Emmys 2020: نامزدهای بهترین تلویزیون سال

به نوعی در یک سال به عنوان غیر قابل پیش بینی به عنوان 2020, Emmys هنوز هم اتفاق می افتد. و سه شنبه صبح شروع و در ساعت 11:30 am ET/8:30 am PT نامزد برای صنعت تلویزیون برجسته ترین جوایز اعلام خواهد شد.

2020 جایزه امی خواهد شد در سپتامبر 20, ABC جیمی کیمل میزبان مجازی نسخه از جوایز سالانه نشان می دهد. فرش قرمز و پیش نمایش مصاحبه همان نخواهد بود — اگر آنها رخ می دهد در همه — اما تلویزیون آکادمی هنوز هم دست از معمول جوایز. بهترین سریال تلویزیونی از سال گذشته برگزار خواهد شد در چه خواهد بود شاید یک یادآوری از آنچه که بود پشت در قبل از همه گیر روز.

وجود دارد برخی از قابل توجه باز کردن شکافها در این سال در دسته بندی های بالا. سال گذشته در دوم و نهایی آن فصل قمر والر-پل dramedy Fleabag برنده سه جایزه بزرگ: سری کمدی برجسته منجر بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال کمدی و نوشتن در یک سریال کمدی. کسانی که جوایز خواهد بود تا برای grabs در حال حاضر و قبلی حزب سوسیالیست و 2018 برنده شگفت انگیزی خانم Maisel باید یک مورد علاقه. Schitt را نهر که نتیجه نهایی آن فصل در این سال نیز ممکن است ایجاد یک چلپ چلوپ.

به طور مشابه, بازی تاج و تخت برنده بهترین سریال درام در فصل نهایی خود را در سال گذشته و باید باز این زمینه کمی با آن خروج. Better Call Saul, جانشینی و مطرحشد که همه در کنار نامزد بازی تاج و تخت در سال گذشته می تواند سود خود را بر اساس تحسین فصل های اخیر.

در زیر نامزد که ما در به روز رسانی زنده به عنوان آنها اعلام کرد. شما می توانید به تماشای تلویزیون آکادمی اعلام نامزدهای شروع در 11:30 am ET/8:30 am PT. Livestream است که در زیر تعبیه شده. 2020 جایزه امی را در ABC در 8 ساعت و در 20 سپتامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>