هیچ سالن H. هیچ هنرمند کوچه. هیچ لطیفه. هیچ سوانک نخبگان احزاب است. هیچ بی پایان کنوانسیون فضای نمایشگاه پرتکاپو با کوله پشتی.

بدون همه مظاهر است Comic-Con هنوز هم واقعا Comic-Con?

حرفهایها جهان بیش از خود پرسید که این سوال را به عنوان آنها با تجربه Comic-Con در هفته گذشته به خانه مجازی همه گیر ضد تکرار ملت بزرگترین سالانه فن کنوانسیون سان Diego Comic-Con (SDCC).

Comic-Con تبدیل به یک فرهنگی نیروی عظیم منهدم کننده از زمان تاسیس آن در سال 1970; در این سال برای اولین بار در کنوانسیون تاریخ که برگزار نشد به عنوان برنامه ریزی شده.

اما حاضر یک نسخه از Comic-Con هنوز هم اتفاق افتاده است: محروم از بسیاری از آن فرد در حوادث و منظره مجازی SDCC متمرکز بر ارائه رایگان پخش زنده پانل به مهمانان که همه آنها هنوز هم در دسترس برای مشاهده و پس از آن از طریق Comic-Con کانال یوتیوب. باهم زد به صورت معمولی خود را پنج روز کشش (چهار شنبه, جولای 22, از طریق پنج شنبه, جولای 26). اما حتی این نجات جنبه کنوانسیون بود scrawnier از حد معمول: مراتب کمتر پانل و شرکت کنندگان پر از برنامه و هیچ یک از آنها تا به حال hooplah می گویند, یک ستاره نکردم مارول پانل در سالن ثانیه (مرکز کنوانسیون سان دیگو بزرگترین و معروف ترین پنل اتاق).

بسیاری از کنوانسیون رویدادهای دیگر نیز منتقل آنلاین از فیلم شب به کالاهای اساسی مانند فوتبال.

شما ممکن است فکر می کنم این امر منجر به یک مقدار کمتر هیجان انگیز کنوانسیون. اما که ممکن است کم بها دادن به قدرت کتابهای کامیک.

تونی Kim شده اند که هزینه های خود را 15 سال در San Diego Comic-Con در این سال است. کیم که اجرا می شود, ماهواره, فروشگاه مد, قهرمان درون, به ارمغان می آورد اجناس خود را به غرفه کوچه هر سال است. “وجود دارد یک میلیون نفر و غرفه به طور معمول super jam-packed” او به من گفت. “برای ما این دیوانه گردباد تجربه که در آن ما در حال بالا رفتن بیش از همه به یکدیگر و چک کردن مشتریان و هل دادن موجودی — پس از آن چنین تجربه انجام یک غرفه در کتابهای کامیک.”

در این سال, اما, کیم غرفه غرفه به طور کامل مجازی. در تلاش برای شبیه سازی غرفه و کوچه هنرمند تجربه برای Comic-Con در خانه, کنوانسیون ساخته شده تعاملی آنلاین نسخه معمولی خود را طرح طبقه نقشه.

“آنها خواستار آن یک نمایشگاه مجازی سالن” کیم توضیح داد. طبقه برنامه است که هنوز هم آنلاین پس از باهم به شما اجازه می دهد فهرست فروشندگان غرفه های استودیو و نمایشگاه و فن سازمان با اضافی جزء تعاملی که لینک به وب سایت از همه کسانی که شرکت کردن. که راه “بازدید کنندگان” هنوز هم می توانید از فروشگاه های مورد علاقه خود را غرفه — فقط آنلاین. مرسوم Comic-Con هنر نمایش نیز هنوز اتفاق افتاده است. اما در سال 2020 آن را در وبلاگ Tumblr یک کنوانسیون سالن.

“این است که کاملا تغییر کند چرا که ما فقط به دنبال در مانیتور و من فقط اینجا نشسته در حیاط خلوت من” کیم به من گفت. “پس از آن قطعا بیشتر صلح آمیز است.”

نبود همان, اما به نظر می رسد موثر: در یک نقطه از چهار روز نمایشگاه مجازی راه اندازی سالن کیم گزارش داشتن 80 نفر خرید مغازه اش در یک زمان و چند تا از Comic-Con انحصاری به سرعت به فروش می رسد. تقویت شد و بسیار مورد نیاز مزیت به کیم کسب و کار که او می گوید که “نابود” توسط Covid-19.

“خوشبختانه ما تا به حال اینترنت” او به من گفت. “شما می توانید تصور کنید 20 سال پیش اگر این اتفاق پس از آن هیچ کس تا به حال فرصتی برای حتی زنده ماندن. اینترنت چیزی است که ما اجازه می دهد به نگه داشتن فشار فروش است. اما با همه رانندگی همه تجارب خود را آنلاین در حال حاضر با هیچ زندگی می کنند حوادث برای یک مشتری مثل تلاش برای نوشیدن آب از یک شیر آتش نشانی.

“در حقیقت هیچ تفاوت واقعی بین امروز و دیروز” او به من گفت در اولین روز از کنوانسیون “از آنجا که مردم فقط می توانید آنلاین … پایه تجربه خرید است که هنوز هم همان. ما واقعا انتظار آن را به یک تغییر فوق العاده ای. اما [تا کنون در کنوانسیون] آن بزرگ شده است — ما تا به حال واقعا روز بزرگ در فروش. طرفداران شده اند بسیار پاسخگو و بسیار تعاملی است.”

کیم گفت که او تا به حال شرکت در مجازی دیگر حوادث در گذشته و تا به حال واقعا دیده می شود تاثیر زیادی در کسب و کار خود را. اما چیزی وجود دارد در مورد Comic-Con در این بیماری همه گیر او به من گفت که ساخته شده تفاوت.

“شما می توانید بگویید که پس از cooped برای پنج یا شش ماه و استرس [و] اضطراب از آنچه در جریان است, شما فقط می توانید ببینید که مردم واقعا فقط مرگ به تعامل و مرتب سازی بر اساس زمان-و-فضای رویداد را تجربه کنند.”

که بسیار روشن است فقط از thumbing از طریق رسانه های اجتماعی. در سراسر Instagram و توییتر, Comic-Con طرفداران ارسال شده دلتنگ عکس از قبلی کنوانسیون سال — به خصوص فوتبال است.

برخی از مردم سعی به از نو خلق کردن فوتبال در صفحه اصلی در هر راه های خلاق آنها می تواند:

بنابراین به برخی از رشته آشنا ترین جنبه های این کنوانسیون — پانل و فن تجربیات لطیفه های هنری سرد merch — دوباره شد. برای شرکت ها و استودیو در تلاش برای آوردن مطالب خود را به باهم همه چیز سختتر شد.

Comic-Con در سال 2020 احتمالا باید شاهد یک آرامش در اصلی-رویداد برنامه نویسی بدون توجه به آنچه. در سال گذشته مارول و ستارگان هر یک پیچیده عمده حق رای سری و هر دو استودیو در وسط سازند. پس از بازگشت پیروزمندانه به سالن ثانیه در سال 2019, Marvel Studios تصمیم گرفتند به نشستن امسال Comic-Con در حالی که تنها جنگ ستارگان پنل در برنامه بود و در مورد کتاب های صوتی.

DC فیلم شاخه نیز مقیاس به عقب شاید صرفه جویی در مصرف اصلی آن فیلم برنامه نویسی برای خود آینده باهم اوت DC Fandome. در عوض در Comic-Con مناسب, Marvel و DC اصلی پانل های متمرکز بر روی کتاب های کمیک خود را به جای هر فیلم و تلویزیون ارائه شده است. در یک سال که در آن فیلم برای اولین بار شده است به تعویق افتاد و تولید فیلم دارای زمین به توقف وجود دارد و نه فقط بسیار دیگری به بحث در مورد.

دیزنی غیر مارول, غیر-جنگ ستارگان پانل های خاص بودند به اصلی نشان می دهد که در آن دیزنی+ پخش آنلاين پلت فرم; در واقع جریان جنگ که ظاهرا هیچ ربطی به Comic-Con در میان قابل رویت ترین جنبه های این کنوانسیون در بخشی به دلیل همه چیز آنلاین. چرا که آنها در رحمت از اینترنت در این سال بسیاری از Comic-Con بزرگترین مجریان وابسته به خود را در جریان همکاران و سیستم عامل.

آیا شما می خواهید برای شرکت در یکی از همایش, گروه دیده بان احزاب برای فرقه, فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و انیمه ؟ شما تنها می تواند در پیوستن به اگر شما به مشترک حق شرکت پخش آنلاين پلت فرم. برای تماشای هر یک از این سال ارائه شده و شما می خواهم که نیاز به اشتراک Netflix دیزنی+ آمازون نخست و Funimation — و در واقع در ایالات متحده و یا کانادا.

چون کارتون شبکه یک هاب جدید HBO حداکثر پلت فرم برای مثال همه اصلی آن Comic-Con برنامه نویسی مشارکت در کنسرت با HBO حداکثر. اما نه معمولی حرکت برای شبکه — و آن ایجاد سوال باز از چه شبکه کارتون می تواند ارائه آن معمول تر مطالب همراه با quirkier باهم پرنیان از آن شناخته شده است.

“این بسیار متفاوت است. برای هر کس متفاوت است” گفت: جیل پادشاه که در جریان بوده است برای Comic-Con برای سال. پادشاه معاون ارشد بازاریابی برای شنا بزرگسالان و کارتون های شبکه را به طور معمول صرف اواسط جولای در حال اجرا در سراسر سن دیگو به مطمئن شوید که همه چیز را در جای خود برای شبکه چمن سالانه نمایشگاه شنا بزرگسالان در سبز. “در حالت عادی Comic-Con زمان, ما همه می خواهم بدیهی است که به سن دیگو, کار شب و روز راه اندازی. … بدیهی است که Covid آمار ما بلافاصله تا به حال به محوری مانند هر کس دیگری.”

که محوری درگیر بدانند راه را برای این شبکه هنوز هم به ارائه برخی از نوع Comic-Con تجربه می شود شرکت کنندگان. برای شبکه کارتون طرفداران شاه به من گفت: درخواست تجدید نظر از SDCC است در مورد بیش از پانل های بزرگ, تعجب, اطلاعیه ها از شبکه. آن را نیز شامل حوادث مانند ملاقات و خوش آمد می گوید با معماران و طراحان, سرگرم کننده, کوله پشتی و به خصوص این شانس را به اویختن با طرفداران همکار آنها فقط برای دیدن یک بار در سال در این کنوانسیون.

“ما می خواستیم به از نو خلق کردن ما شنا بزرگسالان سبز, تجربه,” او گفت:. “در فکر کردن در مورد خوب که چی [ما متوجه شده] عشق ما آوردن استعداد های ما برای ارتباط برقرار کردن با طرفداران ما. بدیهی است که به عنوان بخشی از کنوانسیون های برنامه نویسی ما همیشه فراموش ما پانل و پرسش و به عنوان, اما ما نیز پس از آن را به ما استعداد به سبز به طوری که آنها می توانید بیشتر صمیمی تعامل با طرفداران ما. به طوری که واقعا برای ما مهم است. پس [ما خواسته خودمان را] چگونه می توانیم از نو خلق کردن که در یک محیط مجازی?”

برای شبکه کارتون, مانند, DC, پاسخ درگیر طراحی ویژه و جداگانه مجازی باهم خود: شنا بزرگسالان Con. جداگانه رویداد مجازی نیز تاکید کرد Toonami و شبکه های همکاری با انیمیشن titan Crunchyroll — همه جزئیات است که تهیه کردن به آن کمی بیشتر تو رفتگی در دیوار, بالغ fanbase.

“مجازی حوادث در حال حاضر سکه یک دوجین از آنجا که این دولت است که همه ما در حال زندگی در” شاه گفت. “اما آنچه که ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که مطمئن شوید که ما واقعا hooking تا مردم. بنابراین اگر آنها نشان می دهد تا آنها قطعا می شیم واقعا سرد را تجربه کنند.”

در میان بیشتر رام باهم پانل نیز کمتر ستاره نکردم و چشمگیر است. اگر وجود دارد برخی از توجه اهل عمل بود و دچار عجیب و غریب ترسناک پنل های هانیبال showrunner Bryan Fuller برنامه ریزی صف تا حد زیادی موفق به سرفصل. تعجب بزرگ Comic-Con اطلاعیه ها و سر ترنر ستاره ظاهر که کنوانسیون شناخته شده است به نظر می رسید دریافت نقل مکان کرد و به هر یک از استودیو های فردی طرف باهم.

شنا بزرگسالان ذخیره خود را اعلام بزرگ — همکاری با Crunchyroll در اصلی Toonami سری — برای خود قرارداد. و یک پنل با تمرکز بر زاک اسنایدر را بدنام “اسنایدر برش” از لیگ عدالت, شاید این یکی درست headlining رویداد نمی گیرد در Comic-Con مناسب است. به جای اسنایدر صحبت در مورد فیلم های آینده انتشار مجدد در یک مصادف فن-اجرای رویداد عدالت Con.

بسیاری از Comic-Con پانل به پایان رسید تا در مورد همه گیر خود را. غرفه کیم سالانه تعدیل می شود یک پانل در ساختمان یک کامپیوتر با نام تجاری. این پنل بود فارسی “بازمانده یک بیماری همه گیر.”

“وجود دارد یک نوع عذاب و دل تنگی نوع ابر بیش از همه این مطالب به دلیل ناشناخته” او به من گفت.

هنوز هم در بیشتر قسمت های مجازی رویکرد به نظر می رسید برای جلب رضایت طرفداران.

یکی وجود دارد قابل توجه از مزایای بزرگ این سال را به فرمت است که می تواند نمی تواند اغراق آمیز باشد. “من بسیار سپاسگزار ما قادر به ادامه Comic-Con امسال حتی اگر آن را به نظر می رسد کمی متفاوت” سام Maggs مکرر کنوانسیون رونده و نویسنده یک رمان با عنوان باهم تلاشبه من گفت. ظهور مجازی پانل بدان معنی است که برای اولین بار Comic-Con بود (و هنوز هم هست) و در دسترس برای همه بدون نیاز به کتاب یک هتل هزینه یا پرداخت هزینه برای سفر و یا در صف برای ساعت ها در این رویداد به شدت صف های طولانی.

“بزرگ صعودی برای این است که افرادی که هرگز تا به حال این شانس را به تجربه Comic-Con در غیر این صورت در حال حاضر برای لذت بردن از تمام پانل merch و هنر از هر کجا که ممکن است در جهان,” او گفت:. “نه بیشتر سالن-H FOMO — که من دوست دارم بیش از حد — من هرگز می تواند آن را در وجود دارد!”

هنوز هم برخی از مردم نمی تواند دور ماندن از سن دیگو در هفته گذشته حتی اگر Comic-Con شد DOA. کیم به من گفت که او و بسیاری از دوستان خود را در حال حاضر خریداری شده خود را در هتل ها و ترتیبات سفر زمانی که زنده کنوانسیون به طور رسمی لغو شد. بنابراین او و گروهی از دوستان شما تصمیم به سفر به این شهرستان به هر حال.

“این شده اند که من 15 سال به,” او گفت:. “و به طوری که در تلاش برای حمایت از این شهر و کسب و کار کوچک و رستوران ها, خودم و چند نفر دیگر در حال رفتن به پایین — ما در یک هتل اقامت و فقط به لحاظ اجتماعی از راه دور و هوشمند در مورد آن. بلکه فقط سعی کنید به شما می دانید که بازدید و حمایت بسیاری از کسب و کارهای محلی که ما می توانیم.”

همانطور که برای Comic-Con مشهور احزاب و فن meetups — جنبه های اجتماعی از کنوانسیون که هیچ مجازی جمع آوری واقعا می تواند جایگزین — کیم به من گفت که آنها می خواهم به انجام بهترین خود را به از نو خلق کردن که بیش از حد.

“تماس با ما آن را SDCCM,” او گفت:. “اجتماعی فاصله Comic Con Meetup.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de