نظرسنجی ها می گویند همه چیز به دنبال بسیار خوب برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. رای گیری به طور متوسط نشان می دهد presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیش رو در پنسیلوانیا و میشیگان, ویسکانسین, فلوریدا, کارولینای شمالی و آریزونا. و برخی از چشم ظاهر نظرسنجی ها حتی او را پیشرو جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس که نمی توان برای یک دموکرات از سال 1976. اما از آن همه بیش از حد خوب درست باشد? بسیاری از دموکرات ها قطعا به نظر می رسد فکر می کنم.

“من نمی اعتماد نظرسنجی,” میشیگان در کنگره دبی Dingell به تازگی از اقیانوس اطلس گفت. “من باور نمی کنم که بایدن 16 امتیاز در میشیگان; که مزخرف, نظرسنجی, و آن را همان افرادی که گفت: هیلاری [کلینتون] تا به حال آن را در کیسه.”

Dingell است که در میان دموکرات ها دچار آسیب های روانی توسط رای گیری اشتباه گذشته چرخه که منجر نظرسنجی به چشم پوشی از قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن در حمایت از کلید میدان نبرد متحده از جمله میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا — سه متحده کلینتون شمارش بود برای پیروزی در انتخابات. در اواخر اکتبر بررسی ویسکانسین برای مثال در مارکیوت دانشکده حقوق نظرسنجی به حال کلینتون تا 6 درصد در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت برنده دولت 0.7 امتیاز.

پس از انتخابات نظرسنجی انجام کالبد شکافی چرا وجود دارد از جمله قطع ارتباط بین دولت سنجی و نهایی انتخابات نتایج (هر چند شاید کمتر از برخی از دموکرات ها بر این باورند).

بررسی رهبری انجمن آمریکایی برای پژوهش افکار عمومی (AAPOR) شناسایی عوامل متعدد: برای برخی از شرکت های نظرسنجی های شکست خورده به وزن برای آموزش و پرورش — پس از تحصیل کرده بیشتر افرادی که مورد علاقه هیلاری کلینتون در مقایسه با نسبت جمعیتی در نمونه ها و منحرف کردن نتایج. دیگر بسیاری از نظرسنجی از دست رفته موجی از رای دهندگان مردد است که ممکن است شکسته برای مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین لحظه.

از همه مهمتر به عنوان بسیاری از شرکت های نظرسنجی اغلب تاکید بر راه انتخابات تفسیر نیز مهم: این نظرسنجی پس از همه در نظر گرفته شده به عنوان یک “عکس فوری” در زمان و نه لزوما اخباری از انتخابات را نتیجه نهایی. شایان ذکر هم که وجود دارد متغیر است که در هر چرخه های مختلف: با توجه به اواسط جولای نیویورک تایمز تحلیل به دلیل رای گیری منجر شود او در حال حاضر بایدن هنوز هم برنده کلید میدان نبرد متحده اگر نظر سنجی تا به حال اشتباهات قابل مقایسه با آنهایی که آنها را دیدم در سال 2016.

پس از آخرین انتخابات ریاست جمهوری, نظرسنجی سعی کرده اند تا رفع مبتنی بر آنچه آنها آموخته اما تنها تا آنجا که آنها می توانید انجام دهید برای جلوگیری از تکرار کنید. آنها نیز دست و پنجه نرم کردن با حتی بیشتر عدم قطعیت در این سال با توجه به در جریان همه گیر و سوالات در مورد آنچه که مردم در انتخابات خواهد شد مانند نگاه با پست الکترونیکی-در رای گیری.

“در سال 2016 عوامل متعدد وجود دارد که منجر به انتخابات به خصوص در غرب میانه بالا متحده به طور سیستماتیک کم بها دادن تهمت حمایت” می گوید: Courtney کندی مدیر تحقیق در پیو و محقق در AAPOR مطالعه است. “برخی از این عوامل در نظرسنجی’ کنترل و دیگران نیست.”

به عبارت دیگر, آن را قطعا ممکن است پای صندوق های رای می تواند دوباره.

وجود دارد برخی از تغییرات نظرسنجی ساخته شده اند را به حساب شکست 2016.

رئیس در میان آنها است تصمیم به وزن برای آموزش و پرورش یک متغیر است که تا به حال قریب به اتفاق به عنوان یک اثر در حملات سنجی قبل که چرخه.

“نکته اصلی این است که ما و هر کس دیگری تغییر بود که وزن توسط آموزش و پرورش می گوید:” متی Grossmann مدیر دانشگاه موسسه سیاست عمومی و تحقیقات اجتماعی. Grossmann در میان چندین نظرسنجی که گفت: آنها ساخته شده ایم این تنظیم وجود اینکه برخی از کسانی که نمی.

بهترین راه برای توضیح وزن: اگر هفت نفر از 10 نفر که پاسخ به یک نظر سنجی باید تحصیلات دانشگاهی اما تنها پنج نفر از 10 نفر در بزرگتر رای دهندگان انجام نظرسنجی تنظیم داده های خود را پس از آن با دقت بیشتری منعکس کننده واقعی رای دهندگان. با انجام این کار آنها اطمینان حاصل شود نتیجه با دقت بیشتری آینه چگونه بزرگتر رای دهندگان ممکن است پاسخ.

در سال 2016 انتخابات که نیست تنظیم برای آموزش و پرورش شامل نسبت بالاتری از تحصیل رای دهندگان — که به احتمال زیاد به بازگشت کلینتون و به عنوان یک نتیجه تقویت آشکار حمایت در پای صندوقهای رای است. در یک مثال که AAPOR نگاه یک دانشگاه ایالتی میشیگان نظرسنجی در اصل به کلینتون 17-نقطه منجر قبل از تنظیم برای آموزش و پرورش است. پس از انجام این کار او منجر رفت به 10 امتیاز.

“در کل این زمینه بهبود یافته بسیار کمی در آن نمره می گوید:” کندی.

چنین تغییراتی نیست به اندازه کافی برای بهبود تمام مسائلی که پیش آمد ، مارکت برای مثال در حال حاضر وزنی آموزش و پرورش در سال 2016 است اما هنوز هم شاهد برخی از همان اشتباهات به سایر نظرسنجی ها که نمی کند.

“من فکر می کنم آموزش و پرورش بسیار مهم است به وزن به, اما من باور نمی کنم آن است که یک گلوله سحر و جادو در سال 2016 یا امروز می گوید:” چارلز فرانکلین مدیر Marquette نظرسنجی.

اواخر شکستن رای دهندگان نسبت بالایی از آنها حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 هستند یک متغیر است که هنوز هم یک چالش مطرح. “ما نمی توانیم یک چیز لعنتی در مورد چه اتفاقی می افتد اگر مردم تصمیم به تغییر ذهن خود را در آخرین لحظه می گوید:” فرانکلین.

عملا یکی از راه هایی برای رسیدگی به این موضوع خواهد بود برای نگه داشتن در رای گیری به عنوان نزدیک به روز انتخابات به عنوان امکان پذیر است — هر چند حتی به تاریخ نظرسنجی می تواند از دست کسانی که نمی را تشکیل می دهند ذهن خود را تا زمانی که آنها در پای صندوقهای رای.

“ما آنچه که ما می توانید در این. رایج است که به درخواست مردم ” اگر انتخابات امروز برگزار شد که از شما حمایت؟'” می گوید کندی. “ما تمایل به درخواست پیگیری سوال که شما نگرانی?’ که منطقی مورد تا آنجا که ما می تواند انجام دهد [به] دنبال کنید تا با undecideds.”

یکی از عوامل است که می تواند در کاهش عدم قطعیت تولید شده توسط رای دهندگان مردد: می تواند وجود داشته باشد کمتر از آنها این چرخه در مقایسه با سال 2016.

“مشابه آخرین لحظه تغییر نسبت به رئیس جمهور تهمت بعید به نظر می رسد می گوید:” جاشوا کلینتون, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه وندربیلت که کمک انجام 2016 رای گیری کالبد شکافی. “ثبات نسبی رئیس جمهور تهمت پشتیبانی در طول ریاست جمهوری خود و سقف از حمایت است که او به نظر می رسد که باعث می شود آن را سخت به تصور کنید که چگونه رای دهندگان ممکن است به طور ناگهانی تبدیل شدن به بیشتر مشتاق در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی در راه خواهد بود که فراتر از توانایی سنجی را به تصرف خود.”

به عنوان انتخابات روش سریع و بیشتر حالت نظر سنجی آمده کارشناسان همچنین هشدار می دهند که مردم باید آگاه باشند از آنها چگونه خواندن این نظرسنجی است. به طور خاص آنها احتیاط این انتخابات در نظر گرفته شده برای تصرف احساسات عمومی در یک لحظه در زمان و نه به ارائه یک پیش بینی از نتیجه انتخابات که هنوز هم ماه به ماه و یا حتی چند روز به دور است.

“آن زمانی که شما می گویند, ‘بنابراین آنچه [را] من نظر سنجی امروز می گویند در مورد نوامبر’ است که ما ذاتا در ضعیف ترین زمین چون ما نمی دانیم که آنچه در این دوره از ویروس و یا تظاهرات و یا اقتصاد و یا خدا به ما کمک کند و در عین حال یکی دیگر از غیر منتظره توسعه ممکن است می گوید:” فرانکلین.

به دلیل متغیرهای بی شمار در بازی نظرسنجی هشدار می دهند که آن را فوق العاده دشوار است برای بررسی به شناسایی یک نامزد برنده با یقین مطلق به خصوص در میدان نبرد متحده که در آن رای گیری به خوبی می تواند دید دوباره. “من نمی خواهد فکر می کنم که نظر سنجی می تواند پیش بینی برنده رقابتی در وزارت امور خارجه می گوید:” کندی.

کارشناسان نگران هستند که درمان سنجی به عنوان یک قطعی خوانده و در انتخابات نیز می تواند اثر منفی بر رفتار رای دهندگان. با توجه به تخته برخی از مطالعات نشان می دهد که رای دهندگان کمتر احتمال دارد به شرکت اگر یک مسابقه نمی رسد یک شیب است که همچنین می تواند محور مبارزات خود را کاهش بسیج رای دهندگان تلاش.

رای گیری مشکلات که دامنگیر نظرسنجی آخرین چرخه نیز مرکب های جدید از عدم قطعیت در این سال است.

به طور خاص استفاده از رای توسط ایمیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس باعث می شود پیش بینی ترکیب رای دهندگان که بسیار سخت تر است. این معلوم نیست که تا چه حد مردم در انتخابات خواهد شد مطابقت با سال های قبل به دلیل بهداشت عمومی نگرانی در مورد فیزیکی حوزه های رأی گیری و سوالات در اطراف تعداد زیادی از مردم که می خواهیم با استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای به جای.

“این دشوار است به انجام یک مشارکت مدل از آنجا که شما مطمئن نیستید که برای رفتن به نوبه خود. که خواهد بود حتی سخت تر در انتخابات است که گسترده رای-توسط-mail می گوید:” دانشگاه نیومکزیکو استاد علوم سیاسی Lonna Atkeson.

حرکت صعودی رای-با-ایمیل می تواند ارائه بینش های جدید برای نظرسنجی اگر رای مردم قبل از روز انتخابات و نشان می دهد که آنها پشتیبانی می کند. “این قابل قبول است که ما را در بهتر خواندن آنچه در آرای مردم هستند چرا که برخی از خواهد شد که در حال حاضر فرستاده شده به ایمیل بازگشت” می گوید: فرانکلین.

گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری تنها یکی از چند مجهولی است که نظرسنجی در ادامه به حقه بازی تأکید چقدر ابهام کارشناسان هنوز هم در برخورد با.

“هیچ انتخاباتی در ایالات متحده در حال رفتن به یک نتیجه گیری می گوید:” کندی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de