برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis County prosecutor Wesley Bell, photographed in 2019. - DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI
  • St. Louis County دادستان Wesley, زنگ عکس در 2019.

St. Louis County تعقیب وکیل Wesley بل خواسته آمریکا وکیل به بررسی رفتار وکیل جروم دابسون است که به نمایندگی از پلیس سرهنگ سرهنگ Troy دویل در یک تبعیض نژادی شکایت علیه این شهرستان است.

رسیده RFT, دابسون گفت: این اولین بار بود که او شنیده بود که ارجاع و که او شنیده نشده از آمریکا وکیل.

روز جمعه Dobson اعلام کرد او تا به حال ثبت یک شکایت در دویل طرف با کمیسیون فرصت های برابر شغلی اولین گام به سوی یک طرح دعوی در دادگاه. شکایت مدعی است که شهرستان اجرایی سام صفحه وعده داده شده برای دیدن به آن است که دویل خواهد بود بخش بعدی رئیس پلیس اما حمایت کردن زمانی که او موفق به دریافت “پوش بک” در چشم انداز یک مرد سیاه و سفید مصرف بیش از اداره پلیس است.

صفحه تیم بود سریع به آتش در برابر اتهامات روز جمعه با انتشار یک نامه از شهرستان مشاور بث Orwick به Dobson متهم وکیل داشتن اقدام به “موثر در گرفتن” شهرستان است.

سام Alton, بل رئیس ستاد تصمیم به ارجاع موضوع را به دادستان فدرال ساخته شده بود پس از دریافت اطلاعات از Orwick ،

“ما آگاه هستند از این وضعیت مربوط به آقای Dobson,” آلتون می گوید RFT. “اطلاعاتی که ما دریافت کرده بود بسیار مربوط و ما را ارجاع این ماده به باراک اوباما.”

روشن نیست اگر دادستان فدرال به توافق برسند به بررسی.

در نامه Orwick شارژ Dobson قرار داده بود جلو “یک طرح طراحی شده به تهدید خجالت و اخلال در انتخابات آینده. شما ادعا واقعیت است که ما معتقدیم حمایت از ادعای تبعیض است.” او متهم او را از داشتن خواستار 3.5 میلیون دلار حل و فصل در ازای پنهان کردن اسناد و مدارک “را در کشو میز.”

همراه با county, مشاور, نامه, صفحه, سخنگوی داگ مور منتشر شد یک پست صوتی Dobson چپ برای وینستون کالورت صفحه رئیس ستاد که در آن وکیل می گوید: “این است که ما قصد به فایل قبل از آینده اولیه است.”

دابسون می گوید RFT “ما درخواست شد در عمل طبیعی از وکلای مدافع به دنبال حل و فصل یک مورد. اگر که اخاذی وجود دارد هزاران تن از وکلای ارتکاب اخاذی در هر روز است.”

دابسون می گوید “ما ایستاده حقایق” مطرح جمعه که در آن دویل ادعا کرد که او به لحاظ نژادی تبعیض در مارس 19 تصمیم توسط هیئت مدیره شهرستان پلیس کمیسیون به استخدام رئیس مری بارتون بیش از او. در شکایت او را متهم به صفحه reneging در تعهد به قرار ملاقات خود را به دلیل فشارهای خارجی مرتبط با کمپین اهدا کنندگان که نمی خواهم یک رئیس.

صفحه اعلام کرده است که او تا به حال پشتیبانی دویل برای رئیس پلیس اما این هیئت مدیره عمل کرده و به طور مستقل از دیدگاه های خود را در آن انتخاب بارتون.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de