Jewher الهام است و شنیده نشده از پدر او پس از 2017.

او پدر و استاد سابق اقتصاد است استاد اقتصاد و برجسته اویغوری فکری در سین کیانگ چین است. او یک وب سایت UighurOnline, که متمرکز بر مسائل مربوط به مسلمان اقلیت های قومی ،

مقامات چینی بارها و بارها تعطیل وب سایت. Jewher می گوید: خانواده تهدید به مرگ دریافت. مقامات چینی نیز ناپدید شد پدر او چندین بار قبل از بازداشت او در سال 2014 و به سرعت پیدا کردن او را به اتهام تجزیه طلبی در اتهامات عنوان شده علیه. او محکوم به زندگی در زندان است.

در ابتدا Jewher به من گفت از آنجا که پدر او یک زندانی سیاسی خانواده می تواند دیدار او هر چند ماه. اما پس از آن دولت چین قطع کردن دسترسی ها در کامپیوتر است.

Jewher است که در ایالات متحده آمریکا; او هنوز خانواده گسترده در سین کیانگ در شمال غربی منطقه در چین که در آن بسیاری Uighurs زندگی می کنند. او نمی صحبت کردن با آنها ، “اگر آنها با من صحبت و یا اگر آنها دریافت یک تماس تلفنی از من فکر نمی کنم هر چیزی خوب را به آنها اتفاق می افتد,” او به من گفت که بیش از این گوشی در هفته گذشته.

Jewher را هدف قرار داده بود توسط دولت چین برای حمایت خود را از اویغوری حقوق. اما در سال های اخیر حزب کمونیست چین است خودسرانه بازداشت و بین 1 میلیون و 3 میلیون دیگر Uighurs در اصطلاح “بازآموزی مراکز” و آنها را مجبور به انجام تلقین روانی از قبیل تحصیل کمونیست تبلیغات و دادن تشکر به رئیس جمهور چین. مقامات چینی نیز در این گزارش مورد استفاده قرار ارایه کرده و دیگر انواع شکنجه از جمله سوء استفاده جنسی به عنوان بخشی از تلقین روند.

این بزرگترین جرم توقیف یک گروه قومی-مذهبی اقلیت گروه پس از جنگ جهانی دوم است.

اردوگاه های کار اجباری افراطی ترین مثال از چین سیاست های غیر انسانی در برابر Uighurs اما حتی کسانی که در خارج از اردوگاه ها به موضوع سیاست های سرکوبگرانه. چین استفاده می شود توده نظارت به نوبه سین کیانگ به یک high-tech پلیس دولت است.

Uighurs در داخل و خارج از اردوگاه در حال بهره برداری برای نیروی کار ارزان مجبور به تولید پوشاک و دیگر محصولات برای فروش هر دو در خانه و خارج از کشور. اخیرا نیویورک تایمز نشان داد که برخی از چینی ساخته شده ماسک صورت فروخته شده در ایالات متحده و کشورهای دیگر تولید شده بودند در کارخانه ها است که با تکیه بر اویغوری کار.

یکی دیگر از تحقیقات اخیر شواهدی که مقامات چینی قرار اویغوری زنان به جرم عقیم سازی آنها را وادار به کنترل بارداری و یا سقط جنین و قرار دادن آنها در اردوگاه ها اگر آنها را مقاومت در برابر. برخی استدلال کرده اند این تلاش برای کنترل اویغوری جمعیت با سازمان ملل متحد تعریف نسل کشی است.

دولت چین اما ادعا می کند که اردوگاه های صرفا فنی و حرفه ای و مراکز آموزشی و که آنها مردم آموزش مهارت های شغلی. آنها را توجیه ظلم و ستم در سین کیانگ به عنوان تلاش برای سرکوب تروریسم و افراط گرایی ناشی از اویغوری جنبش های جدایی طلب.

شده اند وجود دارد حوادث ناآرامی های خشونت آمیز در طول سال از جمله چند مرگبار حملات تروریستی و حداقل یک اویغوری گروه های افراطی در منطقه ترکستان شرقی جنبش اسلامی دارای روابط القاعده و جهانی جهادی جنبش است. اما بسیاری از کارشناسان می گویند که پکن سرکوب و انقیاد از میلیون ها نفر از Uighurs بسیار نامتناسب به نسبتا جزئی ترور تهدید در منطقه است.

به عنوان بیشتر و بیشتر گزارش از جنایات اتفاق می افتد در سین کیانگ هستند نشان داد که جامعه بین المللی دست و پنجه نرم کردن با چگونه برای تنبیه چین برای آن سوء استفاده. ایالات متحده آمریکا به تازگی تحریم هایی را علیه مقامات چینی درگیر در آزار و اذیت این Uighurs و شرکت اعتقاد بر این متکی به اویغوری بیگاری. طرفداران و قانونگذاران هر دو حزب خواستار قوی تر عمل از جمله قرار دادن فشار بیشتری بر روی علامت های تجاری عمده ای برای قطع روابط با شرکت های چینی که اجبار اویغوری کار.

در عین حال آزار و اذیت Uighurs همچنان ادامه دارد و در نظر کامل از جهان است.

Jewhe است که در حال حاضر خودش فعال برای اویغوری حقوق. او می گوید: دانستن آنچه اتفاق می افتد به Uighurs باعث می شود او بیشتر مصمم به حفظ فرهنگ خود او در تاریخ و زبان. “من فکر نمی کنم که هیچ عبارت دیگر برای قرار دادن برای این عمل” او گفت:. “من فکر می کنم این نسل کشی است. این نسل کشی دوره است.”

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

خاویر Zarracina/Vox

سین کیانگ که در آن حدود 11 میلیون Uighurs و دیگر اقلیت مسلمان زندگی می کنند, یک منطقه خودمختار در چین و شمال غربی که از مرز قزاقستان و قرقیزستان و مغولستان. از آن شده است در زیر چینی کنترل از سال 1949 زمانی که جمهوری خلق چین تاسیس شد.

Uighurs صحبت می کنند زبان خود را — یک آسیایی, زبان ترکی شبیه به ازبکی — و بیشتر تمرین شکل متوسط سنی اسلام است. برخی از فعالان از جمله کسانی که به دنبال استقلال از چین اشاره به منطقه شرق ترکستان.

یک بار واقع در امتداد جاده ابریشم مسیر تجارت سین کیانگ است که نفت و منابع غنی است. آن را به عنوان توسعه یافته همراه با بقیه چین منطقه جذب بیشتر هان چینی, مهاجرت تشویق دولت چین.

که جمعیتی تغییر ملتهب تنش های قومی به ویژه در برخی از شهرهای بزرگ. در سال 2009 به عنوان مثال شورش را در ارومچی مرکز سین کیانگ پس از Uighurs اعتراض خود را درمان توسط دولت و اکثریت هان. حدود 200 نفر کشته و صدها نفر مجروح شده در جریان ناآرامی ها.

دولت چین متهم تظاهرات در خشونت آمیز گروه های جدایی طلب — یک تاکتیک آن را ادامه خواهد داد به استفاده از در برابر Uighurs و دیگر اقلیتهای قومی و مذهبی در سراسر چین است.

دولت چین توجیه سرکوب در Uighurs مسلمان و اقلیت ها گفت: آن ها در تلاش برای ریشه کن کردن افراط گرایی و گروه های جدایی طلب. حملات برخی از خشونت توسط اویغوری طلبان رخ داده در سال های اخیر برخی از Uighurs را تبدیل به جنگجویان خارجی, پیوستن به گروه های مانند داعش. اما شواهد کمی از هر منسجم جنبش های جدایی طلب — جهادی ریشه و یا در غیر این صورت — که می تواند چالش دولت چین برخی از کارشناسان به من بگویید.

سین کیانگ نیز عمده تدارکات مرکز پکن بلند پروازانه کمربند و جاده ابتکار یک تریلیون دلار پروژه زیرساخت همراه قدیمی جاده ابریشم به معنای افزایش چین و اقتصادی و نفوذ سیاسی در سراسر جهان است. سین کیانگ را افزایش اهمیت به چین جهانی خواسته است دلیل اصلی که چرا در پکن است که اعمال کنترل خود در منطقه است.

“این منطقه بسیار مهم است به چین در آینده توسعه و کمربند و جاده ابتکار” درو C. Gladney استاد مردم شناسی در کالج پومونا در کالیفرنیا, کالیفرنیا, که مطالعات منطقه به من گفت. “تمام کسانی که در جاده ها از طریق سین کیانگ.”

چین سرکوب Uighurs در ابتدا بخشی از سیاست “د-extremification.” تحت این سیاست پکن به اعمال محدودیت های شدیدی در سین کیانگ در نظر گرفته شده برای پاک کردن Uighurs’ مذهبی اسلامی و هویت فرهنگی از جمله زندانی کردن صدها نفر از هزاران نفر در به اصطلاح “بازآموزی” اردوگاه.

چین دارای یک تاریخ با اردوگاه های بازآموزی ترکیب کار سخت با تلقین به حزب خط. با توجه به تحقیقات توسط آدریان Zenz یک عالم برجسته در چین سیاست های سمت Uighurs, چینی, مقامات شروع به استفاده اختصاصی از اردوگاه ها در سین کیانگ در سراسر سال 2014 در حدود همان زمان که چین متهم یک سری از حملات تروریستی در رادیکال اویغوری نداد.

در سال 2016 سین کیانگ همچنین یک رهبر قدرتمند حزب کمونیست و رئیس به نام چن Quanguo که کار قبلی بود بازگرداندن نظم و کنترل به ناآرام منطقه تبت. چن شهرت به عنوان یک حزب جدا و چیزی است که از یک متخصص در قومی سرکوب. ایالات متحده قرار می گیرد حقوق بشر تحریم چن Quanguo و دیگر مقامات چینی در سین کیانگ در اوایل این ماه.

“[چن Quanguo] مسئول سیستم است که با استفاده از تکنولوژی به دور Uighurs در چنین سرعت سریع — نه تنها در سین کیانگ اما همچنین مدل های مشابه راحتی سبک ایستگاه های پلیس مرتب کردن بر اساس از آزمایش در تبت منطقه قبل از اینکه مستقر در سین کیانگ زمینه گفت:” اولیویا انوش ارشد تحلیلگر سیاست در مطالعات انجام شده در مرکز دیویس موسسه امنیت ملی و سیاست خارجی در بنیاد میراث.

افزایش یافته و تهاجمی توده نظارت و حضور پلیس همراه خود را حرکت به سین کیانگ از جمله “مدیریت شبکه” policing سیستم. به عنوان اکونومیست در گزارش “مقامات تقسیم هر شهرستان به مربع با حدود 500 نفر است. هر مربع یک ایستگاه پلیس که نگه زبانه ها در شهر است. بنابراین در مناطق روستایی هر ایجاد کرد.”

امنیتی و ایست های بازرسی که در آن ساکنان باید اسکن کارت شناسایی شد تا در ایستگاه قطار و در جاده ها به داخل و خارج از شهرها. مقامات گزارش با استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره برای پیگیری ساکنان جنبش. مقامات چینی همچنین بنا به گزارش ها در زمان خون و DNA نمونه قاب به عنوان اجباری بررسی یو پی اس.

پلیس مصادره گوشی های برای دانلود اطلاعات موجود در آنها را از طریق اسکن بعد و یا پیگیری Uighurs از طریق تلفن های همراه خود. پلیس نیز مصادره گذرنامه برای جلوگیری از Uighurs از سفر به خارج از کشور. Uighurs خارج از کشور می گویند خانواده های آنها هدفمند توسط مقامات چینی بخشی از فشار مبارزات انتخاباتی برای حفظ مهاجر از صحبت کردن.

برخی از هدفمند “د-extremification” محدودیت های به دست آورده پوشش در غرب از جمله ممنوعیت خاصی مسلمان نام برای نوزادان و دیگری در بلند ریش و حجاب. دولت پاكستان در تلاش برای ترویج نوشیدن و سیگار کشیدن چون کسانی که نمی نوشند یا دود و مانند مؤمن مسلمانان — مشکوک تلقی می شد.

در اکتبر 2019, Radio Free Asia, a آمریکا-دولت-حمایت آژانس خبری همچنین گزارش داد که هان مردان چینی فرستاده شد برای بررسی در در و گاهی اوقات خواب با اویغوری زنان از جمله کسانی که همسرانشان بازداشت شدند در اردوگاه. این “جفت شدن و خانواده” برنامه آن را به عنوان نامیده می شود طراحی شده است به “ترویج قومی و وحدت” یکی از مقام های محلی توضیح داده شده است.

مقامات چینی باید توجیه این سیاست ها به عنوان لازم برای مقابله با افراط گرایی مذهبی و افراط گرایی اما منتقدان می گویند آنها به معنای محدود کردن اسلام و شیوه های.

دولت چین است که “تلاش برای پاک کردن ethnonational ویژگی از مردم” جیمز Millward استاد در دانشگاه جورج تاون گفت: من در سال 2018 است. “آنها در حال تلاش نیست که آنها را به بیرون از کشور; آنها در حال تلاش برای نگه داشتن آنها را در.”

“هدف نهایی نهایی مسئله ای است که دولت چین با هدف قرار دادن, [است] از شیوه های فرهنگی و باورهای گروه های مسلمان,” او اضافه شده است.

“بازآموزی اردوگاه” — یا اردوگاه های آموزشی به عنوان آنها نیز نامیده می شود در چین — شاید شوم ترین رکن این د extremification سیاست. کارشناسان تخمین می زنند به عنوان بسیاری از 3 میلیون نفر ناپدید شده اند به این اردوگاه ها در برخی از نقطه در حدود 1 میلیون در حال حاضر در حال برگزار شد.

در ابتدا دولت چین را تکذیب کرد این اردوگاه ها حتی وجود داشته است. چین رسانه دولتی در یک زمان را رد کرد و گزارش ها از بازداشت اردوگاه ها به عنوان رسانه های غربی “baselessly انتقاد چین حقوق بشر است.”

اما چین پس از متوقف تظاهر که اردوگاه های واقعی نیست. به جای دولت در تلاش است تا بازیگران آنها را به عنوان هر دو قانونی و بی ضرر. در اکتبر 2018, مقامات چینی به طور موثر قانونی “اردوگاه آموزش و پرورش” را اعلام کرد هدف از بین بردن افراط گرایی است. بعد که ماه یک مقام دولتی در سین کیانگ — که خود را به قومی اویغوری — در مقایسه با مراکز بازداشت به “مدارس شبانه روزی” و بازداشت شدگان به “دانش آموزان است.”

“بسیاری از کارآموزان گفت: آنها قبلا تحت تاثیر افراطی فکر و هرگز شرکت در چنین نوع از هنر و فعالیت های ورزشی است. در حال حاضر آنها چگونه متوجه رنگارنگ زندگی می شود” سین کیانگ فرماندار Shorat Zakir گفت: بنا به گزارش ایسنا در چین-دولت-اجرای news agency.

آنچه که واقعا در رفتن در اردوگاه ها دشوار است می دانم چرا که از چین کمپین دروغ و سرکوب در اطلاعات است. اما به بیرون درز اسناد رسمی و دلسرد کننده دست اول حساب از افراد بازداشت شده در اردوگاه ها کمک کرده اند خارج از کارشناسان و محققان در کنار هم قرار اخلال پرتره از موارد نقض حقوق بشر که در محل وجود دارد.

و این اردوگاه ها خیلی بیشتر شبیه زندان از به اصطلاح مدارس شبانه روزی. یک 2018 گزارش خبرگزاری فرانسه توصیف اردوگاه که در آن هزاران نفر از نگهبانان حمل مشخصی باتوم و گاز اشک آور و تفنگ بی حس کردن به نظارت بازداشت شدگان که برگزار می شود در ساختمان احاطه شده توسط خاردار و دوربین های مادون قرمز. خبرگزاری فرانسه روزنامه نگاران همچنین بررسی مدارک و اسناد دولتی نشان می دهد که سازمان های دولتی نظارت بر اردوگاه های خریداری شده 2,768 پلیس باتوم 550 برقی گاو یادآوریست, 1,367 جفت دستبند و 2,792 قوطی اسپری فلفل.

تحقیقات رویترز در سال 2018 نیز یافت می شود که با توجه به تصاویر ماهواره ای, 39 مشکوک اردوگاه تقریبا سه برابر شده و در اندازه بین آوریل 2017 و اوت سال 2018 است. “جمعی ساخته شده است تا قطعات در این 39 امکانات در حال حاضر پوشش یک منطقه تقریبا به اندازه 140 زمین فوتبال” این گزارش گفت:.

در سال 2019 یکی دیگر از مجموعه ای از اسناد نشان داد که چگونه شدیدا کنترل اردوگاه های کار اجباری هستند. با توجه به بی بی سی بازداشت شدگان بودند “هرگز” مجاز به فرار و خود را “رفتاری نقض” به صورت نظم و انضباط و مجازات است. اسناد دستور داد نظارت اتاق خوابگاه و کلاس های درس. هواپیماهای بدون سرنشین به بیرون درز فیلم اعتقاد بر این بود ثبت شده در ماه اوت گذشته به نظر می رسد برای نشان دادن صدها اویغوری زندانی با چشم بند و دستبند در حال انتقال با قطار.

در ماه فوریه سال 2020 یک درز 137-صفحه گسترده از Karakax شهرستان در سین کیانگ نشان داد که دقیقا چه اویغوری خانواده بودند ردیابی و توسط مقامات. صفحه گسترده شامل 300 نام اویغوری خانواده از جمله هویت مردم متعهد به اردوگاه های کار اجباری و کسانی که مقامات نظارت است. برخی از کسانی که در حال پیگیری بودند به عنوان جوان 16.

در میان چیزهایی که جلب توجه مقامات اخذ پاسپورت (که آیا یا نه آنها سفر) دعا به طور منظم و یا حتی پوشیدن ریش با توجه به نیویورک تایمز. اعضای خانواده نظارت برای شرکت در مراسم مذهبی مانند تشییع جنازه و یا عروسی. Uighurs نیز به اردوگاه فرستاده شده اگر آنها نقض چین تولد محدودیت.

تحقیقات بیشتر توسط Zenz و آسوشیتد پرس در ماه ژوئن 2020 تقویت این یافته نشان می دهد که مقامات چینی به طور سیستماتیک تلاش برای متوقف کردن اویغوری زنان از داشتن فرزند خطر توقیف اگر آنها نقض قوانین است. بر اساس این گزارش:

دولت به طور منظم به افراد اقلیت زنان به بارداری چک و نیروهای داخل رحمی دستگاه های عقیم سازی و حتی سقط جنین در صدها نفر از هزاران نفر مصاحبه ها و داده ها نشان می دهد. حتی در حالی که استفاده از آیودی و عقیم سازی کاهش یافته در سراسر کشور آن در حال افزایش است به شدت در سین کیانگ.

تحقیق و پشت کردن گزارش های موردی از زنان بازداشت شده در اردوگاه ها که می گویند آنها مجبور به انجام معاینات و سقط جنین.

در دسامبر 2017, Gulzira Mogdyn یک زن 38 ساله قومی قزاق و چینی شهروند بازداشت شده بود در سین کیانگ قرار داده و تحت بازداشت خانگی است. او گفت واشنگتن پست در ماه اکتبر 2019 که در طول بازداشت او شده است می خواهم مجبور به انجام یک معاینه فیزیکی. او در 10 هفته باردار; یک ماه بعد پزشکان خاتمه بارداری در برابر او خواهد شد. “دو انسان از دست داده بودند در این تراژدی — کودک من و من” Mogdyn گفت: پست.

در داخل این اردوگاه بازداشت شدگان هستند بنا به گزارش ها در معرض عجیب و غریب, تمرینات با هدف “شستشوی مغزی” آنها را به عنوان به خوبی به عنوان فیزیکی شکنجه و تجاوز و محرومیت از خواب. Millward این استاد دانشگاه جورج تاون گفت: مقامات چینی دیدن این اردوگاه به عنوان “یک نوع تبدیل درمانی و بحث آنها در مورد آن که در راه است.”

یک منبع همچنین گفت: رادیو آزاد آسیا در سال 2018 است که یک مقام چینی به حال با اشاره به “آموزش مجدد” فرآیند به عنوان شبیه به “اسپری مواد شیمیایی در محصولات کشاورزی. به همین دلیل است که به طور کلی بازآموزی نه محدود به چند نفر است.”

واشنگتن پست منتشر شده یک حساب کاربری از Kayrat سمرقند که بازداشت شد در یکی از اردوگاه های برای سه ماه:

30 سال در آنجا ماند در یک خوابگاه با 14 مرد دیگر. بعد از اتاق جستجو بود هر روز صبح او گفت:, روز آغاز شد و با دو ساعت مطالعه در افراد از جمله “روح از 19 حزب کنگره” که در آن Xi تشریح سیاسی خود را جزم در سه ساعت سخنرانی و چین از سیاست های در اقلیت و دین است. زندانیان را بخوان کمونیست آهنگ ها شعار “زنده باد خلق چین” و فراموش نظامی-سبک آموزش در بعد از ظهر قبل از نوشتن حساب خود بعد, او گفت:.

“کسانی که سرپیچی از قوانین حاضر به وظیفه درگیر در دعوا و یا برای دیر شد مطالعات قرار داده شد در دستبند و مچ پا کافهای تا 12 ساعت” سمرقند گفت: پست.

در جولای 2018 شنیدن کنگره-اجرایی کمیسیون در چین — یک کمیته ویژه ای راه اندازی شده توسط کنگره برای نظارت بر حقوق بشر در چین — جسیکا Batke سابق تحلیلگر تحقیقات در وزارت امور خارجه شهادت داد که “در حداقل برخی از این امکانات بازداشت شدگان منوط به ارایه کرده که در انزوا نگه داشته و بدون آب و غذا و مانع از خواب.”

“آنها در حال بازجویی در مورد اعمال مذهبی و مورد نیاز ساخته شده از سفرهای خارج از کشور” Batke ادامه داد. “آنها مجبور به عذر خواهی برای لباس آنها را به تن و یا برای دعا در محل اشتباه در زمان اشتباه است.”

فراتر از اردوگاه های بازداشت وجود دارد در حال حاضر شواهد رو به رشد است که Uighurs هستند که مجبور به کار در کارخانه های چینی. با توجه به در همه جا از چینی ساخت که مسلما به این معنی است که بهره برداری از Uighurs تعبیه شده است در جهانی زنجیره تامین.

“آن است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای سخت به چشم پوشی از این واقعیت است که کالاهای تولید شده در شرق ترکستان بالا احتمال در حال تولید با کار اجباری” Nury Turkel رئیس هیئت اویغور حقوق بشر پروژه گفت: کنگره در اکتبر 2019 با استفاده از “شرق ترکستان” برای اشاره به سین کیانگ.

این کار اجباری است که اتفاق می افتد هر دو در سین کیانگ و در دیگر نقاط چین با توجه به گزارش های اخیر. ماه مارس سال 2020 گزارش از کنگره-اجرایی کمیسیون در چین دو حزبی کنگره نیز یافت اویغوری بیگاری گرفتن محل در اردوگاه های اقامت اجباری.

با توجه به یک گزارش از استرالیا سیاست راهبردی موسسه (ASPI) حداقل 80,000 Uighurs گرفته شد از سین کیانگ و انتقال به کارخانه در سراسر چین بین سال 2017 و 2019 هر چند این احتمال وجود دارد که یک lowball برآورد. برخی از Uighurs گرفته شد به طور مستقیم از اردوگاه های کار اجباری به کارخانه ها هر چند شرایط آینه کسانی که آنها را رو در بازداشت, با توجه به مطالعه است. Uighurs تحت نظارت مستمر مجبور به انجام ماندارین زبان و دیگر آموزه های سیاسی در وقت آزاد خود را. بحرانی ترین آنها را ترک نمی.

در ماه جولای سال 2019 استرالیا شرکت پخش گزارش یک داستان از یک اویغوری زن 38 ساله Dilnur که فرستاده شد به یک اردوگاه همراه با شوهرش. در ماه مه Dilnur بهداری در استرالیا به او بگویید که او می تواند گرفته شده از اردوگاه ها و ارسال به کار در یک فن آوری کارخانه در اورومچی. “660 مردم در آورده دستبند و دستبند و آن بزرگ است,” او نوشت.

دوباره, آن را سخت برای دریافت اطلاعات کامل از چین را شدیدا کنترل سیستم اما به بیرون درز اسناد و مدارک و شهادت از برخی از کارگران ایم که مجبور به کارخانه ها ارائه شواهد قانع کننده. آیات بالا بردن سوالات جدی برای زنجیره تامین جهانی و هر کسی که اقدام به خرید کالا که در یک نقطه از طریق چین است.

به ASPI یافت که حداقل 27 مشکوک کارخانه ها با استفاده از کارگران از سین کیانگ که به طور بالقوه دارای قابلیت اتصال به 83 عمده مارک های جهانی است. منطقه سین کیانگ به طور خاص است که عمده پنبه توپی برای چین به معنی سین کیانگ پنبه ممکن است در نهایت در محصولات نهایی از بسیاری از لباس خط.

واشنگتن پست و ASPI یافت که کره جنوبی متعلق به چینگدائو Taekwang کفش Co. در چینگدائو, چین یک نایک تامین کننده برای دهه استخدام حدود 700 اویغوری کارگران است. اگر آنها نمی تواند تایید کند که Uighurs مجبور شدند به کار گفته شاهدان عینی نوشته که کارگران نیست اجازه خروج آزادانه.

نایک پس از آن گفت: در ارتباط با تامین کنندگان به “ارزیابی خطرات بالقوه” مرتبط با استخدام Uighurs. دیگر شرکت ها مانند اپل گفته اند که آنها هیچ شواهدی از بیگاری اما آنها در حال نظارت بر منابع خود را.

یکی دیگر از تحقیقات اخیر در نیویورک تایمز است که مجبور اویغوری کار است که استفاده می شود به شخصی تجهیزات حفاظتی به طور خاص کسانی که یکبار مصرف فولاد ماسک های صورت هستند که در همه جا در زمان Covid-19.

فقط در هفته گذشته بیش از 72 اویغوری حقوق گروه و 100 گروه های جامعه مدنی در سراسر جهان راه اندازی یک کمپین برای پایان دادن به مجبور اویغوری کار خواستار شرکت متوقف منابع پنبه و نخ و منسوجات و محصولات به پایان رسید از سین کیانگ و برای شرکت ها برای کاهش روابط با تامین کنندگان دخیل در بیگاری طرح.

Zubayra Shamseden چینی توسعه هماهنگ با اویغور حقوق بشر پروژه به من گفت که Uighurs مواجه اند تبعیض برای سال در آموزش و پرورش و اشتغال است. “آن را فقط نمی توانید, توجه, جهان,” او گفت:.

از سرفصل های اخیر از جمله کسانی که در مورد کنترل تولد و عقیم سازی اجباری کمک کرده اند را تغییر دهند. اما او گفت: هر کسی که واقعا سعی کردم به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در Xinjing می توانید ببینید اگر آنها نگاه کرد. “این روشن آن وجود دارد. آن را فقط شفاف,” او گفت:, و اضافه کرد که چین هنوز هم انکار همه آن را.

که جهان در نهایت شروع به توجه است که مهم است اما آن را تقریبا به اندازه کافی. فعالان می گویند دولت ها و نهادهای بین المللی نیاز به کار بیشتر برای فشار چین است.

Uighurs در خارج از کشور در حال هل دادن برای دادگاه جنایی بین المللی به بررسی چین برای نسل کشی و دیگر جنایات. نائومی Kikoler مدیر Simon-Skjodt مرکز برای پیشگیری از نسل کشی در ایالات متحده در موزه یادبود هولوکاست در ماه مارس گفت که “وجود دلایل منطقی به این باور است که چین مسئول جنایت علیه بشریت است.” اما از آنجا که چین به رسمیت نمی شناسد ICC حوزه قضایی که روش ممکن است محدودیت های آن است.

برخی از نمایندگان کنگره آمریکا تحت فشار بوده اند برای ما سخت تر در چین در اویغوری موضوع و وزارت امور خارجه حمایت برای Uighurs به عنوان بخشی از آن آزادی مذهبی طرح های.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود شده بود خیلی آرام در موضوع و به نظر می رسد تمایل خود را به مذاکره یک معامله تجاری با چین یک دلیل بزرگ چرا. “خوب شد که ما در وسط یک تجارت عمده معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه ژوئن هنگامی که پرسیده شد که چرا او تا به حال هنوز اعمال خزانه داری آمریکا برای تحریم مقامات چینی درگیر در سرکوب Uighurs.

مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون همچنین ادعا شده که تهمت شخصا به چین چراغ سبز به حفظ ساختمان اردوگاه گفتن یازدهم در یک جلسه در ماه ژوئن 2019 که آن را “دقیقا درست انجام دهد.” (جلسه حضور داشتند تنها دو نفر از رهبران و مفسران پس از بولتون است که با تکیه بر آنچه که مترجم به او گفت پس از این نشست است. دیگر مقامات آمریکایی را تکذیب کرده اند بولتون حساب.)

در ماه ژوئن این تهمت به قانون امضا اویغور حقوق بشر سیاست عمل 2020 که تحمیل تحریم های خارجی افراد و نهادهای درگیر در موارد نقض حقوق بشر در سین کیانگ و نیاز به رئیس جمهور به صورت دوره ای “ارسال کنگره یک لیست شناسایی افراد خارجی و نهادهای مسئول از جمله حقوق بشر است.”

و از آن زمان به بعد ما را تحریم کرده است که مقامات از جمله چن Quangou که مسئول سین کیانگ و متفکر در پشت آن نظارت, سیاست. آمریکا نیز قرار می گیرد, تحریم ها در سین کیانگ عمومی امنیت دفتر و مدیر آن وانگ Mingshan تحت جهانی Magnitsky عمل می کنند که اهداف حقوق بشر معتادان در سراسر جهان است.

آمریکا تحریم خشم چین و پکن انتقام تحریم مقامات آمریکایی از جمله سناتور. مارکو روبیو (R-FL) و تشکر. کریس اسمیت (R-نیوجرسی) شده اند که برخی از مهمترین آوازی طرفداران در کنگره در برابر چین و سوء استفاده از Uighurs.

آمریکا نیز در لیست سیاه 11 شرکت های چینی در ماه ژوئیه به دلیل روابط خود را به نقض حقوق بشر در سین کیانگ که بدان معنی است که کسانی که شرکت نمی تواند به راحتی دسترسی ما فن آوری و یا محصولات. حداقل نه نفر از شرکت تا به حال روابط را مجبور به اویغوری کار از جمله برخی نام در ASPI گزارش بود که روابط عمده مارک های لباس. دو نفر دیگر به این فهرست اضافه شده به دلیل استفاده از “تجزیه و تحلیل ژنتیکی” با هدف قرار دادن اقلیت مسلمان شدند.

اما برگ برنده دولت رویکرد سخت تر نسبت به چین در اویغوری موضوع نیز می آید به عنوان دولت به دنبال قرار دادن افزایش فشار بر چین بیش از دست زدن به آن از coronavirus بیماری همه گیر. تنش بین واشنگتن و پکن در حال افزایش و tit-for-tat در حال غرق شدن رابطه بین دو ابرقدرت.

“من نگران هستم که یک بار دیگر Uighurs نیست که جدی گرفته شود و از خود به جای استفاده می شود به عنوان یک نوع از گرو در یک بزرگتر ژئوپولیتیک استراتژی” Gladney از کالج پومونا گفت.

اما فشار بر چین برای آن نقض حقوق بشر — هر دو در سین کیانگ و در هنگ کنگ — باید به یک اولویت برای هر دولت آمریکا. “من قطعا فکر می کنم که وجود دارد تلاش برای فشار چین در هر راه است که آن را احتمالا می تواند انجام شود” انوش گفت: ایالات متحده است. “اما من فکر می کنم وجود دارد همچنین این گسترده تر به رسمیت شناختن است که آنچه در جریان است در سین کیانگ است که قطعا در میان برخی از بدترین حقوق بشر جنایات در حال وقوع قطعا در این دهه و حتی شاید در نسل ما.”

جزئیات جدید در مورد جنایات در داخل اردوگاه اضافه شده اند و حتی بیشتر حس فوریت. قانونگذاران هر دو حزب را امضا کرده اند به اویغور بیگاری پیشگیری عمل می کنند که نیاز است که شرکت های اثبات هر گونه محصولات از منابع سین کیانگ نه شامل کار اجباری و خواهد کامپایل از لیست شرکت های چینی است که با تکیه بر کار اجباری. سناتور نیز خواست تهمت و دولت به ایجاد یک بیانیه رسمی که قساوت جنایات اتفاق می افتد در سین کیانگ. برخی از طرفداران نیز خواستار مصرف کنندگان به تحریم محصولات که ممکن است ساخته شده است با اویغوری کار.

فشار اقتصادی — به خصوص اگر آن نیروهای شرکت های بزرگ برای شکستن روابط با برخی از تولید کنندگان چینی — ممکن است یکی از موثر ترین ابزار هر چند که آن نیز به طور فزاینده به چالش کشیدن در یک جهان که مصرف جهانی coronavirus همه گیر و یک فاجعه اقتصادی است.

اما همه گیر خود Shamseden از اویغور حقوق بشر پروژه گفت: من هنوز دلیل دیگری برای ضرورت. او را دیدم آن را به عنوان یکی دیگر از دلایل بالقوه برای دولت چین به تشدید آن سرکوب تحت پوشش قرنطینه برای Covid-19. “آن را به یکی دیگر از بهانه خوبی است فقط به بازداشت افراد خودسرانه” او گفت:.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de