود 3.2 میلیون نفر در خالص درآمد حاصل از پول نقد در بسته شدن.

رشد مداوم

پادشاهان باغ یکی از قدیمی ترین حقوقی اپراتورها در Coachella Valley, این ماه ادامه تعهد خود را به صحرا با اخیر $17.5 میلیون معامله برای یک 70,000 فوت مربع در دو طبقه داخل سالن کشت امکانات واقع در شمال بزرگراه میان ایالتی 10.

ویلسون مید تجاری املاک و مستغلات به نمایندگی از هر دو خریدار و فروشنده در سه گانه خالص سرمایه گذاری فروش. معامله درگیر فروش ساختمان به نوآورانه صنعتی, Inc., یک داد و ستد عمومی شرکت املاک و مستغلات در بازار بورس نیویورک است که با تمرکز بر حشیش میباشد. که شرکت اجاره ملک به پادشاهان باغ.

Michael King co-founder of Kings باغ گفت: بخشی از دلیل آنها شده است قادر به حفظ عملیات خود را در حالی که دیگر اندازه مشابه شرکت های کوچک است که آنها را به یک “Costco مدل”: آنها تمرکز بر تولید با کیفیت بالا و مقرون به صرفه محصول در مقیاس.

آنها تولید حدود 750 پوند از دست کمرنگ شاهدانه بر اساس بارگیری در این هفته از هشت کشت امکانات و همچنین سه امکانات تولیدی برای استفاده از محصول جانبی از گل به کنسانتره.

“ما لازم نیست به 30 sku ها” و یا محصولات منحصر به فرد ، “ما باید 12 و همه آنها را به خوبی انجام دهد.”

باغ شاه تصمیم گرفتند برای اقامت خصوصی با وجود در نظر گرفتن یک IPO در یک زمان. و بر خلاف بعضی از رقبای شاه گفت: خود شرکت نکرده گذاشته شدن هر یک از آن 180 کارگران در طول اپیدمی ناشی از رکود اقتصادی است.

“برنامه بازی ما تا به حال از روز 1 تغییر نمی کند” حتی در شرایطی که این بیماری همه گیر ، “این یک گام در یک زمان. ما اصلا نیاز به نگاه در هر نقطه به جز در آنچه ما در اینجا انجام در شرکت ما است. سودآوری و همچنین تولید محصول با کیفیت بالا به طور مداوم و در مقیاس بزرگ است که مهم ترین بخش از کسب و کار ما”.

مایکل مید از بنیانگذاران Wilson مید گفت که او واگذار از پادشاهان باغ تسهیلات چرا که او می خواست برای تنوع بخشیدن به برخی از منابع در خارج از شاهدانه.

او گفت که او معتقد است تنها تاسیس اپراتور قادر خواهد بود به آب و رکود اقتصادی و به دنبال از طریق در برنامه های خود اشاره به پادشاهان باغ به عنوان یک مثال از این نوع از کسب و کار است که باقی می ماند فعال و موفق است.

“آنها آن را درست و مناسب و بنابراین سرمایه گذاران را دیدم آنها می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند” مید گفت.

در حالی که مید شده در حدود 200 ، 000 فوت مربع از قبل از اجاره فضا در کوچلا است که میله میله به توسعه به حشیش امکانات این سقوط او هنوز هم یکی دیگر از 800.000 متر مربع در دسترس است. او گفت: او را نگه داشتن در ساختمان تا زمانی که او متعهد است اجاره از تاسیس اپراتورهای.

“در این صنعت اگر شما می دانید آنچه شما انجام, اما شما باید برای دسترسی به سرمایه و مایل به گرفتن خطر آن” او گفت:.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, [email protected] و یا در توییتر @melissamdaniels.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>