زمانی که جف بزوس به نظر می رسد قبل از اینکه یک کمیته از ما اعضای کنگره در روز چهارشنبه برای یک آنتی تراست شنیدن آن خواهید بود یک برای اولین بار در چند جبهه: اولین بار آمازون موسس و مدیر عامل شهادت خواهد داد قبل از کنگره است. اولین بار بزوس خواهد شد که برای پاسخ علنی به یک آسیب رساندن به گزارش ادعا که آمازون با استفاده از داده های جمع آوری شده از خود تجار به رقابت در برابر آنها چیزی است که این شرکت گفته است که کنگره آن را انجام نمی دهد. و اولین بار در یک مدت زمان بسیار طولانی است که ثروتمندترین مرد جهان را به معرض طولانی و انتقادی خط از سوال در یک محیط عمومی.

آن دیر شده است.

بزوس است که میله میله به نظر می رسد — از طریق ویدئو کنفرانس به دلیل Covid-19 — در کنار سه نفر دیگر از kingmakers دیجیتال اقتصاد: مدیر عامل شرکت اپل, تیم کوک, Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و سوندار پیچای مدیر عامل شرکت گوگل و شرکت مادر آن الفبا. سال گذشته بیش از خانه ضد تراست فرعی یک گروه دو حزبی از 15 قانونگذاران بوده است بررسی تسلط این غول تکنولوژی برای تعیین اگر آنها در حال سوء استفاده از قدرت خود را. و اگر آنها, آیا تنظیم کننده به سادگی به طور موثر اجرای فعلی قوانین ضد تراست و یا اینکه آیا کنگره نیاز به ایجاد قوانین جدید در رقابت است. پس از همه, هسته فدرال آمریکا قانون ضد تراست ایجاد شد بیش از یک قرن پیش — چند دهه قبل از اینترنت مجموعه زمینه را برای چند صنعت تیتان برای حذف قوانین تبعیض آمیز بی سابقه ای قدرت است.

رهبر فرعی پارچه مبلی. دیوید Cicilline از رود آیلند است گفت: از همان آغاز که او می خواست به شنیدن از این مدیران قبل از او و همکارانش نزدیک کاوشگر با یک گزارش نهایی خلاصه یافته های خود را و ساخت توصیه. این کمیته نمی تواند اتهام شرکت با نقض ضد تراست و نه شکستن آنها را در هر راه. اما نمایندگان مجلس می تواند توصیه شده به موجود قانون ضد تراست و یا نشان می دهد که قوانین جدید گردد. کمیته تحقیق و متعاقب آن گزارش نهایی نیز می تواند اعمال فشار به ضد تراست رگولاتور در کمیسیون تجارت فدرال و وزارت دادگستری به شدت اجرای قوانین کنونی برای مهار این شرکت است.

چون شنوایی خواهد شد مجازی, آن به احتمال زیاد نمی خواهد انجام درام از دیگر بسته بندی شده کاپیتول هیل جلسات مربوط به تکنولوژی رهبران مانند زوکربرگ را 2018 Facebook حفظ حریم خصوصی داده ها و جلسات و در مقابل تقریبا کل آمریکا. اما بزوس آمازون و منتقدان این است که هنوز هم یک لحظه است. آمازون اجرایی است که تنها یکی از چهار اجرائی که نشده تا به حال به صورت کنگره سوال قبل. طبخ شهادت در سنای آمریکا در سال 2013 برای دفاع از اپل استراتژی برای به حداقل رساندن بدهی مالیاتی. زوکربرگ شهادت در مقابل کنگره در موارد متعدد در مورد مسائل اعم از اطلاعات حریم خصوصی برای تبلیغات سیاسی. و پیچای به نظر می رسد در مقابل کمیته قضایی مجلس در سال 2018 به عنوان قانونگذاران کبابی او در مورد موضوعات مختلف از اتهامات این شرکت با داشتن anti-محافظه کار تعصب به پتانسیل آن قصد دارد برای راه اندازی یک موتور جستجو در چین است که اجازه داده اند دولت خود را به سانسور نتایج جستجو.

یکی به احتمال زیاد دلیل بزوس نشده نشان داد تا قبل از: آمازون برای ترین بخش است یک چیز خوب برای میلیون ها نفر از خریداران آنلاین. آن را ارائه می دهد خریداران باور نکردنی راحتی قیمت خوب و تحویل سریع و یک انتخاب گسترده ای. چگونه بسیاری از این اعضای کنگره’ ترکیبات مشکلی که به خصوص در آمریکا که در آن آنتی تراست مجریان به طور معمول به نفع شرکت ها است که در درمان مصرف کنندگان ، به جای این مجریان به طور معمول هدف شیوه های کسب و کار و یا ادغام که آنها باور دارند که مصرف کنندگان آسیب جمله با بالا بردن قیمت برای یک محصول و یا خدمات است.

اما مشکل برای آمازون و بزوس است که این شرکت رشد بسیار عظیم و گسترده را در بسیاری از صنایع مختلف — از خرده فروشی آنلاین به محاسبات ابری به آجر و ملات, مواد غذایی و بیشتر — که در آن معاملات کسب و کار تاثیر مشتریان خود و میلیون ها آمریکایی دیگر نیز در بسیاری از راه های دیگر. برخی از این افراد زندگی خود را در حال اجرا کسب و کارهای کوچک به عنوان شخص ثالث فروشندگان در آمازون بازار. آنها در مواجهه با افزایش رقابت از آمازون که مجموعه تمام قوانین و اغلب تغییر سیاست های خود و الگوریتم های که قدرت پلت فرم خود را در راه است که می تواند باعث شکستن و یا کسب و کار خود را.

مردم دیگر تحت تاثیر سیاست های آمازون کار در آمازون انبارها و تحویل مراکز پرداخت نرخ سود و منافع هستند که اغلب نسبت به آن ارائه شده توسط خرده فروشی رقبا — اما برخی از این کارگران می گویند از آنها خواسته به آمار عملکرد علائم است که برخی می گویند که بیشتر مناسب برای روبات از انسان است. و پس از آن وجود دارد آمازون رقبای بزرگ و کوچک در سراسر تعداد فزاینده ای از صنایع است که پهن شده است در فن آوری های غول پیکر را از خواب بیدار. وقتی که می آید به آنلاین خرده فروشی این بیماری همه گیر است تنها شتاب این روند به خرید آنلاین و با توجه به آمازون جدید پا بیش از بسیاری از خرده فروشی سنتی رقبا.

افزایش رسانه موشکافی از این مسائل یکی از دلایل این لحظه در نهایت آمده است. آمازون بازار کلاه (1.5 تریلیون دلار) و بزوس متناوب شخصی ارزش خالص ($184 میلیارد دلار) احتمالا نقش بیش از حد. و پس از آن وجود دارد لینا خان یک آنتی تراست محقق نوشت که “آمازون ضد تراست پارادوکس” به طور گسترده ای خوانده قانونی کاغذ است که استدلال می کنند که زمان ضد تراست دکترین بیمار است-مناسب برای مهار غول اینترنت مانند آمازون است. خان است که در حال حاضر یک وکیل در کنگره آنتی تراست کمیته فرعی.

با وجود این رشد موشکافی از سیاستمداران و عموم بزوس شرکت کرده است آشکارا flaunted قدرت خود را در طول چند سال گذشته. در آن شهر سیاتل آمازون با موفقیت نقض یک پیشنهاد مالیات بر حقوق و دستمزد به معنای مبارزه با بی خانمانی با تهدید به توقف ساخت و ساز در آن گسترده جدید سیاتل ستاد که با افزایش فعالیت های تجاری در این شهر در مرکز شهر محله. بعد شرکت کشت و زرع بودجه را به یک محلی سیاتل انتخابات به سعی کنید به شکست آن دسته از سیاستمدارانی که به حمایت از مالیات بر حقوق و دستمزد. آن را نیز sparred با آن شهر ما خانه نماینده Pramila Jayapal در baffling حرکت است که سمان وضعیت او به عنوان یک شرکت منتقد در حالی که او نیز در خدمت در آنتی تراست کمیته فرعی بررسی شرکت.

در سال 2017, آمازون با استفاده از طرح خود برای ساخت یک شرکت دوم ستاد دوبله HQ2 به دعوت از صدها نفر از شهرداری ها در سراسر ایالات متحده به رقابت با یکدیگر در ارائه کاهش مالیات برای تشویق آن را به حرکت به شهرهای خود. پس از انتخاب شهر نیویورک به عنوان یکی از دو انتخاب HQ2 مکان و garnering 3 میلیارد دلار مشوق های آمازون به طور ناگهانی لغو برنامه های خود را به جای مذاکره با محلی که در انتقاد از این حرکت.

در جلو کار این شرکت است که این کشور دومین بخش خصوصی و کارفرما پس از خارج شده است احساس خطر برخی از مقامات منتخب از جمله ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز و ما دموکراتیک مانند سناتور الیزابت وارن و Cory Booker, که به بررسی و یا پرسش در مورد شرکت و شیوه های. در طول همه گیر آمازون از کار اخراج شده است حداقل شش نفر از کارکنان خود که یا اعتراض انبار شرایط در طول بحران بهداشت و درمان و یا صحبت کردن در مورد این شرکت درمان کارگران است. (آمازون است گفت: همه از کار اخراج شدند برای نقض سیاست های شرکت و نه به خاطر مخالفت خود را.)

و در آن هسته کسب و کار خرده فروشی این شرکت در ادامه به ترویج خود مارک محصولات در آمازون در سوال راه حتی اگر این نوع از رقابت با خود فروشندگان است که در مرکز این آنتی تراست کمیته فرعی نگرانی. آن را کمک نمی کند زمانی که وال استریت ژورنال با انتشار گزارش این مارس با استناد به سابق آمازون کارکنان است که می گویند این شرکت با استفاده از اطلاعات به رقابت در برابر خود را فروشندگان در راه است که یک وکیل شرکت گفت: قبلا در کنگره شهادت اتفاق نمی افتد در داخل شرکت.

به این دلایل, در میان دیگران, بزوس زمان برای پاسخ به کنگره است در اینجا در نهایت. شرکت لمس ده ها میلیون نفر از مردم سراسر آمریکا در هزاران راه. و آن را به دست آورد و حتی بیشتر کسب و کار و کار قدرت در این بیماری همه گیر به عنوان آجر و ملات فروشگاه به طور موقت یا دائم بستن درهای خود را و بیشتر خریداران را به خرید خود دلار آنلاین.

بزوس گفت: در گذشته که تمام موسسات بزرگ سزاوار بررسی است که آمازون از آن است.

“من می گویند” نگاه ما یک شرکت بزرگ. ما شایستگی این را بازرسی می شود. آن را به اتفاق می افتد. آیا آن را شخصا” بزوس گفت: در سال 2018 است. “از آنجا که زمانی که شما آن را شخصا شما شروع به انجام کارهایی است که در حال معکوس است.'”

“وجود دارد تنها یک راه برای آن را اداره کند” او افزود: “و این است که ما باید رفتار خودمان را در چنین راهی است که زمانی که ما طلبه ما عبور با رنگ پرواز.”

در چهارشنبه بزوس نیاز به انجام درست آن.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de