Chauncey لی Veatch III شناخته شده Coachella Valley مربی سابق و صحرا خورشید عضو هیئت تحریریه درگذشت در تاریخ 23 ژوئن در سن جکینتو. او 72.

Veatch برگ یک میراث به عنوان یک معلم اختصاص داده شده یک قهرمان برای دانش آموزان محروم, یک سرهنگ در ارتش ایالات متحده و ملی معلم در سال 2002.

Veatch متولد شد و در هاچینسون کن., در 8 مارس سال 1948 و دریافت دیپلم خود را از فرانکفورت دبیرستان آمریکایی در سال 1966. در سال 1970 او لیسانس خود را در رشته تاریخ از دانشگاه آرام در استاکتون و پنج سال بعد مدرک دکتر, مدرک از دانشگاه نوتردام. در سال 1968 پس از الهام آمریکایی کار رهبر و فعال حقوق مدنی سزار چاوز در کالج او ثبت نام رای دهندگان به عنوان یک متحد کارگران مزرعه داوطلب.

قبل از تبدیل شدن به یک معلم Veatch خدمت در ارتش ایالات متحده پیاده نظام و خدمات پزشکی سپاه برای بیش از 20 سال بازنشسته در سال 1995 به عنوان یک سرهنگ.

در اواسط 1990s Veatch شروع دوم خود را حرفه ای به عنوان یک معلم در جان کلی مدرسه ابتدایی در حرارتی که در آن او تا به حال یک “فوری و تاثیر عمیقی” بر روی دانشجویان و استادان برادر خود گرگوری Veatch گفت. Veatch بعد شروع به تدریس در Coachella Valley High School.

در مصاحبه با آفتاب صحرا در سال 2002 Veatch گفت: او متوجه شد در طول چند روز در کار است که این حرفه بزرگی بود برای او مناسب است.

“در روز دوم من می دانستم که من می خواستم به عنوان بهترین من می تواند واقعا موثر, معلم,” او گفت:. “این جمله فوق العاده مناسب و راحت. من می دانستم این بود که واقعا خاص پاداش. من دوست دارم بچه ها. آن را به صورت خودکار.”

هر دو دانش آموزان و مقامات محلی به توافق رسیدند.

“که در آن بیشتر خواهد دیدن محروم منطقه با چالش فضای آموزشی و مشکل سخت برای رسیدن به دانش آموزان Chauncey Veatch دیدم هدیه استعداد و همچنین به عنوان زیبا و پر جنب و جوش فرهنگ و ارزش های نظام” Assemblymember ادواردو گارسیا گفت: در سال 2018 در یک مراسم اعطای جوایز. “Chauncey واقعا معتقد دانش آموزان خود را و توانایی خود را برای رسیدن به بدون محدودیت.”

از سال 1995 بر او همچنین تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم و تابعیت کلاس از طریق Coachella Valley Unified School District.

“او اغلب منعکس شده فوق العاده تلاش ها و موفقیت های دانش آموزان خود را با شادی بزرگ” برادر خود را گرگوری گفت.

معلم سال, ‘سازنده رویاها”

در سال 2001 Veatch نامگذاری شد, کالیفرنیا, معلم سال. در تاریخ 24 آوریل سال 2002 در یک باغ گل رز کاخ سفید مراسم او ملی به نام معلم سال توسط جورج دبلیو بوش رئیس جمهور انتخاب شده از یک استخر از بیش از 3 میلیون نامزدها. Veatch همچنین خدمت در یک زمان و موقعیت به عنوان یک ملی, سخنگوی آموزش و پرورش از سال 2002 تا 2003.

بعدها در زندگی خود Veatch عضو خورشید صحرا هیئت تحریریه برای بیش از هفت سال است. در سال 2015 او انتقال به یک وضعیت بازنشسته در هیئت مدیره.

“فراتر از ما موضع در تورنسل مسائل هیئت مدیره به نظر می رسد فرصت های به ستایش کسانی که متعهد به انجام آنچه درست است” سابق صحرا خورشید سردبیر اجرایی گرگ برتون نوشت: در سال 2015. “این یک وظیفه مقدس است که Chauncey اغلب ما را به یاد.”

Veatch برتون اضافه شده است “به شدت متمرکز بر بهبود جامعه ما است.”

دو سال پیش Veatch ارائه شد با یک “دوست از جامعه لاتین” جایزه در سال 2018 لاتین روح جوایز. Assemblymember گارسیا درخواست کرده بود که این جایزه دسته تواند به طور خاص به افتخار کسانی که مانند Veatch.

“من کاملا متقاعد شده است که مثبت مسیر شرقی Coachella Valley دیده است بیش از چند دهه گذشته به دلیل در بخشی به آقای Veatch قابل توجه روش توسعه رهبری که ریشه گرفته است, بیش از نسل از دانش آموزان” گارسیا گفت.

بیش از چند سال گذشته Veatch ادامه به ارائه به مربیان و دانش آموزان تمرکز بر روی دبستانی برنامه و اوایل دوران کودکی توسعه است.

“بزرگ خود را هدیه ای از شخصیت خود را قوی کار اخلاق و نوع رفتار را ترک کرده اند قابل تصور بسیاری از کسانی که او آموخته و الهام گرفته از آن در سراسر سیستم آموزش و پرورش ما” برادر خود را گفت. “او یک سازنده از رویاهای که به تدریس فرزندان ما سرنوشت.”

Veatch reminisced در سال 2002 که او یک معلم به منظور انجام “چیزی از ارزش است.”

“یکی از اصلی درس من سعی می کنم برای به اشتراک گذاشتن با ما دانش آموزان است که وقت خود را تا پول رفتن نیست با شما اموال رفتن نیست با شما,” او گفت:. “آنچه در پشت سر باقی می ماند این است که چگونه شما صرف زمان خود و آنچه که می گوید در مورد آنچه شما ارزش.”

و او اضافه کرد: “من فکر می کردم که صرف زمان من به عنوان یک معلم را ارزش بزرگ است.”

Veatch که قبل از مرگ توسط پدر و مادر خود Chauncey و گلادیس Veatch و برادران خود داگلاس برنت Veatch و برادلی کریگ Veatch. او جان سالم توسط برادر, Gregory Veatch از همت او خواهر Latasa و همسرش جرالد Latasa از تریسی, کالیفرنیا.; برادرزاده جرالد Latasa جونیور از ساکرامنتو; عمه پسر عمو لاکهارت از Springfield, Va.; عموزاده Allan و شارون Baumann و رونالد و پت برایانت و خانواده کنراد برایانت از Burrton, Kan.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de