درجه حرارت در تابستان معمولا اوج جولای 26, اما انتظار می رود یکی دیگر داغ هفته در Coachella Valley

درجه حرارت در تابستان به طور سنتی اوج در جولای 26 و Coachella Valley ساکنان باید نگاه رو به جلو را آغاز کند دشوار تبار به کولر شرایط.

اما سه رقمی درجه حرارت چسبیده در اطراف برای آینده قابل پیش بینی و آب و هوا پیش بینی نشده رد و 120 درجه و در شب در حال توسعه تا پایان این هفته است.

تا زمانی اتفاق می افتد که درجه حرارت باید در نزدیکی و یا اندکی پایین تر از سطح نرمال در نیمه اول این هفته با هیچ ناراحت کننده monsoonal شرایط افق.

“ما فقط نمی بینیم که اتفاق می افتد. به نظر می رسد مانند یک حرارت خشک ترین قسمت” خدمات ملی آب و هوا هواشناس جو Dandria گفت.

پیش بینی دمای بالا برای این هفته به طور متوسط به 112.7 درجه است که آن را به سومین-گرمترین هفت روز پس از تابستان شروع ژوئن 20.

این هفته از 12 جولای شده است داغترین با متوسط 113.3 درجه است. که سوخت بود شکستن رکورد 121 درجه 12 جولای در میان گسترده قطع برق در پالم دزرت.

بعد از پرطرفدارترین دوره هفته از 5 جولای بود که به طور متوسط درجه حرارت بالا از 112.8 درجه است. که هفته شامل جولای 11 درجه حرارت از 119 درجه است.

خدمات ملی آب و هوا اطلاعات از پنج سال گذشته نشان می دهد درجه حرارت فرود آمد در و یا بالاتر از 115 درجه در موارد متعدد در ماه اوت و حتی سپتامبر اما نه به عنوان اغلب به عنوان آنها در اواخر ماه جولای.

صرف نظر از آنچه دماسنج بار خوانده شده Dandria گفت: شرایط احساس خواهد شد و ساکنان می خواست به اقدامات احتیاطی.

درجه حرارت در پالم اسپرینگز شد و انتظار می رود برای رسیدن به 109 درجه و یکشنبه به عنوان آتش نشانان در ادامه نبرد خود را در برابر یک 211 هکتار براش آتش خاموش بزرگراه 111 در نزدیکی پالم اسپرینگز هوایی تراموا.

آتش سوزی گزارش شد صبح روز شنبه و آتش نشانان را تحمل سه رقمی شرایط به عنوان آنها را نگه داشته و شعله های آتش در خلیج با توجه به پالم اسپرینگز آتش نشانی.

“با تشکر از شما تمام سازمان های که به کمک ما مشغول به کار در تمام طول روز در 110 درجه دماهای” مقامات گفت: در Facebook post.

یک آتش نشان تحت درمان قرار گرفت در کویر مرکز پزشکی منطقه ای برای یک پا آسیب و هیچ خانه مورد تهدید قرار گرفتند.

مقامات انتظار می رود این آتش سوزی به طور کامل موجود در یکشنبه شب و علت آن تحت بررسی بود گفتند.

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید colin.atagi@desertsun.com و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>