نخل کویر اشکال غیر انتفاعی برای تقویت مبارزه برای مستقل CSU پردیس در میان چالش headwinds

فقط چند هفته قبل از کالیفرنیا تعطیل غیر ضروری و کسب و کار و مدارس بسته و دستور داد تمام ساکنان به پناهگاه در دولت بررسی امکان ساخت حداقل یک کالج چهار ساله احتمالا در پالم دزرت.

اما در روز سه شنبه در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در هیئت مدیره و صدراعظم گفت: در پاسخ به این سایت مطالعه که در نگاه نخل کویر, استاکتون/استنیسلاس County, کنکورد, چولا ویستا و سان متئو کانتی که اگر یک پردیس جدید ساخته شده است, از آن خواهد شد به خوبی به آینده اگر در همه.

نه تنها این مطالعه پیدا کردن که ثبت نام نمی خواهد به اندازه کافی رشد بیش از 15 سال آینده به حکم جدید پردیس, اما دولت فقط در تصویب بودجه مورد نیاز است که کاهش, و کاهش هزینه ها به پوشش حدود 54.3 میلیارد دلار کسری بودجه در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

“در پایان روز, ما فقط می توانیم ما صرف دلار یک بار و چه ما نمی خواهیم به انجام شروع و گرسنگی” CSU صدراعظم تیموتی سفید گفت: هیئت مدیره در روز سه شنبه زمانی که سایت مطالعه بررسی شد.

“این که آیا آن را تمام عیار پردیس و یا یک شعبه پردیس و یا ماهواره ای و یا هر عنوان ما می خواهم به استفاده از آن نیاز به منابع و شما نمی توانید نگاهی که به دور از چیز دیگری که شما نیاز به شروع به … چیزی دیگری, سفید”, گفت:.

حتی پس از, شهر نخل صحرا باقی می ماند متعهد به آن باور است که CSU سن برناردینو ماهواره ای پردیس خاموش طبخ خیابان بهترین محل برای آینده مستقل دانشگاه و معتقد است در حال حاضر زمان برای نشستن و سکوت تا دولت بداند زمان مناسب است دوباره به این موضوع است.

به نگه داشتن توپ در هوا و مطمئن شوید که نخل کویر – و Coachella Valley s – voice است که در ساکرامنتو و توسط فرماندار این شهرستان راه اندازی 501(c)(4) غیر انتفاعی کشت با $150,000 از شهر, توسعه اقتصادی, صندوق ذخیره به علاوه $30,000 اخیرا توسط اهدا بیشتری پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

“من فکر می کنم آن مهم تر در حال حاضر از همیشه” Councilmember Sabby جاناتان در مصاحبه ای گفت: پنج شنبه شب.

“هدف ما از داشتن Cal State بودن مستقل دانشگاه مستقل است که به سادگی نمی بنابراین ما باید آن را یا بنابراین ما باید یک نام از آن است که بخشی از گسترده تر با هدف تنوع بخشی به اقتصاد ما و رک و پوست بهبود زندگی همه ما ساکنان از پایان غرب از دره به سمت شرق پایان” جاناتان گفت.

این Coachella Valley شماره یک صنعت گردشگری است که خوراک میلیون دلار به اقتصاد محلی در هر سال. اما coronavirus همه گیر آورده سفر به نزدیکی وقفه و در این سال لغو عمده گردشگری محور حوادث از جمله BNP Paribas Open مسابقات تنیس و Coachella و دلیجان جشنواره های موسیقی.

به عنوان شهرستانها valleywide حفاری به ذخایر اخراج کارکنان و اصلاح خدمات به پوشش میلیون ها دلار درآمد از دست رفته از هتل و خرید و فروش و مالیات و مقامات یک بار دیگر گفت که دره نیازهای متنوع اقتصاد است که مستقل دانشگاه می تواند کمک به ساخت.

“اگر ما نمی آغوش که هدف قبل از COVID-19 نشان داده است ما چگونه حیاتی آن است که به کیفیت زندگی برای ما ساکنان را که اقتصاد متنوع” جاناتان گفت.

ما چگونه به اینجا رسیدیم

این شهر همراه با دره مربیان دیگر رهبران و بشردوستانه سازمان تنظیم کردن در یک ماموریت برای ایجاد یک Cal State پردیس دانشگاه در پالم دزرت 25 سال پیش و جاناتان گفت: او بوده است بخشی از این تلاش پس از آغاز.

جاناتان بود در هیئت مدیره است که به ارمغان آورد و پردیس اول آن دین است.

“ما عامل از تریلر در (دانشکده کویر) پردیس,” او گفت:. “من نه از دست دادن.”

در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را درخواست 4 میلیون دلار کنار گذاشته شد در 2019-20 بودجه دولت به کشف حداقل یک و احتمالا دو CSU دانشگاه. در ابتدا Newsom درخواست کرده بود یک مطالعه تنها یک پتانسیل استاکتون پردیس, اما گسترش این مطالعه شامل بیشتر سایت در خواست قانونگذاران ایالتی.

در ماه فوریه CSU قرارداد با HOK, طراحی, معماری, مهندسی و برنامه ریزی شرکت است که به بررسی هر یک از این پنج سایت وزن معیارهای مختلف برای هر یک از جمله:

  • ثبت نام و تقاضا برای بیش از 15 سال آینده;
  • به نفع نیروی کار در اطراف منطقه از پیشنهاد محل پردیس;
  • امکانات موجود و
  • ارتباط با جامعه دانشگاه.

مطالعه تکمیل شد در تاریخ 1 ژوئیه و متوجه شد که نخل کویر ارائه شده از مزایای بیش از دیگر سایت های پیشنهاد شده.

برای یک, آن را یک توانایی بیشتری برای خدمت به لحاظ تاریخی زیر نشان داده اقلیت های دانش آموزان کم درآمد و نسل اول دانش آموزان از دیگر پیشنهاد پردیس سایت های, در این گزارش اعلام کرد.

علاوه بر این نخل کویر CSU سن برناردینو ماهواره ای پردیس نشسته است و در حدود 170 هکتار از ساخت-آماده زمین های این شهرستان اهدا شده به دولت با درک این نکته است که مستقل دانشگاه خواهد یک روز ساخته شود تحمل نام دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در پالم دزرت.

فعلی ماهواره ای پردیس های دانشگاهی ساختمان و 300 صندلی تئاتر و زیرساخت های ساخته شده از طریق محلی بودجه و کمک های مالی. این دانشگاه تا به حال یک ترم بهار ثبت نام 1,609 – 93 درصد دانش آموزان در مقطع کارشناسی و 7 ٪ باقی مانده پست کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی. پردیس اهدا 421 کارشناسی و کارشناسی ارشد در ژوئن – بیشترین تعداد در تاریخ این دانشگاه که در سال 1986 افتتاح شد.

مستقل CSU پردیس به معنی توسعه کامل سایت با مطلب ساختمان و تاسیسات و با آنها, توانایی افزایش, ثبت نام اضافه کردن برنامه های بیشتر و گسترش آن است که وجود دارد در حال حاضر.

یکی دیگر از استفاده از نخل و کویر دانشگاه است که نشان داد تاریخ بشردوستانه دادن است که می تواند کمک به پاسخگویی به بیش از 100 میلیون دلار مورد نیاز برای ساخت و ساز کامل در پردیس این مطالعه نشان داد.

در حالی که CSU امنا مورد بحث و بررسی و یافته های آن در روز سه شنبه آن را لازم نیست به هر گونه اقدام اما برای عبور از آن به همراه مجلس و فرماندار که در نهایت تصمیم از آن – و یا اگر یک پردیس جدید ساخته خواهد شد.

این مطالعه توسط HOK نیز یافت می شود که به طور کلی ثبت نام در CSU دانشگاه است و انتظار نمی رود به رشد در نرخ که نیاز به یک جدید پردیس.

گذشته از هزینه های مالی برای ساختمان جدید پردیس و در دسترس بودن بودجه از جمله این سوال که آیا این بیماری همه گیر را کاهش می دهد نیاز به کلاس های درس و یا آموزش مجازی خواهد بود و ترجیح داده شده توسط دانش آموزان – یک سوال CSU امنا و دیگران می گویند آنها هنوز نمی تواند پاسخ دهد.

صدراعظم سفید گفت: در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره آن خواهد بود یک یا دو سال قبل از این سوال می تواند پاسخ داده شود.

راه اندازی نظارت بر سازمان های غیر انتفاعی

پس از که در فوریه سایت نقد و بررسی و دور میز بحث توسط HOK, تیم, سوال در میان نخل صحرا و دره رهبران این بود: “چه ما در حال حاضر گفت:” وین اولسون, تحلیلگر ارشد شهرستان است.

تصمیم بر آن شد که گسترده تر استراتژی ارتباطی در ساکرامنتو مورد نیاز بود.

“اگر شما نگاهی به داده های نخل کویر منجر تقریبا در هر اجتماعی و اقتصادی شاخص که گزارش شد و به دنبال در جهت گسترش و توسعه از چهار سال در دانشگاه” اولسون گفت.

کارکنان شهرستان ایجاد 501 (c)(4) غیر انتفاعی در حال حاضر به نام “اولویت یک Coachella Valley” – یا P1CV – و پیشنهاد آن به شورای شهر در مارس 12, همراه با یک توصیه که آن را کشت با 100.000 دلار از توسعه اقتصادی ذخایر صندوق. آن را برنده به اتفاق آرا تصویب توسط شورای شهر است.

انتظار این بود که دیگر سازمان ها و افراد نیز کمک خواهد خود را به صندوق. اما پس از آن همه گیر, ضربه, خاموش کردن اقتصاد و کمک های مالی نمی آمد. در شورای شهر به تصویب یکی دیگر از $50,000 تخصیص. از آن پس بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر نیز قرار داده شده است در $30,000 دادن غیر انتفاعی $180,000 برای شروع است.

به عنوان دولت و سایر منابع مالی خرد شدن های محلی دریافته اند که ایجاد 501 (c)(4) غیر انتفاعی و شرکت های بزرگ می تواند کمک به پر کردن شکاف و ارائه وجوه برای انواع مسائل از جمله حفظ شهر نشانه و جامعه پارک ها و کتابخانه ها و یا به ساخت یک مرکز کنوانسیون و یا مجتمع های ورزشی.

زیر اصلاح آیین نامه و توافق نامه مورد تایید شورای شهر در یک جلسه ویژه در پنجشنبه اولویت یک Coachella Valley:

  • به عنوان یک نهاد مجزا از شهر اما از جمله در شهر جامع سالانه سرمایه گذاری گزارش.
  • تابع به منظور ارتقاء آموزش و پرورش, هنر, محیط زیست و منابع اقتصادی برای ساکنان و مهمانان بیشتر Coachella Valley.
  • خدمت خواهد کرد به عنوان یک نهاد منطقه ای با هیئت مدیره است که توسط کنترل نخل کویر اعضای شورا یا ستاد منصوب شده توسط شهر.
  • دیدار خواهد کرد و در جلسات باز با توجه به قوانین قهوه ای عمل می کنند و در دسترس عموم برنامه های, سوابق مالی و تمام اسناد و مدارک دیگر که سقوط تحت سوابق عمومی عمل می کنند.
  • خواهد شد نظارت هفت عضو هیئت مدیره در حال حاضر ساخته شده از نخل کویر Councilmembers Sabby Jonathan و Jan بیلبائو و شهرستان مدیر Lauri Aylaian; Coachella Valley مشارکت اقتصادی مدیر عامل جو Wallace; بیشتر منطقه پالم اسپرینگز Convention & Visitors Center رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت اسکات سفید و دو در بزرگ جامعه صندلی هنوز هم پر شود.

این توافق همچنین مشخص می کند که تخصیص $150,000 یک بار پرداخت از بودجه شهرستان برای دانه بودجه. اما این بدان معنا نیست که اولویت یک Coachella Valley نمی توانید به عقب می آیند و درخواست پول بیشتر که شورای شهر می تواند تایید یا رد گفته دادستان شهر باب Hargreaves.

“من می توانم به شما اطمینان دهم که هیچ کس در هیئت مدیره آن می خواهد به عقب می آیند و از آنها بخواهید برای پول” گفت: Councilwoman Jan بیلبائو که نشسته روی P1CV هیئت مدیره. “اما اگر ما $20,000 به دور از خط پایان برای ما نه قادر به بازگشت به شورای شهر و از آنها بخواهید برای شورای به نظر و رای است که من فکر می کنم ما در حال برش خودمان کوتاه است.”

جلسات تا کنون شده است در اساس به عنوان مورد نیاز توسط ویدئو کنفرانس جاناتان گفت. اما با پنج عمل توسط شورای جلسات در حال حاضر تحت قهوه ای, عمل باز کردن آنها برای حضور و نظرات خواهد شد و در ابتدا اعلام کرد که از طریق وب سایت شهر – که در آن شما باید موارد و یا یک لینک به یک اولویت Coachella Valley اطلاعات است.

“وجود قصد برای 100% شفافیت” جاناتان گفت. “این بود که در مورد ایجاد یک نهاد مجزا است که پاسخگو به مردم است. دور از آن است.”

هیئت مدیره شده بود جلسه ای در سالن شهر, اما در حال حاضر خواهد شد در CVEP ساختمان در Tahquitz دره عمیق و باریک در پالم اسپرینگز – در صفر هزینه برای اجاره. در این مرحله تنها هزینه شده است مشاور هزینه جاناتان گفت.

وجود دارد بدون پرداخت کارکنان و نخواهد بود, او گفت:, و اعضای هیئت مدیره هستند که پرداخت می شود یا نه.

“و یا قصد ما این است که به یک وب سایت اختصاص داده شده هیچ چیز فانتزی, اما واقعا منظور از حفظ که شفافیت” جاناتان گفت.

استخدام مشاور

پس از تشکیل یک هیئت مدیره برای اولین بار اقدام به استخدام یک مشاور که کمک خواهد کرد که ترویج شهرستان در ساکرامنتو.

در ماه مه P1CV قرارداد با استراتژی 360 درجه – سیاتل-بر اساس مشاوره و روابط عمومی شرکت با 24 مکان از جمله در ساکرامنتو. قرارداد از طریق دسامبر و برای یک مقدار به بیش از $65,000.

گرگ هیز استراتژی 360 معاون رئیس جمهور برای ساکرامنتو گفت کار خود را به مطمئن شوید که تصمیم گیرندگان در ساکرامنتو دانم نخل کویر و Coachella Valley – و به همین ترتیب نگه داشتن P1CV مطلع از آنچه اتفاق می افتد در دولت سرمایه است.

“مردم به اندازه کافی و تا شمال و به خصوص در ساکرامنتو و به ویژه تصمیم گیران هستند که آگاه از Coachella Valley” هایس گفت.

این است هیز اولین بار کار با یک شهرستان به یک کالج دانشگاه, اما گذشته پروژه بزرگ که شامل یک استادیوم جدید در ساکرامنتو برای پادشاهان برای حفظ تیم های NBA از جابجایی و گرفتن San Francisco Giants AAA ورزشگاه ساخته شده در وست ساکرامنتو.

هنگامی که با نزدیک شدن به کمک نخل کویر, هیز گفت: آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال.

این CSU مطالعه نشان می دهد نخل صحرا “است که سر و گردن بالاتر از دیگر پنج سایت” با آن محروم جمعیت, او گفت:.

این Coachella Valley “فوق العاده است اما از آن است که یک منطقه است که خدمت در شرایط بالاتر از فرصت های آموزش و پرورش,” او گفت:.

او و دره رهبران می گویند که کامل مستقل دانشگاه ارائه آموزش های فنی و درجه خواهد بود به نفع اقتصاد محلی.

“داشتن یک دانشگاه ارائه می دهد که ویژگی های درجه یک پیش نیاز برای جذب شغل است که پرداخت حقوق و دستمزد. همچنین ضروری است به رشد یک کسب و کار شروع می شود که به طور ارگانیک به عنوان iHub شرکت کرده اند گفت:” جو والاس CVEP مدیر اجرایی و رئیس P1CV هیئت مدیره. “همه آنها دارای مشکل استخدام فنی سواد کارکنان که باعث رشد کیفیت بسیار دشوار است.”

این شرکت در دره که نیاز به ویژگی های و یا حتی مدیریت استعداد باید در خارج از دره به پیدا کردن آن والاس گفت.

علاوه بر این Coachella Valley نمی تواند رشد رهبران با ریشه های اینجا بدون فرصت های آموزشی.

“اگر شما نگاه در سراسر کشور برای مکان های که ارائه هر دو کیفیت زندگی و حرفه ای پر سود راه همه آنها مستقل دانشگاه” والاس گفت. “برای یک جمعیت از 600,000-plus نیست که در چهار سال دولت جامع دانشگاه یک مضحکه می خواند و آن را محکوم به فنا بسیاری از جوانان ما برای انتخاب بین رفاه و خانواده است.”

او و هیز صحبت از این بیماری همه گیر را بالقوه تحت تاثیر قرار در آموزش و پرورش و چه در آینده پردیس ممکن است مانند نگاه نمی دانستند و در عین حال چقدر آموزش مجازی ترجیح داده خواهد شد بیش از در-یادگیری در کلاس درس.

هیز معتقد است که دانش آموزان هنوز هم می خواهد به دانشگاه برای بسیاری از کلاس های خود را و به طور کلی تجربه کالج.

بنابراین پردیس آینده ممکن است هنوز هم شامل کلاس های درس و ساختمان, اما نه به عنوان بسیاری از.

“اگر ما می تواند جادویی پردیس به نظر می رسد ما را در حرکت به پهنای باند است که دیگر چیزی برگزاری دره پشت” والاس گفت.

او گفت که نیاز به دسترسی به یک کالج آموزش و پرورش تغییر نکرده اما از زايمان قطعا اتحاد و شاید نخل و کویر دانشگاه خواهد بود “آنلاین مرکز آموزش مجازی برای CSU سیستم و ارائه هیبرید درجه از همه نوع به دانش آموزان است.”

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>