چگونه coronavirus کردم جو بایدن به فکر می کنم بسیار بزرگتر

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ساخته شده است یک حرفه ای در تغییر تدریجی. در حال حاضر او یک ظاهر طراحی شده خود را به عنوان بعدی فرانکلین دلانو روزولت.

بایدن در کمپین تعریف شد در اوایل به عنوان یک بازگشت به “حالت عادی” — زمان قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار — اما در حال حاضر او فکر بسیار بزرگتر است. با coronavirus وجود ندارد “قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عادی” برای بازگشت به. بایدن به قطر منتقل شده و همچنین به طور فزاینده ای تخمگذار از یک تحول چشم انداز برای کشور است.

در طی دموکراتیک اولیه ترقی خواهان — به خصوص کسانی که به حمایت سناتور. برنی ساندرز — ساخته شده از آن هیچ راز که آنها پیدا بایدن را محتاط تر از روش ناکافی است. اما با بایدن آماده به قبول این حزب نامزدی فقط در چند هفته بسیاری از صدا خیلی بیشتر امیدوار است که او در حال حاضر سهام به اهداف خود.

“من احساس آن است که بایدن تمایل به خواندن ، او حرکت می کند به او بداند سیاست اجازه می دهد او را به” ساندرز سابق انتخابات ریاست جمهوری مدیر فیض فولادوند گفت: Vox. “او تا به برخی از مناطق که از نظر فلسفی او عمیق اصول اما پس از آن در بسیاری از مناطق او ندارد, سخت, سریع ديد.” فولادوند اضافه کرد که بایدن یک سیاستمدار که می بیند “که در آن سیاست ممکن است دروغ است.”

هیچ سوال coronavirus اتحادش را تغییر تنور و سهام از سال 2020 انتخابات. ایالات متحده هنوز هم در چنگ Covid-19 همه گیر است که جان بیش از 146,000 آمریکایی ها با توجه به طرز وحشیانه ای جناح فدرال پاسخ. به عنوان موارد افزایش ده ها تن از ایالات این کشور نیز رنج بدترین شغل زیان پس از رکود بزرگ. و رشد سرخوردگی بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و چندین دهه از فراگیر نژادی و نابرابری اقتصادی است که فوران در خیابان.

“بایدن بوده است بسیار روشن است: برای بازگشت به جایی که ما مجموعه نوار راه بیش از حد پایین” بایدن کمپین مشاور Jared برنشتاین که در خدمت به عنوان معاون ارشد اقتصادی و مشاور در دولت اوباما گفت: Vox. “بسیار شبیه FDR در مواجهه با یک بحران ساختاری از ناامنی اقتصادی ما در یک مکان مشابه. معاون رئیس جمهور به رسمیت می شناسد که این میزان در بازار شکست در اینجا چیزی است که شما می توانید با یک گروه کمک و اصلاحات ساختاری ضروری است.”

کسانی که نزدیک به بایدن به من گفت که تماشای این کشور سقوط به دو ناتوان کننده رکود در 12 سال گذشته تا به حال تاثیر عمیقی بر معاون رئیس جمهور سابق. بایدن کمک چوپان این کشور از بحران 2008 و در عین حال بسیاری از خانواده های شاغل لذت می برد و هرگز از مزایای کامل از آن بازیابی. با امریکا در عین حال یکی دیگر از فاجعه اقتصادی بایدن در حال حاضر به دنبال یک نقش بسیار بزرگتر برای دولت در دولت او اگر او برنده تر از گذشته دموکراتیک رئیس جمهور شده اند و راحت با.

“وجود دارد آگاهی کامل شما رو به قید کردن دولت سابق شهردار شیکاگو و اوباما رئیس ستاد رام امانوئل که مهندسی 2006 دموکراتیک خانه تصاحب تا حد زیادی با دفاع از کاندیدای میانه و در حال حاضر مذاکرات به طور منظم با بایدن مبارزات انتخاباتی. “در حال حاضر آن است که آیا بازار آموزش عالی مالیاتی نظام عدالت کیفری — سیستم تقلب!”

برای شنیدن ساندرز را امضا عبارت اتخاذ شده توسط دموکرات ها بصورتی پایدار و محکم در حزب میانهرو بال گفتن است. چند نفر گفته بورسی که بایدن نزدیک ترین مشاوران سیاسی باقی می ماند با احتیاط, با احتیاط که در آغوش مترقی سیاست های بیش از حد به طور کامل می تواند به تهمت باز برای حمله به. اما آنها تشخیص تهمت و جمهوری خواهان آور و نمایش از کشور — از جمله نگرش اطراف نژاد و نابرابری اقتصادی — در حال تغییر زیر پای خود را. نیز وجود دارد یک عملی عنصر در بازی; بایدن به رسمیت می شناسد حزب دموکرات به طور گسترده به سمت چپ منتقل شده و او نیاز جوان و مترقی رای دهندگان به مشتاق در مورد نامزدی خود را به منظور پیروزی.

بایدن و “کسی که اگر شما تا کنون با او کار می کرد شما را در درک او نه تنها تلاش می کند برای گرفتن همراه با مردم او نشانی از یک کار خوب از آن — اما او نیز مایل به مرحله مقابل” سابق رهبر اکثریت سنا هری رید گفت: Vox.

متولد 1942 جو بایدن در رشد مترقی اوج سیاست آمریکا است.

او مطرح شد پس از FDR را مترقی قرارداد جدید و برنامه های عظیم جنگ جهانی دوم اقتصادی بسیج و هری ترومن را پس از آن لیبرال معامله منصفانه برنامه های است که افزایش حداقل دستمزد و پرورش ساخت و ساز مسکن (اگر چه ترومن رویای یک سیستم مراقبت های بهداشتی ملی هرگز متوجه شدم پس از قابل توجه مخالفان از کنگره). او در سال 2007 زندگینامه وعده برای حفظبایدن به یاد می آورد خود طبقه کارگر ایرلندی آمریکایی اعضای خانواده بودند “ترومن دموکرات.”

اما بایدن به شکل گیری سیاسی در سال 1970 و 80 شاهد کشور نوسان سخت نسبت به فساد اخلاق سابق جمهوری خواه رئیس جمهور رونالد ریگان بود. به عنوان دور برگشت به عنوان اولین اجرا خود را برای آمریکا در سال 1972 بایدن تصمیم گرفت جای خود را در جایی در وسط از حزب دموکرات است.

“من ساخته شده آن را روشن است که من افتخار اهداف روزولت جدید مقابله و ترومن را معامله منصفانه و جانسون بزرگ جامعه است اما من نیز روشن ساخته است که من قصد دارم به یک مهر و موم لاستیک در برنامه هایی که دیگر کار کرده است” او بعدا نوشت: در زندگینامه خود.

جیمی کارتر رئیس جمهور مبارزات جو بایدن در طول بایدن اجرا برای یک دوره دوم مجلس سنا در 20 فوریه سال 1978.
Bettmann بایگانی/گتی ایماژ

بایدن رویکرد به سیاست نمی توان از او جدا 36 سال فعالیت حرفه ای در سنای آمریکا یک موسسه مترادف با تغییر تدریجی. وجود بایدن آموخته به کار با لیبرال در حزب خود و همچنین جمهوری خواهان نمایش که او اساسا مخالف با. در طول تصدی خود به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور بایدن بود و اغلب اعزام به کاپیتول هیل به سعی کنید به اعتصاب معاملات با جمهوری خواهان مجلس سنا. اغلب موفقیت به معنای سازش است.

“سنا موفقیت مبتنی بر چه دست یافتنی است” گفت: Scott Mulhauser سیاسی و مشاور سابق بایدن کارمند و کمیته مالی سنا کارمند. “شما عامل در تجارت آف شما شروع رای شمارش و شما را وادار به 84 درصد از آنچه شما می خواهید. است که تغییر واقعی بسیاری از زمان, اما در آن طول می کشد مذاکرات; در آن طول می کشد دانستن که در آن رای پنهان هستند و چگونه به آنها را باز کند. و بایدن یک استاد از ارائه نتایج در اغلب unwranglable سنا.”

در سال 2012 پس از آن معاون رئیس جمهور بایدن بود که منجر کاخ سفید مذاکره با جمهوری خواهان مجلس سنا در یک مالیات مقابله به دفع کردن خاموش کردن دولت. در نتیجه معامله چپ بسیاری از دموکرات ها به خصوص ترقی خواهان ناراضی: اژدهایی در سراسر-هیئت مدیره کاهش به کل دولت به نام ترسیب که مانع سنا بودجه برای سال.

رید و سپس بالا سنا دموکرات می خواستم به نگه دارید دیگر به جای تسلیم شدن به حزب جمهوری خواه خواسته است. اما رهبر جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل رفت و به طور مستقیم به بایدن و اعتماد به نفس او می تواند کارگزار معامله — که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. گزارش در توصیف رید به عنوان “خشمگین” اما او در حال حاضر صحبت می کند خیلی بیشتر دیپلماتیک از بایدن دخالت کرد و گفت “هیچ کس مهم تر بود برای حل و فصل این مسئله است.”

“زمانی که جمهوری خواهان تعطیل, دولت, جو بایدن یکی که کار کرده با جمهوری خواهان و با من به آنها را به عقب خاموش” رید گفت: Vox.

بایدن یک ادراک سیاسی اپراتور که قدرت نهفته در ساختمان ائتلاف. او به عنوان نمودار ریاست جمهوری خود را در دستور کار بایدن متوجه او نیاز به جناح چپ حزب خود را. و را در ترقی خواهان او به رسمیت می شناسد که همکاری با آنها در معنی سیاست یک راه برای به دست آوردن حمایت خود را. بایدن به بازیگران یک شبکه گسترده ای برای ایده های خود را با کمپین صحبت با مترقی بهداشت ، Elizabeth Warren, اقتصاددانان لیبرال از دولت اوباما و “هر دموکراتیک فکر می کنم تانک در زیر آفتاب” یکی بایدن دستیار گفت: Vox.

رئیس جمهور سابق اوباما دست می دهد و پس از آن- “جان بونر” به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد در قبل از دولت از آدرس اتحادیه در ژانویه 24, 2012.
Saul لوئب-استخر/گتی ایماژ

بایدن در آغوش 15 دلار حداقل دستمزد و نرم افزار-قوانین اتحادیه چند ماه پیش است اما اخیرا با یک جسورانه 2 تریلیون دلار آب و هوا برنامه ریزی و 700 میلیارد دلار تجدید حیات اقتصادی طرح برای تقویت کسب و کار آمریکا و پژوهش و تولید است. مشاوران اغلب مقایسه مقیاس بایدن را برنامه ریزی شده سرمایه گذاری های عمومی به جنگ جهانی دوم دوران هستند.

شاید مهم ترین کار در رابطه بوده و با بایدن را یک بار سیاسی رقیب سناتور. برنی ساندرز. این بایدن کمپین و سابق ساندرز کمپین مقامات هماهنگ یک سری از “نیروهای کار” در هر عمده سیاست داخلی مسئله در آغاز از تابستان است. سند آنها تولید شده بود و در اصل یک سیاست طرح برای رئیس جمهور بعدی — همه با زمینه تم جدید سرمایه گذاری دولت در ایجاد شغل. منابع گفته بورسی ایجاد نیروهای وظیفه به حال به انجام بسیاری با گرم رابطه شخصی بین بایدن و ساندرز.

“وجود دارد یک مقدار شخصی احترام بایدن طرف که برنی است و آنچه او انجام و وجود یک پیوند مشترک گفت:” یک منبع نزدیک به نیروهای وظیفه.

هنوز هم برخی از ترقی خواهان حیرت زده شد این همکاری اتفاق افتاد.همه در همه ،

“رویکرد همواره برنده طول می کشد. آن را هرگز اتفاق افتاده است قبل از تاریخ که در آن نامزد برنده به ارمغان می آورد از دست دادن نامزد به جدول و قرار است به مردم که در سیاست جهانی” گفت: سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از اتحادیه خدمه پرواز و یک ساندرز-برداشت عضو از بایدن/ساندرز نیروهای وظیفه. “این واقعا ایده های بزرگ سیاست که اقیانوس ها از هم جدا در بسیاری از راه های دموکراتیک زمینه البته.”

“من فکر می کنم این مصالحه که آنها آمدند تا اگر اجرا را بایدن پیشرفته ترین رئیس جمهور پس از FDR” ساندرز گفت: در اخیر MSNBC ،

سناتور. برنی ساندرز تایید جو بایدن در طول یک livestreaming پخش در آوریل 13.
JoeBiden.com از طریق گتی ایماژ

آن را فقط به ترقی خواهان که می گویند این حتی میانه رو دموکرات ها بر این باورند که واکنش به تهمت فاجعه نادرست از این بیماری همه گیر و اقتصاد منتقل شده سیاسی نمایش در نقش دولت به فکر می کنم بسیار بزرگتر است.

“بیل کلینتون و باراک اوباما شد, عامل زیر سایه ریگان ‘دولت-است-این-مشکل’ [ایده]” گفت: Emanuel. “من فکر می کنم بایدن است پایان ریگان نقد و آغاز چیزی جدید یک سنگ محک از یک نمایش که در آن دولت یک نیروی مثبت و خدمات عمومی نجیب بود حرفه ای است.”

بازگشت به که نظر دولت به عنوان یک نیروی خوب رانده شده است, خانه مغلوب ساختن پیشی جستن عصر که در آن دولت فدرال شده است در نزدیکی وجود ندارد و در یک تاریخی همه گیر و چند متحده به شدت رنج می برد به دلیل عدم وجود رهبری ملی.

“احساس من این است که بسیاری از این تغییر به دلیل Covid” گفت: Varshini پراکاش از بنیانگذاران و مدیر اجرایی از جوانان گروه آب و هوا طلوع آفتاب حرکت و بایدن/ساندرز نیروی کار عضو. “من فکر می کنم وجود دارد بسیار قوی دستور از مردم آمریکا که ما باید به ضرب و شتم به عقب در این ریگان-درک دوران از دولت به عنوان بد است.”

بایدن از سیاست های ممکن است دست خوش پیشامد میشه به سمت چپ, اما او هنوز هم گوش به افرادی که معروف یش حزب به مرکز در 1990s ترک برخی از ترقی خواهان با احتیاط.

بایدن درونی مدار ساخته شده است تا از مقامات که هم آمدند تا در عصر بازار گرا بود; نزدیکترین مشاوران او عبارتند از خواهر والری بایدن اونز استیو Ricchetti مایک Donilon, آنیتا دان ران Klain و بروس نی. بسیاری از دایره درونی شده اند با بایدن برای چندین دهه و بخشی از هسته خود را از مورد اعتماد ترین حلقه مشاوران. دو سیاست کلیدی کارکنان در بایدن کمپین سیاست مدیر Stef فلدمن و مشاور ارشد جیک سالیوان.

یکی دیگر از مشاور مورد اعتماد است تد کافمن بایدن سنای رئیس ستاد و یک مترقی که به طور خلاصه به عنوان یک سناتور آمریکایی از دلاور. کافمن در حال حاضر می زنیم تا بایدن انتقال تیم جدا از مبارزات انتخاباتی که شمارش به عنوان اعضای تعدادی از ترقی خواهان از جمله Rep. Pramila Jayapal رئیس ستاد Gautam Raghavan و جولی سیگل یک مشاور در وارن سنا ، و سه نفر از اقتصاددانان که به خدمت در دولت اوباما — Austan Goolsbee بایرون اگوست و ژن Sperling — نیز مشاوره بایدن مبارزات انتخاباتی در آن اقتصادی طرح با توجه به یک منبع آشنا با این تیم است.

معاون رئیس جمهور جو بایدن با سن. تد کافمن (د-د) در سال 2010.
تام ویلیامز/CQ رول تماس از طریق گتی ایماژ

در حالی که بسیاری در بایدن نزدیک ترین گروه از مشاوران در حال تمرکز بر استراتژی سیاسی نی با نفوذ صدا در سیاست. کسانی که می دانند نی توصیف او را به عنوان یک حضور آرام که به ندرت صحبت می کند به مطبوعات (او پاسخ نمی دهند به چندین درخواست مصاحبه برای این داستان). نی نیز به شکل بسیاری از ایده های بنیادی و اصول دموکراتیک حزب میانه رو جناح شناخته شده به عنوان جدید دموکرات ها.

نی خود را شروع کردم به عنوان یک speechwriter برای آن سن. ال گور در سال 1985 و در خدمت به عنوان رئیس جمهور بیل کلینتون سیاست داخلی مشاور و مدیر کلینتون در کاخ سفید سیاست داخلی شورا. او همچنین به عنوان مدیر عامل دموکراتیک رهبری شورای میانه فکر می کنم تانک در ارتباط با کلینتون.

نی سیاست رکورد hews به سمت مرکز. در 31 سالگی او معمار کلینتون جنجال برانگیز سال 1996 رفاه لایحه اصلاحات و ابداع کلینتون شعار معروف “end رفاه به عنوان ما آن را می دانم.” به عنوان نی توضیح داد: در بعد مصاحبه او و کلینتون نه تنها می خواستم برای به دست آوردن بیشتر مردم رفاه و بازگشت به کار آنها نیز می خواست ثابت کند که متوسط دموکرات ها در واقع می تواند اجرای یک ایده جمهوری خواهان شده بود لگد زدن در اطراف برای سال بدون عمل است.

نی بعد ستایش کلینتون در سال 2004 دانشگاه ویرجینیا تاریخ شفاهی “با در نظر گرفتن یک موضوع است که جمهوری خواهان به حال demagogued برای سال و تبدیل آن به یک مثبت سیاسی و اساسی در دستور کار برای دموکرات ها. آن را بدون جنجال.”

در ابتدا کلینتون برنامه به نظر می رسد به کار; فقر و رفاه ثبت نام هر دو کاهش یافت و از اوایل ’90s به اوایل 2000s (البته در یک بازار کار است که در حال حاضر بسیار خوب است و با یک افزایش از کلینتون گسترش به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد). اما به عنوان بورسی را Dylan ماتیوز نوشت: بعد از مطالعات تردید در اثربخشی این برنامه با اشاره به این که اصلاحات همچنین “کاهش درآمد از فقرا” و به خصوص بالاترین درآمد مردم است. کسانی که سقوط کرد و به عمیق ترین فقر — اغلب مادران مجرد یا خانواده های کم درآمد با کودکان — ضربه شد سخت ترین دلیل دسترسی خود را به یک درآمد ثابت از طریق دولت چک محدود بود.

نی که در زمان یکی از تنها دموکراتیک صدای هل دادن رفاه اصلاحات در کلینتون در کابینه نیست فرار انتقاد از همکار خود را دموکرات. کلینتون در حرکت رفاه اصلاحات باعث شد برخی از کارکنان خود را به استعفا در اعتراض. نی بعد به یاد آورد که به نام “جناح راست هک” برای اینکه یک مدافع پر سر و صدا برای این لایحه و برای کار با یک جمهوری خواه کنگره به تصویب آن در اواسط 1990s.

نی نیز شکل مرکزی در ایجاد برنامه بیمه سالمت کودکان در اواخر ’90s سخاوتمندانه طرح پوشش کودکانی که خانواده های کم درآمد اما واجد شرایط برای پزشکی. به عنوان 2018 برنامه تحت پوشش حدود 9.6 میلیون کودک.

نی همکاران سابق اغلب استفاده از کلمه “زیرک” برای توصیف او گفت: او یک استعداد خاص برای سنتز و اجرای ایده است. امانوئل کار با نی در کلینتون در کاخ سفید نوشت و کتاب او در سال 2006 که برای حمایت بیشتر افزایشی ایده های دموکراتیک از جمله فدرال کمک هزینه شهریه به کالج ها رایگان و یا به طور چشمگیری ارزان تر و جهانی پس انداز بازنشستگی برنامه جهانی خدمات غیرنظامی تشکیل شده از “سه ماه از آموزش های اساسی مدنی و دفاع آماده سازی و خدمت به جامعه است.”

زمانی که نی در زمان بیش بایدن به عنوان رئیس کارکنان کاخ سفید اوباما از ژانویه 2011 تا نوامبر 2013, Vox را Ezra Klein — سپس در واشنگتن پست نوشت: “او فقط یک سیاست wonk اما یک سیاست کارآفرین و دراز مدت خود پروژه بوده است ترغیب دموکرات به نمودار یک بیشتر در میانه بازار-رویکرد دوستانه.”

معاون رئیس جمهور جو بایدن با اعضای کارکنان خود را Shailagh موری و بروس نی در مارس 3, 2013.
Melina مارا/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

به عنوان بایدن را رئیس ستاد نی بود در بسیاری از بایدن تماس به کنگره جمهوری خواهان در مذاکرات با کاخ سفید است. او غرق در هنر مذاکره با طرف دیگر همیشه با بالا هدف گرفتن چیزی انجام می شود — حتی اگر آن را سازش.

“او همان او همیشه بوده است — بسیار عملی زیرک در ارزیابی خود از تاثیر سیاست خاص طرح برای اولین بار در مشکل در دست و دوم در سیاست مشکل در دست” گفت: لایحه Galston یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز که مشغول به کار با نی در دولت کلینتون. “او جهات بازار محور اقتصاد در حالی که احترام به محدودیت های آن است.”

نی است که در حال حاضر یکپارچه درگیر در کمپین ایده ها و سیاست های فروشگاه. قبل از پیوستن به بایدن مبارزات انتخاباتی خود بیشتر کار اخیر با تمرکز بر اقتصاد و مسئله نابرابری درآمد برای طبقه کارگر است.

“بخشی از این چالش این است که چگونه شما را به سرمایه داری کار برای مردم کار و من فکر می کنم مقرون به صرفه است که ما تا به حال بین کارفرمایان و کارگران و دولت برگزار شد که به خوبی در طول قرن 20 واقعا از هم جدا افتاده در چند سال گذشته” نی گفت: در سال 2018 C-SPAN مصاحبه اضافه کرد که شغل نیست به اندازه کافی پرداخت و اغلب با چند مزایای. “این نیست که ما شکست به غنی تر به عنوان یک کشور است. اقتصاد ما رشد قابل ملاحظه ای بیش از چند دهه گذشته آن را فقط فضل را به اشتراک گذاشته.”

نی نبود کلینتون دموکرات; او مرد ایده پشت کلینتون. اما در حدود 20 سال بین کلینتون دولت و مجلس ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, اقتصاد بدست بسیار بیشتر نابرابر.

“در حال حاضر ما در حال های مختلف جامعه بسیار کمتر برابر” گفت: مارشال رئیس و بنیانگذار مترقی موسسه سیاست و برجسته جدید دموکرات که مشغول به کار با نی در کلینتون در سال است. “ما در زمینه های مختلف دیگر قاب موفقیت ریگان انقلاب و واکنش در برابر ’60s/’70s لیبرالیسم است که واقعی و قابل لمس است.”

نی در حال حاضر ثابت خود ماهر و اگر بحث مذاکره کننده در داخل کاخ سفید و کاپیتول هیل. در حالی که او جدایی ناپذیر در پشت صحنه نقش خود در مبارزات آن را خیلی زود به بگویید که آیا آن را در ادامه ممکن است بایدن دولت.

“من می خواهم نظر او در حال حاضر به عنوان یک کلاسیک بایدن دموکرات گفت:” Galston. “او بسیار عملی هر دو در سیاست ضوابط و شرایط سیاسی که بدان معنی است که او را به هیچ وجه نمی تواند مانعی برای انواع تغییرات جو بایدن نیاز را در برنامه های اقتصادی برای منعکس کردن نیازهای لحظه ای و یا سیاست است.”

اما برای نی و دیگر بایدن مغز اعتماد اعضای که دندان های خود را در کلینتون در دوران تعریف بایدن دموکرات در حال تغییر است. در بسیاری از راه های آن را در آینده در اطراف دایره کامل به چشم انداز FDR یا هری ترومن پس از بیل کلینتون — یک اثر ساخته شده اجتناب ناپذیر با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هسته موضوع بایدن دولت بازگرداندن یک-بین رفته قرارداد اجتماعی در امریکا: “در اقتصاد است که پاداش کار نه ثروت” به عنوان بایدن گفت در سه شنبه سخنرانی پیروزی.

آن را یک ایده در مرکز هسته ای خود ایدئولوژی: که با کار سخت شما باید قادر به جلو و ایجاد یک زندگی راحت. اما برای بسیاری از کارگر و طبقه متوسط آمریکایی که یک مفهوم است. اقتصاد آمریکا شد نابرابر طولانی قبل از رکود بزرگ سال 2008 اما این سقوط اقتصادی افزایش شکاف بین غنی و هر کس دیگری است.

یک فوریه پیو تجزیه و تحلیل نقاشی یک تصویر تلخ: ثروت شکاف بین امریکا ثروتمندترین و فقیرترین خانواده ها بیش از دو برابر از اواخر دهه 1980 تا سال 2016 این کشور و ثروتمندترین خانواده بودند تنها کسانی را دیدم که ثروت خود را افزایش می دهد پس از رکود اقتصادی سال 2008 در حالی که خانواده ها در ردیف های پایین تر دیدم سهم خود را از ثروت کاهش می دهد.

بعلاوه پیو در بر داشت ما دارای بالاترین سطح از نابرابری درآمد در میان کشورهای G7 سیاه-سفید شکاف درآمد تغییر کرده است از آنجا که 1970s و خانواده ها را در حدود $30,000 کمتر در ميانه درآمد. این احساس در میان بسیاری از آمریکایی ها این است که مهم نیست چقدر سخت آنها کار گرفتن تقریبا غیر ممکن است.

“موفقیت برای او خواهد شد شبیه به بازسازی اساسی که مقرون به صرفه” گفت: بایدن کمپین مشاور ارشد جیک سالیوان. “[بایدن را] در حال حاضر روشن شده است که سرمایه گذاری در انعطاف پذیر و پایدار زیرساخت است که درایوهای قابل توجهی شغل ایجاد خواهد شد یک اولویت بزرگ در خارج از دروازه.”

“این نه فقط در مورد نورد بازگشت رئیس جمهور تهمت اقدامات” اضافه شده است به کمپین بین المللی Stef فلدمن. “این مورد به طور چشمگیری در حال حرکت رو به جلو در جهت ایجاد یک قوی تر و انعطاف پذیر تر طبقه متوسط است.”

بایدن لزوما نیاز به از برو بزرگ و یا جسورانه با سیاست های خود قصد دارد صرفا از نظر برد; نظرسنجی ها نشان می دهد او بیش از حد تهمت در میان مستقل حومه و رای دهندگان همه آنها تمایل به متوسط است. اصلی او نقطه ضعف نهفته است با رای دهندگان که هنوز کمتر مشتاق در مورد او اما که همچنین مراقبت عمیقا در مورد تغییر آب و هوا.

کسانی که نزدیک به بایدن می گویند تماشای رئیس جمهور تهمت بد بکار بردن وضعیت فعلی با کروناویروس موجب تمایل بیشتر عمل.

“اجرای بزرگ است برای او و برای تماشای حدی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و شکست در این زمینه نگران کننده است به خصوص به دلیل پیامدهای اقتصادی گفت:” برنشتاین بایدن معاون سابق رئیس مشاور اقتصادی. “ما نیاز به بازگشت به یک اقتصاد است که خیلی بیشتر انعطاف پذیر به انواع شوک است که در سریع و خشمگین این روز است.”

بخشی از دلیل ساندرز تیم شروع به پریدن کرد در این فرصت به کار با بایدن این است که آنها به رسمیت شناخته شده آنها می تواند یک اثر در بایدن از سیاست های. بایدن اعلام کرده است $2 تریلیون سبز زیرساخت های برنامه ریزی برای قرار دادن آمریکایی ها بازگشت به کار و دریافت ما در مسیر به شدت کاهش انتشار گازهای گلخانه ای; $15 حداقل دستمزد و اتحادیه-تقویت قوانین و جدید خدمات عمومی سپاه برای مبارزه با کروناویروس و ارائه خدمات بهداشت روانی به جوامع به حاشیه رانده شده.

در حالی که ترقی خواهان هستند heartened توسط بایدن را در برنامه ها و شعارهای آنها در کنار تلاش برای تحت فشار قرار دادن پرسنل خود انتخاب کند. در حالی که الیزابت وارن نام اغلب می آید تا در این زمینه خود را برای انتخاب معاون رئیس جمهور بسیاری از ترقی خواهان می خواهم برای دیدن او به نام خزانه داری آمریکا در یک توافق با دولت است.

“[پرسنل] ارسال یک پیام نمادین از چه نوع مدیریت شما در حال تلاش برای فرم” فولادوند, Sanders سابق مدیر کمپین گفت: Vox. “در اینجا شما یک سیاست مترقی طرح در حال حاضر شما نیاز مترقی سیاست پرسنل آن را به اتفاق می افتد.”

البته وعده های انتخاباتی بسیار متفاوت از ویروس است که با وضع و حاکم. وجود دارد به ناچار برخی از اقدامات که در آن یک بایدن دولت به احتمال زیاد باید بیشتر افزایشی مثلا با مراقبت های بهداشتی. بایدن در حال حاضر باز شده است که او کار را به ساحل تا قانون مراقبت مقرون به صرفه و حمایت از یک گزینه را به عنوان رئیس جمهور — اما که ممکن است آسان تر از انجام گفت.

جو بایدن صحبت در مورد مبارزات انتخاباتی خود را پاک انرژی طرح اقتصادی با عنوان “ساخت بهتر” در جولای 14.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

“شما نمی پرتاب نوزاد با bathwater” خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn (D-SC) به من گفت که او معتقد است برقراری کامل برنامه ACA و ایجاد جدید ثبت نام دوره های مهم پیشرفت است. “که نه فقط برش آنچه این رئیس جمهور انجام داده است; که به ما اجازه می دهد به ادامه ساخت در برنامه مراقبت های بهداشتی.”

بایدن نیز مجبور به مذاکره با جمهوری خواهان در بعضی از فرم یا مد — این که آیا ایران در اکثریت و یا اقلیت سنا. او به تازگی نشانه های او می تواند باز به filibuster اصلاحات اگر خواهان غرفه دستور کار خود گفتن بورسی را Ezra Klein, “آن را به بستگی دارد که چه غوغایی دیگر آنها تبدیل شده است.”

“او تا دهه تجربه مذاکره با جمهوری خواهان و بسیاری از آن موفق بوده است. اما اگر آنها حاضر به مذاکره با حسن نیت با او که نمی خواهید به توقف دستور کار” برنشتاین گفت.

درک است که آنها باید برای پیروزی در انتخابات قبل از آنها می توانند به کار سخت حاکم ترقی خواهان احساس خوش بینانه است. به جای داشتن یک نامزد ریاست جمهوری که overpromises و underdelivers آنها امیدوارم که در این سال می تواند مخالف است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>