همه گیر یادگیری “غلاف” لازم نیست که فقط برای ثروتمندان

آن را تقریبا اوت. مدرسه شروع می شود در بسیاری از نقاط کشور در کمتر از یک ماه. و coronavirus همه گیر است که هنوز هم مواج با فلوریدا بیمارستان کامل و 18 متحده تنظیم تک-بعد پرونده هفته گذشته است.

نتیجه این است که بسیاری از مدارس می تواند باز نمی شود با خیال راحت و در بسیاری از مناطق اعلام کرده اند که آنها را در ادامه از راه دور آموزش به سقوط. که سمت چپ پدر و مادر — بسیاری از آنها نگران بچه های خود را’ توانایی یادگیری آنلاین, نه به ذکر است توانایی های خود را به نگه داشتن شغل خود را بدون مراقبت از کودک — تقلا برای راه حل.

یکی که بدست مقدار زیادی از توجه در روزهای اخیر است که ایده “غلاف” است که در آن خانواده ها را بچه های خود را با هم در گروه های کوچک برای دریافت برخی از اجتماعی و سایر مزایای فرد در آموزش. این ایده بسیار جذاب برای بسیاری از پدر و مادر که ثبت نام برای محله غلاف در Facebook و در جای دیگر, اما آن را نیز باعث افزایش نگرانی ها در مورد حقوق صاحبان سهام به خصوص که برخی از والدین با درآمد قابل تصرف هستند استخدام تدریس خصوصی منجر به غلاف خود و حتی با توجه به اجاره کردن فضای خصوصی برای آنها.

در زمان عادی حداقل “هر کودک فرصت برابر برای رفتن به مدرسه” Ty Lewis, مدیر عامل, آموزش زبان, مرکز آموزش آتلانتا غیر انتفاعی گفت: Vox. اما در حال حاضر هر کودک فرصت برابر را در یک غلاف — کم-درآمد پدر و مادر نمی تواند استطاعت به پرداخت یک معلم یا اجاره فضا اگر غلاف فرم بیشتر در میان همسایگان آنها در معرض خطر بیشتر تقویت انواع مسکونی تفکیک که در حال حاضر وجود دارد در مدرسه آمریکایی سیستم.

ممکن است راه برای تمدید مزایای کوچک-گروه-فرد آموزش فراتر از آن خانواده ها با این پول برای پرداخت هزینه های خصوصی غلاف. حداقل یک مدرسه دولتی برای مثال پشت بام مدرسه در سان فرانسیسکو در حال سازماندهی خود را غلاف در تلاش برای اطمینان حاصل شود حقوق صاحبان سهام. “ما می خواهیم بچه های ما صرف وقت خود را در, در گروه که منعکس کننده پشت بام تمام بدن دانش آموز,” پشت بام اصلی نانسی Bui گفت: Vox در ایمیل.

برخی از مدارس از جمله سان فرانسیسکو در حال برنامه ریزی راه هایی برای پیاده سازی غلاف مانند آموزش در یک مقیاس بزرگتر. و برخی از سازمان های غیر انتفاعی پله با منابع برای کمک به کم درآمد کودکان و نوجوانان بیشتر توجه فردی و کمک به پدر و مادر مراقبت از کودک. اما بسیاری می گویند که برای موفقیت در یک مقیاس گسترده تر این تلاش ها نیاز به پول دولت پشت سر آنها.

“به منظور انجام بسیاری از شیوه های که در حال رفتن به بسیاری از ما کمک آسیب پذیر دانش آموزان مدارس و ایالات و مناطق جاوا نیاز بیشتر بودجه” ترا Wallin دانشیار مدیر P-12 پاسخگویی و پروژه های خاص در آموزش و پرورش, اعتماد, گفت, Vox. و تا کنون کنگره نبوده است مایل به ارائه آن — ترک بسیاری از خانواده ها که اغلب در طول این همه گیر به شکل همه چیز خود به خود.

پدر و مادر شده اند صحبت کردن در میان خود در مورد غلاف برای هفته اگر نه ماه با برخی از پیوستن به Facebook گروه به طور خاص اختصاص داده شده به غلاف سازند. اما این ایده رو بیشتر توجه عمومی در اواسط ماه جولای زمانی که واشنگتن پست خبرنگاران لورا Meckler و هانا Natanson گزارش ثروتمند پدر و مادر تلاش برای “واردات معلمان به خانه های خود.” یکی منهتن مادر که صحبت به پست گفت: گروه او از پدر و مادر بود و با توجه به اجاره یک آپارتمان استودیو و استخدام یک معلم خصوصی برای آموزش کودکان خود را در پاییز. “همه چیز روی میز” او گفت:.

چنین رویکردی باعث افزایش نگرانی ها در مورد نابرابری آموزشی به عنوان Meckler و Natanson توجه داشته باشید. تغییر برای یادگیری آنلاین در طول این بیماری همه گیر در حال حاضر گرفته شده نامتناسب تلفات در دانشجويان ساکن در محله های کم درآمد و ایجاد غلاف با پرداخت معلمان را تهدید می کند به گسترش شکاف که از خانواده های کم درآمد هستند و بعید است که قادر به پرداخت هزینه زمین برای یک معلم — هزینه است که برخی از والدین انتظار می رود برای اجرای بیش از 1000 $در هر ماه.

اگر برخی از دانش آموزان به نفع تدریس خصوصی در حالی که دیگران هنوز در حال تلاش برای گرفتن حتی دسترسی به اینترنت و یا یک محل آرام برای مطالعه “ما در حال رفتن به دیدن یک اثر ضرب” در نابرابری آموزشی L’Heureux Lewis-McCoy, یک استاد جامعه شناسی آموزش و پرورش در دانشگاه نیویورک گفت: Vox. “مجموعه خاص از خانواده ها در حال رفتن به دریافت بیش از حد افزایش,” در حالی که برای دیگران “توانایی خود را برای یادگیری و رشد در حال رفتن به ضعیف تر و بیشتر است.”

برخی از پدر و مادر بنا به گزارش کشیدن بچه ها را از مدرسه به قرار دادن آنها در خصوصی غلاف که می تواند به کاهش بودجه مدارس دولتی از آنجا که بسیاری از مدارس در حال بودجه بر اساس ثبت نام. که می تواند حتی کمتر پول برای مدارس به آموزش دانش آموزان که خانواده نمی تواند به ترک غلاف یک مسئله نتیجه در طول یک بیماری همه گیر که بودجه های محلی در حال کاهش و مدارس روبرو هستند هزینه های جدید از تمیز کردن اضافی به ارائه دستگاه ها و برنامه های دیگر برای کمک به آموزش از راه دور. “مدرسه شما ممکن است برنامه ریزی چیزهایی که مکمل منابع برای همه بچه ها که آنها را قادر به در واقع ملاقات زیرا در حال حاضر آنها را کمتر در خانواده ها وجود دارد,” لوییس-McCoy گفت.

با توجه به نگرانی هایی از این غلاف را تبدیل به یک موضوع ملی جنجال با بسیاری از نقاشی آنها را به عنوان یکی دیگر از راه برای سفید خانواده های ثروتمند به جداسازی خود را از سیستم مدرسه. مادر گفت: پست او را ترک شغل خود را قبل از استخدام کسی برای آموزش فرزند خود گفت: “این فقط به نظر می رسد واقعا ممتاز.”

استخدام خارج از مدرسه است که در واقع دور از دسترس برای بسیاری از خانواده ها حتی اگر آنها منابع استخر. اما با هم برای به اشتراک گذاری مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش وظایف نیست یک ایده جدید و یا یک منحصر به فرد به سفید ممتاز خانواده. پدر و مادر که در حال ضروری کارگران شده است های مراقبت از میان خانواده و دوستان و همسایگان از همه گیری آغاز شد به طوری که آنها می توانند به کار در خارج از خانه Lewis-McCoy گفت. این کارگران باید “شده است با استفاده از جوامع مراقبت به سعی کنید به کار با بچه های خود را به مطمئن شوید که تکالیف رو انجام داده.”

و حتی در میان پدر و مادر که می توانید از خانه کار نیست هر کس به فکر یک غلاف به عنوان یک جایگزین برای مدرسه. احتیاط کارتر رئیس دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش در دانشگاه برکلی شروع بحث در مورد این ایده در اوایل این سال با یک همسایه که دختر معمولا طول می کشد اتوبوس با کارتر ، اما او نبود برنامه ریزی در کشیدن فرزند خود را از مدرسه و یا استخدام یک معلم است.

“نسخه من بود در واقع پدر و مادر حمایت از هر یک از دیگر,” او گفت:. که آنچه خانواده ها را در طبقه کارگر و پایین طبقه متوسط در محله که در آن او بزرگ شده: “شما را به خود جلب کرد در شبکه خود را.”

هنوز نه هر کس دسترسی به یک شبکه را از دیگر پدر و مادر که زمان و انعطاف پذیری برای به اشتراک گذاری مراقبت و تحصیل. و اگر پدر و مادر با هم در غلاف با همسایگان خود “به دلیل اقتصادی و تبعیض نژادی کسانی که غلاف نخواهد بود بسیار متنوع” کارتر گفت.

این سوال پس از آن می شود در مورد چگونه برای اطمینان از مزایای که غلاف ارائه, از, مشترک, مراقبت از کودک به اجتماعی شدن برای بچه ها در دسترس هستند برای همه, و, که, غلاف نیست در نهایت تشدید نابرابری های موجود در آموزش و پرورش آمریکا.

پاسخ بسیاری می گویند که این حمایت از مدارس و مناطق و دولت های ایالتی و محلی.

برخی از مدارس در حال حاضر در حال سازماندهی خود را غلاف یا دیگر گروه های کوچک راه حل. “هنگامی که یک گروه از پدر و مادر به من نزدیک نشان می دهد که مدرسه تقسیم بچه ها به غلاف به جای اجازه دادن به آنها به صورت اتفاقی من دستیار اصلی و من فکر کردم که خیلی بیشتر حس از سهام منظر” Bui the Rooftop مدیر مدرسه گفت: Vox. “ما می خواهیم همه بچه های ما برای بهره مندی از هر نوع غلاف برنامه است.”

مدرسه است که هنوز هم در حال کار کردن تدارکات اما Bui می گوید که کارکنان در حال تقسیم کلاس لیست به دو گروه از سه یا چهار دانشجويان بر اساس انواع ملاحظات: “ما به دنبال در جنسیتی است که دانش آموز را شناسایی دخالت والدین در سطح, و یک میزبان از دیگر عوامل لازم برای ایجاد گروه بندی های که منعکس کننده کل ما دانشجو بدن.”

برخی از شهرستانها در حال راه اندازی برنامه های در مقیاس بزرگتر. برای مثال سان فرانسیسکو که در آن مدارس دولتی شروع خواهد شد از راه دور-تنها در پاییز راه اندازی 40 “آموزش هاب” در کتابخانه ها و مراکز تفریحی که در آن درآمد کم بچه ها کسانی که در نگهداری و کسانی که به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم می توانند برای دریافت حضوری آموزش و پشتیبانی. شهر نیویورک که در آن مدارس میله میله برای باز کردن در یک مدل ترکیبی باز خواهد شد مراقبت از کودکان در مراکز 100,000 شهر 1.1 میلیون دانش آموز در پاییز, شهردار, بیل د Blasio اوایل این ماه اعلام کرد.

در جاهای دیگر از جمله در کالور سیتی ، کالیفرنیا پدر و مادر در حال فشار دادن مدارس برای کمک در راه اندازی غلاف در منصفانه ترین راه ممکن, Lewis-McCoy گفت. “آنها گفت:” ما می دانیم که خانواده در حال رفتن به انجام غلاف — چگونه می تواند شما را در واقع کمک به ما آدرس برخی از سهام سوال ما داشته باشد؟”

هر چند آنها بدون خطر غلاف می تواند حس را از ديدگاه بهداشت عمومی بیش از حد — و برخی از کارشناسان مشاوره مدارس به استفاده از یک نسخه از این سیستم حتی زمانی که بچه ها رفتن به کلاس. ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی اخیرا توصیه می شود که دانش آموزان در مدرسه نگهداری می شود با هم در گروه های کوچک. “این کمک می کند کاهش قرار گرفتن در معرض به گروه های زیادی از مردم و اجازه می دهد تا برای بهتر اجتماعی فاصله” را به عنوان به خوبی به عنوان آن را آسان تر برای معلمان به کار با دانش آموزان در شستن دست و ماسک استفاده Saskia Popescu, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در آریزونا گفت: Vox در ایمیل.

خارج از سیستم مدرسه, در ضمن غیر انتفاعی پله به ارائه حضوری آموزش و مراقبت از کودکان. YMCA که عمل اورژانس مراکز مراقبت کودک برای کودکان و نوجوانان ضروری کارگران در سراسر این بیماری همه گیر در حال حاضر در حال گسترش آن ارائه شده در مکان های که در آن مدرسه مجازی در پاییز. YMCAs در هوستون, شارلوت, کانزاس, شهرستان و جاهای دیگر در حال راه اندازی آزمایشگاه یادگیری که در آن دانش آموزان می تواند در طول روز در حالی که پدر و مادر کار هایدی Brasher, مدیر ارشد نوآوری برای YMCA از ایالات متحده آمریکا گفت: Vox. وجود کارکنان را نظارت بر آنها و کمک به آنها را با مدرسه خود را با برخی از YMCAs استخدام اضافی معلمان و آموزش و پرورش حرفه ای برای تلاش.

هزینه برای پدر و مادر خواهد شد به احتمال زیاد متفاوت, محل, اما YMCA ارائه خواهد شد کمک های مالی بر اساس درآمد پدر و مادر و دیگر شرایط خانواده را به مطمئن شوید که دانش آموزان کم درآمد دسترسی به برنامه های. “سهام لنز است که ما با استفاده از هر روز, اما حتی بیشتر از آن در حال حاضر به دلیل اختلافات شده اند که واقعا تشدید در طول این زمان” Brasher گفت.

به منظور واقعا پرداختن به آن نابرابری محلات و سیاستگذاران باید به فراتر از فرد انتخاب خانواده ها در حال ساخت و در برابر بزرگتر از تغییرات ساختاری است که می تواند کمک به دانش آموزان آسیب پذیر به دست دادن یادگیری در گیر Wallin از آموزش و پرورش اعتماد گفت: Vox.

بزرگتر از طرح های مناطق و محلات باید سعی شامل یک برنامه در تنسی است که در آن دانشجویان با ارائه یک کنترل از راه دور تدریس خصوصی برای K-12 دانش آموزان است. چنین برنامه هایی می تواند به ارائه از راه دور در جای دیگر و یا در فرد به صورت جداگانه و یا در گروه های کوچک به دانش آموزان نیازمند Wallin گفت.

“راه وجود دارد به فکر می کنم بیشتر innovatively در مورد چگونه برای به دست آوردن پشتیبانی می کند اما شما نمی توانید آن را انجام دهد اگر شما نمی نگه داشتن در خط مقدم از ذهن شما است که آنچه شما در حال تلاش برای دریافت پشتیبانی به دانش آموزان است که باید آن را,” او توضیح داد. “اگر شما در حال برنامه ریزی در اطراف کسانی که در حال حاضر دسترسی به منابع شما در حال رفتن به از دست بسیاری از فرصت ها در واقع کمک به برخی از این فرصت شکاف است که ما می دانیم در حال گرفتن حتی بزرگتر است.”

اما این که آیا آن یک در یک, تدریس خصوصی, مراقبت از کودک در YMCA یا دیگر مرکز و یا حتی فقط اداری و کمک به راه اندازی غلاف در عادلانه تر راه همه این راه حل نیاز به یک چیز است: پول.

“وجود دارد یک نیاز بزرگ برای بودجه فدرال” Wallin گفت. و که نیاز به کمک های مالی به هدف قرار دادن مدارس و مناطق با تعداد زیادی از دانش آموزان کم درآمد و دیگران که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر. بسیاری از این مناطق هنوز هم دیده می شود بودجه خود را به گزاف گویی از سال 2008 رکود Wallin گفت و نیاز فعال با توجه به مطمئن شوید که آنها نمی بینم بیشتر کاهش در زمان بحران اقتصادی است.

YMCA نیز دریافت فدرال و محلی بودجه و اتحاد پیوست و با دیگر ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در خواستار بودجه اضافی برای مراقبت از کودکان میباشد. مراقبت از کودک است “مورد نیاز برای پدر و مادر ما مورد نیاز است برای بچه های ما و بنابراین همه ما های که پیام با هم” Brasher گفت.

اما تا کنون کنگره است و نه در پاسخ به تماس های از مدارس و یا مراقبت از کودکان طرفداران برای حمایت بیشتر. طرح 50 میلیارد دلار کمک مالی برای مراقبت از کودکان صنعت — مقدار کارشناسان می گویند که نیاز به حفظ و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان رفتن را از طریق همه گیر و به آینده — هنوز به تصویب. و مدارس می گویند که آنها نیاز به بازگشایی با خیال راحت اجازه دهید به تنهایی نزدیک شکاف در یادگیری است که باید گسترده تر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر نشده است و در آینده هم نیست.

نتیجه می تواند این باشد که در حالی که بسیاری از مدارس و مناطق و سازمان های غیر انتفاعی در حال انجام آنچه آنها می تواند بیش از حد بسیاری از خانواده های کم درآمد می تواند با سمت چپ فقط به کمی حمایت در پاییز به عنوان آنها در بهار و در حالی که خانواده های ثروتمند باید منابع خود را راه اندازی مدارس خصوصی در آپارتمان ها در سراسر شهر.

و ترک خانواده به آن مراجعه به تنهایی دقیقا با این رویکرد اشتباه کارشناسان می گویند. “ما به عنوان یک جامعه همه در یک واقعا دشوار فضا” Brasher گفت: “و آن را به یک تلاش جمعی واقعا برای حل برخی از این مسائل است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>