چگونه ضد vaxxers در حال فکر کردن در مورد یک Covid-19 واکسن

“اگر ما فراموش نمی کردن ما زانو و جلوگیری از عبادت دانشمندان و پزشکان که کمی بیش از حد دانش و داده شده بیش از حد قدرت, فردا, ما نمی خواهد بود قادر به گرفتن بر روی یک اتوبوس و قطار و یا هواپیما; وارد یک فروشگاه یا استادیوم ورزشی; به دست آوردن گواهینامه رانندگی یا گذرنامه; فایل مالیات ما; یا تابع در جامعه بدون گرفتن هر واکسن که صنعت ایجاد می کند و به دستور دولت آمریکا برای به دست آوردن.”

این کلمات ارائه شده توسط باربارا Loe فیشر بنیانگذار بزرگترین سازمان ملی در آمریکا مخالف واکسن مورد نیاز در سال 2019 طولانی قبل از آمریکایی ها تا به حال تصور Covid-19 شیوع. صحبت کردن در یک رویداد سازمان یافته توسط “دیوانه مادران” یک گروه که اهداف اعلام شده عبارتند از آوردن توجه به صدمات ناشی از واکسن های دوران کودکی و توانمند سازی مادران برای تصمیم گیری آگاهانه مراقبت های بهداشتی فیشر نظرات قرار بود برای محکوم کردن دولت قوانین که نیاز به دوران کودکی واکسن برای حضور در مدرسه و های اخیر تلاش های دولت برای تشدید اجرای آن مورد نیاز است.

در آن زمان حتی کسانی که شک و تردید از واکسن ممکن است پیدا کرده اند فیشر سخنان پارانوئید یا توطئه. امروز به عنوان Covid-19 همه گیر نابسامانی های کشور آلوده کردن بیش از 4.2 میلیون آمریکایی و کشته شدن بیش از 146,000, برنامه ای برای توسعه و آزمایش یک واکسن به سرعت و با خیال راحت ممکن است اتفاق می افتند. ناگهان بیانیه ممکن است به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک اخطار قبلی به بسیاری از ضد vax جامعه است.

به عنوان یک جامعه شناس که در حال مطالعه واکسن امتناع برای بیش از یک دهه کار من به درک والدین ترس از واکسن و چگونه پدر و مادر آمده را به تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی برای خانواده خود را. هر زمان که من به عنوان خوانده شده مقالات اخبار که در آن مقامات آزمایشی وعده coronavirus واکسن اواخر این سال یا اوایل سال آینده من نگرانی در مورد این که چگونه پیام دریافت خواهد شد توسط هر دو واکسن موجود منتقدان و تازه واردان است.

من درک می کنم میل به آرامش اضطراب عمومی با اخبار خوب و به روشنی در بسیاری از اعتراض در مورد پتانسیل آینده واکسن نادرست هستند و خطر تضعیف بسیار مورد نیاز عامه از مداخله. اما به منظور برای یک واکسن به طور گسترده پذیرفته شده برای ارائه در سطح جامعه حفاظت ما باید بررسی سوالات و اظهارات رانندگی شک و تردید در مورد یک Covid-19 واکسن در میان کسانی که در حال حاضر در مخالفت با آنها را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که هنوز نامشخص است.

قبل از ما تا به حال شنیده Covid-19 واکسن امتناع بود و در حال رشد در سراسر کشور است. پدر و مادر’ دلایل رد واکسن متفاوت است — برخی از آنها متقاعد شده است که واکسن های لازم هستند یا اعتقاد دارند که کودکان سیستم ایمنی بدن قوی تر خواهند بود اگر آنها قرارداد یک بیماری و بهبود اغلب با استناد به خانواده های خود شیوه زندگی و سلامت خوب است. بسیاری از اعتماد ندارند که شرکت های دارویی به اندازه کافی آزمایش واکسن و باور نمی های دولتی در حال هشیاری تنظیم آنها را قبل از صدور مجوز واکسن و نیاز آنها را برای حضور در مدرسه که هر دو بی اساس هستند. پدر و مادر که بی اعتمادی واکسن اغلب استدلال می کنند که واکسن شخصی مصرف کننده محصول و انتخاب باید توسط کسانی که معتقدند که مفید هستند اما هرگز نباید مورد نیاز است.

این واکسن در برابر Covid-19 در حال حاضر فرضی بنابراین بسیاری از سوالات در مورد استفاده از آن ها به عنوان به خوبی. همانطور که در حال حاضر به نظر می رسد که کودکان بعید است که به یک هدف اولیه از یک Covid واکسن پس از آنها گروه سنی کمتر احتمال دارد به منظور توسعه بدترین علائم کروناویروس عفونت و یا به مرگ. اگر چه استدلال که باید در خط اول برای واکسن در حال انجام سازمان بهداشت جهانی توصیه می شود که بزرگسالان بیش از سن 30 سالگی و در معرض خطر دسته ها و مشاغل هستند به احتمال زیاد به توصیه می شود برای استفاده از اولویت.

نیز وجود دارد گسترده اختلاف نظر در مورد چه بخشی از جمعیت نیاز به تبدیل سیستم ایمنی بدن به عفونت و یا از طریق آنتی بادی های مشتق شده از بهبودی از بیماری و یا از طریق یک واکسن به سرعت عفونت های جدید. تلاش برای برآورد گله ایمنی — است که نقطه که در آن یک توده مهم از جمعیت است که سیستم ایمنی بدن به عفونت و می تواند گرسنگی ویروس موجود آسیب پذیر میزبان — محدوده به طور چشمگیری با مدل نشان می دهد همه چیز را از 80 درصد به کمتر از 20 درصد ایمنی کمک خواهد کرد به سرعت عفونت.

بررسی های انجام شده در ماه مه و ژوئن توسط مرکز تحقیقات پیو و ABC-واشنگتن پست نشان می دهد حدود 70 درصد از بزرگسالان آمریکایی مایل به دریافت یک واکسن علیه Covid-19 حالی که آسوشیتد پرس-NORC پژوهش قرار می دهد که رقم نزدیک به 50 درصد است. شک و تردید گروه محدوده به طور گسترده ای. با توجه به سه نظرسنجی جمهوری خواهان کمتر به احتمال زیاد به می گویند که آنها می خواهند واکسن. آمریکایی های آفریقایی تبار نیز کمتر به احتمال زیاد به می خواهید واکسن و کمتر احتمال دارد برای حمایت از مداخلات تجربی (یک منطقی اعتراض با توجه به تاریخچه طولانی از غیر اخلاقی پژوهش در جوامع). در میان کسانی که نمی خواهند واکسن نگرانی های ایمنی شد بزرگترین دلیل اما ترس است که دولت استفاده خواهد کرد نگرانی در مورد ویروس برای ترویج واکسن و به طور فزاینده ای نظارت و کنترل مردم است که باید سوخت اعتراض به اقامت در خانه سفارشات و ماسک مورد نیاز نیز نقش موثری.

وجود دارد هیچ پاسخ روشن به سوالات در مورد واکسن که هنوز وجود ندارد. در عین حال بسیاری از نگرانی های مطرح شده توسط پدر و مادر-رهبری جنبش امتناع موجود در واکسن در حال آموزنده برای فکر کردن در مورد چگونه یک جدید دریافت خواهد شد. کسانی که اساسا مخالف واکسن به احتمال زیاد تکان دادن نیست. اما پرداختن به برخی از این نگرانی ها و روایت های زیر می تواند به افزایش اعتماد به Covid-19 واکسن در میان کسانی که نگران هستند اما persuadable.

بسیاری از آمریکایی ها اعتماد ندارند شرکت های دارویی با اعتماد رو به کاهش طول مخدر در بحران باقی مانده و کم تر اخبار آمده است در مورد مواد مخدر است که در حال ضعیف ساخته آلوده اثر مضر و یا قیمت را از رسیدن به حتی زمانی که از نظر پزشکی ضروری برای صرفه جویی در زندگی می کند. در حالی که نظرسنجی ها در بهار امسال نشان داد برخی از خوش بینی است که شرکت ها به احتمال زیاد ارائه راه حل برای Covid اعتماد پایین باقی مانده است.

این بی اعتمادی می رود دست در دست با ضد واکسن احساسات. قبل از Covid-19 من اغلب شنیده شکایت از کسانی که انتقادی از واکسن مورد درب گردان بین داروسازی بزرگ و دولت است. بسیاری از این نگرانی ها به نظر می رسد با تایید ایجاد عملیات در پیچ و تاب سرعت (OWS) این ممکن است یک کاخ سفید ابتکار برای سرعت بخشیدن به توسعه و تولید و توزیع Covid-19 واکسن. OWS توسط رهبری بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر سابق دارویی اجرایی و لابی و وزیر دفاع علامت Esper سابق آمریکا در ارتش افسر و پیمانکار دفاعی لابی. دکتر Moncef Slaoui یک دیرین اجرایی در گلاکسو (GSK) و اخیر عضو هیئت مدیره در شرکت بیوتکنولوژی مدرن منصوب شد یک مشاور ارشد به OWS — و هنوز هم با وجود داشتن میلیون ها دلار ارزش سهام در شرکت های که دریافت OWS بودجه مورد نیاز است به افشای تضاد منافع چرا که او یک پیمانکار و یک کارمند دولت.

وجود دارد هیچ دلیلی برای باور OWS نمی خواهد با دقت نظارت بر ایمنی. در عین حال رهبری و کمک های مالی از OWS شامل ترتیبات مالی است که در آن دولت و شرکت های حمل مقدار از هزینه تولید آن آغاز خواهد شد قبل از محاکمه در حال اتمام است. این بدان معنی است که دولت باید مایل به دور انداختن صدها نفر از هزاران نفر از ویال واکسن باید محاکمه شکست. منتقدان نشان می دهد که رابطه نزدیک بین داروسازی و دولت و دولت فدرال قابل توجه مالی و سرمایه گذاری در “معرض خطر ساخت و تولید” می تواند در ایجاد انگیزه برای تفسیر داده های مثبت حتی زمانی که نگرانی ممکن است در حال حاضر.

این مسائل در حال بحث در ضد vax محافل. یک بحث آنلاین در ماه مارس در واکنش به تصویری از یک نمایش رادیویی توسط ضد واکسن فعال Del Bigtree مصور برداشت که دولت ها و بهداشت عمومی سازمان حمایت از شرکت های دارویی سود به جای سلامتی در میان شهروندان است. اظهار نظر در این ویدئو که انجام شده تقریبا 300000 بار یک بیننده پاسخ داد: “پاسخ به بیماری بهتر نیست داروهای اما بهتر سلامت. مشکل با سلامت بهتر است که داروسازی بزرگ نمی تواند سود از شما.” دیگران پاسخ داد: “‘سود’ بهداشت عمومی مردمی نباید کارگردانی اقتصاد ما در هر سطح.” یکی دیگر از بیننده روشن “چرا ایجاد تمایز بین انتفاعی و غیر انتفاعی همه آنها به دنبال دستور کار است.”

یکی نیست نیاز به یک نظریه پرداز توطئه انتظار مالی و تضاد منافع باید به خوبی مدیریت شود. دولت فدرال وارد شده به $2 میلیارد معامله در این هفته با شرکت های دارویی به ارائه یک واکسن در قیمت مقرون به صرفه 40 دلار یک فرد برای 50 میلیون آمریکایی به نمایندگی از سرمایه گذاری قابل توجهی در سلامت کشور است. عمومی رهبران باید واضح تر به مصرف کنندگان این است که این مشارکت نشان دهنده سرمایه گذاری عمومی در دسترسی و قیمت نه برهنه تلاش شخصی و یا شرکت های بزرگ غنی سازی.

به منظور به حرکت واکسن به بازار به سرعت شرکت های در حال اجرای مراحل مختلف آزمایش های بالینی “به موازات” به جای پی در پی. محققان معمولا ماه بین فاز به بررسی داده ها و مطمئن شوید که آنها را در درک اطلاعات قبل از دادرسی و محاکمات را به سال و نه ماه. در عوض آذر ادعای OWS را “فشرده و به زور گرفتن هر ناکارآمدی در روند و دور از هر بلا استفاده روز” به منظور تسریع در روند تحقیقات. آژانس های فدرال اصرار آنها متعهد به ایمنی و “نمی خواهد گوشه های برش” در صدور مجوز تصمیم گیری. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی توصیف اهداف خود: “من واقعا می خواهید را به مطمئن شوید که ما لازم نیست که یک واکسن است که توزیع در میان مردم آمریکا مگر اینکه ما می دانیم که آن را بی خطر است و ما می دانیم آن موثر است. … نه که ما فکر می کنم این ممکن است موثر باشد اما ما می دانیم که آن موثر است.”

با وجود اطمینان وجود دارد نشانه هایی که این سرعت با عجله و متناقض پیام از کاخ سفید در مورد شدت شیوع آسیب رساندن به اعتماد به پتانسیل واکسن. به عنوان یک پست توییتر گفت: “‘پیچ و تاب سرعت آن را همه می گوید. پروژه عجله شده است و در گوشه و کنار هستند که [برش]. هیچ نقطه تولید یک واکسن است که می تواند خطرناک تر از desease….اما بگویید که برای مغلوب ساختن پیشی جستن. از جان گذشته برای پیدا کردن یک واکسن برای desease او فکر می کند وجود ندارد. عجیب و غریب است.”

واکسن منتقدان مانند کسانی که در کار رابرت کندی سلامت کودکان, دفاع, یک سازمان است که با هدف تضعیف واکسن استفاده و ترویج گسترده بی اعتبار واکسن-اوتیسم لینک شده اند سریع به انتقاد از این روند توضیح داد که چگونه محققان ساخته شده “تصمیم تلقی ‘از نظر اخلاقی مشکوک’ توسط برخی از — به گریز استاندارد فرایند برای توسعه واکسن.”

واکسن طرفداران اذعان چالش اطمینان عمومی است که علم می تواند سریع و دقیق است. بروس Gellin رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی سابین واکسن موسسه اشاره کرد چگونه نام عملیات با سرعت پیچ و تاب نیست الهام بخش اعتماد به نفس در محتاط روش علمی: “چه بدتر نام برای چیزی است که قرار است به شما اعتماد در یک محصول است که شما می خواهید همه را؟”

محققان در حال کار در یک رکورد سرعت برای پیدا کردن یک واکسن است که کار خواهد کرد اما آنها نیز در توصیف اهمیت حفظ انتظارات واقع بینانه برای اطمینان از وجود فشارهای قربانی فرایند علمی صرف نظر از وعده های ساخته شده توسط کاخ سفید است. دانشمندان اذعان درک خود را از این رمان coronavirus است که هنوز هم در حال تحول است که می تواند تحت تاثیر قرار چگونه توصیه هایی در مورد نهایی واکسن نگاه و همواره توجه داشته باشید که حتی اگر پیدا کردن یک واکسن علیه Covid-19 مهم است علم خوب است با این وجود زمان طول می کشد.

به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود و توصیه های علمی و فرآیندهای تغییر بهتر پیام باید روشن است که علم باید کار با متد, تدریجی و گاهی به آرامی به مطمئن شوید که اطلاعات درست است. این نیز نیاز به پیام که اذعان واکسن ممکن است دیگر از انتظار برای اطمینان از آن است که امن و موثر است.

خارج از ارتش آمریکا نیست و هر گونه قوانین موجود به دستور واکسن برای بزرگسالان است. ما هیچ سیستم از اجرای بالغ واکسن مورد نیاز و فاقد زیرساخت های درب-به-درب تجويز واکسن. وجود دارد در حال حاضر هیچ پیشنهادی برای دولت و یا دولت های فدرال به جهانی دستور Covid-19 واکسیناسیون و پشتیبانی از ایجاد و اجرای یک دستور در حال سخت به تصور کنید که در سیستم های فعلی.

در واقع وجود دارد برخی از مکالمات برای واکسیناسیون اجباری از جمله از کانون وکلای نیویورک و از برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که به استناد پایین استفاده از واکسن آنفلوانزای فصلی به عنوان شواهدی وجود دارد که داوطلبانه استفاده خواهد بود کافی برای به دست آوردن گله ایمنی. اما به رسمیت شناختن است که عرضه هر نوع واکسن جدید به احتمال زیاد خواهد ناکافی برای دیدار با تقاضا در سال اول (حتی اگر تنها نیمی از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که آنها برنامه ریزی برای آن را دریافت کند) دولت بعید است که به جهانی نیاز به واکسیناسیون.

چه پیچیده تر است برای ارزیابی این است که چگونه بخش خصوصی می تواند گزینه های مختلف. همانطور که در حال حاضر واکسن مورد نیاز توسط کارفرمایان نادر هستند و هدف — برای مثال مراقبت های بهداشتی کارگران و کارآموزان در بسیاری از کشورهای در صورت نیاز به دریافت واکسن آنفلوآنزای فصلی و ارائه مدرک واکسیناسیون در برابر دیگر قابل پیشگیری با واکسن بیماری است. حدود 13 درصد از مراکز مراقبت از کودکان نیاز به ارائه دهندگان مراقبت به آنفولانزا عکس دریافت کنید. محل های کار مانند گوگل و دیزنی لند در نظر گرفته سیاست های پس از تجربه شیوع بیماری سرخک اما اجرای هر گونه. حداقل یک دانشگاه در حال حاضر اعلام کرد که دانش آموزان و کارکنان و هیات علمی نیاز به دریافت واکسن آنفلوانزا هر دو و Covid-19 یک بار یکی در دسترس می شود.

اما با توجه ویرانگر اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر می تواند تصور کنید که سیاست شرکت های بزرگ که نیاز به Covid-19 واکسیناسیون به عنوان یک وضعیت اشتغال است. در آینده ادعا می کند به طور کامل واکسینه کارکنان می تواند ابزار موثر بازاریابی برای دراز مدت مراقبت از امکانات مراکز مراقبت از کودکان و یا حتی فروشگاه های مواد غذایی. این فرضی مبتنی بر بازار طرح برای حمایت از واکسیناسیون ساخت های موجود بر روی تلاش های بسیاری از کسب و کار و ادارات و دانشگاه ها نیاز به ماسک, درجه حرارت چک و حتی “تضمین تست.” به عنوان نهادهای خصوصی آنها نیز نمی خواهد همان قانون اساسی محدودیت هر چند وجود دارد که به احتمال زیاد حقوقی معافیت و الزامات مورد نیاز برای محافظت از اطلاعات بهداشت شخصی.

اگر چه به عنوان فیشر ترس شرکت های هواپیمایی عرصه ورزش و یا فروشگاه نیاز به شواهد و مدارک واکسیناسیون را وارد کنید ؟ واکسن بسیاری از منتقدان فرض این اجتناب ناپذیر است. رسانه های اجتماعی اجرا شده است مملو از اطلاعات غلط در مورد, مجبور, واکسن, و به عنوان یکی از های اخیر توییتر پست توصیه: “همه می توانم بگویم این است که حاضر به واکسن و آماده شدن برای ناتوانی در خرید, فروش, سفر کار می کنند. … من نه به خطر انداختن سلامت من. من واقعا معتقدم که ما آزادی خواهد رفت pdq.”

مسلما وجود دارد که تعداد کمی از مردم که مخالف واکسن در همه اشکال و بعید است که متقاعد شود که واکسن همیشه امن و موثر است. (همچنین شواهدی وجود دارد که برخی از ضد vaxxers در حال بازنگری مخالفت خود را با واکسن آنها به عنوان چهره جدید ترس از بیماری های عفونی.) وجود تعداد قابل ملاحظه از افرادی که مخالف واکسن اما که هنوز هم در حال حاضر نمی خواهم به استفاده از یک Covid-19 واکسن. یک مطالعه نشان داد که حدود 15 درصد از افرادی که حداقل تا حدودی حمایت از واکسن گفت که آنها نمی خواهد دریافت این واکسن و 19 درصد از افرادی که نمی شناخت به عنوان ضد vaxxers گفت: آنها نمی خواهد آن را دریافت کند. این گروه سزاوار بهتر از اطلاعات است که می تواند ارتباط برقرار کند چرا که این واکسن — و این روند که منجر به توسعه آن — سزاوار اعتماد خود را.

در ماه های آینده ارائه خواهد شد یک فرصت برای سیاستگذاران و محققان و سازمان های دولتی به ارائه روشن, صادق, پاسخ به پرسش های بسیاری از مصرف کنندگان بالقوه از هر آینده واکسن ممکن است داشته باشد. اگر چه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کار کرده است برای حمایت از واکسن پذیرش است که آژانس به نظر نمی رسد به پیشرو OWS نیاز به بهداشت و خدمات انسانی وزارت دفاع و سازمان غذا و دارو که مجوز یک واکسن به کار بر روی اعتماد عمومی در راه های جدید است.

به عنوان يک اقتصاددان جی باتاچاریا به تازگی گفته یک خانه نظارت فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده “به خرید اینترنتی از دروغ دروغ ارتباط سرخک ، اریون و سرخجه به اوتیسم بذر ضد واکسن جنبش است یک داستان عبرت انگیز.” بهداشت عمومی سازمان دانشمندان و رهبران دولت خواهد بود عاقلانه به آدرس اطلاعات غلط با شفافیت و صداقت و وضوح. زندگی ما ممکن است بر روی آن بستگی دارد.

جنیفر رایش یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کلرادو دنور و نویسنده کتاب تماس با عکس: چرا پدر و مادر رد واکسن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>