Kanye West ارسال مدارک به در میسوری رای گیری در ماه نوامبر

برای بزرگنمایی کلیک کنید Vote nay on Ye. - JASON PERSSE / FLICKR

فقط زمانی که شما فکر می کنید سال 2020 می تواند هر گونه احمقانه تر در اینجا می آید Kanye West تلاش به هاپ در میسوری رای گیری در ماه نوامبر.

به منظور دریافت در میسوری رای گیری یک نامزد انتخابات آینده نگر معمولا باید پرداخت 1000 $در هزینه تشکیل پرونده (اما راه هایی وجود دارد که در اطراف قسمت) جمع آوری یک دسته کامل از امضا در حمایت از رای دهندگان ثبت شده و سپس ارسال آن به امضا میسوری وزیر امور خارجه.

داوطلبانی که در حال حمایت معمول احزاب سیاسی مورد نیاز به نوبه خود در 5000 امضا اما مستقل باید خود را اثبات کند و بیشتر و دست بیش از 10000 امضا. و از غرب گفت که “جشن تولد” (*rolling eyes forever*) او را مورد نیاز به نوبه خود در تمام 10k به رای گیری در ایالت میسوری.

The Kansas City Star دیروز گزارش داد که غرب کمپین تحویل مورد نیاز به امضا میسوری وزیر خارجه جی Ashcroft دفتر “فقط جلوتر از 5 p. m. مهلت است.”

Maura براونینگ سخنگوی جی Ashcroft, آیا می گویند که شما نمی خواهد اجازه داده شود در انتخابات “مگر در مواردی که مقامات قادر به بررسی کنید که امضا آمد از حداقل 10 ، 000 ثبت نام رای دهندگان است.”

بنابراین در حالی که ایالات متحده در حال حاضر در حال ترس و وحشت ما “رهبری” آینده ممکن است فقط به عنوان گنگ است.

رئیس جمهور غرب به احتمال زیاد صرف روز خود را در تلاش برای مبارزه با تیلور سویفت و به tweeting نامفهوم و غیر ضروری مطالب. آن ممکن است شبیه به این گه بازی نشان می دهد که دولت ما در حال حاضر به علاوه ما همه می خواهم احتمالا مجبور به پوشیدن زشت ترین کفش های جهان است. اوه.

بنابراین اگر شما به غرفه رای گیری بعد از این سال و دیدن Kanye West در انتخابات فقط یک لحظه قبل از رای دادن به خودتان بپرسید WWKD (چه می کنی آیا؟) و سپس شما می دانید رای برای هر کس نیست Kanye West یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>