جاناتان Reynoso Audrey مورن مورد: دو به تازگی شناسایی می خواهم مظنون اعتراف گناه نیست

دو متهم التماس کرد گناه نیست به اتهامات آنها بازی در نقش های مورد Coachella Valley, زن و شوهر که ناپدید شده بیش از سه سال پیش.

Coachella ساکنان Adilene کاستاندا و اریک ریوس وارد شده درخواست خود را بعد از ظهر دوشنبه در ممنوعیت دادگستری مرکز. آنها علنا شناسایی هفته گذشته به عنوان مظنون در مارس 2017 مرگ جاناتان Reynoso و آدری Moran.

کاستاندا متهم است با یک تعداد از قتل برای مورن مرگ و یک تعداد از بودن و لوازم جانبی. ریوس است به اتهام دو فقره بودن و لوازم جانبی.

هر دو در حال برنامه ریزی برای بازگشت به دادگاه Aug. 4.

همچنین شناخته شده به عنوان یک مظنون در هفته گذشته بود Indio ساکن هارون برنل که التماس کرد گناه نیست در روز جمعه به همان اتهامات کاستاندا مواجه است.

برنل و ریوس دستگیر شدند سه شنبه و کاستاندا شده بود بازداشت و پس از Feb. 5 پس از یک نامربوط بازداشت مربوط به در اختیار داشتن مواد مخدر.

دیگر متهمان این پرونده هستند:

  • مانوئل Rios, 28, از Coachella. او شده است در بازداشت پس از Feb. 5 پس از بازداشت در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 10 و خیابان مونرو. او التماس کرد گناه نیست به دو فقره قتل با شرایط ویژه قتل یک شاهد. اسناد و مدارک نشان می دهد او و کاستاندا در یک رابطه هستند و یک کودک با هم.
  • ابراهیم Fregoso 32, Indio. او التماس کرد گناه نیست به یک تعداد از قتل و یک شرایط ویژه قتل یک شاهد.
  • عیسی رویز جونیور, 41, استاکتون. او التماس کرد گناه نیست به دو فقره لوازم جانبی به قتل پس از این واقعیت است.

محققان گفتند که به تازگی دریافتند انسان باقی می ماند و در مکانی نامشخص در Coachella Valley. مثبت شناسایی هستند انتظار اما Riverside County Sheriff چاد بیانکو گفت: در ماه گذشته است که مقامات گمان آنها یافت Reynoso و Moran.

خانواده آخرین شنیده ها از موران, 26, از Indio 10 مه 2017, زمانی که او در سمت چپ را انتخاب کنید تا Reynoso او 28 ساله و پسر از براولی. مورن خواهر دریافت selfie از این دو که شب و سپس دو ناپدید شد.

مورن خودرو داشت در Beaumont در مارس 12 سال 2017 در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 غرب بلوط دره پارک وی. پس از آن کمی اطلاعات برای عموم منتشر شد در مورد این تحقیقات تا زمانی که مقامات اعلام کرد در ژوئن 28 که برای اولین بار از سه مظنون دستگیر شده بود.

بیانکو گفت: در طول این محققان در خدمت بیش از 50 حکم جستجو در سراسر بررسی است. او همچنین تایید کرد که چندین حفاری برای شواهد رخ داده در خواص در Coachella Valley.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>