‘اوج فاجعه’: 29 Palms, هنر, گالری, مبارزات با مالی خرید اینترنتی از COVID-19 موش

29 Palms گالری هنری است که در برخورد با مشکلات مالی پس از بسته شدن در ماه مارس با توجه به COVID-19 همه گیر و در حال حاضر شکسته آبگرمکن و یک موش هجوم ساخت این وضعیت بدتر است.

گالری شد برنامه ریزی برای باز کردن یک نمایشگاه در تاریخ 1 ژوئیه فقط به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تعطیل رستوران wineries سینما و باغ وحش, موزه ها و کارت اتاق دوباره در طول 19 شهرستان در کشور از جمله سن برناردینو کانتی به مدت سه هفته. اما سه نمایشگاه فرش اتاق با دیوارهای سفید باقی می ماند لخت.

در حال حاضر با ساختمان بازگشایی در برگزاری و هزینه تعمیرات تخمین زده می شود در $10,000 29 Palms گالری هنری است که به درخواست برای کمک های مالی از مردم و 200 عضو دارد.

آموزش هنر: Idyllwild هنر آکادمی طول می کشد برنامه تابستان آنلاین

هنر: هنرمندان خلاق در مواجهه با مشکلات مالی

جاشوا درخت: به عنوان جاشوا درختان در نظر گرفته شده برای تهدید وضعیت برخی هشدار می دهند هزینه تعیین می شود بیش از حد بالا

این بیماری همه گیر است تشدید مشکلات ساختاری موجود در محبوب بالا کویر گالری. کارکنان دانست و در مورد موش و پرداخت برای خدمات قبل از مرگ مارس اما بسته بودن تنها تشدید مشکل این است که آنها متوجه شدم پس از موش جویده طریق سیم امنیت سیستم.

موش ها نیز دور خورده در نرم افزار adobe ساختار در یکی از جعبه است که به عنوان یک کتابخانه و همچنین در یکی از گالری اتاق فروشگاه هدیه و اتاق زیر شیروانی.

در بالای همه گیر آلودگی در حال حاضر نما اضافی خطر ابتلا به گالری داوطلبان و docents بسیاری از آنها مسن تر هستند. نمایشگاه رئیس دارسی فیلیپس گفت دافع حشرات هشدار داد در مورد hantavirus یک ویروس گسترش جوندگان و توصیه می شود کارکنان mop یا خلاء موش مدفوع به جای جارو کردن آن و به طور بالقوه انتشار باکتری ها به هوا.

“این چیزی است که نگران ما” فیلیپس گفت. “ما نمی خواهیم docents در آینده و جارو چیزی در پاسیو و استنشاق آن است. آن را به اوج فاجعه است.”

ملک واقع در واحه مارا از توئنتی ناین پالمز نیست نگاه مانند بسیاری از پارک ملی درایو. اما این غول فلزی عقرب در نزدیکی جلوی خانه تنها بخشی از این گالری چشم نواز مجموعه ای از آثار هنری در محل در لبه پارکینگ.

Adobe ساختار همچنین شامل یک رویداد در فضای باز با فضای یک مرحله برای موسیقی زنده و بیشتر در هوای آزاد, هنر تاسیسات مانند یک مجسمه های فلزی از یک هنرمند نقاشی یک مدل است.

29 Palms, هنر, گالری متوقف سالانه بزرگراه 62 هنر تورهای و به عنوان یک محل به صورت سالانه Joshua Tree National Park هنر نمایشگاه هر سقوط در واحه مارا با 29 کف دست مسافرخانه 29 Palms, خلاق, مرکز و گالری و موزه مدرسه. توئنتی ناین پالمز هنرمند ویتنی گاردنر آیا او “شن و ماسه و ستاره ها” نمایشگاه انفرادی در 29 Palms گالری هنری در ماه نوامبر گذشته.

اما گالری امور مالی در حال حاضر در معرض خطر است.

“ما می توانید با ما رزرو خواهد بود که برای سقف و یا یک فاجعه هنگامی که ما به اندازه کافی برای پوشش دادن چیزی” فیلیپس گفت. “اگر ما پاک است که ما به استفاده از همه چیز ما باید در ما جاری و پس انداز ما در بد شکل است. که یک جای خوب برای سازمان های غیر انتفاعی می شود. ما نمی دانیم که درآمد جدید خواهد آمد.”

‘آن را به اوج فاجعه’

به گزارش نیویورک تایمز در مارس که موش ها تهاجمی تر در شکار برای منابع جدید مواد غذایی به عنوان یک نتیجه از کسب و کار و رستوران ها در حال تعطیل و کنترل جوندگان برنامه های انتظار برای دیدن یک سنبله.

همراه با جوندگان گالری همچنین دارای یک کبوتر مشکل است. گالری کارکنان نیز باید یک برنامه به reinsulate اتاق زیر شیروانی بالای فروشگاه هدیه ای برای مقابله با پرندگان.

“دیگر به شما اجازه دهید آن را به بدتر از آن می شود” هیئت مدیره کار, Vickie Waite گفت. “آنها در حال صحبت کردن در مورد در آینده و در کل نوسازی تغییر عایق و آب بندی کردن تمام ورودی. ما انجام داده ایم آن را تکه تکه برای سال. به دلیل آن را بدست طوری جدی در حال حاضر ما باید آن را جدی بگیرند.”

گالری ساخته شده بود بین اواخر دهه 1920 و 1940 توسط homesteaders که تاسیس بالا کویر جامعه با توجه به پت Rimmington از توئنتی ناین پالمز تاریخی جامعه است.

این ساختمان یکی از 90 adobe سازه های ساخته شده از گل و لای و شن و ماسه و نی در شهرستان Rimmington گفت. تعمیر و نگهداری از ساختمان پر هزینه است اما مقامات می خواهید برای حفظ ساختار ساختمان.

“ما می خواهم به نگه داشتن آن بکر و نگاه تاریخی به آن است. ما نمی خواهید به استفاده از سیمان و استفاده از نرم افزار adobe است که گران” Waite گفت.

مانند بسیاری از هنر موزه ها و گالری های سراسر جهان به 29 Palms, هنر, گالری است خرید و فروش با از دست دادن درآمد به علت COVID-19. با توجه به آمریکایی ها برای هنر و زیان برای سازمان های غیر انتفاعی هنر سازمان تخمین زده می شود $4.98 میلیارد دلار است.

فیلیپس معتقد است که افزایش موارد COVID-19 سراسر کشور را حفظ خواهد کرد گالری بسته شده است. گالری امیدوار به, باز, برای فصل پاییز و زمستان در ماه سپتامبر.

“اگر ما این کار را انجام نمی تابستان نشان می دهد و مجبور به انصراف از آن چیزی است که ما باید انجام دهیم” فیلیپس گفت.

همه گیر شده است برای هنرمندان بیش از حد.

هنر فروش دو برابر سال گذشته و مشارکت مردم بیشتر از حد انتظار بود, نمایشگاه, رئیس فیلیپس گفت که “مردم در حال حاضر شاهد توئنتی ناین پالمز دارای فرهنگ است.”

اما در این سال همه گیر مجبور گالری به اواسط آن مشغول نجومی که به طور معمول اجرا می شود از سپتامبر تا ماه مه.

“بسیاری از هنرمندان ما تا اینجا تمام وقت هنرمندان و چگونه آنها زندگی خود را, و آن را سخت در آنها را زمانی که آنها نیاز به نشان دادن کار خود را” هیئت مدیره اتاق Waite گفت.

J. Edgar Hoover یک بار اهدا شده به گالری

در توئنتی ناین پالمز هنرمندان انجمن صنفی تاسیس شد و در سال 1951 توسط هشت برجسته هنرمندان: John هیلتون مریت بویر ساناز هاچینسون مایکل Malloy کرک مارتین ورا مارتین ادنا Onderdonk و Fritiof Perssons. هیلتون یک مشاور به ارتش ایالات متحده به طور کلی George S. Patton و از رئیس جمهور Dwight D. Eisenhower.

انجمن صنفی خریداری ملک در سال 1964 از صاحبان قبلی ادوارد و مارگارت شیلر.

بازیگر جیمز کاگنی یک توئنتی ناین پالمز ساکن و دوست هیلتون شناخته شده بود به چسبیدن به اطراف 29 Palms گالری هنری است. وجود دارد یک عکس از هیلتون و کاگنی نقاشی با هم در یکی از گالری دیوار.

هیلتون که متعلق به یک خانه در تعجب می کنم ولی تا زمان مرگش در سال 1983 تا به حال معتبر دیگر دوستان از جمله سابق دفتر تحقیقات فدرال مدیر J. Edgar Hoover.

“وجود دارد یک پلاک نشان J. Edgar Hoover اهدا به این گالری در برخی از نقطه در ’60s” فیلیپس گفت. “چه کسی او را آورده اینجا؟”

و در حالی که توئنتی ناین پالمز شد و مرکز کویر “هنر اصلی صحنه” همسایه جاشوا درخت را تبدیل به یک هنر کانون در کالیفرنیا در سال های اخیر است. هنرمند تجسمی و مجسمه ساز نوح Purifoy باز هوای کویر موزه هنر در 10 هکتار زمین در سال 1989. Joshua Tree National Park نیز جذب بازدید کننده بیشتر از سال 2013 است.

“مردم شده اند و نشان از بالا گرفتن علاقه اخیر در این منطقه” Waite گفت: از توئنتی ناین پالمز. “این صحنه هنر و آن را از دست داد که وضعیت زمانی که نوازندگان و هنرمندان شروع به تجمع در جاشوا تره.”

در حال حاضر با علاقه در منطقه Waite احساس نیاز به حفظ 29 Palms گالری هنر برای نسل های آینده — با وجود این همه گیر و هجوم جوندگان.

“این یک نقطه عطفی تاریخی در جامعه شده است و برای بسیاری از سال و این نیز یک موسسه برای دهه” Waite گفت. “این است که مسئولیت ما به عنوان اعضای هیئت مدیره برای حفظ این ساختمان نگه داشتن آن عملکرد و حفظ آن است.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>