در خیابان پارک پنت هاوس — 62 طبقه بالا و با درخشان در شب نمایی از منهتن افق — میلیاردر Peter Thiel در پاییز گذشته معرفی به دوستان خود مهاجرت تندرو که او را با بیش از 1 میلیون دلار را امتحان کنید و تبدیل حزب جمهوری خواه.

مهمان افتخاری بود نه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این بود کریس Kobach.

Thiel کالیفرنیا سرمایه داری و Kobach که در حال اجرا است در کانزاس برای حزب جمهوری خواه نامزدی برای آمریکا بودند و کاملا به دور از کانزاس که شب. اما اتحاد بین این دو iconoclasts به شکل نژاد که در دولت, دادن Kobach یک ضر شانس به ضرب و شتم ایران با استقرار و chancing آمریکا امیدوار به نگه داشتن خود را در مجلس سنا اکثریت را در طول راه.

در ماه های پس از آن جمع آوری کمک Thiel دارای پمپ $850,000 به یک سوپر پک پشت Kobach — و است که می تواند فقط شروع اگر او برنده است. سرمایه گذاری در Kobach است Thiel مهم ترین سیاسی شرط از او خود را به خطر انداخته ایستاده در دره سیلیکون به پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. و حکمت است که شرط تست خواهد شد فقط در هفته آینده, زمانی که Kobach چهره رای دهندگان از کانزاس در یک مسابقه که نظرسنجی ها نشان می دهد به تنگ شود.

اگر Kobach انتخاب شده است, آن می تواند به Thiel وفادار متحد در سنا به دلیل چگونه قدرتمند او اثبات می شود در این مسابقه است. که داد می شود از همه بیشتر اگر کلید تهمت از دست می دهد و این سقوط که تضعیف واشنگتن تاثیر Thiel, یک عضو هیئت مدیره در Facebook و بنیانگذار Palantir که این روابط به دولت است.

پاتریک میلر یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه کانزاس است که از نزدیک دنبال اولیه گفت Recode Thiel پول بود “کاملا حیاتی به Kobach بودن یک نامزد مناسب.”

“من نمی خواهم به غلو آن است و می گویند که Kobach نمی خواهد که یک کمپین بدون او. اما من فکر می کنم پول که فوق العاده PAC قرار دادن به مسابقه — در درجه اول از طریق این یکی مرد ثروتمند — کاملا حیاتی از نرم افزار-Kobach مبارزات انتخاباتی در این لحظه” میلر گفت. “شما که پول دور و Kobach ندارد بسیاری از مبارزات انتخاباتی باقی مانده است.”

Thiel و Kobach نه از آنها بازگشت و درخواست برای اظهار نظر نیست شخصا نزدیک است. دوستان از Thiel می گویند حمایت خود را از Kobach نمی آمد تا در مکالمات اخیر. اما Thiel را دوست دارد به “جمع آوری” سیاستمداران که او می یابد خوبی credentialed و معنوی به خصوص کسانی که مبارزه با نخبگان و یا رسانه ها.

“او واقعا قوی اولویت برای کسانی است که چوب خود را انگشت وسط به وضعیت موجود و عقل متعارف” گفت: یک فرد آشنا با Thiel سیاسی تفکر است. “هیچ کس وجود دارد که من فکر می کنم بیشتر بود بدیهی است که چسبیده انگشت وسط خود را در عقل متعارف کاملا مانند کریس Kobach.”

هر دو با مزه برای بحث برانگیز این دعوایی و ترول Kobach و Thiel نیز هر یک از جمع آوری دشمنان سیاسی خود را در جنگ های صلیبی. آنها هر دو سخن سخت گفتن در برابر هویت سیاست واشنگتن استقرار و جهانی شدن است که قرار نیست آمریکا برای اولین بار.

Kobach گفته Thiel اول رسیده به او در سال 2005 است که زمانی که Kobach سپس یک وکیل شروع به چالش کشیدن یک ایالت کالیفرنیا قانون که به دولت در شهریه به مهاجران مستند نشده. خود استادانی آزادیخواه Thiel که متولد خارج از کشور است و خود را یک مهاجر به مدت طولانی به حال به شدت restrictionist نمایش در مهاجرت; در سال 2008 او گزارش اهدا $1 میلیون به NumbersUSA یک تندرو مهاجرت گروهی که امروز برجسته حامی از Kobach است.

Kobach به عنوان کانزاس است وزیر امور خارجه از سال 2011 تا سال 2019 پدید آمده در طول متعاقب آن دهه به عنوان یکی از مهمترین پلاریزه آمار و ارقام در سیاست های ملی اصرار ایران به طور جدی بررسی تقلب انتخابات (که شواهد محدودی) و به سرکوب مهاجرت غیر قانونی. او همیشه به عنوان یک بازیکن حاشیه. بود که تا زمانی که تهمت وارد شده است.

Kobach است پس توصیه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اجرای یک “مسلمان رجیستری” که به طور خاص به دنبال مهاجران به آمریکا از کشورهای مسلمان می پردازد. او همچنین وزن برای دولت در رای گیری مسائل در نظر گرفته شد برای کابینه و پست های انتقال کمیته که Thiel خدمت به دست آورده و تهمت حمایت خود را در طول ناموفق پیشنهاد برای فرماندار کانزاس در سال 2018 است.

آن مسابقه بود که Thiel-Kobach پیوند گره خورده بود. Thiel مخفیانه قرار داده و در جایی بین 250.000 دلار و $500,000 تحویل در دو تراشه ها جای دادند به خارج از گروه حمایت Kobach را به فرمانداری پیشنهاد با توجه به یک فرد آشنا با هدیه. برخی از جزئیات Thiel خفا کمک های مالی در این مسابقه قبلا گزارش شده توسط کانزاس سیتی استار.

برای Thiel دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل در کانزاس متناسب با یک محصول جدید از آیوی لیگ-تربیت pugilistic خواهان Thiel به کشت به عنوان دوستان است. با وجود او افتخار پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 Thiel نفوذ در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار کمرنگ شده و او بنا به گزارش soured از رئیس جمهور و حتی هنوز ساخت کمک مالی به مبارزات انتخاباتی خود در سال 2020 چرخه در مقایسه با بیش از 1 میلیون دلار را صرف او به تهمت چهار سال پیش. امروزه Thiel تا به جای رشد نزدیک به افزایش ستاره ها مانند جاش هاولی میسوری سناتور کسی که ساخته شده است یک نام برای خود را با شدت پس از رفتن گوگل که تکنولوژی میلیاردر می خواهد به بررسی.

Thiel تنها چک به نامزدهای این چرخه را به روحانی دیگری بلند پروازانه دانشگاه هاروارد تحصیل کرده ایران سناتور و Kobach. بر خلاف هاولی هر چند Kobach به سختی اگر تا کنون وزن در مسائل مربوط به فن آوری.

اما بخشی از خود را داد می تواند با توضیح بیشتر دلایل شخصی. کلید روان کننده اتصال Thiel به جدید خود را نامزد Ann Coulter محافظه کار provocateur که در هفته گذشته به نام دموکرات به “antifa حزب است.” او با Thiel و Kobach فوق العاده-فن.

خواسته Recode چرا او فکر Thiel و Kobach احساس چنین خویشاوندی کولتر در زمان حفاری در ایران با ایجاد و ارائه شده است که “این ممکن است چیزی برای انجام با Kobach داشتن دو I. Q. از میچ مک کانل.”

کولتر و Thiel شده اند همکار rabble-rousers در محافظه کار جنبش پس از حداقل سال 2010 زمانی که Thiel معرفی او به صحبت می کنند به “Homocon” یک کنفرانس برای محافظه کاران برگزار شد در آپارتمان خود. کولتر خواهد حتی وقف یکی از کتاب های او را به سال بعد. دو باقی می ماند, از حضور در هالیوود احزاب با هم.

آن کولتر که شرکت میزبانی که Kobach جمع آوری کمک در Thiel آپارتمان در پاییز گذشته یک رویداد است که به ارمغان آورد Kobach قبل از افراد ثروتمند مانند عربستان قدرت کارگزار Rebekah مرسر و اریک پرنس بنیانگذار نظامی پیمانکاری شرکت بلک واتر.

“شما نمی تواند به نوبه خود در اطراف در شب گذشته و بدون پله در یک میلیاردر” Coulter گفت: از Thiel رویداد در یک مصاحبه رادیویی.

همه میلیاردر که پول دارای اشکالاتی است ، در حالی که وجود دارد این است که سابقه غنی در خارج از staters صرف پول بزرگ برای نفوذ در کانزاس سیاست Thiel را دخالت به شمار آسیب پذیری.

“کریس را پشتیبانی می آید از کسانی که نمی مراقبت در مورد مردم کانزاس است. او صرفا با تکیه بر کمک از دموکرات هالیوود و شهر نیویورک گفت:” اریک Pahls این مدیر کمپین برای تشکر. راجر مارشال. مارشال در حال حاضر ما نماینده کانزاس اصلی حزب جمهوری خواه رقیب Kobach چهره اولیه برای بسازید.

Thiel تصمیم به کمک به فوق العاده PAC نام رایگان برای همیشه لطفا برای پس از دیدار با رهبری خود را در نیویورک در سال گذشته و با شنیدن یک زمین در Kobach شانس و چرا سنا نژاد نمی خواهد به نوبه خود مانند فرماندار نژاد به گفته یک منبع آشنا با این موضوع. فناوری میلیاردر مستقیم بدون قدرت تصمیم گیری در فوق العاده PAC — او صرفا در جریان تبلیغات و مطالب دیگر را تولید می کند و پس از آن ساخته شده است. اما Thiel خوشحال است به اندازه کافی است که او را قطع حداقل سه پی در پی چک به گروه اخیر برای یک و نیم میلیون تومان در ماه گذشته است.

انتظار است که Thiel را غرق در پول و حتی بیشتر — شایعات چرخش در کانزاس سیاست در مورد اندازه دقیق از Thiel بودجه — نگه داشته است رقیب مبارزات در انگشتان خود را.

فوق العاده PAC Thiel حمایت صرف بیش از چهار برابر آنچه Kobach انتخاباتی خود را سپری کرده است در رادیو و تلویزیون و تبلیغات, با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با Recode توسط رسانه ها پیگیری شرکت متوسط خرید. سنگین مقدار mailers ارسال شده توسط PAC باید اجرا حیطه از حمله به مارشال به عنوان “ضد آمریکایی” برای اینکه به اندازه کافی دشوار مهاجرت وی از سوی مامورین که او رای به صندوق “Rosie o’donnell تابستان اردوگاه” “گرمایش جهانی موزیکال” و “فراجنسیتی نقش” و امیدوار است که Kobach را “توقف بعدی اموزش Bader Ginsburg.” Thiel ممکن است تصمیم گیری, اما پیام و احساس Thiel-esque.

اگر Kobach برنده هفته آینده او را به سختی کلی انتخابات در دست خود را بیش از حد. حتی بیشتر Thiel پول را تقریبا قطعا مورد نیاز است.

و اگر Thiel اهدا می کند بیشتر در پاییز, او به احتمال زیاد تا پایان صرف پول بیشتر در Kobach را به نمایندگی از او را به نمایندگی از خود شرط بندی قبلی: مغلوب ساختن پیشی جستن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de