گیلروی سیر جشنواره تیراندازی یک سال بعد: “ما هنوز هم در اینجا برای آنها’

جهانی و همه گیر ملی, سیاسی, درام برابری حرکات; بسیاری اتفاق می افتد در یک سال و به خصوص در سال 2020 است.

برای گیلروی جامعه اثر در ماه ژوئیه گذشته به جرم تیراندازی در سالانه سیر جشنواره هنوز هم احساس می شود. با وجود محدودیت های قرار داده شده در مردم در این شهرستان با توجه به COVID-19 بسیاری از راههایی به مناسبت غمگین سالگرد.

در اینجا فقط چند راه جامعه را گرد هم می آیند برای بزرگداشت زندگی را از دست داده و مردم را تحت تاثیر حوادث غم انگیز در تابستان گذشته ،

‘ما هنوز در اینجا برای آنها’

گیلروی شهرستان مدیر جیمی Forbis گفت که آن را احساس می کند مانند آن بوده است بیش از یک سال با توجه به تمام آنچه که در جهان اتفاق افتاده.

گیلروی شورای شهر در حال برنامه ریزی یک مراسم در ساعت 10 صبح روز سه شنبه در کریسمس تپه پارک سایت تیراندازی. شهردار می گویند چند کلمه و آنها را بالا می برد گیلروی قوی تحت پرچم ایالت کالیفرنیا پرچم. در حالی که این رویداد به روی عموم بسته است با توجه به COVID-19 نگرانی از آن خواهد شد بصورت زنده در شهرستان كازرون دولت Facebook صفحه.

“ما شهردار و شورا می خواستم برای انجام کاری به اذعان تاریخ و رویداد, اما احساس این بود که بهترین و مناسب ترین راه را برای شهر به اذعان به آن” Forbis گفت.

بزرگتر مراسم است که برنامه ریزی شده توسط گیلروی قوی تابآوری مرکز چند آژانس همکاری طراحی شده برای ارائه پشتیبانی طولانی مدت به قربانیان و کسانی که تحت تاثیر این تیراندازی است.

بزرگداشت برگزار خواهد شد در 5 p. m. روز شنبه و همچنین در کریسمس هیل پارک. با توجه به سرپناه در محل محدودیت های حضور و غیاب خواهد بود محدود به 60 نفر است.

منطقه وکیل جف روزن را به یک سخنرانی به افتخار افسران بودند که در تیراندازی قربانیان و بازماندگان. این رویداد خواهد شد بصورت زنده و می توان در اینجا مشاهده کرد.

“سالروز ازدواج می تواند بسیار تحریک, اما آنها نیز می تواند بسیار شفا” گفت: سیلویا ماتا که با این نسخهها کار برای تابآوری مرکز. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که به یاد جامعه است که ما البته به یاد داشته باشید آنچه اتفاق افتاده یک سال پیش در اینجا امروز در گیلروی و ما همچنان در اینجا برای آنها است.”

این مرکز به تازگی بازگشایی شد به صورت حضوری خدمات یک زن و شوهر از هفته پیش. آنها ارائه مشاوره فردی مشاوره گروهی و پشتیبانی گروه.

“یکی از چیزهایی که ما شنیده ام از جامعه این است که مردم احساس می کنند واقعا خود را از دست داده احساس ایمنی” ماتا گفت. “برخی از مردم از ترس رفتن به فضاهای عمومی شما می دانید یک فیلم تئاتر یک فروشگاه مواد غذایی چیزهایی که عادی به نظر می رسد به ما روز به روز. پس از یک تیراندازی شبیه به این اتفاق می افتد, آن را واقعا تحریف حس خود را از ایمنی است.”

“این فقط در زمان بیش از همه بالا’

سلامت روان است که مربوط به موضوع به بازماندگان و انعطاف پذیری مرکز می داند که همه به خوبی.

مرکز ملی PTSD تخمین می زند که 28 درصد از افرادی که در حال حاضر در طول یک جرم تیر اندازی توسعه پست-اختلال استرس پس از سانحه. بخشی از به خاطر سپردن روز برخورد با تروما که به شرح زیر است.

Suenia Villagerardo یک مددکار اجتماعی بالینی و روان درمانگر دارای تجربه دست اول با درمان بيماران مبتلا به PTSD. در زمان تیراندازی او مشغول به کار بود برای شهرستان سانتا کلارا و بخشی از یک گروه از درمانگران که آیا مداخله در بحران و گزارشگیری با بازماندگان در روز پس از.

“وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که دچار آسیب های روانی, تقریبا تمام شهر. اما آنهایی که جلو آمد بودند و معمولا آنهایی که در حال حاضر کمی از برخی از مسائل مربوط به سلامت روان” او گفت:. “اگر وجود دارد افسردگی اساسی یا مسائل پس از این فقط در زمان همه است.”

Villagerardo گفت که سالگرد تاثیر بازماندگان آنها به عنوان آوردن خاطرات. او می خواهد مردم را به یاد داشته باشید که آنها می توانند از طریق آن دریافت کنید و توصیه او این است که برای آرام با خودتان است.

“اذعان حافظه یا تروما; آیا پرتاب آن را به ناخودآگاه خود را, آن را به آمده تا به هر حال در برخی از نقطه,” او گفت:. “اگر شما نیاز به گریه خوب گریه.”

از طریق درمان بیماران خود می توانند یاد بگیرند به نوبه خود منفی ارزش های اصلی به مثبت ارزش های اصلی با درگیر شدن در هنر رسا و حساسیت زدایی حرکت چشم و پردازش مجدد (EDMR). او و دیگر درمانگران محلی در حال حاضر در حال گرفتن بیماران از طریق ویدئو قرار ملاقات.

گروه های حمایت

محلی San Jose فصل Moms Demand Action یک گروه است که مبارزه برای اقدامات ایمنی برای محافظت از مردم از اسلحه و خشونت به یاد این رویداد در روز یکشنبه.

این گروه قرار می گیرد روح جعبه در کریسمس هیل پارک و عکس گرفت. این عکس ها خواهد شد ارسال شده در روز شنبه در رسانه های اجتماعی.

روح جعبه دو قطعه از کاغذ که در حال خورده در سبک اوریگامی برای ایجاد یک جعبه. جعبه نشان دهنده یک فرد است که تحت تاثیر خشونت اسلحه گفت: بروک Strishock عضویت و حوادث رهبر برای سن خوزه فصل. روح جعبه پروژه آغاز شد و در پورتلند بود و پس از مدل ایدز لحاف به عنوان یک راه برای بالا بردن آگاهی در مورد تیراندازی بیماری با توجه به وب سایت خود را.

“آنچه که ما قصد داریم برای نشان دادن این است که ما یک ملت از بازماندگان” او گفت:. “بیش از 80 ، 000 نفر با حضور در این جشنواره بیش از سه روز آخر هفته در سال گذشته و در حالی که کسانی که با حضور خانواده و دوستان ممکن است زخم قابل رویت آنها حمل نامرئی ضربه ای که خشونت اسلحه در پشت برگ برای همیشه.”

Strishock برای اولین بار با او درگیر شد این گروه پس از سال 2018 پارک تیراندازی. او تصمیم گرفت از آن زمان به گام از حاشیه.

“به عنوان یک مادر, من فکر می کنم آن را واقعا به من صحبت کرد داشتن ترس از فرزند خود را در مدرسه بودن دور از تو و چیزی به عنوان وحشتناک به عنوان یک تیراندازی به آنها اتفاق می افتد,” او گفت:. “که واقعا چیزی است که باعث شد من که خاص این بیماری همه گیر در جامعه ما چیزی بود که من می خواستم را درگیر است.”

Moms Demand Action هنوز هم با داشتن جلسات مجازی به حمایت از یکدیگر و انجام تفنگ خود ایمنی ارائه شده است. Strishock احساس آنها را به خوبی می چرخاند به انتقال به مجازی حمایت از آنها آغاز شده به عنوان یک آنلاین Facebook صفحه.

“همه ما می تواند پناهگاه در محل در خانه و فراموش نکنید که وجود دارد این است که یک بزرگتر اپیدمی خشونت اسلحه.” او گفت: “حتی در میان یک بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>