یک آژانس فدرال متمرکز بر پیشگیری از حوادث صنعتی است که در حمایت از زندگی. تهمت می خواهد آن را از بین رفته اند.

این اواخر در تغییر دوم زمانی که کارگران در سیلیکون کارخانه در ایلینوی متوجه چیزی اشتباه رفته بود. یک مخزن از سیلیکون hydride استفاده دافع آب شروع به کف و صدای خش خش. یک اپراتور مخلوط کردن مواد شیمیایی در مخزن فریاد زد: در نا امیدی. دو نفر از همکاران خود در حال اجرا در آمد. رنگ زرد کم رنگ رقیق پر از هوا است. آن داغ بود. هیچ یک از این عادی بود.

یک سرپرست به سرعت دستور داد یک کارگر به نوبه خود بر روی اگزوز فن و دیگری برای باز کردن ساختمان درب گاراژ اما نه شانس. در عرض چند ثانیه 30000 فوت مربع ساختمان منفجر شد تند خانه و کسب و کار در عرض 20 مایل از پورشه, ایلینوی, کارخانه. نجات خدمه مجبور به غربال کردن از طریق آوار به مدت چهار روز برای پیدا کردن هر یک از بدن.

چهار کارگر جان شب از مه 3 2019 در AB تخصص سیلیکون از جمله شیمیایی اپراتور و رئیس خود را. در عین حال عمومی هرگز ممکن است دریابید که چه چیزی را اشتباه رفت و دیگر شرکت های شیمیایی ممکن است هرگز یاد بگیرند که چگونه برای جلوگیری از یک شبیه انفجار. که به دلیل مستقل فدرالی که به بررسی حوادث شیمیایی است که در حمایت از زندگی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد آن را به ناپدید می شوند در دسترس نباشد.

پرسنل اورژانس و اجرای قانون جستجو و پاک کردن صحنه یک انفجار در AB تخصص سیلیکون کارخانه شیمیایی در مارس 4, 2019 در پورشه, Illinois.
ارین katie galgano/شیکاگو تریبون/تریبون سرویس خبری via Getty Images
خدمه پیاده روی را از طریق باقی مانده است. گزارش نهایی از تحقیق و تفحص درباره این انفجار که به کشته شدن چهار کارگر نمی تواند منتشر شود تا زمانی که فدرال ایمنی مواد شیمیایی و خطر بررسی هیئت مدیره کوتاه بر اعضا.
Jose M. Osorio/شیکاگو تریبون/تریبون سرویس خبری via Getty Images

که آژانس ایمنی مواد شیمیایی و خطر بررسی هیئت مدیره به بررسی حوادث و توصیه می کند — اما آن را نمی کند تنظیم میباشد. از سال 1998 آن را به نگاه به برخی از کشور بزرگترین صنعتی بلایای طبیعی از جمله 2010 افق آبهای عمیق فوران چاه نفت که به کشته شدن 11 کارگر و ریخته حدود 4 میلیون بشکه نفت به خلیج مکزیک; و 2005 انفجار در پالایشگاه BP در شهر تگزاس, تگزاس که به کشته شدن 15 نفر از کارگران و زخمی 180. هیئت مدیره کار منجر به تغییر در شیوه های صنعت از تگزاس به کانزاس و قوانین متحده از می سی سی پی به کانکتیکات است.

این احتمال وجود دارد که زمانی که تحقیقات مربوط به AB تخصص سیلیکون انفجار پیچد تا هیئت مدیره نمی خواهد بود قادر به پاسخگویی به حد نصاب مورد نیاز به دامپزشک و تصویب محققان’ یافته ها و توصیه ها. پس مارس 2, از آن شده است عامل تنها با یک رای گیری عضو از یک ممکن است پنج یک رای کمتر از حد نصاب. آن شده است به طور موثر از کار افتاده.

کاخ سفید نشده است اعلام کرد قصد دارد برای پر کردن هیئت مدیره چهار کرسی خالی. در واقع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش شده است به انجام مخالف هل دادن برای از بین بردن مدیره در هر یک از بودجه سالانه پیشنهاد — هر چند او نیست متقاعد کنگره پال خواستار قطع بودجه دولت از آن.

بدون رسیدن به حد نصاب هیئت مدیره نمی خواهد بود قادر به انتشار گزارش نهایی از هر یک از آن 13 در حال بررسی و تحقیقات است.

این وضعیت باعث ایجاد “بسیار دشوار و چالش” ریک Engler که اصطلاح در هیئت مدیره به پایان رسید در ماه فوریه گفت: این مرکز برای یکپارچگی است. “ما همچنان به حوادث شیمیایی و [مدیره] توصیه های صرفه جویی در زندگی می کند.”

بازرس کل ایالات متحده آژانس حفاظت از محیط زیست که نظارت بر هیئت مدیره به تازگی به نام وضعیت یک ماده از “بالا ضرورت است.”

“داشتن تنها یک عضو باعث اختلال در عملکرد [مدیره],” بازرس کل گزارش ماه ژوئیه اعلام کرد.

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هیئت مدیره را به آتش کشیدند نشان دهنده یک اختلال گسترده تر در سازمان های فدرال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را تماشا کنید. رئیس جمهور بارها موفق به تعیین رهبران در سازمان به نظر او غیر ضروری ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای برخی از به کار گیرند.

که اتفاق افتاده است به عنوان مثال در انتخابات فدرال کمیسیون. برای نه ماه FEC نمی به اندازه کافی کمیسیون را کلید اجرای اقداماتی از قبیل بررسی امکان مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است. ما شایستگی سیستم های حفاظت هیئت مدیره در ضمن تا به حال هر عضو هیئت مدیره از فوریه 2019 و قادر به نقد و بررسی محل کار شکایت از کارمندان فدرال.

بر خلاف FEC و شایستگی سیستم های حفاظت هیئت مدیره این هیئت مدیره ایمنی مواد شیمیایی کار است که موضوع مرگ و زندگی است. میلیون ها نفر از مردم در آمریکا — بیشتر کارگران بلکه اعضای عمومی — در معرض خطر هستند از آتش سوزی, انفجار و یا شیمیایی منتشر شده و بسیاری از آنها احتمالا آن را درک نمی کنند.

ایالات متحده در میان جهان بالا شیمیایی تولید. بیش از 12000 امکانات رسیدگی سمی یا قابل اشتعال و مواد شیمیایی مورد استفاده برای ایجاد همه چیز از دارو به کود و اغلب در نزدیکی کسب و کار و مناطق مسکونی. این سرویس پژوهشی کنگره یافت که 90 از این امکانات هر یک را یک میلیون و یا بیشتر افراد در معرض خطر از حوادث در بدترین سناریو مورد. به عنوان از 2014 در حدود 4.6 میلیون کودک به مدرسه بروند در داخل یک مایل از یک کارخانه مواد شیمیایی با توجه به مرکز موثر دولت است.

گیاهان شیمیایی و کارخانه ها دیده می شود در سال 2013 خط جاده ها و حومه منطقه شناخته شده به عنوان “سرطان ” کوچه” در Baton Rouge, لوئیزیانا.
جایلز کلارک/گتی ایماژ

این هیئت مدیره ایمنی مواد شیمیایی می فرستد محققان به مکان هایی مانند, Atchison, کانزاس, که در آن 800 دانش آموزان متوسط و بالا در سال 2016 تخلیه شدند از کلاس بعد از یک مایل به سبز-زرد ابری از گاز کلر فرار از یک کارخانه تقطیر الکل و روغن ذرت. گزارش نهایی خود را مشخص علت حادثه (یک تانکر راننده کامیون تحویل اسید سولفوریک به اشتباه آن را با مخلوط هیپوکلریت سدیم — آب ژاول) و توصیه به کارخانه را صاحب (مانند نصب آلارم برای حفظ کارگران از باز اشتباه شیر به عنوان اتفاق افتاده است در این مورد). مالک در نهایت به دنبال توصیه ها و تغییرات به کارخانه شیوه های.

هیئت مدیره کار نیز منجر به اصلاحات گسترده تر. آن 2010 بررسی یک انفجار مرگبار در یک, کانکتیکات, ساخت سایت, برای مثال, درخواست دولت برای ممنوعیت شرکت های با استفاده از فشار گاز برای تمیز کردن لوله ها در یک فرایند شناخته شده به عنوان گاز باد. توصیه های خود را نیز تقویت شهر نیویورک آتش کد و افزایش استانداردهای ایمنی در نفت و گاز سایت در یک county Mississippi.

“CSB این یافته ها بسیار تاثیرگذار” کریس جان, رئیس جمهور آمریکا, شیمی, شورای, یک گروه تجاری است که نشان دهنده صنایع شیمیایی و گفت: در یک مجلس سنا در جلسه در ماه ژانویه است. وی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سنا را به سرعت پر کردن هیئت مدیره چهار کرسی خالی.

این شورا انتقاد کرده است برخی از هیئت مدیره توصیه های ویژه کسانی است که برای بیشتر صنعت و مقررات. Jahn شهادت بر اهمیت مدیره نشان دهنده عمق پشتیبانی برای زنده نگه داشتن آن.

اتحادیه های کارگری نیز می خواهید برای دیدن مدیره زنده ماندن. “این یک انتقادی آژانس برای ما” گفت: Mike Wright, مدیر ایمنی, بهداشت و محیط زیست برای United Steelworkers که نشان دهنده بیش از 570,000 کارگران در برخی از کشور اکثر صنایع خطرناک. “گزارش های خود را کمک کرده اند تا ما را در بهبود ایمنی در بسیاری از گیاهان است.”

اما آشکار بحران کاهش پیدا کرده است و هیئت مدیره کار را به خزیدن. تا زمانی که یک رای گیری جدید عضو منصوب شده است و تایید در انتظار تحقیقات در برزخ آوردن به سوال که آیا شرکت خواهد آموخت که چگونه برای جلوگیری از انفجار مرگبار شبیه به آنهایی که نابود ویسکانسین ذرت آسیاب و یک کارخانه مواد شیمیایی در Crosby, Texas.

بیش از یک سال پس از AB تخصص سیلیکون, انفجار هیئت مدیره محققان هنوز هم الک را از طریق مدارک و شواهد را با دقت اشاره کردن علت.

جداگانه بررسی توسط ما اداره ايمنی و بهداشت شغلی پیدا چندین نقض ایمنی در کارخانه. با توجه به OSHA تجهیزات الکتریکی بود که به طور نادرست نصب شده و کارگران در حال حرکت بودند و مایعات قابل اشتعال بر روی لیفتراک زد که در پروپان که می تواند مشتعل کردن مواد شیمیایی.

OSHA ذکر شده این شرکت برای 12 “عمدی” نقض ایمنی و پیشنهاد 1.6 میلیون دلار جریمه. این شرکت در رقابت استناد.

در بیانیه ای به تمامیت یک سخنگوی شرکت گفت: دامنه OSHA گزارش رفت “فراتر از عناصر است که ممکن است منجر به انفجار غم انگیز” و اشاره کرد که یک شخص ثالث محقق AB تخصص سیلیکون استخدام ترسیم این انفجار را یک “خطای انسانی است که منجر به این اشتباه علاوه بر این از یک اشتباه عنصر.”

“ما مشتاقانه منتظر به CSB جامع تر در علت این فاجعه ساخته شده است که چنین تاثیری بر ما AB خانواده و ما پورشه جامعه” بیانیه ای گفت:.

اما یک سخنگوی این هیئت گفت: این تحقیقات را برخی از زمان — بعید به پایان خواهد رسید تا سال مالی 2021.

هیئت مدیره نیز هنوز در حال بررسی یک کارخانه, انفجار در هوستون که به کشته شدن دو نفر و آسیب دیده و صدها خانه. ژانویه 24 انفجار در واتسون سنگ زنی ساخت و روشن آسمان شب و پرت مانده به نزدیکی محله مجروح شدن ده ها تن از مردم است. یکی از آنها شان Rangel که تا به حال مشغول به کار در کارخانه به مدت هفت سال. 38 ساله و جوشکار بود پارکینگ وانت خود را به خارج از کارخانه زمانی که انفجار مشتعل.

او به عنوان حمایت به یک نقطه پارکینگ Rangel دیدم یکی از سرپرستان فرانک Flores, راه رفتن به سمت ساختمان درب جلو او پس از یک فلش از نور او در آینه. انفجار بدبختانه بیش از Rangel را دوج رم و خرد خود ویندوز.

“من فکر کردم در برخورد با یک کامیون, اما گوش من بودند زنگ” Rangel گفت: از طریق تلفن. او crawled از کامیون و بررسی صحنه است. “این ساختمان وجود ندارد دیگر; همه من می توانید ببینید فلزی بود. در آن لحظه من می دانستم که فرانکی انجام آن را ندارد.”

فلورس یکی از دو کارگر کشته شدند که آن روز صبح. اگر Rangel وارد شده بود در محل کار 30 ثانیه قبل او ممکن است فوت کرده اند ، نیروی انفجار ظهور چپ خود پرده گوش و کاهش چشم چپ او بود و در غیر این صورت شد. تروما داد اما با او باقی ماند.

“من نمی توانم خواب” Rangel گفت. “من می ترسم برای رفتن به مکان های. من نمی دانم دفعه بعد چیزی ممکن است اتفاق می افتد.”

Rangel و همکاران اش شغل خود را از دست زمانی که واتسون برای ورشکستگی زمینه چند هفته پس از انفجار. در حال حاضر او را تحت پیگرد این شرکت برای سهل انگاری. واتسون همچنین چهره یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام از بیش از 200 مالکان که خواص آسیب دیده بودند. یک وکیل به نمایندگی از شرکت نکرد پاسخ به یک درخواست برای نظر. در دادگاه براده شرکت نمایندگان رد اتهامات از Rangel و مالکان است.

یک انبار آسیب دیده پس از یک انفجار در واتسون سنگ زنی و ساخت در هوستون, تگزاس دیده می شود در تاریخ 24 ژانویه سال 2020 است.
Tharindu Nallaperuma/Anadolu Agency via Getty Images
قلوه سنگ و آوار در خیابان. این انفجار به کشته شدن دو نفر و آسیب دیده و صدها خانه.

Rangel مظنون نشت گاز باعث انفجار, اما هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید. این هیئت مدیره ایمنی مواد شیمیایی فرستاده محققان به صحنه در روز, انفجار, اما آنها هنوز برای تکمیل تحقیقات خود را.

هیئت مدیره تحقیقی فرایند است که بسیار متفاوت از آن از ملی ایمنی حمل و نقل است که به بررسی مشخصات بالا, حمل و نقل, حوادث مانند سقوط هلیکوپتر که کشته سابق NBA ستاره کوبه برایانت خود و هفت نفر دیگر در نزدیکی لس آنجلس در ماه ژانویه است.

اما NTSB کوتوله آن جوان پسر عموی. این کارکنان در حدود 400 و بودجه سالانه $110 میلیون. این هیئت مدیره ایمنی مواد شیمیایی کارکنان 40 — از جمله و نه محققان و 12 میلیون دلار بودجه وادار به تمرکز بر روی بدترین صنعتی بلایای طبیعی مانند آبهای عمیق افق انفجار.

نیاز به بیشتر محققان روشن است: هیئت مدیره بانک اطلاعاتی را نشان می دهد به طور متوسط سالانه 183 حوادث شیمیایی که به کشته و مجروح یا بیمار کسی که بیش از دهه گذشته است.

اما هر سال محققان تنها قادر به نگاه به حدود پنج عمده حوادث است. یافته های خود را و توصیه های پس از آن مورد تایید شده توسط هیئت مدیره رای گیری اعضا و در صورت تصویب نهایی گزارش منتشر شده است publicly.

در حالی که هیئت مدیره یافته ها منجر به مقررات سختگیرانه تر و شیوه های آن را نیز غیر معمول نیست برای گروه های صنعت و شرکت ها برای رد هیئت مدیره یافته ها و توصیه ها. صنعت نفت و گاز — که با توجه به مرکز پاسخگو سیاست باعث شد حدود 2 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین — تحت فشار قرار دادند تا در برابر یک پیشنهاد جدید برای قوانین فدرال که نیاز به سکوهای نفتی و پالایشگاه های سختگیرانه تر برای دیدار با استانداردهای ایمنی. صنعت تجاری اصلی گروه موسسه نفت آمریکا مخالف قوانین گفت: آنها هزینه شرکت های بیش از حد پول بدون بهبود ایمنی یا کاهش خطرات زیست محیطی.

شیمیایی و صنایع نفت همچنین مبارزه سازمان حفاظت محیط زیست قانون صادر شده در پایان دولت اوباما است که در میان چیزهای دیگر مورد نیاز شرکت به انجام ممیزی مستقل از عمده حوادث شیمیایی — چیزی هیئت مدیره توصیه می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست حذف این ماده همراه با دیگران در سال گذشته است.

هیچ ذینفعان مشغول به کار سخت تر برای تضعیف هیئت مدیره از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید که در تلاش است تا بسته مدیره پایین چهار بار.

دولت برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را به پال خواستار قطع بودجه دولت هیئت مدیره در مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی در سال 2017 با این استدلال که هیئت مدیره کار همپوشانی با سایر سازمان ها و تولید شده است “مدعی اصطکاک” بین آنها است. کاخ سفید گفت: هیئت مدیره فشار برای تغییرات قانونی بود “نا امید” کسب و کار و حتی برخی از تنظیم کننده هر چند که مشخص نیست چه اصطکاک بود.

این نشسته بود و با steelworkers اتحادیه و دیگر هیئت مدیره و هواداران است.

“آن بدتر” رایت گفت. “بسیاری از چیزهایی که مردم کشته نمی شوند خطاب” توسط سازمان های نظارتی مانند OSHA.

هیئت مدیره فقط در حال ظهور از یک دوره زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را به از بین بردن آن. شکایت در مورد هیئت مدیره سوء مدیریت باعث شده دو خانه تحقیقات در سال 2014 و انتقاد از سازمان حفاظت محیط زیست بازرس کل. هیئت مدیره صندلی در آن زمان رافائل Moure-Eraso, استعفا تحت فشار در سال 2015 در میان شکایت از سوء مدیریت. در این سال که به دنبال ونسا آلن ساترلند جدید صندلی نونما هیئت مدیره چرخش به اطراف و تحقیقات بیشتر به سرعت و بهبود روحیه است. اما او در سمت چپ در سال 2018 به کار در یک راه آهن شرکت.

در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن طرح پال خواستار قطع بودجه دولت, هیئت ثابت ناموفق: کنگره به رای به صندوق آن در هر سال است.

اما هیئت مدیره در حال حاضر چهره یک بحران وجودی. آخرین نفر سمت چپ خود را به دلیل پنج سال از نظر تمام شده بود و یا در مورد به پایان است. را در خود جای داده است که نامزد دریافت جایزه تنها یک عضو: کاترین Lemos که قبلا در NTSB و اداره هوانوردی فدرال.

اعضای مجلس سنا محیط زیست و آثار عمومی کمیته رای دادند به اتفاق آرا به تایید Lemos در سپتامبر اما رهبران مجلس سنا نمی حرکت رو به جلو با یک رای کامل در مجلسی برای سال.

“این کاملا غیر قابل قبول” رئیس کمیته بهداشت ، جان Barrasso (R-WY) گفت: در ماه ژانویه شنوایی. “این همه علاقه به حفظ عملکرد هیئت مدیره.”

Lemos تایید شد و در نهایت تحت فشار قرار دادند از طریق در ماه مارس به عنوان حق کریستن Kulinowski — تنها عضو سمت چپ در هیئت مدیره در زمان آماده به کار دیگری که مدت او به پایان رسید.

Lemos از عضویت هیئت مدیره در پایان ماه آوریل است. برای اولین بار در ماه هیئت مدیره تا به حال دو عضو — البته برای یک هفته.

در آوریل 29 هیئت مدیره خود را برگزار فصلنامه جلسه در یک اتاق کنفرانس کوچک دو بلوک از کاخ سفید است. Lemos Kulinowski و هیئت مدیره وکیل نشسته پشت یک میز.

آن Kulinowski آخرین جلسه هیئت مدیره و Lemos اول.

Kulinowski به روز شده Lemos که او را موفق به عنوان هیئت مدیره صندلی در 13 در انتظار تحقیقات او در پشت سر گذاشتن. Kulinowski گفت: محققان هنوز در حال بررسی شواهد از انفجار در AB تخصص سیلیکون ها و کارخانه, انفجار در هوستون. او گفت: دو تحقیق و بررسی قرار داده بودند در خود نگه دارد چرا که هیئت مدیره ندارد که کارکنان به اندازه کافی.

هیچ کس به ذکر است که پس از Kulinowski حرکت Lemos نمی خواهد بود قادر به رای دادن به تحقیقات.

Kulinowski که در حال حاضر منجر بودجه فدرال ایدا سیاست علم و فناوری, موسسه گفت: cjr هیئت مدیره نیست طراحی شده است به تابع با بسیاری از صندلی های خالی. در عین حال او را رد کرد و این تصور که آن مرگ قریب الوقوع است.

“CSB چنین ماموریت مهم و ما جان سالم به در بسیاری از تهدیدات به وجود ما در حالی که من وجود دارد و حتی قبل از من وارد شده,” او گفت:.

در نشست ماه آوریل کوین Druley یک سردبیر در شورای ملی ایمنی یک ایلینوی بر اساس غیر انتفاعی است که به ترویج ایمنی عمومی پرسید که چگونه هیئت مدیره خواهد کار تنها با یک عضو.

“این یک سوال بسیار خوبی” Lemos پاسخ داد و اضافه کرد که او نمی باید هر گونه اطلاعات را فراهم کند. “اما ما در حال کار را از طریق آن جزئیات.”

این جزئیات هنوز حل نشده وقتی Kulinowski سمت چپ در هیئت مدیره دو روز بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>