جمهوری خواهان آماده شدن برای پرده برداری از مدتها $1 تریلیون coronavirus بسته امداد

با گذشت زمان در حال اجرا به تصویب یکی دیگر از coronavirus بسته محرک وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: جمهوری خواهان در حال حاضر آماده به پرده خود را مدتها در انتظار coronavirus طرح امداد و که این امر شامل دور دیگری از 1200 دلار محرک چک به عنوان به خوبی به عنوان نسخه کوچکتر از افزایش بیکاری بیمه شده است که با اعتبار کمک به نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده شناور.

دموکرات ها را به جلو خود را طرح محرک اقتصادی در سال گذشته با دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان از عبور از 3 تریلیون دلار قهرمانان در عمل ممکن است اما جمهوری خواهان تلاش کرده اند به آن پاسخ با قوانین خود به خود شکست برای به اشتراک گذاشتن طرح خود را به عنوان وعده داده شده در هفته گذشته.

عبور این لایحه — که شامل قابل توجه در مقابله با دموکرات — که عمیقا موضوع فوری برای کنگره است. مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد پس از 31 جولای فدرال اخراج مهلت قانونی اعمال شده توسط قبلی محرک لایحه مراقبت عمل منقضی شده هفته گذشته و سنا معافیت برای زنگ تفریح اوت در تاریخ 7 اوت.

اما Mnuchin پیشنهاد پنج شنبه که یک توافق قریب الوقوع است گفت: در فاکس نیوز یکشنبه که “[تهمت] دولت و مجلس سنا جمهوری خواهان به طور کامل در همان صفحه” در حال حاضر توسعه که به نظر می رسید دور به تازگی به عنوان هفته گذشته زمانی که کاخ سفید و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره مبارزه به شدت بیش از مقررات است که باید آن را به کمک بسته است.

Mnuchin گفت: کسانی که مقررات شامل چیزی است که مدت طولانی است که یک ایران اولویت: پایان دادن به گسترش بیمه کمک, که در حال حاضر فراهم می کند بیکار با اضافی $600 در این هفته در صدر بیکاری در دولت پرداخت و که دموکرات ها به نفع حفظ به عنوان یک سیاست است. در جمهوری بسته, برنامه جایگزین خواهد شد توسط “چیزی می پردازد که مردم حدود 70 درصد دستمزد جایگزینی که من فکر می کنم عادلانه در سطح” Mnuchin گفت. او افزود که به مقدار برش اضافی پرداخت پایین به حدود 200 دلار در هفته است.

Mnuchin همچنین گفت: ایران خواهد بود از جمله مسئولیت برای حمایت از کسب و کار که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل حمایت, برای, به معنای محافظت از کسب و کار از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی که می آیند از مشتریان و کارکنان.

یکی از شاخه های اجرایی اولویت است که دیگر روی میز است, مالیات حقوق و دستمزد برش — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روش ارجح برای تحریک اقتصاد. “این بسیار روشن است که دموکرات ها بود به ما مالیات حقوق و دستمزد برش” Mnuchin گفت. “به طوری که چیزی است که رئیس جمهور خواهد آمد و در نگاه بعد در سال است.”

اما به عنوان والاس با اشاره به در پیگیری سوال, مالیات حقوق و دستمزد قطع نمی شد مورد علاقه همه خواهان آن مخالف بود توسط برخی از چهره های برجسته در حزب مانند حزب جمهوری خواه Sens. جان Thune, John Cornyn و چاک Grassley.

شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow همچنین در مورد جزئیات آینده coronavirus بسته امداد در سی ان ان دولت از اتحادیه جمعه گفتن میزبان جیک Tapper که GOP “را طول اخراج [توقف]” است که در حال حاضر منقضی شده است. که سیاست مورد علاقه دموکرات ها به خوبی محافظت می کند تمام مستاجران زندگی در ساختمان های که وام تضمین شده توسط دولت آمریکا از اینکه مجبور خارج از خانه خود را اگر آنها قادر به پرداخت.

کنگره تحت یک جدول زمانی برای عبور از این لایحه در بخشی به دلیل خواهان آهسته روند قانونگذاری پس از عبور از مراقبت عمل در ماه مارس هر دو از عدم تمایل به صرف پول در امداد و چون آنها متکی بسیار خوش بینانه پیش بینی ها از بهبود در وضعیت همه گیر و اقتصاد است.

“هر کس به عهده گرفت ماه پیش مدارس خواهد بود بازگشایی اقتصاد خواهد بود دوباره درگیر شدن. که لزوما درست نیست در بسیاری از مکان ها” بهداشت ، جیمز Lankford (R-OK) گفته نیویورک تایمز در هفته گذشته. “بنابراین در حالی که من درک می کنم” هی شما داشته اند ماه و ماه از زمان’ هر هفته زمین تغییرات بر ما و شما باید مراقب باشید با پول افراد دیگر است.”

خانه دموکرات ها گفته اند که آنها مشتاق به شروع نهایی مذاکرات است. “ما شده است اضطراب به مذاکره برای دو ماه و ده روز هنگامی که ما را به جلو پیشنهاد ما” مجلس نانسی پلوسی گفت: CBS چهره این کشور در روز یکشنبه. “آنها در بی نظمی و تاخیر است و باعث درد و رنج برای امریکا خانواده ها است.”

پس از حمله داعش معرفی قوانین خود را در این هفته آنها را برای رفتن سر به سر با آمریکا در مذاکرات سازش ،

در حالی که جزئیات جمهوریخواه لایحه در دسترس نخواهد بود تا زمانی که پیش نویس قانون منتشر Kudlow و Mnuchin را مصاحبه — و همچنین گزارش های بورسی را Li ژو — روشن روحانی در اولویت است. به عنوان ژو هفته گذشته گزارش های وجود دارد که در آن عوالم هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان هستند به احتمال زیاد به توافق در روح و روان در اقدامات امداد: یک دوم محرک بررسی; بودجه برای coronavirus واکسن و توسعه و تست و درمان; بودجه برای مدارس و حمایت بیشتر برای کسب و کارهای کوچک. و این منعکس شده است در کاخ سفید به اظهارات یکشنبه. وجود دارد, اما به احتمال زیاد بحث بیش چقدر بودجه می رود به سمت هر یک از این مسائل خاص.

اما وجود خواهد داشت درگیری بیش از مسائل مانند آمریکا علاقه عبور مسئولیت سپر برای کسب و کار و دموکرات’ تمرکز بر گرفتن کمک های مالی بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی.

و مبارزه بر افزایش بیمه بیکاری است که به احتمال زیاد به یکی از بالا ترین مسائل مربوط به مشخصات. وقتی پرسیده شد که اگر دموکرات ها اجازه می دهد که فدرال افزایش به کمتر از 600 دلار پلوسی گفت: “شما نمی توانید به یک مذاکره با یک خط قرمز است اما شما با ارزش خود را.”

جمهوریخواهان استدلال کرده اند که سیستم فعلی بازدارنده افراد بیکار از بازگشت به کار اشاره کرد که به لطف فدرال پرداخت برخی را بیش از آنها را در حالی که مشغول به کار است. برخی از طرفداران این بیمه استدلال می کنند که در یک زمان هنگامی که ماندن در خانه است که هنوز هم به عنوان بهترین راه به ساقه جزر و مد از این ویروس ارائه انگیزه های مالی برای افرادی که به دنبال کار بی ارزش است و عاقلانه بهداشت عمومی سیاست.

در صرفا اقتصادی در سطح فدرال علاوه بر این به کمک دولت بسیار مهم است برای کمک به افرادی که هیچ چشم انداز از گرفتن یک کار دوباره در آینده نزدیک پرداخت صورتحساب خود را به عنوان ژو توضیح داد: “[بیمه بیکاری] به عنوان یک انتقادی خالص ایمنی برای میلیون ها نفر از کارگران که شغل را به طور موثر حذف شده است در کوتاه مدت. با توجه به تجزیه و تحلیل توسط موسسه سیاست اقتصادی به عنوان بسیاری از 11.9 میلیون کارگر صفر شانس بازگشت به خود را قبل از کار به عنوان کار موقت زیان تبدیل به دائمی هستند.”

این معلوم نیست که در آن مجلس حل و فصل خواهد شد در پاسخ به سوال چقدر کمک باید با توجه به بیکار. وجود دارد, اما, توافق در یک چیز: زمان است که از ذات.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>