کالیفرنیا, پیشنهاد نمایندگان مجلس 100 میلیارد دلار طرح محرک

دموکرات ها که کنترل کالیفرنیا مقننه در روز دوشنبه پیشنهاد 100 میلیارد دلار طرح محرک اقتصاد است که متکی بر آنچه آنها خواستار “آینده مالیات کوپن” همراه با سرعت بالا از دیگر هزینه های طول coronavirus بیماری همه گیر.

این برنامه اجازه می دهد دولت خزانه دار فیونا Ma به موضوع مالیات کوپن است که طرفداران گفت که می تواند در بالا بردن میلیاردها دلار اگر آنها گفت: آن را بیش از حد به زودی برای ارائه دقیق تر تخمین می زنند.

دولت را مالیات دهندگان پیش پرداخت مالیات خود را برای یک آینده بودجه سال کمی که هنوز نامشخص تخفیف. بسیاری از کسانی که به احتمال زیاد به استفاده از این برنامه خواهد بود ثروتمند به اندازه کافی به آن را از نظر مالی به ارزش در حالی که خود را گفت: تیم شافر معاون خزانه برای امور مالی است.

“این یک کار در حال پیشرفت است. بسیاری از است aspirational و درست پس” شافر گفت.

Ma در بیانیه ای به تمجید نمایندگان مجلس برای توجه به “خلاق در خارج از جعبه راه حل” برای کمک به دولت در بهبود اقتصادی.

قانونگذاران اعلام کرد طرح خود را به عنوان قوه مقننه آغاز می شود پنج هفته با حداکثر سرعت دویدن به آن Aug. 31 adjournment, پس از رها ترین این جلسه قانونی برای ترس از گسترش ویروس.

سناتور. باب Hertzberg از وان Nuys یکی از سرب طرفداران گفت: مالیات دهندگان می تواند پیش پرداخت مالیات خود را از طریق 2024 زیر پیشنهاد دادن دولت “سه سال در باند فرودگاه به عقب بر گردیم روی پای ما” در پیش بینی است که اقتصاد را بهبود بخشد به اندازه کافی به اجازه دولت برای جذب این از دست دادن در آینده درآمد.

مجلس بودجه رئیس کمیته فیل تینگ سان فرانسیسکو برابر کوپن به کوپن که مالیات دهندگان می تواند با استفاده از بعد و یا فروش.

“من فکر می کنم ما می تواند فروش به چند و یا به عنوان بسیاری وجود دارد به عنوان یک علاقه. بدیهی است که ما می باید به حقه بازی است که با درآمد آینده نیاز دارد” تینگ گفت.

این طرح شامل نمی شود هر گونه مالیات های جدید را با سرعت بالا هزینه از کالیفرنیا بنزین مالیاتی, تصویب به عنوان بخشی از یک 2017 قانون طراحی شده برای بالا بردن حدود 5 میلیارد دلار در سال برای جاده و حمل و نقل انبوه برنامه های.

جمع آوری مخابرات هزینه های اولیه را به کمک به پرداخت هزینه برای گسترش ارتباطات باند پهن. قانونگذاران گفت که کمک به مدارس ارائه آموزش از راه دور برای دانش آموزان, بسیاری از آنها خواهد شد در نظر گرفتن کلاس از صفحه اصلی این سقوط و کمک به کارگران از راه دور برای جلوگیری از به طور بالقوه عفونی محل های کار است.

این طرح همچنین خواستار سرعت بیشتری صرف پول از کلی تعهد اوراق قرضه است که در حال حاضر تصویب شده و از پول تولید شده توسط دولت را کلاه و تجارت برنامه برای کاهش آلودگی است.

قانونگذاران گفت که آنها در حال اقدام در بخشی به دلیل عدم اطمینان بر اینکه هر محرک پول و یا دیگر کمک خواهد شد و تایید شده توسط کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما طرح خود را متکی در بخش, بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصویب اضافی قرض گرفتن از دولت فدرال برای تقویت بیمه بیکاری ایالت برنامه های.

کالیفرنیا در حال حاضر به قرض گرفته شده میلیاردها دلار از دولت فدرال و تینگ گفت که بخشی از این طرح ممکن است مشروط به اینکه کنگره گسترش اضافی 600 $در هر هفته در مزایای بیکاری که منقضی جمعه و یا اگر قانونگذاران دولت توافق به جای بخشی از 600 دلار.

قانونگذاران باید “برآورد خشن” از آنچه هر یک از اجزای این طرح می تواند در بالا بردن تینگ گفت اما تمایلی به ارائه آنها را تا زمانی که مذاکره با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در اختتامیه هفته از جلسه قانونی.

“قرار دادن عدد واقعا هیچ معنایی ندارد مگر اینکه علاقه وجود دارد در فرمانداری پایان باید دقیق تر بحث” تینگ گفت.

Newsom گفت که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود این طرح است.

“من می خواهم بی مبالات به نظر من تا زمانی که من فرصتی برای بررسی جزئیات و با خوشحالی ما را در موقعیت خوبی شناخته شده” Newsom همکار دموکرات گفت: چند دقیقه پس از قانونگذاران منتشر شد پیشنهاد خود را.

جمهوری خواهان که بسیار بیشتر در قوه مقننه را بلافاصله نظر.

دموکرات ها گفت: هدف آنها این است که به خار شغل در حالی که کمک به کسب و کارهای کوچک به خصوص کسانی که متعلق به زنان و یا اقلیت نژادی. سناتور. جیم Beall سن خوزه با اشاره به تخمین می زند که 13,000 مشاغل ایجاد شده برای هر $1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در زیرساخت ها است.

آنها ارائه چند ویژگی اما گفت که می تواند شامل گسترش کسب و کار کوچک معافیت مالیاتی محافظ کسب و کارهای کوچک از افزایش بیکاری و هزینه های بیمه و یا تشویق بیشتر تولید تجهیزات حفاظتی مورد نیاز در طول بیماری همه گیر.

تلاش دیگر می تواند شامل گسترش کم درآمد مالیاتی اعتبارات تشویق بیشتر مقرون به صرفه مسکن و یا حفاظت از تلاش مستاجرها و صاحبخانه به قانونگذاران گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>