ریورساید خانه سالمندان تخلیه میان COVID-19 بحران بازگشایی, reuniting پرستاران و بیماران

ده روز قبل از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در سطح ایالت پناهگاه در محل سفارش در ماه مارس در ماگنولیا توانبخشی پرستاری و مرکز بود که در حال حاضر رفتن به خاموش کردن حالت.

120 تخت به شکل نعل اسب تسهیلات در شهرستان ریورساید بسته شده بود درهای خود را به بازدید کنندگان و اکثر بیماران جدید در مارس 9. اما در میان پرستاران و دستیاران پرستاری, اتاق کار کارکنان و مدیران هیچ یک به طور کامل آشنا در چگونه این کروناویروس جدید, گسترش, چگونه جدی شد و یا چگونه به آن را شامل.

و تسهیلات هنوز پذیرش بیماران منتقل شده از نزدیک مراقبت حاد در بیمارستان.

که تصمیم خواهد جرقه یک واکنش زنجیره ای است که منجر به یک تلویزیونی در سراسر کشور بحران: 34 ساکنان و 16 کارمندان آزمایش مثبت برای ویروس, کارکنان راه می رفت خاموش و شهرستان در پا در 8 آوریل به تخلیه تمام 84 ساکنان و عجله حمل و نقل آنها توسط آمبولانس به مراقبت از دیگر امکانات — در هزینه $320,000 به مالیات دهندگان. یکی از ساکنان در روند درگذشت و پس از خروج از خانه سالمندان, برخی مجبور به انتقال به امکانات مختلف سه یا چهار بار.

پس از نزدیک به سه ماه از تمیز کردن, آموزش ها و دیگر فرآورده های ماگنولیا توانبخشی پرستاری و مرکز بازگشایی درهای خود ژوئیه 17. همانطور که از شنبه, 20 بیماران پذیرفته شده بود; در میان برای اولین بار بود که در حال تخلیه شده است. تسهیلات کارکنان است دوباره — هر چند اکثر کارکنان متوقف شده که نشان دادن به کار نمی شد rehired و راه اندازی سه بخش جداگانه: یکی برای تایید COVID-19 بیماران, برای بیماران مشکوک به آلوده شدن و یکی برای بیمارانی که “روشن” از این بیماری است.

اگر چه بخش سلامت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر ثبت شکایت علیه تاسیسات کسب و کار بوده است نه جریمه و یا تنبیه توسط دولت و یا دیگر تنظیم کننده. شهرستان است که با استفاده از بخشی از $431 میلیون دلار کمک های مالی دریافت شده از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل کند, همچنین شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل برای پرداخت هزینه آمبولانس مورد استفاده برای تخلیه بیماران.

مقامات شهرستان در حال درمان بازگشایی ماگنولیا به عنوان یک موفقیت است. در اخیر کنفرانس خبری خوزه Arballo جونیور یک Riverside County بهداشت عمومی گفت که این تاسیسات به حال “آن را تبدیل به اطراف” و به نام آن بازگشایی یک “داستان زیبا.”

بیشتر: فدرال برای ارسال COVID آزمون به خانه سالمندان, اما می تواند کالیفرنیا واقعا از آنها استفاده کنید ؟

بیشتر: در کالیفرنیا اعضای خانواده مبارزه با دسترسی محدود به عزیزان در مراقبت دراز مدت

در سه ماه گذشته در این شهرستان افزایش یافته است و توانایی خود را برای کمک به پرستاری ماهر امکانات پیشگیری و واکنش به شیوع کروناویروس. با وجود شیوع بیماری های رخ داده در دیگر امکانات مشابه در اندازه ماگنولیا کامل تخلیه نشده لازم است. پس از آن از شهرستان های پرستاری ماهر امکانات پشتیبانی از توسعه و یا “SOS” تیم در حال اعزام به آموزش امکانات در بهترین شیوه و آنچه را که آنها می توانید انجام دهید برای اطمینان از ایمنی از کارگران خود را.

با وجود منفی پوشش در طول و پس از تخلیه مدیران و کارکنان در ماگنولیا گفت که ساکنان مشتاق بودند به “خانه آمده است.” برخی از آنها زندگی کرده بود وجود دارد تا 20 سال است.

ورونیکا Mays, دستیار مدیر در ماگنولیا از سال 1997 گفت: چه گم در همه سراسیمگی از اخبار و انتقاد از ماگنولیا و دیگر خانه های پرستاری است که بیماران خود را.

“سفر خود را داشته است,” او گفت:. “آنها در حال زندگی در جهالت هنوز در انتظار به خانه می آیند.”

‘این یک طوفان کامل’

هانا Nunes, مدیر پرستاری در ماگنولیا توانبخشی پرستاری و مرکز می گوید پیچیدگی از آنچه اتفاق افتاده است در این مرکز نبود به طور کامل گرفته شده توسط این سرفصل در 8 آوریل.

“به نظر می رسد مانند ما از دست کنترل ما نمی دانیم که آنچه ما انجام شد اما این حقیقت” گفت: Nunes که در کار است. Nunes که برای اولین بار مشغول به کار در ماگنولیا در سال 2010 بازگشت به تاسیسات به عنوان مدیر پرستاری در اکتبر 2019. “ما از دست دادن مقدار زیادی از کارکنان اما بیماران ما رو تغذیه آنها غرق آنها را تغییر و آنها رو عشق است که آنها را همیشه انجام دهید هر روز در اینجا.”

ذرت و Nunes باز کرد تا در مورد تخلیه در یک مصاحبه در هفته گذشته به عنوان مرکز بازگشایی شد. آنها بر این باورند که برخی از کارکنان پزشکی شده است مشخص می شود به عنوان رها کردن بیماران خود را اما آنها می گویند که نه تمام حقیقت را. برخی از کارگران که نشان نمی دهد او گفت: فکر می کردند که حفاظت از خود و خانواده و بیماران خود را.

“این یک طوفان کامل” Mays گفت: به عنوان او و Nunes ایستاده بود زیر canopied ورودی از مرکز.

ریشه مشکل هم زنان توافق فقدان اطلاعات در دسترس در زمان; در اوایل ماه آوریل Riverside County تا به حال تنها حدود 1000 coronavirus موارد در کل.

“من نمی باید آموزش و پرورش گفت: Nunes که خودش قرارداد COVID-19 و پس از بهبود.

Nunes و ذرت که در قوانین خود این مرکز بر این باورند که این ویروس در آورده بود توسط یک بیمار که پذیرفته شد مارس 26 از یک مراقبت حاد در بیمارستان. کارکنان ابراز نگرانی خود را که ممکن است COVID-19 مثبت اما مرد دکتر گفت که او تا به حال ذات الریه و Nunes گفت: حاضر به او را مورد آزمایش قرار.

ماگنولیا کارکنان در زمان اقدامات پیشگیرانه, او گفت:, و قرار دادن در یک اتاق خود را به دور از ساکنان دیگر. ماگنولیا کارکنان با او بودند دستور به پوشیدن ماسک و لباسهای او اضافه شده است.

“پزشکان مراقبت از او را باور نمی کند که او COVID چرا که او تا به حال پنومونی” Mays گفت.

زیر سهشنبه, مارس 3, تسهیلات مطلع شد توسط یک درمانگر کار می کرد که هر دو در ماگنولیا و در تمدید بیمارستان مراقبت از رودخانه درب بعدی که او در حال آزمایش برای ویروس.

بیماران خود را قرار داده و به جداسازی آن روز و تمام بیماران تست شد و روز بعد Mays گفت.

پس از آن کارکنان شروع خواستار بیمار — و مسائل مربوط به نیروی انسانی به سرعت شتاب.

بیشتر: شمارش مرده: خانه سالمندان COVID-19 داده یک درهم ظروف سرباز یا مسافر’

بیشتر: نامه: این مهم است که ما پیدا کردن راه هایی برای حمایت از عزیزان در تلاطم COVID-19

روز شنبه, مارس 4, کارکنان متوجه شدند که یک بیمار مرد بودند مشکوک شد COVID-19 مثبت Mays گفت. تمام بيماران قرار داده و به انزوا و او گفت: او به نام شهرستان مقامات بهداشت عمومی برای کمک به. آن روز شهرستان ارائه تست برای همه ساکنان و کارکنان در محل.

با توجه به Nunes, همه کارکنان آزمایش که شنبه — از جمله خودش — گفته شد نه به بازگشت به کار تا زمانی که نتایج آنها آمد منفی است. اما او آمد به هر حال.

“البته من با یکی دیگر RN” او گفت:. “نه همه را به حال آموزش و پرورش – من نمی باید آموزش و پرورش به درک کامل تصویر.”

Nunes چپ آن شب احساس ناخوشی. ذرت گفت که روز بعد Nunes آموخته است که او بیش از حد مثبت بود برای ویروس.

“او تا به حال به ماندن صفحه اصلی” Mays گفت. در حالی که بیمار با این ویروس او افزود: Nunes به سختی تنفس بدن درد, لرز و تب است.

Nunes یکی از 16 کارمند از مجموع 174 بیشتر سر گروه که تست مثبت است. پنج خبره دستیاران پرستاری (مدیران خدمات پرستاری) و 34 بيمار نيز مثبت است.

که دوشنبه, آوریل 6 باقی مانده کارکنان مهمترین مدیران خدمات پرستاری شدند از ترس به کار Nunes گفت. آنها تا به حال شنیده ام در مورد شیوع بیماری در سرو کوه پست حاد در سن برناردینو کانتی که در آن نقطه به حال آلوده 51 ساکنان و شش کارکنان و کشته شدن دو نفر. (شیوع بیماری وجود دارد که بعد از رشد 125 موارد — 21 ساکنان و حداقل یک مراقبت های بهداشتی کارگران در سرو کوه فوت کرده اند.)

“اخبار ترسناک بود به حداقل می گویند,” Nunes گفت.

‘لطفا کمک کنید. … ما در حال گرفتن ضعیف هر روز’

در دولت 1,223 پرستاری ماهر امکانات 17,641 بیماران و 12,624 بهداشت و درمان کارگران را آزمایش مثبت برای این ویروس از ماه ژانویه. با توجه به دولت داده 3,063 بیماران و 116 بهداشت و درمان کارگران کشته شده اند.

از جمعه رودخانه شهرستان گزارش شده بود 2,395 تایید موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات — 1,456 در میان بیماران 939 در میان کارکنان — حسابداری برای حدود 7 درصد از کل موارد تایید شده در این شهرستان است.

اکثر این شهرستان را مثبت گزارش بیماران در دراز مدت مراقبت از امکانات مانند ماگنولیا واقع در شهرستان ریورساید. در سراسر شهرستان افراد با سن 65 سال و بالاتر را به خود اختصاص اکثریت COVID-19 مربوط به مرگ و میر.

این گروه سنی در حال حاضر نشان دهنده یک جمعیت آسیب پذیر و کسانی که در congregant امکانات زندگی هستند بیشتر در معرض خطر.

قبل از county پله در ماگنولیا Mays گفت که او احساس کرده بود که دولت تا به حال “فراموش شده” درباره خانه های سالمندان.

در روز دوشنبه 6 آوریل مدیران در ماگنولیا قرار داده و در نیروی انسانی درخواست با county امید دریافت پشتیبانی نیروی انسانی برای روز بعد. مجوز پرستار حرفه ای که در سمت چپ این پیام درخواست 25 کارکنان برای پوشش هر سه هشت ساعت در شیفت در مارس 7, با توجه به اطلاع از شکایت بعد از آن فرستاده شده توسط Riverside County سلامت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر به وزارت کالیفرنیا از مرکز بهداشت عمومی مراقبت های بهداشتی با کیفیت صدور مجوز و برنامه های صدور گواهینامه.

پایان پیام خود گفت: “لطفا برای کمک به ما با نیروی انسانی. ما به طور معمول در برنامه ریزی کارکنان است نه نشان دادن به کار — بدون تماس بدون نمایش [sic]. ما و هیچ یک از کارکنان برای پوشش بیماران ما. ما در حال گرفتن ضعیف در هر روز است.”

قیصر به نام درخواست یک “رویداد غیر معمول است.” در یک شیفت او گفت: تنها یکی از 13 خبره دستیاران پرستاری نشان داد.

در 7 آوریل شهرستان به نجات آمد و فرستاده 29 کارکنان از دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و چهار از قیصر Permanente-ریورساید به کارکنان صبح شیفت.

آن شب با تسهیلات هنوز هم قادر به پیدا کردن کافی کارکنان بخش اورژانس مرکز عملیات قادر به منحرف کردن کالیفرنیا کمک های پزشکی تیم از فدرال پزشکی ایستگاه در Indio به ماگنولیا به کار در شیفت شب.

اما بیشتر نیروی انسانی از مرکز عملیات اضطراری برای روز بعد نمی تواند تضمین شده و قیصر گفت: اگر این تسهیلات نمی تواند آمد تا با نیروی انسانی این امر نیاز به تخلیه شود.

تسهیلات اپراتورهای تلاش برای به دست آوردن اضافی نیروی انسانی از طریق رجیستری مورد استفاده برای اعزام موقت پزشکی کارگران Nunes گفت: اما هنوز هم کافی نیست.

پس از یک تماس تلفنی با دکتر قیصر در حدود 1:30 صبح سه شنبه Mays گفت: تصمیم بر آن شد که با توجه به مسائل نیروی انسانی آن را به بهترین و تخلیه تسهیلات.

صبح روز بعد به عنوان تلویزیون اخبار هلیکوپتر دور سربار جریان ویدئو زندگی می کنند و پلیس با محاصره خیابان در مقابل ماگنولیا. بیش از 50 دستگاه آمبولانس به انتظارنشسته بودند تا در خارج از مرکز با کارگر در لباسهای محافظ و ماسک نورد بیماران در-توسط-یک در gurneys — یک کار است که در زمان در تمام طول روز.

شصت و یک بيماران مثبت یا در انتظار تست با توجه به قیصر متوجه به طوری که آنها قادر به پذیرفته مشابه آسایشگاه; در عوض, آنها فرستاده شده بودند به کامل حاد در بیمارستان مراقبت.

یک بیمار که تا به حال شده است دریافت آسایشگاه مراقبت کشته شدند که روز مرگ خود را انتظار می رفت Mays گفت. او قبلا آزمایش منفی برای ویروس.

سه ماه به بازگشایی جاده

روز پس از تخلیه قیصر در زمان بیش از تاسیسات خود را تحت اضطراری اقتدار و انجام یک پیاده روی را از طریق ارزیابی به تصمیم می گیرید که آیا دولت می تواند با استفاده از آن به عنوان یک COVID-19 تسهیلات. شخص ثالث پاک کننده توصیه می شود کامل تمیز کردن با یک پروژه هزینه در حدود $197,000 با توجه به قیصر اطلاع از شکایت.

با توجه به هزینه تمیز کردن و همچنین برخی از مسائل ساختاری قیصر و کالیفرنیا وزارت بهداشت مشخص شد که آنها علاقه مند بودند در عامل تسهیلات برای COVID-19 بيمار.

ذرت گفت که این شهرستان تا به حال در اختیار داشتن ساختمان بین 9 آوریل و مارس 22. او گفت که “آسیب ساختاری” که در ارزیابی شد در یک اتاق بود و ameliorated با تقویت بتن کف.

هنگامی که ساختمان در Mays خانواده دست آنها به نام مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای پیدا کردن آنچه آنها نیاز به انجام به مطمئن شوید که آن را ویروس رایگان. هر چند او گفته شد که به اندازه کافی زمان گذشته بود از بيمار مبتلا چپ تاسیسات و ساختمان امن Mays تا به حال آن را تمیز و repainted در هزینه $100,150.

ذرت و کارکنان خود کار کرده اند با Riverside County بهداشت عمومی برای ماه برای آماده سازی تسهیلات برای بازگشایی که نیاز به گرفتن ترخیص از دولت است.

در اطلاع از شکایت به وزارت کالیفرنیا از مرکز بهداشت عمومی مراقبت های بهداشتی با کیفیت صدور مجوز و صدور گواهینامه برنامه, قیصر درخواست صدور مجوز برنامه ارزیابی تسهیلات قبل از بازگشایی. او همچنین پرسید: این برنامه به آدرس تسهیلات کارکنان غيبت و حرفه ای در مورد این حادثه.

هر چند معلوم نیست که اگر هر گونه شکایت در برنامه ذکر شده را در وب سایت قیصر, تمام شکایات دریافت شده است که در هفته حل و فصل شده است به عنوان “بی اساس” و یا در یک مورد “هیچ کمبود یافت شد.” تسهیلات شده است جریمه برای هر چیزی نیاز به این حادثه است. علاوه بر این هیچ کمبود بودند ذکر شده در طول یک دوباره در ژوئن 12 توسط مرکز مراقبت های بهداشتی با کیفیت صدور مجوز و برنامه های صدور گواهینامه.

با وجود فشار منفی تسهیلات دریافت کرده است و این انتقاد که کارکنان آن رها شده, بیماران, ذرت را به دنبال در سمت روشن. او گفت که او فقط خوشحالم که همه ساکنان تخلیه شدند با خیال راحت و همچنان به مراقبت گرفته شود — حتی اگر آن را در ماگنولیا.

“خانه های پرستاری با انگ” او گفت:. همیشه وجود دارد, شکایت, اما او گفت: برای هر شکایت وجود دارد صد مثبت.

پس از شیوع بیماری در ماگنولیا در اوایل ماه آوریل جهان است و بسیاری اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس به او گفت: — حتی لیستی از علائم واز دیگر. اما او گفت: با کمک بخش کارکنان در ماگنولیا است چیزهای زیادی یاد گرفتم.

 اخیر سابقه شکایت و دو امتیاز ستاره

با توجه به کالیفرنیا از ایالت سلامت برنامه ریزی و توسعه ماگنولیا مجوز به عنوان یک آسایشگاه. سوابق نشان می دهد از آن بود که یک تاریخچه از مسائل و شکایات قبل از تخلیه.

ماگنولیا توانبخشی پرستاری و دارای یک زیر متوسط دو-خارج-از-پنج-ستاره امتیاز در Medicare.gov رسمی دولت ایالات متحده در سایت برای مدیکر. تسهیلات دریافت شده بالاتر از میانگین رتبه برای نیروی انسانی و کیفیت اقدامات, اما زیر میانگین امتیاز برای بازرسی سلامت پایین آورده خود را به طور کلی امتیاز.

طی های اخیر بازرسی بهداشت در فوریه. 14, 2019, تسهیلات دریافت یک ستاره بازرسی بهداشت امتیاز. تعداد کل سلامت استناد در تاسیسات 33 – کالیفرنیا متوسط است 13.4.

یکی از ساکنان این حمام به حال بوی کپک زده, پوست, تصویر زمینه حباب رنگ و scuff علامت بر روی دیوار با توجه به گزارش. یکی دیگر از ساکنان بعد از اینکه مجدد با یک زخم فشاری و کاتتر ادراری را دریافت نمی نیاز به مراقبت و درمان به موقع. تعدادی از ساکنان شکایت از مواد غذایی در حال خدمت به آنها سرد است.

این مرکز همچنین گزارش داد که تا به حال مشکلات با نظارت و پیشگیری از سقوط و توسعه کامل مراقبت از بیمار در نظر دارد. اخیر بازرسی مشخص شد که این مرکز به اندازه کافی ندارند پرسنل پرستاری روزانه برای دیدار با نیازهای هر ساکن ، تعدادی از ساکنان شکایت از تاخیر در زمان پاسخ به تماس با چراغ و کمبود گواهی دستیاران پرستاری یا مدیران خدمات پرستاری.

یکی CNA مصاحبه در بازرسی گفت که این تاسیسات بود و اغلب کوتاه کارکنان به خصوص در تعطیلات آخر هفته. زمانی که این اتفاق افتاد CNA گفت: یکی CNA می توان به هشت تا 10 ساکنان و که بسیاری از مراقبت از بیمار تکمیل نشده بود. یکی دیگر از CNA گفت که این تاسیسات بود که همیشه کوتاه کارکنان هنگامی که او مشغول به کار 7 صبح تا 3 بعد از ظهر شیفت.

در عین حال یکی دیگر از CNA گفت مصاحبه که تسهیلات کوتاه بود کارکنان به طور منظم و که او گاهی اوقات اختصاص 12 یا 13 ساکنان با توجه به گزارش.

تسهیلات نیز موفق به “ارائه و پیاده سازی یک عفونت پیشگیری و کنترل برنامه” با اجازه دادن به دو با مجوز فنی و حرفه ای پرستاران و یا LVNs به مصنوعی, ناخن, در حالی که ارائه مراقبت. “این شکست تا به حال بالقوه برای تسهیلات ساکنان برای به دست آوردن عفونت ناشی از باکتری های مضر پناه در زیر ناخن های مصنوعی” با توجه به گزارش.

بین آوریل 16, 2016 و در مارس 3, 2020, تسهیلات تا به حال 10 بازرسی سلامت باعث شکایت. در سه سال گذشته 27 شکایات منجر به استناد. در همه موارد آن مشخص شد که تنها برخی یا چند ساکنان تحت تاثیر قرار گرفتند.

با توجه به California Department of Public Health, Magnolia توانبخشی پرستاری و تا به حال 16 رسیدگی به شکایات و/یا حوادث گزارش شده تا کنون این سال است. این ایالت به طور متوسط برای سال 2020 شش است. از کسانی که از 16 حادثه تنها دو نفر بوده اند اثبات یک به ساکن ایمنی دیگر نیاز به کنترل عفونت قبل از فوریه. هشت نفر از شکایات از جمله دو مورد کنترل عفونت دریافت شد بین 6 آوریل و مارس 22.

تسهیلات نیز تا به حال 46 بررسی کمبود این سال در مقایسه با دولت به طور متوسط از سه.

‘SOS’ تیم ایجاد شده برای جلوگیری از این اتفاق دوباره

روز پس از تخلیه در ماگنولیا این شهرستان تشکیل چهار تیم SOS برای کمک به پرستاری ماهر امکانات جلوگیری و آماده شدن برای پتانسیل شیوع است. چه اتفاقی افتاد در ماگنولیا یکی از دلایل این تیم تمرکز زیادی بر روی آموزش و پرورش بروس بارتون بخش اورژانس خدمات مدیریت, مدیر روز جمعه گفت.

در زمان شیوع بیماری در ماگنولیا Arballo گفت: افراد مشغول به کار در این امکانات نیست به طور کامل آگاه از نحوه انتقال رخ داده است و چگونه آنها می توانند از خود محافظت کنند.

“ما آنها را خلق پس از آن به منظور جلوگیری از حوادث درست مثل این از اتفاق می افتد” Arballo گفت. او گفت: این تیم ساخته شده اند صدها نفر از بازدید از امکانات در سراسر شهرستان مرکز آموزش کارکنان زدودن شایعات و ارائه آموزش تجهیزات و لوازم.

SOS تیم باید آموخت تسهیلات اپراتورها و کارکنان چگونه به درستی جداسازی COVID-19 مثبت و منفی بیماران مبتلا به, چگونه برای جلوگیری از آلودگی متقاطع و چگونه به درستی استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), بارتون گفت. آنها نیز تلاش کرده اند به آدرس سلامت رفتاری نیازهای کارگران و ممکن است ترس های مرتبط با این ویروس.

حتی با تمام آموزش و پرورش و آموزش, اگر, پزشکی, نیروی انسانی یک مشکل باقی می ماند با توجه به تقاضای بالا برای کارگران و منابع محدود است. برای موقعیت های مانند مدیران خدمات پرستاری که به طور معمول را 12 دلار به 15 دلار در ساعت ذرت وجود دارد گفت: ممکن است جدید باشد و احترام.

“در که حرفه آنها سخت کار می کنند و آنها احتمالا underpaid,” او گفت:. آنهایی که در حال کار در ماگنولیا را COVID واحد کسب 3 دلار اضافی در هر ساعت در آنچه که او به نام “شجاعت پرداخت.”

این کارگران خط مقدم سزاوار شأن او گفت:. “آنها اولین کسی در اتاق است.”

ماریا Sestito را پوشش می دهد پیری و ارشد جمعیت در Coachella Valley برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه و عضو جدید به کویر. لطفا با گفتن “سلام” از طریق maria.sestito@desertsun.com یا @RiaSestito.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>